CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
3. črc 2009

len takže ty jsi ted ve fázi čekání? Nebo už byly //?
V práci skončím asi 21.7. takze na srazíky budu mít času🙂 ráda vás taky všechny uvidím. Už jsem maličko schopnější. A nemám neodvratitelnou potřebu si po práci lehnout🙂 a dokonce uspěšně zahradničím na terase🙂
Pupek zatím nic moc, večer vyjede ráno zajede🙂
ale věci už jsou trošku fest asi voda a hormoni🙂

larri
3. črc 2009

Ahoj leni,ty jdes na nemocenskou?

len
3. črc 2009

Leni, příští pátek testuju 😉 Dnes jsem 9 dní od ET.

larri
3. črc 2009

Len a vydrzis to tak dlouho? No ja bych vydrzela 14 den,kdybych nezacala spinit. 😉

lenickan
3. črc 2009

jo tak len tak budu moc držet všechny palce!! Myslela jsem že už je to déle:(
Larri ano asi půjdu zatím na 14dní až 3 týdny odpočívat dát si věci dopořádku. Užít si trošku léto a pak uvidím zda bych ještě třeba na měsíc přišla🙂
Manža už mne lanaří dávno at jsem doma... ale bojím se že mi klepne

larri
3. črc 2009

Leni,ty mas nejake problemy nebo vlastne si psala,ze ti je spatne porad,ze jo?

tulipanekps
3. črc 2009

len, tak to ti držím palec. já šla na pn s tím, že 1. ivf vyjde a já do toho magorákova už nepůjdu a prdlajs, ale nedala jsem se oloupit, tak teď jsem v klidovém režimu, jak jsem to nazvala. chodila jsem 3 měsíce na kurzy němčiny a dobrý. teď akorát přes prázdniny seznat zaměstnání a budu v pohodě... 😝

larri
3. črc 2009

tuli,ivf vyjde a praci budes hledat az za tri roky,uvidis. 😉 Ted jsi v pohode,nemas stresy,tak to bude dobry.

lenickan
3. črc 2009

Larri ted už je to relativně OK. Měla jsem žaludek na vodě, bylo mi zkrátka divně - na nic chut. A únava.
Ted už to maličko polevuje🙂 a chutě začínám mít nebezpečné🙂 nahoře zatím 1,4kg jsem 11+1

len co si myslíš o takových těch čajových nápojích jak vyrábí lipton, rauch apod. je to vyrobeno bud z černého nebo zeleného čaje s příchutí lemon nebo peach🙂
Kámoška říkala že to nesmím. Mne to příjde hloupost. Když vypuju jednu lahvičku za týden tak to snad neva nebo jo?

tulipanekps
3. črc 2009

larri, tak nic nepiš 😀 ono občas není co... to znám.

já zase nechtěla psát, že nic nechci, žádný ivf, žádný doktory a že místo všeho jsem bez práce a na dietě 😀 teď už mi to je jedno, ale byla to pakárna.

a u tebe to je pěkná horská dráha, chjo, ale jsi statečná, máš můj obdiv. litovat se nesmíme, to bychom tomu propadly...

to nevím, jak to bude v úterý, ale standardně 7:15 nástup, nevím, kolik ás bude, ve středu jsme byly zatím jen 2, takže opu mezi osmou a devátou, tak šecuju a 2 hoďky po narkóze bych snad mohla už na chodbu, ne?

sakryš, to abych ještě vymyslela nějakou epesní košili... župan mám tragickej, ale za posledních 10 let jsem ho měla 3x ☹ 1x v krči, když jsem ležela na oddělení rizikového těhotenství a ukončili to revizí a pak 2x opu, báječná bilance...

a dieta? najdu někde na webovkách a hodím odkaz. je to maso, ale já se na sebe už nemohla koukat... hrouda špeků a sádla... bléééé

lenickan
3. črc 2009

holky u nás v práci je to na prd.
Zkrátili nám úvazek a mzdu o 20%.
Ale neděje se nic aby se situace zlepšoval. Utrácí se za krávoviny dál. Takže se šetří jen na zaměstnancích🙂 Mám tady toho po krk. Jsem tu šestým rokem a jak člověk do těch věcí už vidí tak to není dobře:(

aknyt
3. črc 2009

leni, jedeme k Berounce, kousek nad soutokem se Střelou... je tam moc hezky. Teď ještě dodělávám nutné věci, pak budu 3 týdny pryč a včera jsem lítala po doktorech a do práce už nejela...

tulipanekps
3. črc 2009

larri, právě s tím nechci počítat. a pokud by mě nemělo nic být, tak proč nejít na půl roku do rachoty? stejně bych byla klidnější, že tam vlastně nemusím. koukám po nějakých, aby to hlavně nebylo daleko. z centra, kde bydlím dojíždět do nějakýho prdelákova se mi nechce...

len
3. črc 2009

Larri, vydržím 🙂 Vlastně to bude 16 dní... (minule jsem testila po 15) 🙂
Leni, jestli je v tom tein, což v černém a zeleném čaji jo (něco jako kofein), tak by se to s tím nemělo přehánět, ale jedna lahvička týdně tě stopro nezabije 😉 To máš jak s kafem - pět hrnků denně by nebylo moc OK, jeden není nic... Jde o to, abys těch špatných látek (a to třeba i konzervantů a éček) do sebe necpala kila, to není jak plesnivý sýr, kterýho si jednou kousneš a při hooodně velké smůle chytneš listeriózu. V přiměřeném množství se může v podstatě všecko, až na ty věci, které můžou obsahovat špatné bakterie (třeba ty zrající sýry).

lenickan
3. črc 2009

se budete mít🙂 hlavně aby vyšlo počasí aknyt.
Já dneska jedu s kámoškou na prodlouzenej víkend🙂 na lipno www.hotelfrymburk.cz
tak už se těším, ale maličko se bojím té cesty🙂

len
3. črc 2009

Bych taky někam vypadla, ale pro vycházky nemůžu 😉 Ale to neva, výsledek bude stát i za jistá omezení 😉

lenickan
3. črc 2009

díky len já mám stejný názor🙂
občas si dát skleničku tohodle čajíčku v horku to je moje🙂)) a ještě pěkně s ledem...
kafe sem vysadila úplně ...
já jdu len v pátek 10. na NT screening tak se taky budu modlit... krev už mám za sebou.
Snad bude vše OK.

Kámoška byla dnes na KET - ta co jede se mnou na víkend. Tak budeme mít o čem debatovat🙂

lenickan
3. črc 2009

len a tobě v případě těhu nedají neomezené vycházky?
Já už to mám domluvené. Jinak bych na PN nešla... bych byla jak u boudy.
Ale tys měla problém PN vůbec dostat vid??

len
3. črc 2009

Leni, neomezené asi těžko... Ale kdybych měla být celých 9 měsíců zavřená doma, tak mi to stojí za to 😉 Nechají mi asi ty, co mám...

lenickan
3. črc 2009

já vím, to víš že je lepší něco než nic...
máš tam kotátko tak máš o zábavu postaráno.
Pro mne je doma smutno od doby co nemáme sárinku:(

lenickan
3. črc 2009

za půl hodiny jdu domů🙂
to je morálka🙂
ale v pondělí a úterý sem byla do pěti a měla být jen do 3 tak si to ted vyberu🙂

len
3. črc 2009

Jo, koťátko nám nějak vyrostlo...
A vy neuvažujete o novém kámoši? 😉

lenickan
3. črc 2009

no ted nějak ne...
možná někdy v budoucnu až bude zahrádka a domeček... do bytu už pejska nechci.
užívám si luxusu čistoty a vytírání jen 1xtýdně🙂))))
Příští rok na jaře si koupí pejska moji rodiče tak aspon jeden v rodině bude🙂

len
3. črc 2009

No a hlavně, u vás bude mimčo 😉

rendulina
3. črc 2009

Ahoj děvčátka,

tak jsem volala do CAR o výsledky včerejšího hCG a docela mě to zarazilo 😒 !
MUDr to tak z hlavy počítala,když v pndělí bylo 231 tak včera by mělo ukázat kolem 700 a já ho mám 392 ☹
Tak to vidíte zase není klid!A pak nemám depkovat...?!

len
3. črc 2009

Fakt nedepkuj... Roste to, za tři dny se to má zdvojnásobit, včera ti to brali ráno, tak skoro... roste to dost rychle, neplaš, tím ničemu nepomůžeš, bude to OK 🙂

rendulina
3. črc 2009

len : krev mi nabírali včera kolem poledního... 😒 Já vím,že tomu nepomůžu ale když to ta MUDra typovala na 700?

Říkala : když bylo v pondělí 231,ve středu by mohlo mít kolem 500 no,a ve čtvrtek kolem 700...A já tohle...
Sestřička říkala,že se mohlo později zavrtat...Ach jooo,holky! 😢

rendulina
3. črc 2009

K tomu jsem nastydla.Mám pěknou rýmu a po ránu knedlík v krku 😒

len
3. črc 2009

To víš, že jo, zase to nijak nestagnuje, kdyby to takhle narostlo za týden, bylo by to špatný, ale tohle není nic hroznýho... Odpovídá to i tomu, že na utz to nebylo naprosto zřetelný, to bývá tak od 1000 výš... Tak teď jenom zatnout zuby, zaměstnat hlavu jinak a příští čtvrtek se nebudeš stačit divit, jak to vylítne 😉

rendulina
3. črc 2009

len : já vím,že si o mně myslíte,že jsem hozná,stále se na něco ptám a depkuju... 🙄 Ale já si prostě neumím pomoct....Doma to s nikým takhle probírat nemohu,nikdo se v tom takhle neorientuje.A já mám z toho pak hlavu,jak pátrací balón 😖
Už aby ten týden utekl...