CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
31. led 2009

nitenko, kdybych věděla, že 4. bude poslední, tak by to zas tak náročné nebylo (finančně), ale je to opravdu spousta peněz pro samoplatce. Navíc my jsme měli jen jednou jediného mražáčka, takže jsme nemohli střídat IVF s KETem. Vždyť jedna ampulka Puregonu 900 UI je přes 9 tisíc, Zoladex 3500, Orgalutran 1000 Kč/balení, Fostimon 400 za ampulku... plus 22500 za IVF. My k tomu ještě máme ICSI za 5100...

len
31. led 2009

Já jsem teď dost zvědavá, napsala jsem si pojišťovně o výpis za minulý rok, tak kolik do mě vlastně vrazili...

nitenka
31. led 2009

aknyt ahojky 😀

nitenka
31. led 2009

aknyt koukala jsem na fotečky hezký 🙂 😀

aknyt
31. led 2009

Když jsem spočítala množství Puregonu, co jsem vždy potřebovala a přičetla Zoladex, Pregnyl, Utrogestan, dostala jsem se na částku bezmála 30 tisíc, pak IVF a ICSI a byla jsem na 58 tisících. To už, bohužel, nenašetřím na 3 měsíce. Takže se dost upínám k tomu čtvrtému. Teď hlavně doufám, že MS nedorazí dřív jak ve středu, protože bych musela stimulaci o měsíc odložit, manža odlétá 3. a vrací se 11-12.2. ☹ A protože se nám nepodařilo zamrazit spermijky, tak mám strach, aby se vrátil včas

len
31. led 2009

Aknyt, tak moc držím palce, ať to do tý středy vydrží... Držme si je vzájemně, mně kdyby nedorazila do středy, tak je to taky vítězství 😉
Jinak tomu u tebe věří (když tak krásně těhotníš 😀 ), prostě do třetice všeho dobrýho už to těhu teď konečně musí dopadnout dobře 🙂

nitenka
31. led 2009

aknyt strašně moc dozfám,že mě doženeš a nahlásíš //

larri
31. led 2009

Aknyt,tak to je pekna palka.Doufam,ze to taky vyjde driv.

aknyt
31. led 2009

ne, já bych // tajila a vytasila se pak už se srdíčkem 😀

len
31. led 2009

Dobře, takže pokud tu nebudeš naříkat a plakat, že to nevyšlo, tak my budeme diskrétně mlčet a myslet si svoje, jo? 😉 A čekat, až za měsíc nahlásíš srdíčko 🙂

nitenka
31. led 2009

aknyt už bude mít 4 IVF to je nejvíc uspěšné říkala to ta mladá usměvavá co jí nemůsíš,ale určitě má pravdu 😀

len
31. led 2009

Nit, jasně, ale bude to její třetí těhu, tak do třetice 🙂

nitenka
31. led 2009

aknyt to se opovaž !!!! hezky chci s tebou být u testíku jasný 🙂

aknyt
31. led 2009

larri, ono to teď taky nebude levné - 6 tisíc doplatky za léky, IVF a ICSI. Takže 33500 korun.
Bohužel tělo se tváří, že s MS do středy nepočká 😉

larri
31. led 2009

a CO TI TED PLATI POJISTOVNA? ty doplacis 6tisic a oni zbytek,jinak zakrok cely,ju?

nitenka
31. led 2009

aknyt moc moc ti přeji at už se to povede,jsi takové mije sluníčko a štísko ... a velké povzbuzení na OPU jsem moc ráda,že jsem tě tam poznala

aknyt
31. led 2009

nitenko, pro ně je úspěšné každé těhu potvrzené UZ - to mě trochu štve, že jim vylepšuju statistiky a houby z toho 😀
Dobře, tak možná, že dám vědět, jak jsem dopadla 😉

tulipanekps
31. led 2009

aknyt, to je trápení, potřebuješ spermoníky a on si odjede... 😖

len
31. led 2009

Jo, Aknyt, já byla taky úspěšná a měla jsem ohromný štěstí, vždyť víš 😀
Jaržembovská říkala - a příště to zkusíme úplně stejně, když to tak dobře dopadlo 😀

aknyt
31. led 2009

Larri, místo abych zaplatila za léky 30, tak zaplatím 6. Mohla bych i méně, ale na Fostimon špatně reaguju a musela jsem stejně 9 ampulek dokupovat...

nitenka
31. led 2009

holky to je dobrej ten vtip.. anička se ptá tatínka ..tatínků proč mám 3 sestřičky a ne brášků? soused má samé chlapečky.. a tatínek říká to máš tak holčičky nocí vrána a ta létá k nám a chlapečky nosí čáp a ten létá k sousedům... Aha a tatínků nemůže te si ty ptáky se sousedem vyměnit ? 🙂

tulipanekps
31. led 2009

holky, já se loučím, jdu za manžou, stejně je zlatej, že na mou závislost na pc nepindá... papapa a ještě juknu, ale později. páčko

aknyt
31. led 2009

len, tak to je hláška na facku - já jen dobře těhotním, nevím, jak bych zkousla to, že to dobře dopadlo 😉

larri
31. led 2009

Aknyt,to musi vyjit,jestli budes stimulovat uz ted,tak budu drzet pesti hned.At mas mooooc vajicek.

nitenka
31. led 2009

tuli ahoj 😅

len
31. led 2009

No, možná, že řekla, že to v podstatě dobře dopadlo, ale i tak 😉 Ale nějak to od ní beru, ona je holt taková 🙂
Tuli, já tu manžela nemám, tak hřeším 😉

tulipanekps
31. led 2009

😉

aknyt
31. led 2009

já bych radši míň kvalitních 😉 ale díky. S tou stimulací nevím - letí do Afriky a odtud se nikdy nevrátil tak, jak měl. Teď se dušuje, že se neopozdí (minule to bylo o 3 týdny), ale mám strach to jen tak vyhodit.

Myslíte, že kdyby to nestihl, že by se dala vajíčka nabídnout k darování? Mrazit je prý nemá smysl....

len
31. led 2009

Aknyt, já ti nevím, myslím, že k darování berou jen vajíčka od žen, co už porodily aspoň jedno dítě... A fakt neexistuje šance, že by se vám ještě v pondělí podařilo sperma zamrazit?

larri
31. led 2009

No a ja? ja dneska neudelala vubec nic.Vlastne kecam,sedim na vajicach a to je dost dulezite.Odmitla jsem dneska 3 kamaradky,jit na kafe.Jsem nachlazena,tak se chci setrit.

Holky,muzu mucobene,neni to zadny problem?