CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulet
8. led 2014

@petrusejenc tak to je super, tak to jsem rada, ze jsem u nej 🙂

petulet
8. led 2014

@streghina děkuji. Tak vim ke komu se objednávat. Tak to gratuluji k tehu.

mufinka26
8. led 2014

@petulet to já si nedělám 😀 a pomohli nám, díky Apolináři a IVF máme naše nejmladší štěstí 😀 Ted mu tam jdeme pro parťáka, nebo parťačku, jelikož moje prvorozená je o deset let starší, tak to si sním moc za pět let nevyhraje 😀

japro
8. led 2014

@petulet taky mám Jirsovou moooc ráda když to jde chodíme k ní...... planuju u ní náštěvu na unor ....

petulet
8. led 2014

@mufinka26 Tak to ti zas urco pomůžou. Malym budou v březnu 4 a taky by jsme pro něj rai sourozence. 🙂 🙂

petulet
8. led 2014

@japro tak držím moc palecky, ti to vyjde.

mufinka26
8. led 2014

@japro Jirsová je zlatíčko 😉

mufinka26
8. led 2014

@petulet můžu se zeptat, jaký je problém u vás? a malý je taky z IVF?

petulet
8. led 2014

@mufinka26 ano malý je taky z ivf. Mám neprůchozí oba vejcovody. Povedl se nám z 1 ivf, to jsem byla v Motole. Pak 2 ivf jsem absolvovala v Podolí pak 2 lety a nic. Neudělali mi ani žádný vyšetření. Tak jsem se rozhodla, ze půjdu jinam. Jako ted už jsem i rok v práci po mateřský.

mufinka26
8. led 2014

@petulet Aha, tak to jo. No budu moc držet palečky, aby ti to u Apolináře vyšlo 😉

petulet
8. led 2014

@mufinka26 dekuji 🙂

kvetinka84
8. led 2014

@petulet Za mě je určo as. Řežábek nejlepší. No a koukám, že objednací lhůta je docela dlouhá, tak bych se asi taky už měla objednat. Ale nějak se nemůžu odhodlat....

petulet
8. led 2014

@kvetinka84 ty k jsi byla u Apika tak na ivf?

kvetinka84
8. led 2014

@petulet jj byla, v roce 2011

petulet
8. led 2014

@kvetinka84 aha, no já jsem s ododlalala ted po Novem roce. 🙂 A dítko ti vyšlo hned napoprvé z ivf?

kvetinka84
8. led 2014

@petulet Právě že jsem u tebe koukala, že ses objednávala teď a objednali tě až na březen. Syna máme z druhého IVF, první nevyšlo.

petulet
8. led 2014

@kvetinka84 měli volno už od 26. 2., ale me PiS z v tom březnu to vyhovuje. Tak tam zavolej. 🙂

sasanka033
9. led 2014

ahoj, informace pro vsechny, kdo chodi do apo:
ted tam tri mesice nebude roznickova, bude na kolecku po nemocnici.
zaroven si davejte pozor, az vas budou objednavat, tak at to neni nejaka ukrajinka, jmeno nevim, ale jsou na ni stiznosti.
good luck🙂

japro
10. led 2014

@sasanka033 ta ukrajinka je kušníruk tak nák ale já mám na ní jen a jen chválu ...... jinak dík za info já plánuji unor konec pohovor ale chci jirsovou ......

sasanka033
10. led 2014

@japro ja mam jirsovou nejradsi a kdyz to jde, chodim jen k ni (od ni ted taky tyhle novinky vim🙂 ) ale treba na OPU si moc vybirat nemuzes no....a prave roznickovy se vyhejbam jak to jde, takze pro me je to dobra zprava🙂

japro
11. led 2014

@sasanka033 aha tak to jo já to chápala jko že po ní smutníš 😀

sasanka033
11. led 2014

@japro tak to v zadnym pripade 😀 😀 ja to tam naopak na ne ted vybalila, ze se chci roznickovy vyhnout, esli to vubec jde nejak udelat🙂 tak mi rekli, ze ted tam tri mesice nebude, takze nemam co resit 😀

mufinka26
12. led 2014

Ahoj holky prosím, jak je to d´ted u Apolínáře, když jdu na OPU, kde se to ted dělá a kde se mám hlásit? Sestřička mi to určitě říkala, ale já sem hlava děravá ☹ A popravdě, už si ani nepamatuji, jak to bylo před těma dvěma lety
@sasanka033
@japro

japro
12. led 2014

@mufinka26 😀 já tukala normálně na sestru a tam sem se ptala mě pak odvedla 🙂

sasanka033
12. led 2014

@mufinka26 prijdes do ty cekarny caru, kde se vas sejde pred tou sedmou vic a sestra si vas zas obejde, popta se na pregnyl, zapise a odvede cas az uplne dozadu na luzkovy. chlapi zustanou v pulce chodby a jdou na odber bojovniku 😀

mufinka26
12. led 2014

@sasanka033
@japro holky děkuji 😀 to víte, už mě chytá stresík 😀 😀 😀 Ale na co se opravdu těším je narkoza 😀 😀 😀 😀 konečně se vyspím 😀 😀

japro
12. led 2014

@mufinka26 jj se nedivím já mám nerva jak jedu jen na pokec 😀 holka já a moje nespavost já ani po narkoze mic nehnípu 😀 držím mooooooc palečky :-*

mufinka26
12. led 2014

@japro to já ted jo, mám od Jarouška spánkovou absenci 😀 Takže tam budu mít konečně půl dne jen pro sebe 😀 😀

akin
12. led 2014

@mufinka26 :o)) já byla u Apoli v narkoze 2x a pokaždé, když mne přivezli na pokoj, tak jsem tam všem, ještě oblblá, říkala jak jsem se krásně vyspala🙂 Poprvé jsem jim to snad říkala ještě i na sále, než mně přendali na lehátko 🙂 Držím palce, ať ti to dobře dopadne 😉

petulet
13. led 2014

mufinka26 tak drřím moc palce, at máš krásné vajíčka 🙂