CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
4. únor 2009

Jinak mám výsledky cyto, prý OK a kontrola stačí AŽ za půl roku - taky někdo chodíte 2x ročně? Připadám si trochu jako exot a netuším, jestli je můj dr. tak pečlivý nebo mám výsledky na hraně. Ale asi bude tak pečlivý, když mi doporučuje neotěhotnět půl roku. Sakra, já fakt nechci, ale asi mu to nakonec splním 😀

tulipanekps
4. únor 2009

len, hahahaha, toaletní papír je základ kabelky Apolenky!!!!

tulipanekps
4. únor 2009

len, nesplníš, si se tady od nítěnky nakazila, jen ta inkubační doba se nějak vleče...

aknyt
4. únor 2009

Ahoj holky, zdravím dens skoro v poledne. Byla jsem u nás u obvoďáka kvůli předoperačnímu, ještě že jsem to neodkládala, má od zítřka dovču. Tak mi udělal EKG a pro výsledky krve si skočím k jeho zástupci. Aby se mi nestalo, že budu bez stříkačky a jehel, tak jsem se zmínila sestřičce a ta mě podarovala vším potřebným na Pregnyl 🙂
Ale protože se mi rozjíždí nějaká choroba, tak jsem vyfasovala recepty a nakoupila placeba za 240 korun...

tulipanekps
4. únor 2009

hahahaha, to jsem tě inspirovala, co aknyt 😀

larri
4. únor 2009

Aknyt,ty budes zdrava 🙂

Holky,neudelame ten sraz nekde,kde se da sedet u stolu?

Len,nechci byt mrcha,ale myslim si,ze budes rusit dovcu a otehotnis prirozene.My tady totiz resime ivf a ty se soustredis na nas a na sebe tolik nemyslis a nebude dlouho trvat,kdyz napises,ze mas dve carky.Uvidis 😉

len
4. únor 2009

Larri, v životě jsem nevěnovala tolik času plánování dovolený 🙂 Já už budu mít dva měsíce před odjezdem kompletně zamluvený všechny ubytování, budu vědět, na kterou horu vylezeme a jaký muzeum navštívíme, kolik nás bude stát oběd ve který hospodě... Taková moje malá úchylka, mohla bych mt cestovku 😀 takže mě čekaj dvě možnosti - buď mě bude mrzet, že nejsem těhu, ale o to víc si tu dovču užiju, nebo mě bude mrzet, že ta dovča padá, ale o to víc se budu radovat z těhu 😎 Doufám 😀

tulipanekps
4. únor 2009

larri, co vaječníky? jak je?

len
4. únor 2009

Jo, jinak sraz u stolu vůbec není špatný nápad 😀 Nějak jsem nevěděla, kam s nohama, a bála jsem se, aby mi moc nesmrděly 😀 Pardon 😉

tulipanekps
4. únor 2009

len, 😀 😀 😀 😀 😀 tak si řeknem příště o stůl dole. tady to zase bylo intimnější, že byli lidi daleko, ale souhlas 😎

larri
4. únor 2009

tuli,dneska vajecniky v pohode.Vcera v praci jsem o nich teda dost vedela,ale dneska klid.Vecer jdu pichnout Pregnyl,tak doufam,ze nebudu mit takovou honku jako ty.Bylo by to fajn,kdyby jsme se potkaly v pondeli v car.

Len,ja ti rikam nebal,protoze to budes zase vsechno vybalovat. 😀 A kdo ma myslet na nohy,jestli smrdi,kdyz musime sledovat rychlost spermii,mnozstvi,co delaji vajecniky a kolik mame foliku,no ne?

aknyt
4. únor 2009

Jo, dole by to šlo domluvit 😉
Tuli, to víš, že jsi mě inspirovala... ale oni už jsou u mě zvyklí, předminule jsem u nich vyzvídala, jak se pyžlají ampulky s fyziologickým roztokem (ty nejsou ulamovací). Když jsem jim vylíčila, že jsem to ulomila kombinačkama, tak mi sestřička dala pilníček 🙂 jsou tam taky hodní, což je fajn, ale díky tomu mají pořád plnou čekárnu 😀

len
4. únor 2009

Larri, hele, znám svýho upřímnýho muže... Tváří se, že mu jde "jen o to jedno" a najednou se zarazí a povídá - smrdí ti nohy! Takže si nedělám iluze, že byste to nezaznamenaly mezi řečma o rychlosti spermií, když to trkne i nadrženýho chlapa 😀

larri
4. únor 2009

Len,ja jsem sedela od tebe daleko,takze nic.Ale Nitenka rikala,ze nekomu smrdi boty,ale usoudily jsme,ze to bal ten oranzovy muzicek co chce byt prezidentem.Ale jake prekvapeni,ze jsi to byla ty.Tak to aby jsme sedely priste venku.
Neboj Len,fakt to k nam neprislo.

len
4. únor 2009

Jsem vás tu odradila, co? 😀 Omlouvám se 😔 A jdu si koupit něco k snědku 🙂

aknyt
4. únor 2009

Tak jsem se přeobjednala na pondělí ráno, přijde mi totiž auditor, bojim, bojim ☹ To bude den. A doufám, že to bude jen jednodenní akce...

nitenka
4. únor 2009

len ty jsi číslo 🙂 já se tu řechtám jako koza 😀

whoknows
4. únor 2009

Ahoj, jak jsem se minulý týden bála, že pozitivitu testů způsobuje moje cysta, nebo mimoděložní těhotenství, tak se to naštěstí nepotvrdilo. Dnes jsem byla u lékaře a budu mít opravdu miminko 🙂 Jsem tak strašně šťastná. Ikdyž cysta se ještě trochu zvětšila, lékař říkal, že cysta tam může být klidně celé těhotenství. Mám takovou radost, nejradši bych skákala do stropu 😀

len
4. únor 2009

No vidíš, gratuluju! 🙂 Ale s tím skákáním bacha, skákavé pohyby se v těhu nedoporučují 😀

nitenka
4. únor 2009

who gratuluju to je paráda a v jakém jsi týdnu? 😲

tulipanekps
4. únor 2009

aknyt, mě z tebe picne 😀

nitenka
4. únor 2009

paráda hezky se to tu musí zakulatit a už se těším na další testíky // holky moc vám držim palce...

tulipanekps
4. únor 2009

len, ty máš hlody 😀

len
4. únor 2009

Tuli, jsem zoufalá, v práci se to na mě valí, mám MS a hrozně mě bolí břicho, ráno jsem si sice přispala o půl hodiny, ale spíš by mi pomohlo tak minimálně půl dne, takže běda, kdo mi dneska přijde do cesty 😀 Cítím se, že bych se nejradši zahrabala půl metru pod zem, no a druhá varianta je, že bych tam chtěla zahrabat tři čtvrtiny lidí kolem, bacha na mě dneska 😀

aknyt
4. únor 2009

whoknows, paráda, gratuluju!!! 🙂

tulipanekps
4. únor 2009

len, tak srazík dneska radši ne, co? mskový břichabol nic, moc. soucítím s tebou, ale vyhýbám se ti, seč můžu 😀 😀

tulipanekps
4. únor 2009

whoknows, dobrý, ani nemusela pomoct medicína, graguluju. 😉

tulipanekps
4. únor 2009

nitěnko a kolik testíků si už počurala od minulého pátku 😉 😉 😉 😉

tulipanekps
4. únor 2009

len a dopuješ se něčím? jé, aspoň brufen...

len
4. únor 2009

Tuli, jsem blbá a prášky jsem nechala doma. Ale nechce se mi kupovat nový, kdy mám doma nenačatou krabičku se třiceti kouskama. I když po tom rvaní zubů ji asi uplatním, co? 😝