CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mufinka26
14. dub 2014

@kvetinka84 Ono je to různý, já měla vždy kolem 12.dne 🙂

sasanka033
14. dub 2014

@kvetinka84 ahoj, jak pise mufinka, cca 12DC, ale to kdyz optimalne reagujes na stimulaci, muze byt malinko driv i pozdeji. vetsinou kratkej protokol v podstate kopiruje cyklus - aspon u me to tak bylo, ovu mivam 12,13 DC a OPU myslim tehdy bylo 12DC.

kvetinka84
14. dub 2014

@mufinka26
@sasanka033
díky za odpověď

kvetinka84
14. dub 2014

@sasanka033
@mufinka26
A ještě, co když ten 12. den vyjde na víkend?

mufinka26
14. dub 2014

@kvetinka84 tak to dělaji bud v pátek, nebo v pondělí, ale neboj, vždy to řídí tak, aby byly vajíčka krásně zralá 😉

japro
15. dub 2014

@kvetinka84 no 8 den je ultrazvuk a to ti řeknou víc nevím .......ale jukni tady http://www.gest.cz/cz/crm_ivf_ivf.php?pg=4

japro
17. dub 2014

@mufinka26 ahoj tak co volala jsi do Caru? máš nafasováno dopředu?

mufinka26
17. dub 2014

@japro ahoj, ještě sem nevolala, nějak sem na to zapomněla a nebyl čas 😀 😀 😀 😀

lararose
17. dub 2014

Zdravím, mě zajímá, jestli je to normální, že 13 DC bude IUI?? Ovulace by měla být 14DC tj.až v sobotu, ne? Včera (11DC) jsem byla na kontrolní UTZ a podle UTZ mám folikuly cca 12-14mm a zítra mě čeká 2.IUI a hned u toho půl hod před zahájení IUI mám píchat Pregnyl. Nezdá se Vám to? Nebo taky je to normální?

sasanka033
17. dub 2014

@lararose naprosto skvele nacasovani. spermie vydrzi ve vejcovodu cekat na vajicko az 72 hodin a vajicko je po vypadnuti z foliku oplodnenischopne asi 12 hodin, pak zanika. takze idealni je ovu neprosvihnout a spermie dopravit do delohy driv, nez k ni dojde, aby mely spermie cas se do vejcovodu dostat a na vajicko tam pockat. pregnyl zajisti, aby k ovulaci doslo 36 hodin po jeho aplikaci, takze to uz tam budou spermie nachystany.

lararose
17. dub 2014

@sasanka033 aha děkuji za vysvětlení, takže je to v pořádku. Minule 1.IUI to bylo trošku jinak 14DC Pregnyl a 15DC IUI. 😕 a nevyšlo to.

lararose
17. dub 2014

Ještě mám dotaz: která babská rada podporuje na uhnizďění embrya po IUI? Zaslechla jsem někde, že voda s citronem pomáhá podpořit, ale patřilo po ET. Nebo jiná babská rada nevíte?

sasanka033
17. dub 2014

@lararose tak to teda slysim prvne a ze jsem tady na konovi uz babskejch rad cetla fury. zadna osvedcena rada neni, kazdej rika neco jinyho - prokrvovat delohu pohybem, ale zas ne moc🙂

japro
18. dub 2014

AHOJ HOLKY tak hlásím 1DC a zíra začínáme píchat fostimno pak že se nedočkám 🙂

petulet
18. dub 2014

@japro tak držím palce🙂

japro
18. dub 2014

@petulet děkuji moc 🙂

kvetinka84
18. dub 2014

@japro jéééé já také dnes hlásím 1DC a zítra tak začínám píchat fostimon, tak to to budeme mít úplně nastejno🙂

kvetinka84
18. dub 2014

Jinak je mi teda k MS parádně zle. Horší než bolest břicha je bolest zad, navíc nevolnost, motání hlavy, únava. Doufám, že to je poslední MS na hoooodně dlouho

petulet
18. dub 2014

@kvetinka84 držím palce, urco to klapne🙂

japro
19. dub 2014

@kvetinka84 jo? tak to je hustý kdy jdeš na kontrolu? a jakej máš protokol?

kvetinka84
19. dub 2014

@japro mám krátký protokol, dneska začínám píchat fostimon a na kontrolu jdu ve čtvrtek. A ty?

kvetinka84
19. dub 2014

@petulet díky moc

japro
19. dub 2014

@kvetinka84 taky začínám dnes fostimon a na kontrolu jdem 8den to je v pátek 🙂

japro
20. dub 2014

@kvetinka84 ahoj tak ti nevím sem náká rozsekaná a moc unavená jak sem to dostala , včera přesčas v práci asi i ty hormony do těla no jedu ted na rodinou oslavu a raději bych do postele 😀 jo a aby toho nebylo málo mám zánět ve víčku a zabloklé mezi krkrm a lopatkou ☹ no stárnu no 😀 přeji krásný den

japro
20. dub 2014

@lararose ahoj já když měla IUI tak vždy 13DC byl ultrazvuk a ten den i IUI .......píchli mě pregnyl čekání a pak na sálek .....

kvetinka84
20. dub 2014

@japro Ahoj, není divný, že máme úplně stejně 1DC, pícháme stejné hormony a já jdu na kontrolu 7. den a ty 8. den? Nemělo by to být stejné..... Jinak já jsem taková náladová, v jednu chvíli zářím štěstím a za minutu brečím. Navíc malý má teď šílené mamánkovské období, nevím, co ho to chytlo, má to asi týden a nemůžu jít sama ani na záchod. Tak jsem z toho docela vyčerpaná. Až se malý vzbudí, taky jedeme na rodinou oslavu, už vidím, jak na mě budou všichni koukat, že nechci pít☹ Nevíte, někdo jak je to s nošením dětí při stimulaci a po ET? Přece jen má přes 13 kg.

dada074
21. dub 2014

@kvetinka84 říkají,že se máš šetřit hlavně po ET,při stimulaci to opravdu nemá žádný vliv,ale já po ET tahala také caparta,tomu se prostě neubráníš a když se má prcek uhnízdit udělá to tak jako tak,přeji moc a moc štěstíčka ať to vyjde. 😉

japro
21. dub 2014

@kvetinka84 jj já si trocha vína dala 🙂 no víš koukaly do papíru a řešila Jirsová ty mé ultrazvuky když sem měla IVF a IUI a pozvala mě na 8 den oni mě při minulém IVF přidávaly další dávky a pak sem tam jela ještě jednou tak asi proto víš ..... třeba se potkáme na odběru vajíček 🙂

japro
21. dub 2014

@kvetinka84 ty jsi z Prahy? já z Kladna 🙂

kvetinka84
21. dub 2014

@japro Nene, já jsem z Vysočiny, do Prahy to mám 120 km