• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
Len, ty máš, koukám, samé "pěkné" záležitosti :frowning2:
Já vždy vyměknu a koupím nové balení a pak máme doma načaté 3 krabičky. A nebo nekoupím, manža je vybere a když je potřebuju, tak najdu prázdnou krabičku :grinning:
4. únor 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, když my jsme takoví ti - prášek, až když pomalu umírám :wink: Takže já si vezmu 1-2 při MS a manžel pět do roka na bolení hlavy, nám ta třicítka vystačí na roky :grinning: Místo toho se tu teď dopuju melounovýma Orbit bombónama :wink:
4. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
len, životnost brufenů je většinou delší, než doba, co vydrží doma, já bych se nemučila...
4. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ty tři hoďky to přežiju o mátovém čaji a doma už buďto bude líp nebo po něm sáhnu, takovej masochista zase nejsem :wink:
4. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát jsem před dvěma rokama na Island omylem nakoupila snad padesátku endiaronů, no a světe div se, od tý doby nebyl průjem, takže ty propadnou kompletně :wink: Kdyby měl někdo zájem... Nebo mám taky megabalení Kinedrilů a Travelgum, když jsem si ještě myslela, že třeba budu mít mořskou nemoc :wink:
4. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás brufen nepřežije moc... já sním na ms první den tak 6-8 čtyřstovek, druhý den tak 2-3... manža ho bere občas taky, tak u nás se teda nezkazí :wink:
4. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám nějak kliku, že ty nejhorší bolesti mám tak den-dva a ještě ne vždycky, takže jak jsem s nima ještě nezkažená, stačí mi jeden a na půl dne je klid a ještě se mi po tom motá hlava...
4. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je to nárazové - někdy vydrží hodně dlouho a někdy měsíc. Ale máme doma hlavně dvoustovky.
Mimochodem, četly jste si někdy příbalový leták k Ibalginu? Člověk to vezme na bolení hlavy a jako vedlejší účinky jsou bolest hlavy a perforace střev k tomu :grinning:
Opravdu? Tak to je dobře, že jsem to nečetla :grinning:
4. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ttuli ty jsi mě dobře odhadla asi jsi zjistila,že vPraze už nejsou těhotenské testy že ?..koukni do alba jsou všechny u mě :slight_smile: :grinning:
4. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se zrovna koukala, ty jsi teda testovač :grinning: Je to mázlý, ale stejně je to moc pěkně vidět, paráda, gratuluju :slight_smile:
4. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nitenko, máš moc pěkné testíky :slight_smile: Tak vás opatruj :wink:
4. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ONO MI TO LÍP NEŠLO NAFOTIT NEVIM PROČ :slight_smile:
4. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to chápeme, klepou se ti ručičky od radosti :wink:
4. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo pardon zase se po to přetuklo já nevím co blbnu omluva za velká písmenka už po třetí tak snad už nebudu zlobit :slight_smile: díky :frowning2:
4. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, mě zmizela odpověď... jí tady hledám...
4. únor 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak těhu testy zatím nesháním... ale album jsem ti sčíhla :wink:

je mi blivno z toho zítřka, jsem na nervy, chjo. teď jsem snědla nějakej hnusnej párek, tak asi i z toho... :confounded:
4. únor 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuli, klid, to bude dobrý, budeš ještě překvapená, kolik se jich tam bude schovávat :wink: Mně říkali 8-9 a odsáli jich pak 12 :slight_smile: A realisticky - teď už bude jenom hůř a hůř a hůř :grinning: Teď se klepeš, jak to dopadne, pak se budeš klepat, jestli se dobře dělí, no a potom, jestli se jim u tebe líbí, pak jestli dobře prosperují, pak jak zvládneš porod, jestli budou zdravý a pak ve škole chytrý a neudělaj nějaký průšvih... Prostě se ženeš do jednoho velkýho strachu, tak zavři oči, zatni zuby a za 14 dní budeš mít album jak Nitenka :slight_smile:
4. únor 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trocha inspirace pro snažilky. Byli jsme na UZ na v 11+5 týdnu mají bobánci 6cm každý. Což překvapilo i doktora :astonished: Mám to naštudované a měli by mít tak 4-5cm. Takže po IVF a ještě dvojčátka a tabulky jsou jim jedno rostou jak z vody. Nítěnko těš se :slight_smile:
4. únor 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuli, budu na tebe zítra myslet!!! Uvidíš, že jich bude víc, než čekáš.
4. únor 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli,drzim pesti a zahrej mi tam postylku na patek.Zitra mam volno,tak az ti bude lip,dej vedet.Budu na tebe myslet hned,jak se vzbudim. :wink:
4. únor 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
olo tak gratuluju to je fakt nádhera :slight_smile: já se těším strašně,ale i se boji :slight_smile: ale to je normální...
4. únor 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, dneska vůbec nestíhám, tak píšu až teď a snad vás postupně dočtu.
Výsledek je takový, že ani jedno vajíčko nedozrálo natolik, aby se oplodnilo a přežilo. Takže naděje protentokrát umřela, ale nevzdáváme se a jdeme dál.
4. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se hlásím, prase jedno nenažraný, milka padla - celá...
4. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tuli, zítra budu držet pěstičky. Vůbec se neboj, je to vpohodě. Nebolí to. A ty jsi dobrá nosnice.
4. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju moc za palečky, zítra na vás budu myslet.
4. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari, já tě strašně obdivuju, jak jsi statečná. je mi to líto, že ti to nedopadlo, ale tys takový optimista a nasměrovaná dál, že ti to moc přeju, abys příště uspěla líp...
4. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
len, děkuji moc. ty si prdloušek :wink: to já si ani neuvědomuju, jaký nervy si tím naordinuju...
4. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nevolala jste některá do laboratoře o víkendu, jak se vyvíjí?
4. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek