• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

24. února 2017 
larri, doufám, že ti tam postýlku jen zahřeju a nezaprdím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale když jo, bonznu, na kterou nemáš lehat :grinning: a co ty, už budeš píchat pregnyl, co?
4. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sar, taky děkuji, to víš, na první opu jsem se těšila jako malá a z druhého mám strach a respekt. ale to je asi normálni. tobě držím palce, abys byla celkově ok a mohla se zase pustit brzo do další stimulace :pensive:
4. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, tak si tady mrskám samomluvu, tak jdu na chvíli obdivovat manžu a kdyžtak na mě zařehtejte, že tu jste :grinning:
4. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tuli, moc díky. jj, šance nebyla vysoká, ale doufala jsem. Jo, jsem optimistka a do poslední chvíle vždycky věřím, že to dobře dopadne a o to víc je pak ta sprcha studená. Slzička ukápla, ale jdu dál a věřím, že to bude OK.
J
inak důležitá zpráva - všechnu IVFkovou smůlu na celý únor už jsem vyžrala já, tak se vy ostatní nemusíte ničeho bát a vzhůru do těhulkování :slight_smile:

Tuli, zítra dej vědět, jak to vypadá v poločase.
4. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari, děkuji. budu posílat smsku holkám na únor, tak třeba lenkacar písne i sem... myslím to, že jsem to přežila a probrala se z narkózy... uřčo zítra dám vědět, co ze mě vycucli. bych se mohla jít ještě oholit. dobrý nápad. papa
4. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari já tu uplně přehlédla jsem pako a to čekám jak jsi dopadla..promin sluníčko... tak zpravy nic moc.. ale nic nekončí snažíš se o mimi a jen to bude trochu déle trvat neboj uteče to věř mi ..IVF je velký boj na nervíky,ale i s časem furt na něco čekáš.. Jsi statečná holka a uvidíš že na další IVF bude víc vajíček a celé to bude jinak.. Vůbec to nemusí být stejné... takže hlavně se hod do klidu a pohody budeš to potřebovat :slight_smile: uvidíš že se dočkáš miminka věřim tomu moc moc ..když se to povedlo mě tak snad už každému :slight_smile: víš vím jak ti je drž se moc na tebe myslím a uvidíš že to chce jen chvilku čas a zase budeš silná bojovnice... s těma vajíčkama je to vážně pokaždé jinak takže příští kolo bude třeba i na mražáčky papa a hezké sny :wink:
4. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Pregnyl pichnuty a nervy pracuji dal.Jsem zvedava,jak to bude zitra.

Saro,je mi to lito,ale ty jsi bojovnice a Apolenky se nevzdavaji.
Olo,tobe tise zavidim,ale samozdrejme z celeho srdce preji.jsem rada,ze takhle rostete a ty se citis dobre.Jsi doma nebo pracujes? Len bych se neptala,ta bude jako Borhyova z novy,az do porodu.

Aknyt,mam jenom tvuj mobil,pokud budu mit silu muzu ti poslat v patek sms? Trochu se bojim co mi udela ta cysta,ale na laparku jsem se nebala a spatne jsem dopadla.Tak pa,po tech rannich vstavani a behani na injekce jsem unavena a citim,ze bych spinkala. Dobrou noc a Tuli,ty se aspon trosicku vyspinkej. :slight_smile:
4. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
larri gratuluju k pregnylu :wink: to to uteklo :slight_smile: bude to dobrý neboj :slight_smile: moc moc držím palečky at vše dobře dopadne..... tak hezky odpočívej nic netahej at jsou vajíčka hezky v klidu a ty se drž vím jak před Opu pracujou nervíky takže hodně sil a hlavně hodně štěstíčka :slight_smile: :wink:
4. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,tuli u mne taky milka padla,ta hneda s kousky bile cokolady.Ta byla :slight_smile:
4. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli tak hodně štěstíčka .............. a hodně krásnou urodičku at je vše ok... budu na tebe zítra moc moc myslet... tak hodně sil a drž se a nezlob po narkoze :slight_smile: toaleták sebou :slight_smile: nezapomen :slight_smile: tfuj tfuj drž se a hodně sil a štěstí ktěm krásným // ..dobrou noc :wink:
4. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
larri, jsem už tuhá a za chvíli půjdu do hajan, jen ještě nemám na zítra sbaleno...
4. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sar, tak přeju hodně sil do dalšího boje...
jdu dočíst, nějak jsem nestíhala sledovat.
4. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
4. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larri, klidně písni, vzkaz sem případně předám :wink:

Tuli, určtě v laborce o víkendu budou, když dělají OPU v pátek.
4. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
larri, já sbouchala krémovou.

aknyt, dík za info, chci tam volat, jak to bude vypadat, snad..

brou nočku. skenuju ještě zelený papír a vypínám pc.
4. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem si zelený papír buď fotila nebo skenovala, jsem na to nemocná, skenovala jsem i žádost pro případ, že bych to špatně vyplnila :wink:
4. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ne, ale jako archivaci. hormony jsem si nefotila :wink:
4. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji děkuji, Larri já pracuju a zřejmě budu dokud to trochu půjde. Za prvé potřebuju větší auto - mám malou A3 a fakt je tam nedám :sweat_smile: a splácíme byt ( který ovšem stále není zkoulaudovaný - měli jsme se stěhovat v říjnu ) a mimina budou potřebovat hromadu věcí - my jsme fakt nepočítalin že klapnou 2 ) tak budu vydělávat dokud to jde. A je mi jasné že se dvěma hned tak do práce neůjdu :wink: ale si můžu trochu přizpůsobit praci takže je to dobrý. A bobánci jsou zatím hodný není mi zle ( třeba po clostybegytu jsem šílela ) já jen tloustnu. Vypadám tak na 5 měsíc.
4. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to fotím nebo skenuju, ten zelený papír, abych věděla, kdy to bylo a jaké jsem měla dávky :wink:
tu žádost jsem pak přihodila... taky jsem nedokázala odmazat fotky testíků... prostě psychouš.
Už jsem tak na hlavu, že mám pocit, že mě pálí vaječníky a přitom se druhý den stimulace nemůže nic dít...

Ale moc mě potěšila Larri SMSkou, že jde na OPU pozítří, měla jsem už čtvrtek a plánovala si, jak budu v práci do noci, abych stihla nachystat na audit a já mám ještě den k dobru :grinning:
4. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj :slight_smile: Ach jo, Sar, to mě mrzí, ale jak píšou holky, příště to bude lepší! :slight_smile: Prostě ten první pokus ber jenom jako pokus a teď máš před sebou ještě tři kompletní, z toho by klidně mohlo být šest dětí, to by mohlo stačit, ne? :wink:

Já zelený papír nefotila, všecko to nosím v hlavě :grinning: Ale všichni ho tam nosili v pevných deskách, aby mu ani růžek neohnuli, zato já ostuda ho měla přeložený napůl v obálce od letáku s ohromným pitomým reklamním nápisem, co jsem sama vymyslela :grinning:
5. únor 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Len, poprvé jsem ten papír nosila vložený v aktuálně čtené knížce, podařilo se mi ho pomuchlat, až jsem se styděla ho předložit :grinning: A průkazka dopadla ještě hůř, tu mi vyměnili. Pak jsem našla měkké desky velikosti A5, tak to mám v tom.
Jsi dobrá, že si to pamatuješ, v říjnu jsem si už ani nepamatovala, jestli jsem měla první kolo v únoru nebo březnu...
5. únor 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm... průkazka je malá zmuchlaná kulička, naštěstí ji nikdo nechce vidět :confused:
Jinak si píšu deníček o své léčbě, takže přehled mám, hlavně ale paměť na kraviny, takže ti můžu z hlavy povědět i hodiny objednání, ale fakt je, že za sebou mám IVF teprve jedno :wink:
5. únor 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len, kdybych si nezpsala, v kolik mám kdy přijít, tak jsem schopná to během pár minut zapomenout. Ale kravinek si jinak pamatuju až dost :slight_smile:
5. únor 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nic není, příští středu jdu k tomu zubaři, anám den i hodinu, ale nezapsala jsem si adresu :grinning:
5. únor 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to rikate vy dve :angry: ,vy si vsechno pamatujete,vsem tady radite.A casy v kolik a kam? To jsou male veci :slight_smile:
5. únor 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó, Larri, to je absolutně nepodstatný, kam mám přijít, aby mi vytrhli zub, co? :grinning:
5. únor 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
V praze je dost zubaru ne? A kdyz si nepamatujes,kde si se objednavala,tak k nemu vlez,hlavne ze sedi den a cas. :grinning:
5. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, no, když moje zubařka má smlouvu právě jenom s tím jedním :grinning: Ale není nic snazšího, než jí zavolat, sice budu vypadat jako blbec, ale adresu mi určitě do telefonu dá :wink:
5. únor 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, k zubaři jsem přišla ve správnou hodinu, ale o den dřív :grinning: To je přesně ta situace, kdy se stydím, když mě osloví titulem.

Larri, moc jsi mě včera potěšila, já fakt měla čtvrtek a nervy, jak stihnu dodělat práci... tak takový mám já přehled :grinning: Aspoň vidíš, jak jsem důvěryhodný zdroj :wink:
5. únor 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kdyz uz jsme u tech titulu,tak ja lezele pri laparce s ING.Ja dostala klystyr a ona cipek.Jenomze ja to nevydrzela 15.min,tak jsem dostala cipek taky.No a bezela zase.A ta ing. mi rika=to jsem zvedava,kdy pujdu ja,mi to vubec nic nedela.No jo,ona si dala cipek do pochvy :grinning: ,proto to neslo.A kdyz jsme pak dostavaly dalsi cipky na noc,tak tam mela uz 4.Ale jinak super zenska,pokecaly jsme dost.
5. únor 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek