CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

tulipanekps
3. únor 2009

přidávám se k bonzlistu, je hezký, že dají gel na ultrazvuk a přes to prezervativ, ale na něj taky prosím gel, neboť to docela bolí, když do vás strkají nenagelovanou gumovou násadu... také děkuji za splněné přání. 😔

aknyt
3. únor 2009

Mám odmazat ta jména z fotoalba? A není viditelné pouze pro registrované?

tulipanekps
3. únor 2009

aknyt není, když se nezaregistrovaná podíváš do fotoalba, tak vidíš vše. jen v diskusi není možnost podívat se do alba, ip a vykřičník...

aknyt
3. únor 2009

a jak se tam tedy dá podívat, když ne z diskuze? Na to jsem ještě nepřišla... ☹

tulipanekps
3. únor 2009

nahoře jsou uši domů, diskuse, bazar, fotoalba, tak tam. vyhledat podle autora a najdou si, jestli dotyčná album má nebo ne...

tulipanekps
3. únor 2009

takhle čumákuju do beremese, jestli nějaký holky, co mají třeba alba se svatební fotkou nemají album v beremese 😀

aknyt
3. únor 2009

aha... a já jsem byla práskač, tak to asi vzali přes mě. Ale asi to upravovat nebudu, na to je pozdě. Jen je mi líto, že mě to nenapadlo ☹

aknyt
3. únor 2009

Ale aspoň vidí, kolik nás tu je 🙂

saralinda
autor
3. únor 2009

Holky moc díky za držení palečků. Fakt to mohohlo - 2 vajuchy je v mém případě super výsledek. Taky mě to nějako nebolelo a hlavně jsem to zvldla psychicky. Moc díky.

Se sestřičkou jste to tedy rozlouskly. Takle Svobodová, co tam byla dneska je moc milá. I to brala docela s úsměvem. Asi sestřičky zapátraly, když jim to Aknyt oznámila.
Jinak co se týká náhledu albumek - proč by se některá se sestřiček nemohla zaregistovat? Je to otázka chviličky a přístup všem povolen.

Dobrou noc.

aknyt
3. únor 2009

Sar, dobrou a omlouvám se, že jsem ti udělala takovou divnou situaci se setřičkou...

tulipanekps
3. únor 2009

ha, tak už tu nejste, co? já byla venčit šelmu...

aknyt
3. únor 2009

Jsem tu 😉

marcelli
3. únor 2009

len:ty jsi mě teď pěkně rozesmála...jak píšeš,šlohla jsem kreditku... 😀 aspoň se s vámi člověk zasměje a ví,že se má v nouzi na koho obrátit o radu...holky vy jste fakt super 😉

aknyt
3. únor 2009

Ale už to zabalím, promiň a doboru 🙂

tulipanekps
3. únor 2009

aknyt, během stimulky se můžou prášky a nějaká léčba proti chřipce, ale mohl by to být problém na opu kvůli narkóze. volala jsem tam a ptala jsem se na to. 😒

tulipanekps
3. únor 2009

marcelli, v bříšku je v přirozeným prostředí, v mističce už míň... takže i méně perspektivní embryo má šanci se v bříšku uhnízdit a třeba v mističce by to vzdalo...

marcelli
3. únor 2009

tuli:já byla taky venčit pesana,už usnul i s páníčkem,tak půjdu taky...dobrou 😉

tulipanekps
3. únor 2009

jj, já venčila se sousedkou, tak byla pesanovi zima. tak to určo zalomí a já taky. jen dočtu a dobrou 🙂

tulipanekps
4. únor 2009

ahojda, tady ranní pták 🙂

nitenka
4. únor 2009

dobré ranko všem 🙂tulipánek to se ti podedlo 🙂 umím si to živě ppředstavit 🙂 včera už jsem se na Internet nedostala měla jsem tu známeho a instaloval mi na Pc nějaké věci

nitenka
4. únor 2009

Sar moc moc na tebe myslím 🙂 držím palečky budeš dnes volat do caru? co dělají bubliny? 😀

nitenka
4. únor 2009

u mě nic nového nervozita až do ultrazvuku a vůbec to neutíká 🙂 😉

nitenka
4. únor 2009

sar chtěla jsem ti napsat o těch náplastí ,při posledním pokusu jsem je dostala taky a mimi se chytilo,takže si myslím že mi to hodně pomohlo...takže si myslím,že je dobře že ti je dají. je to v pohodě jen je musím lepit až do 12 týdne 🙂 v protokolu mám napsáno,že bez nich zcela jistě potratím. tak budu nervit až mi to vysaděj 🙂testíkem nervíky nekončej 🙂 dokud mimi nebude doma tak je to furt boj

nitenka
4. únor 2009

je tu nikdo ? asi pracujete 🙂 tak mažu venčit papa 🙂

tulipanekps
4. únor 2009

ahoj těhulko 😀

tulipanekps
4. únor 2009

tak ty venčíš, já kecám na icq, víš? 😉

tulipanekps
4. únor 2009

sar, moc na tebe myslím a držím palce bobískům v mističce...

larri
4. únor 2009

Ahojky,
Sar,to jsem rada,ze ti to takhle dopadlo.
Tuli,co se nabehas kvuli jedne injekce 🙂 ,mne to ceka dneska vecer.Ja mam teda uz pekne nervy.

Hodne jste tady toho napsal,tak nestiham na vsechno reagovat.Ale uz budu mit skoro 14dni volno,tak budu mit dost casu.

Aknyt mela si pravdu,ze mi rekla sestricka,ze ta Svobodova,ktere patri to tel.cislo patri te,co je na materske.A ze to tady ctou vubec nevadi.Myslim,ze nic spatneho nepisem o nich a kdyz tady resime doktory,tak napisem jenom svuj nazor.Tim,ze jich tam je vic,mezeme porovnavat.Ja nemuzu dopustit na Jarzembovskou,protoze kdyz jsem byla u ni poprve,tak na mne zapusobila velice dobre.Ze mne spadl vsechen strach a nervozita a to bylo pro mne nejdulezitejsi.

A sestricky? Moje favoritka je ta mensi v brylich=myslim Vackova,objednala jsem se u ni,prvni kontakt s ni super.Ale na ostatni nemuzu dopustit,chodila jsem k nim kazdy den na injekce a nestalo se ani jednou,ze bych si pripadala jako ze otravuji.
Kybych sla do soukromeho car,dala bych za to velke prachy a myslele si,ze za ty prachy se musi na mne usmivat,ale podle toho,co tady pisi holky z jinych car,to takhle neni.My jsme ve statnim,jak rikate urcite ne moc dobre placenem a tohle car se nebudu stydet doporucovat.A z na ten zachod bez papiru,nosim si ale porad svuj.

tulipanekps
4. únor 2009

larri, 😉 máš pravdu s tím carem. jinak včera dobrá hoňka.. a nebuď nervózní, pátek za dveřma a v pondělí se možná uvidíme na et..

len
4. únor 2009

Já je taky doporučuju 😉 A ano, troufnu si říct, že pacientka od Apolináře se pozná dle toho, že nosí vždy v kabelce kus toaletního papíru 😀