CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

maciatko248
23. dub 2013

@petulak1988 ak si dobre spominam tak Martinke @martinka87 tiez pocas stimulacie bola na odpumpovanie cysty a potom pokracovala dalej so stimulkkou a teraz ma v brusku Viktorka 🙂 no uvidime nechame sa prekvapit
@martinka87 a ty si kde zienka? mala by si tu napisat kazdy den aspon vetu aby sme vedeli ci uz neni si v porodnici 😵

petulak1988
23. dub 2013

@maciatko248 jj taky v to doufam hodne diky Martince,ze se ji to i tak povedlo .-)

martinka87
23. dub 2013

@maciatko248 @petulak1988 jj, cystu mi punktovali, hned tu prvni kontrolu co se chodi na kontrolu, jak folici rostou... Tak si me hned vzali na sal a odsali... Doktorka to jeste telefonicky konzultovala s Jirsovou, pak jsme se jeste potkaly na chodbe, tak mi rekla co a jak, pujcili mi kosili a slo se 😉
@maciatko248 jeste neeeeee, jeste se nic nedeje... Dneska jsem zaklidila spuntikovi obleceni do komody... 😉

streghina
24. dub 2013

@maciatko248 tak super, to jsem ráda 😉 ať je stále vše v pořádku

holanci
26. dub 2013

Tak včera na genetice, teď čekat na výsledky cca 5 týdnů, doufejme, že bude vše OK a pak hurá na IVF 😉 😵

petulak1988
26. dub 2013

@holanci drzim moc palecky... .-)

mavo
26. dub 2013

Holky, nevíte, jestli nevadí když půjdu na ultrazvuk a budu mít menzes? Jsem objednaná na pondělí a ještě jsem to nedostala, čekám to už od neděle a pořád nic, tak nevím, jestli to nebudu mít zrovna když tam půjdu v pondělí. Mám jít v pondělí kvůli kontrole, kdy budu moct začít stimulovat a injekce bych měla dostat na té kontrole právě... ani nevím, kdy si potom mám začít píchat :-/

petulak1988
26. dub 2013

@mavo ja chodim ted pokazde kdyz to mam :-/ ale asi i zalezi co tam maji videt...ale za sebe si myslim ze to urcite nevadi 🙂

maciatko248
26. dub 2013

@mavo no pri dlhej stimulacii by si mala ist cca 3-4 DC - oni potrebuju vidiet co najnizsiu sliznicu, a ta sa cisti prave tou mrchou, ak si to dnes nedostala tak by som sa radsej prelozila na utorok alebo stredu, Ono ja som tiez pri dlhom protokole mala mrchu neskor ako som ju ocakavala

maciatko248
26. dub 2013

Dnes som bola opat na kontrole - potvrdili mi vitalne tehotenstvo a dostala som odporucanie k mojej doktorke 😵

streghina
26. dub 2013

@holanci tak držím pěstičky, ať je vše ok
@petulak1988 ahoj Peti, tak jak? U nás nic nového, dnes 33dc, včera testík a bílo, takže čekám na ms, je mi z toho smutno ☹ ale minulý víkend jsme byli v Tatrách, tak aspoň tam bylo krásně a úplně jsem zapomněla na přemýšlení.

petulak1988
27. dub 2013

@streghina ahojky no ja jdu v utery na kontrolni ultrazvuk zda roste sliznice a jestli zmizla cysta....kdyz nezmizi odsaje ji.... no a kdyz bude dobre narostla sliznice tak mi daji progesteron 🙂 tak snad se tento cyklus KET povede...tak to jste si uzili 🙂 ja na to ted tak uplne nemyslim protoze dost jezdime po vyletech a hlavne mi zacalo zkouskove obdobi ☹ tak musis ucit se ucit se a ucit se

holanci
27. dub 2013

@petulak1988 děkuju moc, i já ti držím palečky, aby to tento cyklus klaplo 😵 To je dobře, že na to tak nemyslíš, já mám pocit, že to také asi trošku z té hlavy malinko odešlo 😀 jak jsme to začali už řešit přes Apolináře a byli jsme na konzultaci a teď na té genetice, mám takový dobrý pocit že už se něco děje .... 😉

holanci
27. dub 2013

@streghina Děkuju moc a jak jste na tom teď vy?

petulak1988
27. dub 2013

@holanci jj to je dobre... 🙂 no snad uz by to mohlo klapnout prislo jaro tak by to bylo fajn....i doktor rikal ze neni nac cekat,ze je jaro a on potrebuje tehotny .-)

streghina
27. dub 2013

@holanci já čekám na ms a zase k Apo na utz, Jirsová říkala, že zkusíme 3 měsíce, když se povedlo loni normálně, ale už je to rok a nic, takže zvažuji ivf, nevím, jestli to stihneme do léta nebo na podzim, poslední utz byl 12dc 12mm folík, takže nic moc, ale dostala jsem 16dc pregnyl a test bílý, takže se někde loudá ms, dneska 34dc. A co vy? Budete čekat na ty výsledky z genetiky a pak se uvidí? 🙂

streghina
27. dub 2013

@petulak1988 jé, my dneska zahájili pracovní sezonu na zahrádce, jsem stahaná jak kůň a to je začátek, než se to dá po zimě do kupy, ale radost pohledět, dvoje koulemjdoucí chválili, takže to vypadá asi dobře, a to ten hlavní záhonek nemám upravený, dnes jsem dělala ten malý a ty drobnosti okolo 😉

holanci
27. dub 2013

@streghina my počkáme na tu genetiku a pak ivf. Tajně doufám, že to do léta stihneme, i když to vidím bledě, když budou výsledky až za 5 týdnů ☹ no uvidíme, ale na druhou stranu jsem hrozně ráda, že veškerá tyto vyšetření budou hotová ještě před prvním pokusem. Řežábek říkal, že raději se to o měsíc oddálí, ale a´t máme veškerá vyšetření hotová. Snažíme se 4 roky, byli jsme na 5 IUI tak už nebudeme dál na nic čekat, zkusíme ivf a to prostě vyjít musí 😵 😉

streghina
28. dub 2013

@holanci tu genetiku vám navrhl Řezábek? My se snažíme skoro roky, mezitím ZT, ale zadařilo se právě díky Řezábkovi a od té doby zase nic a důvod není znám. Teď nám trochu splínové období, snad to přejde, už je to dlouhý 😎

sasanka033
28. dub 2013

@streghina ahoj, muzu se zeptat, jak vam rezabek pomohl? chodim do apo, ale mam na nej vylozene smulu, jeste jsem ho tam nepotkala, tak premyslim, ze bych si nekdy rekla o objednani primo k nemu. mam hotovy jen PCT test a ten byl negativni, coz nechapu a mam vyssi FSH, SPG taky neni vystavni, ale neni to spatny. no a prave me trapi, ze nemam hotovou ani pruchodnost, protoze bych rada dal zkouseli i IUI a chci imuno, o to jsem si vylozene rekla a netvarili se, ale kdybych na tom trvala, tak jsem to mit mohla a ted me to stve.

petulak1988
28. dub 2013

@streghina ahojky tak to vam zavidim my ted koukame po baracku ale zatim jsme nic nesehnali ☹ chceme s dojezdem do prahy...takze tak do 20km moooc bych si prala zahradku 🙂

martinka87
28. dub 2013

@petulak1988 mrkni na Postřižín.... 😉

holanci
28. dub 2013

@streghina Jojo přesně on, měla jsem spoustu vyšetření hotových od svého gyndaře, když jsme tam byli tak jsem byla před ovulkou - vše fungovalo, říkal že nechápe, proč to nejde tak tím pádem nám zrovna udělali imunologii a genetiku. Říkal, že raději o měsíc se zpozdí IVF ale at máme raději vše hotové... Tak jsem ráda, že to budeme mít. Byl úplně úžasný 😵 Můžu se zeptat, jak vám pomohl? Taky mám občas splín, občas jsem v pohodě a ráda, že už to řešíme - jak kdy, ale snad bude lépe.... 😉 😵

streghina
28. dub 2013

@holanci přesně tak, občas v pohodě a někdy ve splínu 😎 už, aby ta mrška dorazila, to čekání je hrozný, to je asi tím, když se něco děje, tak je to dobrý. Já teda některý cykly mám asi anovulační, teď jsem měla pozitivní ovu test 24dc, přestože dle pregnylu měla být 16dc, tak jsem z toho sama jelen. Pomohl mi upravit dávkování hormonů, abych folík dorostl, měsíc předtím jsem byla u Bláhové a ta mě nechala být, že to vypadá blbě, on aspoň řešil a uklidnil mě, že kdyžtak pro mě najde jinou variantu, ať se nebojím. 😉 Nevíš, které dny ordinuje, já u něj byla právě jen jednou a to měl zástup za Jirsovou myslím. Jinak ho tam vídám v pondělí na chodbě vždy, ale to asi neordinuje.
@sasanka033 upravil mi správně dávky hormonů, aby folík dorostl, Bláhová to neřešila a jen řekla, že to bude anovulační cyklus, on to napravil další měsíc, takže jsem i otěhotněla a hlavně dodal pozitivní myšlení, že najde kdyžtak jinou variantu a to vyjde 😉 jinak nevím, které dny ordinuje, tenkrát měl zástup. Co je to ten PCT test? dík

japro
28. dub 2013

@maciatko248 i já se přidávám a moc gratuluji 🙂

petulak1988
28. dub 2013

@martinka87 kde to je???

petulak1988
28. dub 2013

@martinka87 tak to uz je pro nas daleko ☹ koukame v Buštěhradě a tak a v Mníšku pod brdy treba ale porad nevime no

japro
28. dub 2013

AHOJ HOLKY 🙂 všechny vás moc zdravím ..... přesně jak píše STREGHINA je to už vše moc dlouhé holky ale my se dočkáme 🙂 ja á ted moc na pc nejsem jsem nák hodně ted byla v práci a jak bylo teplo tak venku a čerpala sluníčko 🙂 no u mě to ted je tak že až to dostanu volám na a pujdu na ultrazvuk a čeká mě IUI bude to + - za měsíc, když to neklapne pujdu na to zjištění pruchodnosti vaječníku nákým plynem mě profouknou či co 😉 znáte to někdo ? vubec netuším když zjistěji že je to v nepořádku tak to i rovnou profouknou a daji do pořádku či pak pujdu jindy na zákrok? netušíte někdo? opatrujte se holky :*

japro
28. dub 2013

@petulak1988 ahoj Péto baráček v Buštěhradu ? hi hi hi to je hned u nás 🙂

petulak1988
28. dub 2013

@japro no je to u Kladna 🙂 je to tam strasne hezky.... chjo chtela bych ho hned .. 🙂 no uvidime jestli neco vyjde..a jak se ji nak mas???