CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
5. únor 2009

Larri, vůbec se nesměj, ale já jsem taky Ing. a když mi přinesli po revizi čípek, jak jsem pár týdnů zaváděla 3x denně Utrogestan, tak moje první myšlenka taky byla zavést čípek do pochvy 😉 A normálně jsem se na to zeptala, sestra se tvářila dost překvapeně, ale on je člověk po narkóze oblblej a fakt z toho Utrogestanu to byl naprosto naučenej stereotyp 😀

len
5. únor 2009

A mezi náma, to, že jsem se sedm let plácala na škole a měla bych umět spočítat statiku baráku a navrhnout urbanistick řešení nový zástavby, vůbec neznamená, že v jiných ohledech nejsem zcela vypatlaná 😀 Každej holt děláme něco, ty sestry maj pár let zdrávky, ale pokud jde o píchnutí injekce a odebrání krve, jsem jim opravdu vděčná, že moje zoufalství příliš nekomentujou 😀 Před lety jsem odmítla stříhat svýho chlapa, protože jsem stavař, nikoli kadeřnice (čili účes byl možná architektonicky zajímavý, ale jinak vypadal příšerně 😀), každej máme svoje přednosti a slabiny, naštěstí 😀

lenkacar
5. únor 2009

tak holky tuli je líp než posledně a ve 13hod.se dozví jaká je pipi ,byla druhá na řadě..tak ahojky

len
5. únor 2009

Lenko, díky moc 🙂

aknyt
5. únor 2009

JJ, taky to tak cítím, jako Len. Titul vypovídá spíš o tom, jak dlouho studoval, ne o tom, co umí 😉
Když jsem šila manžovi hábit na tábor, tak to dopadlo tak, že spíš než jako elf vypadal jako nazgůl 😀

len
5. únor 2009

No, Aknyt, vzhledem k tomu, že jsem po škole dost zdrhla z oboru, tak momentálně asi líp šiju než počítám statiku 😀

larri
5. únor 2009

Leni,dekujeme a kdyby si ji psala,tak ze na ni myslim a vim,ze je silna apolenka.A tu postel at mi jenom zahriva. 🙂

nitenka
5. únor 2009

ahojky holky jen nakukuju jak je tulii díky za zprávičku..hezký den všem dneska dělám papíry hrůza 🙂 tak odpo dorazim 😝

len
5. únor 2009

Tak jsem si k té zubařce zavolala, adresu už mám, tudíž mému trhání zubu už nestojí vůbec nic v cestě 🤐

aknyt
5. únor 2009

Ani nevím, Len, jestli ti k tomu mám gratulovat 😉

len
5. únor 2009

No, tak nějak 😀
Ale už to budu mít aspoň za sebou a nebude mě to trápit v těhu 😉
Jo, den předtím jsem se objednala na Mobilizaci k Mojžíšce, v půl osmý ráno, samý chuťovky 😀

aknyt
5. únor 2009

to tedy ano ☹
Taky jsem vkládala zubaře mezi cykly, gyndařku jsem měla povinnou po laparce i revizi, takže jsem měla loňský rok medicínsky bohatý 😉

len
5. únor 2009

No, gyndaře jsem za poslední 2 měsíce viděla 4x a zubař - leden, září, leden a teď únor a březen ty osmičky... Ale jinak jsem prý zcela zdravá 😀 Já kdybych k těm doktorům nechodila, ani nevím, že mám nějaký problémy 😉 Jo, na březen ještě endokrinoložka, na tu jsem obzvlášť zvědavá, 3/4 roku mě neviděla a cítím se v tomto ohledu dost divně 😒

aknyt
5. únor 2009

tak to bych se měla jít zahrabat 😉 Ale i tak to bylo, když se přičte CAR, více návštěv Mudrů než za 5 předchozích let.

len
5. únor 2009

Já jsem fakt zvědavá, za ten výpis z pojišťovny 😀
Jinak mám výsledky z genetiky a jsme jako správní idiopati zcela OK.
Kdy je mám odnést do CARu, když není problém a IVF mám v plánu až na květen-červen?

aknyt
5. únor 2009

Já je nesla do CARu, když jsem tam měla cestu.

len
5. únor 2009

Nojo, když já tam můžu mít cestu třeba za dva měsíce... Mi přijde divný se kvůli tomu objednávat, abych jim řekla, že genetika OK a jejich služby zatím využívat nebudu 😉

larri
5. únor 2009

Len,mam se jich tam zitra zeptat,nejake sestricky? reknu jenom,ze kamaradka ma vysledky a do kdy je musi donest.Ale jak chces.

aknyt
5. únor 2009

Oni je podle mne nepotřebují. Podívají se na ně, až je přineseš. Nebo si pro ně nepůjdeš? Nám řekli, že si je máme vyzvednout. Takže si je buď vyzvedneš než půjdeš do CARu a rovnou je vezmeš a nebo je vyzvedneš a dáš sestřičce v CARu a oni ti je založí do karty 😉 A nebo jim jen do CARu zavolej, že je to OK a že dodáš časem.

len
5. únor 2009

Larri, díky, ale asi to udělám jak říká Aknyt - výsledky si vyzvednu a přinesu je až na první injekci před IVF... Hm, a nebo by bylo fajn tam zajít, říct jim, jak na tom jsem, jestli se dá IVF stihnout do prázdnin dle mého plánu a kdy si tak mám zavolat... taky mi brali krev po potratu na nějaký choroby, tak se zeptat na výsledky.

larri
5. únor 2009

Pardon,chtela jsem pro tebe udelat laskavost,kdyz ti tolik dluzim 😉

tulipanekps
5. únor 2009

tak jsem tady... celkem folikulů 6, z toho 2 prý pěkná vajíčka, spermio ok, zítra se dozvím, jestli se oplodnily...

aknyt
5. únor 2009

No vidíš, že to dopadlo líp, než hlásili. Tak budem držet palečky spermijkám, ať jsou šikovné 😉

larri
5. únor 2009

Tuli gratuluji a neboj,bude to dobry.Zitra budu referovat ja.Az si odpocines,napis vic.Diky 🙂

tulipanekps
5. únor 2009

aknyt a larri, děkuji, jestli budou ty 2 mršky zralý, tak jim věřím, ale to se dozvím zítra a už to neovlivním. taky jsem se ptala na transfer o víkendu, tak to prý rozhodnou zítra.

len
5. únor 2009

Larri, jasně, já to tak pochopila a moc děkuju 🙂
A nedlužíš mi vůbec nic 🙂

len
5. únor 2009

Tuli, dva jsou paráda, jestli to do zítřka zvládnou, budeš následovat Kacatko, uvidíš 🙂

tulipanekps
5. únor 2009

snad jo, paní doktorka - embryoložka to prý nedokáže odhadnout, jestli jsou zralá nebo ne...

larri
5. únor 2009

Tuli,jak to rano probiha?

tulipanekps
5. únor 2009

len, tak si zadej jméno mudry do seznamu a ono ti to tu adresu zobrazí...