CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

sasanka033
11. čer 2014

@fori ahoj, super🙂 akorat pokud jsi fakt u apo, tak v zari max bych asi trochu posunula, pac tam ma laborka cely leto prazdniny, tudiz se nestimuluje🙂

fori
11. čer 2014

@sasanka033 dneska jsem se ptala...a prý fungujou normálně.....tak nevím.....kdo ti to řekl??

sasanka033
11. čer 2014

@fori tak super! no mne to rekli oni sami loni 🙂 laborantky si nemohly v prubehu roku vzit dovolenou, tak si ji vybiraly v lete najednou a to takhle bejvalo prej vzdycky...tak hodne stesti, do zari jsi tehule🙂

kvetinka84
11. čer 2014

@sasanka033
@fori
před 3 roky to tak bylo, přes léto se nedělaly stimulace, ale to se mohlo všechno změnit, mají to tam přestavěné, zmodernizované.
Držím palce, aby to opravdu vyšlo napoprvé, já tam byla na IVF teď v dubnu a dneska mi dr. potvrdila srdíčko, šlo to jak po másle 😉

sasanka033
11. čer 2014

@kvetinka84 no i loni to takhle bylo🙂 gratuluju!!!!! 🙂

kvetinka84
11. čer 2014

@sasanka033 jééé děkuju, já tomu pořád nemůžu uvěřit, ze 3 IVF jsem 2x těhotná, fakt paráda

sasanka033
11. čer 2014

@kvetinka84 jo, no...to ja ze dvou IVF a tri transferu nikdy nic. tak nekdo ma a nekdo nema, ze jo🙂 uzivej si!

kvetinka84
11. čer 2014

@sasanka033 ono to přijde, neboj

fori
12. čer 2014

@sasanka033 vím, že to tak chodilo dříve....ted je to asi jiné...přes léto normálka fungují.... 😉

fori
12. čer 2014

@kvetinka84 no já doufám že to bude taky fofr..... žádná zdržovačka.....a půjdem hned na věc 😀 😀 , fakt se moc těším..... 🙂 🙂

fori
12. čer 2014

@kvetinka84 můlžu se zeptat kolik jsi platila?

kvetinka84
12. čer 2014

@fori Neplatila jsem vůbec nic, dostala jsem fostimon a ten byl toho času bez doplatku a dávka hrazené pojišťovnou mi stačila. Na zamražení nám nic nezbylo, takže to jsme také neplatila. Doplácela jsem asi 100,- za utrouš a 100,- byl poplatek za sterilní oblečení pro manžela, když ho chceš mít u transferu. Takže to bylo super. Když tady kolikrát čtu, kolik jiné holky zaplatí. No a šlo to fakt rychle, 1.4. byla první konzultace a 14.5. byly // 😀

petulet
12. čer 2014

@kvetinka84 to je super,ze bije srdíčko, moc gratuluju🙂

kvetinka84
12. čer 2014

@petulet děkuji 😀 a jak se daří tobě?

petulet
14. čer 2014

@kvetinka84 ahojky,me se daří dobře 🙂 .cítím se velmi dobře. ještě měsíc budu v práci a koncim🙂

fori
15. čer 2014

@kvetinka84 no tak to byla rychlost. Me prave minule Fontimon nestacil, doplacela jsem 2500, potom jsme platili 6000 za ICSI to mit musime.... no a kdyz se bude zamrazovat to stoji 3000 ze? To proste jsme platili 8500 kc, ale me to prijde v poho... kolikaty den cysku se zacina stimulovat? Uz si zo nepamatuji. Vim ze jsem mela dlouhy protokol. 27 dc jsem si neco pichla a pak cekala na ms a dal nevim ...

kvetinka84
15. čer 2014

@fori No teď se mrazí nějakou šetrnější metodou myslím, že se to jmenuje vertifikace a stojí to víc, myslím 5.800,- a rozmražení 3.000,-. No dlouhý protokol jsem měla minule a nepamatuju si to úplně přesně, ale tuším 25. den cyklu se píchal do břicha zoladex, pak se čekalo na ms a pak byla kontrola, kde se už nafasovaly léky a začalo se píchat. Já teď měla krátký protokol a začala jsem píchat už 2. den cyklu

fori
16. čer 2014

@kvetinka84 ježííš, takových peněz za zmražení a pak i za rozmražení ???? no uvídím.... 😉 😉

kvetinka84
16. čer 2014

@fori Snad jsem to nespletla, jak jsme to neplatili, tak si nejsem jistá

fori
16. čer 2014

@kvetinka84 jasný, oni mi ten ceník dají......ale je to masakr....ale hlavní je...že když se bude muset mrazit, tak ty prachy hold budem muset zaplatit......no s tím jsme ani nepočítali..... vím, že dřív to proste stálo 3000 na rok.....

kvetinka84
16. čer 2014

@fori dřív stálo 3000,- zamražení a 3000,- rozmražení, ne? No a teď je to zamražení dražší, protože používají nějakou lepší metodu, prý je z ní úspěšnost 96 %.

fori
17. čer 2014

@kvetinka84 aha, já se o toto nikdy moc nezajímala...vůbec nevím že se platí i rozmražování......no to jsou mi věci......tak doufám, že se to u nás chytne na poprvé jako předtím a bude klid 🙂 🙂

fori
17. čer 2014

@kvetinka84 nemyslíš ty tím rozmražováním jako ten samotný KET?? ten stojí 3000 Kč

kvetinka84
17. čer 2014

@fori jo, tak asi to stojí 3000,- prostě embryo rozmrazí a když si pro něj jdeš, tak vyplázneš 3000,-

kvetinka84
17. čer 2014

@fori A vám z prvního pokusu nezbyly žádní mrazáčci, když se povedlo hned napoprvé

fori
17. čer 2014

@kvetinka84 ne ne, my měli jen jedno embryo a to se chytlo....

japro
17. čer 2014

@fori
@kvetinka84 ahoj holky ta nová metoda mražení vitifikace stojí 4 800kč ted sem to před měsícem platila 🙂 a normální metoda 2 800kč

fori
17. čer 2014

@japro jj díky za info.. je jasné, že když už toto všechno člověk podstupuje tak si raději připlatí, aby měl to nejlepší... 😉

luckymr
17. čer 2014

omlouvám se nemám možnost přečít vše 🙂 zajímá mě názor jaký je apolinář v soucvislosti s ivf, slyšela jsem už spoustu hanlivých názorů jako : je jin jedno když se nepovede, protože je to zdarma, atd, přemýšlím že tam přejdu, mám ještě 3 pokusy iui budou mě nutit hned do ivf nebo dávají šanci? jak je to tam když si přejete třeba jiný typ hormonů? teď jsem měla puregon pen a na nic ani sem nedostala na výběr hned tu nejdražší :( děkuji

kvetinka84
17. čer 2014

@japro
@fori tak jsem se o tisícovku sekla, japro díky za objasnění