CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

eustoma
4. kvě 2010

inak zaver vysetrenia: moc mi to nerastie 😢. mam 2 foliky 10mm. inak maternica ze vyzera krasne. tak uvidime ako sa to bude dalej vyvyjat.

saralinda
autor
4. kvě 2010

Týnko, super! Píšu si předběžně úterý od cca 16,30 (u mě možná 17h). Pokud ti vyhovuje Faux Pas, já jsem pro.
Tak holky, kdo se k nám ještě přidá???!!!

gabikri
4. kvě 2010

eustoma - přeju, ať tam ještě něco doroste, čím stimuluješ?? 😉

valmark : tak 1cm...to je pohodička 😵 To já jsem tam měla už UFOna 😖 Teď už to nic nebude stát v cestě..a vyjde to 😵 😵 😵

akynt : díky za vysvětlení...no asi vědí, co dělají 😉

gabikri
4. kvě 2010

Jinak s tím srazem...pokusím se to zařídit.... 😉

eustoma
4. kvě 2010

mam menopur, picham 3x75IU, teda 3 ampulky. potom este budem pichat orgalutran.
teda ako folikov tam mam ako mraky, len nejake malinke su 😢. no este sa par preberie 😉 a bude 😉

saralinda
autor
4. kvě 2010

Valmark a co přelepit tu hormonální náplast ještě klasickou náplastí, ať tam prostě drží pořádně. Zkušenost s těmi náplastmi nemám, ale myslím si, že když si to měníš častěji, tak do sebe dostaneš třeba více hormonu.

band
4. kvě 2010

Valmark - já bych to asi taky přelepila než je častěji měnit. Pořádná kobercovka to vyřeší 😉

kralka
4. kvě 2010

Vrátila bych se k tomu pracovnímu kolektivu. U nás v práci se už většina stejně starých kolegyň vrací z mateřské do práce. Ale přímo v kanceláři sedím s jednou co nemůže mít děti. Bohužel její názor na to je, že pokud příroda nechce tak ví proč a pokud někdo otěhotní pomocí lékařů tak předává svůj špatný genotyp 😠. Když rozvíjí tyto teorie tak se jen usmívám a kývám hlavou. Jinak bych jí mohla asi ublížit. O tom čím procházíme nic neví.

valmark
4. kvě 2010

Sar, Band - dobrej nápad s tím přelepením - to mě fakt nenapadlo 🙂
Tak to vyzkouším a když to ani tak nepůjde, tak si prostě nechám napsat prášky.
Každopádně díky za tip 🙂

valmark
4. kvě 2010

Jo a na srazík bych šla moc ráda. I se mi to 18.5. hodí. Ale můžu až kolem 18h.
Tady je to místo? http://www.cafe-fauxpas.cz/

saralinda
autor
4. kvě 2010

Valmark, jo je to ta restauračka.
Kralka, a to by člověk řekl, že být v kanclu s neplodnou je výhra 😀

band
4. kvě 2010

kralka - 😅 zvláštní úhel pohledu - takový středověký 😀

gabikri
4. kvě 2010

kralka : tak ta má dost 😀 😀 😀

jessie1
4. kvě 2010

kralka - tak to je jenom lenost s tím něco dělat, možná i strach, ale já věřím, že pokud miminko chceš, uděláš pro to maximum nebo minimálně to, co jsi sama ochotna zvládnout, ona se toho evidentně bojí, nechce to řešit.... a skutečně teda nemůže mít děti, nebo to s doktory ani neřešila? Takovýhle řeči mě vždycky dojmou 😠 😠

gabikri
4. kvě 2010

jessie : nebo má milostivá strach, aby ji ty hormony nezkazily postavu 😀

eustoma
4. kvě 2010

poznam holku, ktora ma podobny nazor. ale ta je na tom tak, ze nema maternicu, mala rakovinu a museli jej ju vyoperovat. no a jej postoj je, ze ked jej nieco vadi, tak sa obrni tym ze urobi proti utok. teda stotoznila sa s nazorom nemat deti.
takze kto vie preco ta holka zastava taky nazor, mozno ma dovody, ktore nechce povedat (napr. nemat matenricu) a preto ma bojovny postoj.
kazdopadne netreba to odsudzovat, nevidime do jej hlavy. ja sa s jej nazorom nestotoznujem. myslim ze je rozumne sa s nou na temu deti nebavit.

aknyt
4. kvě 2010

Holky, ono je těžké v tomto soudit... třeba má nějaké důvody i jiné, proč když mimi nejde, tak to neřeší asistovanou reprodukcí... Jsou lidi, kteří do toho nejdou kvůli víře, jiní kvůli neinformovanosti, ale také ze zdravotních důvodů. U nás v práci kolegyňka dítě nemá právě kvůli vlastním zdravotním potížím... a kolega má nějakou růstovou poruchu a jeho žena taky, tak šli radši do adopce... a byla jim nabídnut CAR a PGD a to odmítli. A spíš je obdivuju, že jsou tak rozumní, než abych je soudila. Prostě k životu přistupují jinak 😉

band
5. kvě 2010

To je jasný, že je to každého věc, ale osobně bych nechtěla při tom všem sedět v kaceláři s někým, kdo si myslíš, že výtězstvím předám miminku špatnej genotyp ☹ ☹ ☹

larri
5. kvě 2010

Dobré ráno,jen jsem nakoukla a zjistila termín srazíku.V ten den mám zatím volno,pokud se nic nezmění,těším se na vás.

saralinda
autor
5. kvě 2010

Larri, super! Taky se těším.

valmark
5. kvě 2010

Se mnou tedy také na srazík počítejte 🙂

saralinda
autor
5. kvě 2010

Val - skvělé!

lenickan
5. kvě 2010

ahoj holky, zdravím vás🙂
ahoj Aknyt🙂 moc gratuluji - jak se cítíš???
Šileně to letí - Anička má už 4 měísce🙂
Chodí sem ještě Len?

aknyt
5. kvě 2010

Ahoj Leni,
cítím se docela dobře až na tu virozu, co teď mám. Len sem ještě chodí, jen ne tolik, protože má novou práci a už není doma 🙂
Vaše malá parádně roste, na ostatních vidím, jak ten čas letí - a mně se to zoufale táhne... 😉

Band, asi to zní šíleně, ale taky si kolikrát říkám, jestli naše problémy s těhotněním nepřenesu na další generaci... Vím, že to tak být nemusí, ale strach stejně mám. A že třeba ICSI zvyšuje pravděpodobnost VVV, to píšou i na genetice. Ale stejně to pro mě nebylo tak odstrašující, abych do toho nešla... pro někoho to holt natolik odstrašující je.

band
5. kvě 2010

aknyt - ty už se tím netrap 😉 - teď řeš, co bude miminku nejvíc slušet 😀 😀 😀 - strachování bylo dost 😉

len
5. kvě 2010

Ahoj Lenicko, jo, občas sem zavítám a na sraz určitě dorazím, jen asi o něco později, ofiko dělám do šesti 😉

S tím přenášením na další generace... Hele, mám podezření, že moje máma to na další generace přenesla i bez IVF a přesto jí nemůžu mít v žádným případě za zlý, že jsem se narodila, ne? 😉 Jinak mě dokáže rozžhavit doběla, když někdo odsoudí přijetí darovaných vajíček a ohání se genetikou. No právě kvůli blbý genetice já ty darovaný chci, já mám bohužel spíš výčitky svědomí, že to se svýma vyhlídkama zkoušíme přirozeně 😝

saralinda
autor
6. kvě 2010

U nás v rodině nikd ynikdo neměl ani cystu na vaječníku a já hnedka nádor. Takže vše ani nebude genetikou. Naši jsou oba zdraví skoro jak rybičky a já toho za rok naběhám po doktorech více než oni za celý život. Takže chyba bude někde jinde. A i tak jsem moooc ráda, že tady jsem!

gabikri
6. kvě 2010

Dobré ráno děvčata

Já jsewm takovej debil.....že mi není rovno. Včera večer jsem tady bloumala....pročítala různé příběhy...komu se už ukázaly // takhle brzo...no a dneska ráno jsem testla.....a samozřejmě bílo Že já si to nenechala aspoň na ten desátý den...všude to tady čtu.....vím to.....ale pak zkrat v hlavě a uděláte takovou kravinu. 😖

band
6. kvě 2010

Dobré ráno,

Gabi, nic si z toho nedělaj - je to pochopitelný 😅 a hlavně, když si tady brouzdáš a čteš, kde všude už to vyšlo.
Tak ti přeju silný nervy ať ještě chvíli vydržíš. Ale už se ti to krátí - kdy máš 10 den?

gabikri
6. kvě 2010

band : 6 -tý právě....... 😀