CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mufinka26
14. kvě 2014

@japro s tím se počítá 😉

mooncaa
14. kvě 2014

@kvetinka84 Super!!! Gratuluji!!!

@japro Za chviličku budeš mít taky takový testík. Držím palce.

kvetinka84
14. kvě 2014

@mooncaa děkuji 😉

japro
14. kvě 2014

@mooncaa 🙂 děkuji moc jsi hodná .......

petulet
16. kvě 2014

Ahoj holky,tak dnešní kontrola dopadla výborně 🙂 UF to jsem si oddychla. Cipek a mala v poradku🙂

japro
16. kvě 2014

@petulet super to je moc dobře 🙂 jen tak dál opatrujte se obá 🙂

petulet
16. kvě 2014

@japro díky moc, a co ty?kdy budeš testit?

japro
16. kvě 2014

@petulet no máme 14 až 17 den tak 14 den je v pondělí tak to ráno otestujem ......

petulet
16. kvě 2014

@japro tak dej hned vědět,držím palce🙂 at tam nsjdes krásné. //🙂

japro
16. kvě 2014

@petulet děkuji moc jj doufám že se zadaří a testování se dočkám čáry máry fuk at to tam je 🙂 😀 jj jasně neboj se nic napíšu 😉

petulet
16. kvě 2014

@japro určitě 🙂 přeci se povest musí.

japro
16. kvě 2014

@petulet tak do třetice všeho dobrého se řiká .-)

petulet
16. kvě 2014

@japro no právě,přeci se ta smůla musí prolomit🙂

kvetinka84
16. kvě 2014

@japro budu držet palce a netrpělivě vyhlížet v pondělí zprávu o // 😉

kvetinka84
16. kvě 2014

@petulet Tak to jsou super zprávy. Tak se vracíš do práce, nebo zůstaneš doma? Ať jste obě v pořádku

petulet
16. kvě 2014

@kvetinka84 diky, na chvíli se vratim do prace, me to doma deprimovalo🙂 . Ale budu se už víc setrit🙂

japro
17. kvě 2014

@kvetinka84 děkuji 🙂

japro
19. kvě 2014

Ahoj tak zázraky se nedějí .....rozepíšu se zítra jsem tu na skok a pak jdu na odpolední jinak vybrečela sem se tak snad to pomohlo ☹ zítra ráno přijdu zatím pá a děkuji že na mě myslíte :-*

petulet
19. kvě 2014

@japro jak to kocko? To me moc mrzí? ☹ Kolikaty jsi den?

japro
20. kvě 2014

@petulet no dnes 2Dc 10 dc jedu na ultrazvuk a když bude vše ok bude KET

japro
20. kvě 2014

@mufinka26 @petulet @kvetinka84 @mooncaa @sasanka033 @martinkaalesek
ahoj holky chci se zeptat ET neklaplo ...... 10 dc jedem na ultrazvuk a když bude vše ok tak pak bude KET (máme jednoho sněhuláčka) já ještě na KETu nebyla je nákej zvlaštní platí se i něco nebo jak ? máte někdo zkušenost ? či to je jen normálně vše jak při ETu?

martinkaalesek
20. kvě 2014

@japro netusim, nemam zkusenost ☹ neni nekde na netu jejich cenik? Tam by asi rozmrazeni bylo uvedeny.... Kdyz ne, tak tam cinkni! 😉

japro
20. kvě 2014

@martinkaalesek no to oni nám to tu příští středu řeknou jen mě napadlo se tu zeptat 🙂 ale díky moc jsi hodná já taky nikdy na KET nebyla ...... ale právě se ptám tu pač co Car tak to je jiné ...... nikde se i stimuluje a sestra řikala že podle ultrazvuku když bude vše v pořádku tak není potřeba a když jsem chodila na IUI tak taky sem nic nebrala .......

martinkaalesek
20. kvě 2014

@japro jj, kdyz je sliznice dostatecna, neni proc stimulovat 😉

sasanka033
20. kvě 2014

@japro ahoj, plati se za rozmrazeni nanuka, neco kolem 2.000-3.000, nepamatuju si to presne. urcite to najdes v ceniku, ktery ti dali spolu s info o IVF obecne.

mooncaa
20. kvě 2014

@japro Tak to mě mrzí, že to nevyšlo.
Jinak KET se platí cca 3 tis. (je to rok a půl, co jsem byla) a pokud je sliznice dostatečná a normálně ovuluješ není důvod nějak stimulovat. Podle UZ se zjistí, kdy budeš ovulovat to se zpravidla podpoří pregnylem a pak se cca tolik dní po ovulaci, kolik máš staré embryo, zavede embtyo. A ta ovulace je cca 36 hodin po píchnutí embrya. Takže např. v pondělí píchnou pregnyl, máš 5 denní embyo a v sobotu zavedou. Dokonce ani utrouš jsem neměla.

japro
20. kvě 2014

@sasanka033 ahoj jj no ten se ale odevzával podepsanej víš před IVF se podepíše a odevzdá tak ho nemám no ale na netu jsem našla 3 000..... to je pálka už mzarení bylo 4.800 .... no snad to ten sněhuláček zvládne máme jednoho 🙂

sasanka033
20. kvě 2014

@japro no ty ceny porad rostou teda, ja mela zamrazeni jednoho nanuka loni asi 2.800 nebo tak neco...ale oni ted delaji nejaky novy zpusob, vitrifikaci nebo co, takze mozna zas drazsi a lepsi technologie. jinak ja teda cenik mam doma🙂

japro
20. kvě 2014

@mooncaa paráda díky moc za info ..... no zamražovali 6 den jednoho sněhuláčka ...... 🙂 no jo to znamená že jsi ho měla dobrej a klaplo to že 🙂 já chci taky 😉 no ve středu za týden jedu k Jirsové na UZ snad bude vše ok ...... jinak ty už jsis taky něčím prošla jakej je tvuj nazor že bych nebyla po KET doma a šla rovnou druhý den do práce? jsem dělnice sedím a když to mám tak jak mám mám dohodlé že netahám nic velkého a mám jen lehkou práci na nošení ........ loni jsem marodila a pořád ležela a občas procházky a nic ..... ted sem měla týden dovču a pak šla do práce ......... a v Caru řeknou že když se to má zakousnout tak se to zakousne 😉

japro
20. kvě 2014

@sasanka033 no jj nám dali nákou tu lepší novou metodu prej je šternější ...... tak to doufám že bojovník zvládne ale už 5 den se čekalo do 6 dne jestli to dá a byl statečnej tak to je moc velkej bojovník ..... no ceník nám zaškrtala a označila co nás čeká dala razítko my podepsali a založila sestra do karty 😉