• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
Len - Genetice jsem nikdy nějak nerozuměla. :sweat_smile: Jako pravděpodobnosti v matice :sweat_smile: .
Já se taky snažím neupínat na ten první podařený cyklus, i když 2 folikuly a moje vysněná dvojčata :grinning: :grinning: .
Ale normálně se to taky povede tak jednou za půl roku, tak nesmíme moc od těch našich těl očekávat :wink:
Eustoma - taky mi pořád zvyšovali dávky, zadek už mám úplně rozpíchaný, ale nakonec dva folikuly vyrostly.
14. říj 2010 v 10:53  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen vlez, jen vlez, já mám vždycky radost, kdy se to někomu podaří přirozeně, možná taky důkaz, že u Apoli násilně netlačí z jednoho IVF do druhýho a téměř u nikoho nemůže platit, že je zcela beznadějný případ :wink: Papus, Lenicka, Zzf, Eustoma...
14. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co toho 9.11.?
14. říj 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě v pohodě :slight_smile:
14. říj 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zzf + eustoma - to je hrozný, jak to letí!!! Nedávno jste psaly, jak stimulujete a za chvilku budete rodit :grinning: :grinning:
14. říj 2010 v 10:57  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to ještě nebudou rodit ani z tý stimulace :grinning:
14. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U mě 8. i 9.11. v pohodě. Co ostatní?

Ať sem toulky Apolenky (i ty, co se jim nakonec podařilo přirozeně) chodí co nejvíce. Je potřeba dodávat naději ostatním, že bojovat se vyplácí a že má cenu vytrvat.
14. říj 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarusinka Tak to IVF mame naplanovane zatim velmi podobne. Mela jsem pocit, ze jsem uplne posledni daleko za vsema, tak sjem rada, ze nas je vic.

@len Jen vic optimismu pro holky s emdometriozou. Sem s tim :slight_smile:.
14. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janko, třeba Martinka - dva transfery po jednom embryu - dvě děti. Nebo Kacatko - jeden transfer dvou embryí - dvojčata. Obě měly dost blbou endometriozu a oběma IVF krásně zafungovalo :slight_smile:
14. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12: nebo jedna holčina, co chodila na forum Frantiskovy lazne, mela endometriozu, a posledni tyden v laznich otehotnela spontalne...ted ceka holcicku Emicku :dizzy_face:
jinak jsem rada, ze taky stimuluju aspon s nekym, tady holky uz davno pichaji a ja porad nic :unamused:
14. říj 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@len To rada slysim :slight_smile: . Je fakt, ze jedna moje dobra kamaradka s velmi rozsahlym nalezem endometriozy otehotnela na 1. IVF a ma krasna dvojcatka.

@sarusinka Me taky moc tesi, ze budeme moct sdilet zkusenosti a snad i radosti :slight_smile:
15. říj 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych se jen zeptat, zda u Apoli dělají nativ, mám dojem, že ne.Rozhodujeme se mezi ním a ISCAREM.Já bych radši k Apolináři, manžel preferuje ISCARE.
15. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadores což o to, oni by ho asi i na přání udělali, ale asi by ti na to nedali nějakou spešl cenu, nejsou moc zastánci (práce s tím mají stejně)... Jestli máš ještě nějaké hrazené pokusy, šla bych k Apoli, protože tam můžeš mít komplet IVF za cenu mnohem nižší, než jinde nativ (a co si budeme namlouvat, úspěšnost IVF je výrazně vyšší než u nativu). Pokud už máš všecky pokusy vyčerpaný, musíš se rozhodnout, jestli u Apoli samoplátecký IVF za mnohem nižší cenu než jinde, nebo ten nativ, ale pokud bys trvala na něm, Apolinář asi opravdu není ta pravá instituce :unamused:
15. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zirafka82 - tak to je fajn, že jdem obě na první konzultaci v jednom týdnu, budem si moct vyměňovat zážitky :slight_smile:
mamky a těhule: choďte co nejčastěji, dodáváte mi optimismus, fakt že jo :slight_smile:.
A k tomu přirozenýmu otěhotnění- kvůli tomu jsem ráda, že jsem u Apoli, protože mám zatím pocit, že oproti jiným centrům se fakt snaží hledat a léčit příčiny a nedělat jen IVF byznys... Ale možná jsem ještě naivní a nezkušená a za rok budu mluvit jinak...:slight_smile:
Ad sraz: já můžu aj 8. a 9. 11. a ráda vás uvidím a uslyším...
15. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arna já tak mluvím i, uf, no skoro po 4 letech :grinning:
15. říj 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, trochu se stydím, že nám to vyšlo takle rychle samo a dobře (teda zatím ať to nezakřiknu :wink: ). Na sraz bych přišla, spíš by se mi hodilo to pondělí 8. 11.
15. říj 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, neštvete mě tady - jak stydět se za to, že se zadařilo? :angry: Copak je nějaká morální povinnost v týhle diskuzi muset si to dítě dramaticky odtrpět? :grinning: Čím dřív se to povede, tím líp. Pro každýho :wink:
15. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzf jak pise len, nemas za zaco styden, ale skor byt na to hrda ze sa zadarilo.

Inak k zraziku, ja predbezne potrvrzujem, ze pridem. ale v tej dobe ma caka pracovna cesta mimo cr, zatila neviem termin. tak ak to len trochu bude mozne urcite dorazim.
15. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, někdy nakukuju, takže moc zdravím a všem Vám držím moc, moc palce. těhulkám, ať mají hladků průběh a čekatelkám co nejkratší čekání...

ahoj @len @saralinda @aknyt a všechny mladé "staré" známé :wink: moc zdravím!!!!

@arna, já byla na 3 IVF, poté, co jsem to skoro vzdala a řekla si, že to bude jen další z pokusů, tak se to povedlo a máme dvě už skoro sedmiměsíční sluníčka. Věřím tomu, že nebýt to u Apoli, tak by to trvalo dýl, připadala si jako pokusný králík, stálo to nesrovnatelně víc kč a nervů a nevím, jestli bych už nebyla v Bohnicích...
16. říj 2010 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám dotaz. V pátek jdu na OPU, nevíte jak dlouhý musí být předtím sexuální půst? Já se nějak zapomněla dneska na ultrazvuku zeptat :slight_smile:
18. říj 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka001 doporučují 5-7 dní nebo od velikosti folikulů 15 mm. A doporučují to hlavně proto, aby nedošlo k předčasnému prasknutí folikulů...
18. říj 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky se chci zeptat. Ve čtvrtek jdu na UTZ a měla bych začít se stimulací. Ale mrcha se mi opozdila o 6 dní. Takže jsem začala krvácet až dnes. Nevíte, jaký je pak postup?? Docela se bojím, aby se to zase nějak neoddalovalo....
18. říj 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika podobně to měla, tuším, Aknyt, na kontrolu normálně běž, jí tu stimulaci jen o pár dní posunuli. A zpoždění po zastavovačce je naprosto normální, já ho měla vždycky taky.
18. říj 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nemužu 8.-9.11. :frowning2: :frowning2: ,tak se hezky pobavte i za mě. :wink: Oba dva dny pracuji.... :wink:
18. říj 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, tak jsem zvědavá, jakej termín najdeme, protože já tam teda chci i Aknyt, i Saralindu, i Larri :slight_smile: Abyste se nakonec neobešly beze mě :grinning: Z dovči se vracím 3.11., zcela čistě teoreticky bych to zvládla i ten večer, i ten druhý, ale prakticky radši až později (první se budeme regenerovat a druhý má Honza narozeniny).
18. říj 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holky, tak nás dneska čeká první návštěva, na jednu stranu se fakt těším, na druhou stranu se hrooozně moc bojím :frowning2:, určitě pak ale poreferuju.....
19. říj 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, vůbec není čeho :wink: A pak se ozvi...
19. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri, tak nadhoď termíny, kdy nepracuješ a pokusíme se to nějak poskládat, abychom se sešly i se Saralindou a Len a ostatními :wink: A pobavíme se všechny a ne za tebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aknyt,mužu 10.-11.11.Takhle,zrovna v tomhle termínu,kdy plánujete,dělám dlouhý týden.Jinak ve volnu,mám opravdu volno,sezona je pryč. :wink:

Už mám injekce doma a dnešní kontrolní utz a hormonální profil hezký.
19. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
žirafko,kdy jsi tam byla? Já od 9.30 a odcházela jsem po 10.00.
19. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek