CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

martinkaalesek
1. pro 2013

@japro krasa!!!!!!! 😉
@mooncaa jak se dari, Moni? 😉

petrusejenc
1. pro 2013

@japro nusím napsat...no ty volééé to je paráda broučínku!!! supéééérrrrr

petrusejenc
1. pro 2013

@japro kolikáté IUI???????

japro
1. pro 2013

@petrusejenc 😀 jj to slovo ty voléééééé to je přesně 🙂 byl to 4 pokus ....

japro
1. pro 2013

@mooncaa díky moc a taky se zeptám jak se máte 🙂

mufinka26
1. pro 2013

@japro prostě luxusníííííí čárky, kočko jak já t to přeji 😵 s celýho srdíčka 🙂

japro
1. pro 2013

@mufinka26 moc ti děkuji 🙂 tak už jen at to je klíštátko a drží se 🙂 jak je to ted u tebe ? krom toho že už máš vygruntováno na vánoce ? 😉

mufinka26
1. pro 2013

@japro dneksa jsem 5dc 😀 což znamená že proverou si pěkně upravím mrchu, aby dorazila 27.12 a hurááá na stimulaci a pak tu bude hlásit taky tak krásný dvě čárky 😀

mufinka26
1. pro 2013

@japro Jinak klíšťátko to bude určitě a pustí se tě pěkně až za devět měsíců 😉

japro
1. pro 2013

@mufinka26 no to dá rozum že budeš už se na to těším 🙂 moc ti děkuji :-* opatruj se a ta se nám chřipka vyhýbá 🙂

mufinka26
1. pro 2013

@japro ty pak na mě budeš pěkně prskat těhu bacílky 😀

japro
1. pro 2013

@mufinka26 jj to dá rozu ale jen ty zítra budu ráno volat do caru tak sem zvědavá kdy tam pojedu 🙂 pak se ozvu 🙂

japro
2. pro 2013

Ahoj tak na ultrazvuk jdu 16.12 mohla jsem i dříve ale my se budem stěhovat do svého jupííííí tak až pak 😉 tak se zatím moc všichni opartujte 🙂

cherralie
2. pro 2013

Ahoj holky, mam na vas dotaz, jestli jste se s tim nektera take nesetkala.
Dochazim do apolinare a nekolikrat mi delali postkoitalni test a vsechny spermie byly mrtve. Nasledne tedy delali imuno testy a dle slov dr. malickove mam vse v poradku. Coz mne moc neuklidnilo, protoze jsem si myslela, ze bude neco s imunitou a konecne prijdem na to, proc se to porad nedari.
A ted nevim, co dal. Sance otehotnet prirozene podle apolinare temer nulova. Ale nechce se mi jit na umele oplodneni, kdyz jinak vse mame v poradku (spermio, imuno, hormonalni profil, pruchodnost a ja uz ani nevim co) 🙂. Nesetkala se s tim nektera z vas? Ja uz vazne nevim.

Moc diky

petrusejenc
3. pro 2013

@cherralie mě ten test taky dělali jednou byl negat.dělali ho v 9dc,říkala jsem jim,že je brzo....jsem po laparce hysteroskopii po dvou IUI a ted při druhém IUI dělali test znova a vyšel perfektně!!!!!!!!!

cherralie
3. pro 2013

@petrusejenc aha, diky. Mne ho poprve delalii taky moc bry, ale podruhe jsem si to uz pohlidala. Ceka me taky laparo. Objevili ti neco? Mne se ani nechce znovu do IUI, natoz do IVF, kdyz jinak mame vse ok.

sasanka033
3. pro 2013

@cherralie jdi do IUI, kdyz mas tenhle problem..jinak jako nic nevymyslis, jinak to proste obejit nejde. vzdyt muzes do IUI v nativu, zadny hormony, ja to ted taky tak udelala. folik byl prirozene, akorat mi pichli pregnyl a neberu ani utros. joooo, ale pockej, jeden figl na to je, cetla jsem o tom - zkus kapky na kasel🙂 zni to divne, ale ja o tom taky uvazovala, protoze nam taky PCT vysel negativne, ale dava to smysl - kapky na kasel obsahuji latku, ktera rozpousti hlen, takze to funguje i na ovulacni hlen 😀
proc do IUI nechces jit?

petrusejenc
4. pro 2013

@cherralie nenašli vůbec nic vše je v pořádku,všude čisto spermie super kvalita...ale myslím že je to psychikou ☹ ☹ nějak se necítím dobře,ale netýká se to až tak vztahu. to IUI zkus souhlasím se SASANKOU!!...akorát já na lepší folíky dostala od Dr.Kouckýho Clostím a Pregnyl. ano na pl.hlen můžeš i ACC long díky němu měla kámoška hlen jako nikdy 😀 😀

petulei
4. pro 2013

Ahoj holky, tak se hlásím opět po půl roce.. Změnili jsme kliniku, šli jsme do gennetu, kde nás okamžitě poslali na imunologii, protože u Apolináře si toho nejsem vědoma, že by nám něco takového dělali a ejhle. Přišlo se na to, proč nám tři pokusy nevyšly. Protilátky na sperma a přemnožený buňky, který brání uhnízdění vajíčka. Beru léky, po OPU se podařilo získat 6 vajíček, z toho pět bylo kvalitních. Dvě se nepodařilo teda oplodnit, třetí se zastavilo třetí den a zbyly dvě krásný. 26.11.2013 jsem byla na ET těch dvou, pan embriolog říkal, že jsou krásná 8buněčná a šance jsou velké. Od soboty sem protivná na všechny a všechno kolem sebe, píchá mě v podbříšku občas, bolej mě záda jak kdybych měla mít zánět ledvin a každou hodinu mám hlad..Když se nenajím, je mi zle a když se najím je mi taky zle..:D a prsa? o těch ani nemluvím..v noci mě vzbudila šílená bolest...Asi se moc sleduju ač samo nechci, ale poručte si 🙂) tak teď už jenom čekám na příští úterý a doufám, že na testu bude ooobrovská dálnice 🙂)

cherralie
4. pro 2013

@petrusejenc
@sasanka033

Diky moc za napad. Ale radeji se zeptam jako tupec, uzivani je standardni podle letaku, jo? 😀
Jinak jedno IUI uz mam za sebou, a nevim, jestli budu mit nervy na to jit treba 10x, protoze ta uspesnost je docela mala. A navic musim vzdy odejit na nejakou dobu z prace a uz skutecne nevim, co si mam vymyslet.

cherralie
4. pro 2013

@petulei Budu drzet palce, at tam je.

petulei
4. pro 2013

@cherralie díky moc 🙂

sasanka033
4. pro 2013

@cherralie 😀 😀 😀 asi podle letaku no🙂 nad tim jsem teda nepremejslela🙂 hele ale to IUI proste...ja tomu pracovne rikam sex s doktorem🙂 porad je tam vyssi sance nez domaci snazeni a kdyz to mas v nativu a pojistovna jich hradi 6 rocne, tak mi prijde skoda jich par nezkusit.
kdyz bys sla do IVF, tak to se teprve do caru najezdis. to je furt nakej UTZ, pak pod narkozou odber, pak tam musis na transfer...to naky IUI nic neni. casove myslim.

japro
5. pro 2013

@cherralie držím moc palečky 🙂

cherralie
6. pro 2013

Jee ja dostala sve prvni srdicko, tak snad prinese stesti 😉

@japro Dekuji

@sasanka033 Dneska jsem dostala odpoved od dr. Malickove, (i presto, ze mam imuno v poradku), tak hlen je zabijak, a ze na to ani neexistuje lecba, tudiz se nejspis budu muset smirit s asistovanou reprodukci. Takze pristi patek kontrola u apolinare a pokud bude vse, jak ma, tak pondeli IUI. No to je romantika 😀

cherralie
6. pro 2013

@petrusejenc Ted jsem si precetla na profilu, ze mas/si mela nepruchodny vejcovod. Zpruchodnili ho pri laparu, anebo byl v poradku? Ja mam taky jeden nepruchodny a cekam na unor na operaci.

sasanka033
6. pro 2013

@cherralie no vis co, my, ktery jsme skoncily tady na konikovi, tak uz tak nak na romanticke poceti ani nepomejslime🙂 ono i kdyby to vyslo prirozene, tak uz z toho ma clovek takovy nervy, ze si to stejne neuzije 😀

petrusejenc
6. pro 2013

@cherralie při laparce nenašli vůbec nic bylo vše v pořádku...........

petulei
7. pro 2013

Ahoj holky,tak sem to nevydrzela a pred chvilkou si udelala test. Sem dnes 11 den po ET a nasla sem dve //...dice je slaba,ale je tam zatim...😉 sedim nad tim testem a nemuzu tomu uverit.. Doufam ze nezmizi pri dalsim testovani.
?🙂 nechci se jeste radovat,ale u predchozich pokusu bylo jenom bilo...

japro
7. pro 2013

@petulei ahoj no paráda áááááááááááááááááááá to je super po tichounku gratuluji a držím palečky ......