CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

larri
31. led 2009

tuli,tvuj manzel je muzikant? Myslim tim jenom tak doma nebo hraje i pro verejnost.

nitenka
31. led 2009

holky vyprdněte se na ostaní to je jech věc....... hlavně holky musíte ted být v klidu sedíte na vejcích takže se nenechte ničim vyprovokovat 🙂 já měla vždy 3/4 vajíčka a na 3 IVF 12 a prý má nato vliv všechno i nevy takže holky hezky se usmívat a číst jen hezké zprávičky 🙂 at je vajíček hodně 🙂 😀

len
31. led 2009

No, já měla teď asi jenom jedno 😀

nitenka
31. led 2009

len to má každej 🙂 myslíš že jsem v klidu ? jasně že mám velký strach jsem uplně na začátku a vyhráno ještě není a díky tomu co mám zasebou a hlavně vím i chatu jak to chodí tak klidnější budu až uvidím srdíčko na ultrazvuku a pak se stejně najde necdo další a budu mít strach dokud to malé nebude tady v postílce knourat hlady 😀

len
31. led 2009

No to víš, že jo, se budeš teď bát, dokud neumřeš 😀 Moje babička byla nervózní, i když se její padesátiletý syn neozval, že dobře dojel těch 20 km domů 😉

larri
31. led 2009

No ja koukam zrovna na Babicu jak vari.To se nejde smat,ale slintat.Tak ja se budu smat,at mam vajicek na rozdavani.V klidu jsem,na vejcich sedim,ale na kolika to je tajemstvi 🙂

tulipanekps
31. led 2009

larri 😀 😀 😀 😀 a jak píšeš, tak máš celkem rozumnýho říďu 😉

nitenka
31. led 2009

larii neboj budou to seprvejvece 🙂 moc ti držím palečky 🙂 at je i nějaký Servác, Bonyfác a ten třetí nevim jak se jmenuje na zamrežení.. holky moc vám držím palce

tulipanekps
31. led 2009

nítěnko, to je fakt, co píšeš, říkala mi mudra, že první neúspěch je nejhorší a další už jsou braný jako další pokusy, že tam jsou holky, který mají za sebou i 8 ivf a jdou do dalšího. můj velký obdiv!!

len
31. led 2009

Hahaha, tak to by pak šlo do tuhýho, sbohem cestování, dovča navždy na Slapech pod stanem a všecky výdělky do IVF - sakra, to je ale černej humor 😀

tulipanekps
31. led 2009

larri, manža hrával v jedný bigbítový kapele, teď hraje pro zábavu v dechovce a jen tak doma si brnká a skládá pro sebe a pro mě... jo a ještě pro naší šelmu, přece 😉 😉 😉 😉

nitenka
31. led 2009

len to máš pravdu.. ty peníze to je fakt smutný...... ale neboj ty budeš těhule cítím to že jsi oděmě nakažena

tulipanekps
31. led 2009

len, tak prostě si člověk zvolí prioritu, kam s prachama... si nekoupím barvičky a co utratím ročně za kosmetiku a zbytečnosti, to by mi dalo tak na 1-2 ivfka... (i když na to nevypadám...) 😖

larri
31. led 2009

tuli,myslela jsemjestli nehraje country.

Nitenko,ridu mam dobreho,ale sef stoji za hovno.Pardon,doufam,ze to tady cte.Ale uz jsem tady psala,kdyz jsem oznamila,ze pujdu na ivf,tak se mne chtel zbavit.Musela jsem to rict,ale o tom jsem uz tady toho napsala dost.Ja vychazim s majiteli vyborne.Jednomu jsem hlidala ve svem volnu syna,kdyz chuva nemohla a byla jsem placena kralovsky.S jeho manzelkou si reknem vsechno.A s druhym jsme meli jit vsichni do KARLOVEK vcera,ale protoze Larrinka nemuze,je to odlozeno na neurcito.

aknyt
31. led 2009

len, tak přesně tak to teď vidíme my - žádná dovča, 14 dní na táboře a šetřit na IVF - bohužel je to u nás už aktuální 😉
Nevím, které IVF jsem nesla nejhůř, první jsem obrečela neúspěch, druhé začlo radostí ze // a pak skončilo laparkou (to jsem nesla asi hůř než první), potřetí jsem se ze // už nedokázala moc radovat, měla jsem špatný pocit, že to nedopadne - a nedopadlo.
Takže ted mám schízu, na jednu stranu bych chtěla //, na druhou se jich bojím 😀

len
31. led 2009

Tuli, tak, všecko je o prioritách... My teda fakt nejvíc peněz nacpeme do cestování, ale zase tady jsou rezervy - nemusíme do drahý Británie, ale i loňská dovča na Moravě byla báječná. Nemusíme spát v posteli, když máme parádní stan... No a v neposlední řadě máme vlastní byt a nevyděláváme málo, takže já si opravdu nemůžu v tomto ohledu vůbec na nic stěžovat. Sice nijak extra nešetříme, ale pokud by to bylo třeba, věděla bych, kde bez problémů ubrat 🙂

Nit, to bych fakt moc ráda 😎 Počkej, jestli najdu ve středu //, budu děkovat tobě 😉 Ale nepřej si mě, jestli dorazí MS 😀

nitenka
31. led 2009

holky já si myslím že ty tři IVF jsou akorát na tu uspět tam je veliká šance obzvlášt když je aspon nějakej mražáček... a na ten standart aby to vyšlo si myslím že doplatit tak jedno IVF .. tam už je velká uspěšnost prý 4 IVF je nejvíce uspěšné takže ono to vyjde celkem slušně ..ty další extrémy kdy platějí 8 IVF to už není zase tak standartní... myslím že tak 4/5 pokus je fakt jistota i u mě a samozdřejmě dřív,ale fakt to chce čas...

tulipanekps
31. led 2009

aknyt, tak se boj a oni ti ty // vydrží 9 měsíců. to jsem to ale pěkně vymyslela, co? 😉

nitenka
31. led 2009

len nedorazí.. jsem si jistá 😎

len
31. led 2009

Jo, jestli nedorazí ve středu, tak už v úterý 😀
Hele, v pondělí změřím teplotu a mám jasno, to je u mě spolehlivější než test 😉

tulipanekps
31. led 2009

len, taky znám svoje rezervy... šetřit moc neumím, teda skoro vůbec, dovedu si představit, kolik by z našich příjmů jiný ušetřil... loni jsme taky byli na dovče na šumavě místo řecka. přišla složenka za plyn skoro 8000, tak jsem si prostě nedělali hlavu a jeli do penziónu ke kámošovi a bylo to prima. taky jsme měli už rozjetýho apolináře, tak jsem nechtěla měnit zeměpisnou šířku 😀

tulipanekps
31. led 2009

tak měření teploty jsem nikdy nepochopila. tak to radši nepraktikuju...

larri
31. led 2009

Je,Aknyt se nam probudila? Co se bojite,vsechno dobre dopadne a hlavne ted nejsme na to kazda sama,ale jsme tady vsechny apolenky,ktere se budeme navzajem podporovat. 😉

len
31. led 2009

No, my loni tu Moravu pojali jako rozloučení s radostma bezdětných 😀 Litry burčáku a vína, celodenní túry po horách... Vlastně jsem ti posílala odkaz na webovky, tak tam je to Morava taky 🙂 V neděli jsme se vrátili a v pondělí jsem naklusala pro zastavovačku do CARu 🙂

nitenka
31. led 2009

holky určitě to vyjde hned na poprvé,nebo nejpozději na podruhé,já jen aby jste věděli že neuspěch neznamená že se mimi nedočkáte..nikdy to IVF je delší cesta jindy je to natošup... ale jsem si jistá že brzo bude tady hodně testíků//

tulipanekps
31. led 2009

len, tak to byla ta zastavovačka ještě pod vlivem, co? 😀 😀 😀 😀 😀

tulipanekps
31. led 2009

nitěnko, už mám plány, co budu dělat od března. nepočítám s tím nějak moc. snažila jsem si zbytek roku poskládat tak, abych neměla nudu, když by to nevyšlo... taky zase začnu chodit do sokola, kam teď nechodím...

len
31. led 2009

Tuli, chceš říct, že jsem omámená ani nevěděla, co dělám? 😀
Ne, začátek dovči byl na jihu, Mikulov a Pálava a tak, ale konec byl na severu, ono na beskydských a jesenických hřebenech moc révy neroste, zato jsem se skoro na kila cpala olomouckejma tvarůžkama 😀

tulipanekps
31. led 2009

len, tak to byla smrďoromantika, to si dovedu představit... 😎 😎 😎

nitenka
31. led 2009

tuli toí je super.. takhle přesně jsem přemýšlela ted já.. už jsem měla vše naplánované dokonce schválené 4 IVF ..poprvé jsem nebyla nato tolik upnutá upřímě jsem tomu moc nevěřila až do dne testu