CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

japro
23. bře 2014

@petulet koukám že sem už nikdo moc nechodí co ? jak jsi na tom ?

japro
23. bře 2014

@petulet kdy pak vás čeká to IVF?

petulet
23. bře 2014

@japro ahoj,no nějak jsem tu dlouho nebyla. No na ivf nejdu. Mela jsem jít 6.3. na konzultaci a nějak se u nás stal zazrark. Povedlo se mi otěhotnět přirozeně. Pila jsem od ledna Nosifol,aby se mi srovnala MS a než půjdu na ivf. Nějak jsem tomu nemohla uvěřit,jelikož mi říkali doktoři, ze mám neprůchozí vejcovody. No a 10. 3 jsem byla na utz na gynde a už tlouklo srdíčko a vše jak ma být. 9.4 mi čeká 1. skreening.
A co ty? Jak pokračujes?

kvetinka84
25. bře 2014

@petulet páni, moc gratuluju, to jsou super zprávy, držím palce, ať je vše v pořádku. Já jedu do CARu příští týden, tak jsem zvědavá...

petulet
25. bře 2014

@kvetinka84 tak držím moc palce,ať ti to vše klapne🙂 . No já vůbec nechapu, jak se to povedlo. Syna mám z ivf,pak jsme chtěli druhy,tak zas ivf a 2 kety a nic.

japro
25. bře 2014

@petulet jupííííííííííííí tak to je super moc gratuluji 🙂 mám radost 🙂 my jedem 11.4 v 11hodin 😀 pro hormony a -+ 20.4 mám dojít 1DC a začne se krátký protokol holka ani nevíš že to bude po 3 a já se na to těším do třetice všeho dobrého 🙂 doufám 😉

japro
25. bře 2014

@kvetinka84 jj taky držím palečky 🙂 pak napiš co a jak 🙂

petulet
25. bře 2014

@japro Moc ti děkuji. A držím pace, at ti t vyjde. A urco to vyjde. 🙂 Nechas si zavést dvě?

kvetinka84
26. bře 2014

@japro Jéééé děkuji a tobě také hodně štěstí, já jsem zvědavá, co se dozvím, jestli mi dovolí hned stimulku, nebo bude muset být ještě něco před tím. Jen se bojím, aby mě neposlali na laparku☹

kvetinka84
26. bře 2014

@petulet ty jo tak to je neuvěřitelný a je krásný, že i takové zázraky se dějí, moc vám to přeju

petulet
27. bře 2014

@kvetinka84 děkuji, moc a moc držím palečky, ať ti to klapne.

japro
27. bře 2014

@kvetinka84 držím palečky at je to ok 🙂

kvetinka84
27. bře 2014

@petulet
@japro holky díky

mufinka26
2. dub 2014

Ahoj holky, tak dneska sem byla na indukci a neni to tak strašný čekání, cca hodinku, ani ne 🙂 Takže laparka mě čeká 5.6 ale určitě vše dopadne dobře, potkala sem totiž cestou domu tři kominíky 😀 a v září hurá do třetího IVFka 😀

sasanka033
2. dub 2014

@mufinka26 zlato, byla jsi na indikaci, ne na indukci 😀 😀 😀 mela jsi teda z pr... kliku! ja tam sedela pres dve hodiny, ale zas aspon jsi na to byla pripravena🙂 tak hura do laparky🙂

kvetinka84
2. dub 2014

@mufinka26 Teda to ti dali termín docela zadlouho. Já pokaždé dostala termín do měsíce. No hlavně, abys už to měla rychle za sebou a září bylo úspěšné🙂

mufinka26
2. dub 2014

@sasanka033 😀 😀 😀 😀 holka já sem tele 😀 😀 😀 a přesně sem si říkala, nesmíš tyhle dva pojmy splést 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
2. dub 2014

@kvetinka84 no pan doktor to musel udělat aby to vyšlo hned po MS, takže další ms by byla až koncem dubna a květen měli nařachanej 😉

petulet
4. dub 2014

@mufinka26 tak hlavně,ze to máš za sebou v září ti to určitě vyjde 🙂

japro
5. dub 2014

@mufinka26 to uteče a po prázdninách budeš do dalšího IVF odpočatá 🙂

petulet
10. dub 2014

ahoj holky, tak včerejší skreening je v pořádku, mimi má 7 cm. 🙂

japro
10. dub 2014

@petulet no paráda to už je kousek 🙂 tak se opatrujte moc 🙂

petulet
10. dub 2014

@japro děkuji moc a co ty?ty jdeš vlastně zítra viď? tak at se dobře na všem domluvíte.

japro
10. dub 2014

@petulet ahoj jj díky moc jdu zítra no vyzvednu hormony a bude krátký protokol sem spíš zvědavá kolik budem doplácet já pak napíšu 🙂

luciasekl
10. dub 2014

Zdravím,dnes jsem nás objednala k Apolináři,chtěli jsme až v září,ale to už je asi jedno,stejně nám budou dělat vyšetření a než se dostanem k léčbě,bude to tak akorát 🙂 Proč jsem nás objednala?...mám nepravidelný cyklus až 90 dní a neovoluji,před třemi dny jsem začala užívat Inofolis, tak třeba to pomůže než se dostaneme do CAR. Když to nepomůže doufám že mi to nějak srovnají a nebudeme muset podstoupit IVF nebo IUI..uvidíme.Manželé jsme skoro rok, ale spolu jsem pomalu 9 let..Řekne te mi jak to tam probíhá?Díky

kvetinka84
10. dub 2014

@petulet moc gratuluju k dobrým zprávám, přeju pohodové těhu🙂

kvetinka84
10. dub 2014

Holky, tak jsme dneska byli u apoliho, všechny vyšetření OK, takže jsme rovnou vyfasovali hormony a hurá do toho, věříme, že to vyjde🙂

kvetinka84
10. dub 2014

@japro já právě slyšela, že léky zdražili a proto mě strašně překvapilo, že jsme dneska neplatili nic, teda zaplatila jsem poplatek 30,-

kvetinka84
10. dub 2014

@luciasekl A za jak dlouho vás objednali? U nás první návštěva probíhala tak, že si s námi sedli, udělali si podrobnou anamnézu, jaké nemoci a operace jsme prodělali, nemoci v rodině atd. Pak mě i manželovi nabrali krev na hormonální profil, pohlavní nemoci, štítnou žlázu a ještě další rozbory-to už si nepamatuju. Já byla čerstvě po laparoskopii, takže měli podrobnou zprávu, jak to se mnou vypadá a manžel šel na spermiogram. No a další návštěvu už se plánovalo IVF, šlo to fakt rychle

japro
11. dub 2014

@kvetinka84 jo? teda to sem zvědavá jdeu za chvilku tak zatím pá 🙂 kdy začínáš stimulovat? a jakej protokol?