CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

cell
15. únor 2011

@len : EKG je opravdu zbytečný .... je to budova B (tedy ta vpravo od vrátnice, kde je odběrové centrum), 4. patro, na kardiologii .... a kdybys vystoupila ještě o patro výš, EKG Ti natočíme kdykoli u nás tento týden a ještě se seznámíme 🙂

len
15. únor 2011

@cell jsi zlatá! Já bych se tam ráda stavila tak kolem osmé (abych to stihla do práce na devátou), což předpokládám, že tam tak akorát máte největší frmol, co? Mě to opravdu mrzí, že musím někde otravovat kvůli něčemu, co defakto nepotřebuju, minimálně Apolináři to bylo jedno během kterékoliv ze čtyř předchozích narkóz, ale co nadělám 😒 Vůbec teď to předoperační má být nějaké superpodrobné včetně jaterních rozborů a testů z moči, včera mi nabrali čtyři zkumavky krve.

cell
15. únor 2011

@len : přijď, raději lehce před osmou, ať není stres. Můžeme si dát spolu i rychlou ranní kávičku nebo čaj 🙂

len
15. únor 2011

@cell nádhera, to jsem ani nedoufala, že by mi to EKG k něčemu bylo 😉 Který den je pro tebe lepší? Já můžu kdykoliv...

cell
15. únor 2011

@len : zítřek by byl ideální. Ve čtvrtek jsem v ambulanci v jiném patře a na pátek ráno už mám domluvený jiný podobný šolich, takže zítra by to bylo nejlepčejší 🙂

isabellaross
15. únor 2011

@gabikri už si to píšu do kalendáře 😵

gabikri
15. únor 2011
len
16. únor 2011

Veřejně děkuji Cell za pomoc a doufám, že se jednou osmělí a dorazí za námi na nějaký sraz 🙂

cell
16. únor 2011

@len : jsem holka nesmělá, vidělas, ne? 😀 😀

len
16. únor 2011

No jasně 😀

kajka_37
18. únor 2011

ahojky, dneska sem byla na kontrole a neměla sem svou dr na kterou sem zvyklá ale nějakého dr, jméno sem bohužel nepochytila, nevím kolik je tam dr chlapů... neznáte ho? doufám, že příště už tam budu mít zas tu svou :P

len
18. únor 2011

Kajko - je tam Řežábek (z těch doktorů nejstarší, hodně vážný, mluví hodně potichu), Vokroj (mladý, tmavý a moc pěkný chlap) a pak občas Fait (zrzavý, v lepších případech jen duševně nepřítomný, umí být dost nepříjemný). První dva ráda, třetího nee 😉

kajka_37
18. únor 2011

tak to byl asi ten Vokroj 🙂

len
18. únor 2011

Ten je fajn 🙂

maruliinka
20. únor 2011

Ahoj holky 🙂
Tak už mám za sebou píchání fostimonem a uz včera i ovitrelle do břicha... 🙂 manžel byla statečnější tak se ujmul píchání 🙂
Zítra jdu na punkci tak mi držte palce mám docela strach...mám tam být už v sedm ráno.
Před týdnem na ultrazvuku jsem měla 14 folikulů tak jsem zvědavá jak na tom budu zítra. Když to dobře půjde tak by jsme si už příští týden mohly jít pro mini mimi... 🙂
Jinak jsem ted dvakrát po sobě byla u doktora Faita...ehm...myslím že tam jsou i příjemnější doktoři 🙂

eustoma
20. únor 2011

@maruliinka ja Faita som nemusela. Vokroja som mala rada 😉

maruliinka
20. únor 2011

@eustoma
Tak u toho jsem zatím ještě nebyla... Ale krom Faita jsme byly u Jarošové a ta je moc milá 🙂
Tak za chvíly už budete mít mimíska... 🙂 moc gratuluju.
Máš to taky přes ivf?

eustoma
20. únor 2011

@maruliinka dakujem, u mna to bolo v skratke takto: mala som anovulaciu, nasledne sme boli na niekolkych hormonalnych cykloch (3krat som pichala horm. injekcie) jedno s toho bolo IVF neuspesne. no a pred pripravou na dalsie IVF mi nejako naskocila ovulacia a podarilo sa prirodzene 😉.

aknyt
21. únor 2011

@len Pomalu vyhlížím jestli už máš výsledek krevní skupiny... to víš, jsem baba zvědavá 😉
A hlavně kdyby to bylo u Apoli, tak bych prověřila Haničku, aby jí pak při operaci nedali něco jiného 😒

len
21. únor 2011

@aknyt Dnes ve 13:15 si pro něj mám jít 😀 Jo a příští pondělí jdu na hysteroskopii, ambulantně. Absolvoval někdo? Je naivní si myslet, že bych pak mohla hned zpět do práce?

aknyt
21. únor 2011

@len Měla jsem to v rámci laparoskopie, takže nevím... Mně po diagnostické laparce taky nic nebylo a šla bych domů klidně po probrání se. Ale podle toho, co psali v papíru před zákrokem, tak by to mělo být jako o trochu horší embryotransfer... Můžeš pak zakrvácet, ale prý to není jako po revizi.

len
21. únor 2011

@aknyt díky, já to mám právě normálně bez narkózy (i u Apoli to tak dělají), tak si říkám, že budu statečná ženská a ušetřím den volna 😀 Ale dr. z konkurenčního zařízení mi to volno radši doporučila 😉 ET jsem vždy zvládala zcela OK.

gabikri
21. únor 2011

@len : ahoj len, já byla na diagnostické HSK asi před rokem u Apoli 😉 Dělal mi to dr. Mára a bylo to taky bez narkózy. Nic to není, akorát myslím pak jsem cca dvě hodinky ještě musela ležet a pak mě pustili domů 😉 S ET to nemůžeš srovnávat, tohle se provádí normálně na operačním sále 😉

len
21. únor 2011

Gabi, diky, ja furt vaham, jestli si na to brat dovolenou 😉

gabikri
21. únor 2011

@len : no ten den asi jo 😉 Ono než přijdeš na řadu, než tě pak pustí........tuším že jsem šla od tamtud asi v 13hod 😉

len
21. únor 2011

Gabi, já nakonec nejdu k Apoli 😉 No uvidíme, no, dovči mám málo a šetřím si ji na příjemnější věci, ale zase kdybych měla bejt v práci v křečích nebo nadopovaná lékama, tak to bych byla bez diskuze doma 😉

gabikri
21. únor 2011

@len : teď jsem to hledala ve starších příspěvcích.......takže zákrok za 10 minut hotový a za hodinu mě pustili domů. Takže to bylo dřív, než jsem myslela. Já už jsem tam byla tolikrát na nějakých zákrocích, že mi to všechno splývá. Teoreticky kdyby jsi šla hodně ráno, tak by jsi přišla jenom pozdě do práce 😉

len
21. únor 2011

Tak jo, hlasim, ze chybu udelala fakultka 😝 Jsme s manzelem dve nuly.

gabikri
21. únor 2011

@len : fíha 😕 😕 Tak to je docela nemilé zjištění 😒

len
21. únor 2011

Jo, to teda jo, at uz kvuli darkyni, tak celkove, navic jsem fakultce v tomto "souboji" opravdu fandila 😝