CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

irminka
21. črc 2009

dobré ránko,
žabi: jen testuj........ 😉 😉 😉
muschka: tak si ještě chvilku odpočin a načerpej síly do nového boje, bude dobře, neboj... 🙂
ywuš: mně bylo řečeno, že 1. sreening není všude hrazen pojistovnou, protože jde o nadstandart a až ten 2. ve 20 tt je hrazen celý pojištovnou,tak nevím.....Včera jsem platila 1400,- kč, ale pojišt.mně proplatí 1000,-, musím si tam zajít nebot mám nárok jako těhotná na slevový balíček v hodnotě tisícovky, třeba na kurz, tak si nechám proplatit ted...

zabicka007
21. črc 2009

Muschko,udělej tak,jak to cítíš-je pravda,že Snaha po neúspěchu při 1. IVF taky do toho nechtěla hned jít,nakonec jsme jí víceméně přesvědčili,a dopadlo to,že čeká dvojčátka...ale musíš sama nejlíp vědět,jestli se na to cítíš
Irmi,viď že jo? Je nádhera tam ty dvě čárečky vidět 🙂 A jakou máš pojišťovnu jestli se můžu zeptat?

irminka
21. črc 2009

zabi: 211 ministerstvo vnitra

ywushka
21. črc 2009

irmin: no ja jsem se na pojistovne neptala jak to,ale ja jsem platila za 1.1450Kc a ten druhy si mam pry taky zaplatit,protoze nemaji smlouvu s moji pojistovnou,ale ti me to potom vrati!!! Jsem u revirni bratrske! Jinak by me taky zajimalo jestli nemaji nejaky balicek pro tehotne! Podivam se na netu,kdyz tak tam zajedu!🙂

irminka
21. črc 2009

no jasně, proč by jsme jim to měli nechávat, ne?

miradka
21. črc 2009

Dobré ránko holky, Muschka, ak ťa objedná za 3 mesiace, tak to možeš rovno zrušiť, lebo to už budeš tehulka a ako Ywushka hovorila, tehulkám nevykladá z kariet 😀
Ywus, aj ja mám revírní bratrskou, keď tak mi dohodíš nejaké info?? Díky 🙂

zabicka007
21. črc 2009

Tak já mám VZP a teď jsem se dívala,co nabízejí těhotným, a je tam akorát nějaké cvičení a plavání,jinak nic...to je úroveň,stejně uvažuju,že přejdu taky k ministerstvu,ale tam musím být nějakou dobu vedená abych měla nárok na slevu ne?

muschka
21. črc 2009

Asi to Holky udělám tak, že půjdu ten 12.DC na UTZ a domluvím se, co by bylo nejlepší.

Tak Ywuschko, mám smůlu, věštec nastupuje 2 měsíce dovolené, takže objednaná jsem až 29.10.:-)!
Tak to je v pytli 🙂! Ale objednala jsem i švagrovou a jdeme hned za sebou. Jsem zvědavá, aspoň budu mít vzpruhu na uplakanej podzim, kdyby to nevyšlo...

hanulamarkova
autor
21. črc 2009

ahoj holky jsem zpět z Obi a OPU mám ve čtvrtek 🙂 , Čadová mi říkala že jsem šikulka, folíky mám L 2x 14, 3x 12, P 2x14, 13, 4x12 a sliznice je 11mm 🙂 . Dopíchli mi 300 j Fostimonu a jeden Decapeptyl a dnes v 21 hod ještě Ovitrell a jinak jsem nachystaná. Jdu si Vás dočíst.

simulin
21. črc 2009

Hezké ránko,

hanul, tak to je nádherná úrodička, 😉 moc držím prstečky na OPU a na pěkné vajíčka.

muschko, moc mě mrzí jak to dopadlo, ale mysli na svoje mrazáčky. S tou přestávečkou nevím, určitě hlavně záleží na tobě jak se cítíš, ale někdo tu psal, že je lepší jít co nejdřív, když je ještě tělíčko nadopované hormonama. Tak nevím, já tomu moc nerozumím. Ale Čadová ti určitě poradí. 😉

Mir, jak se jinak máš, co hlava je to lepší? Já včera měla taky menší migrénku a taky mě chytla i zimnice, ☹ tak jsem šla brzy spát a zaspala jsem to, dnes je to zatím dobré. Jen ty záda, to je fakt katastrofa, jen čekám, kdy fakt nevstanu z postele. ☹ 😖

hanulamarkova
autor
21. črc 2009

Tak už jsem vás dočetla...muschko moc mě to mrzí, ale hlavu vzhůru určitě to bude lepší a v dalším cyklu se to povede. Já jsem četla, že ta min. vnitra je lepší než VZP více proplácí. 😉

zabicka007
21. črc 2009

Hani,tak to je nádhera,to máš jednak dost folíků a jednak jsou i dost vzrostlý,já myslím,že to vypadá hodně slibně 😉 Zase se mineme o den,já jdu zítra na kontrolu a ty máš OPU až ve čtvrtek 😠
Sim,s těma zádama tě lituju,to je asi nejhorší co může být protože na záda máloco pomáhá...tak snad to bude brzo lepší
Muschko,Mir má pravdu,než půjdeš k tomu kartáři tak už budeš těhu a tím pádem ti nic nepoví 😀

zabicka007
21. črc 2009

Holky, a co ta Gábina? Už tady fakt moc dlouho nebyla...Gabi jestli tohle čteš tak věř,že na tebe myslíme až zase budeš mít náladičku na naši malou slepičárničku tak se určitě zastav 🙂

muschka
21. črc 2009

Simulinko, jojo, teď baboraď co je lepší, ale máš pravdu, oni na OBI poradí. Mám sílu do všeho co by přineslo nějaký úspěch. Pokud by to bylo lepší hned, jdu do toho.

Hanuli, to máš skoro jako já, to bude krásných 11 vajíček, uvidíš 🙂. Takže ve čtvrtek? To už budeš mít brzy za sebou a pak už jen třešnička na dortu. ET je krásnej zážitek, teda aspoň pro mě byl a toužím ho co nejdřív zopakovat🙂.

hanulamarkova
autor
21. črc 2009

no doufám, že to bude v pohodě a že mě to nebude moc bolet. Ale těším se na transfer uvidíme jestli se zakousnou 😉

zabicka007
21. črc 2009

Hani,až se probudíš po narkoze po OPU tak si klidně nech dát injekci od bolesti,fakt to pomůže

muschka
21. črc 2009

Mně po OPU strašně pomohla úlevová poloha na boku. Bolest byla výrazná jen asi 20min, pak jako když utne.

lucka.adis
21. črc 2009

Kuk, jdu vás pozdravit 😉

Hani, gratuluju k pěkné úrodě folíků 🙂 to bude určitě móóóc miminek 😵

simulin
21. črc 2009

Žabi, no snad to nějak zvládnu, hlavně chci v práci vydržet co nejvíc, protože ty almužny na nemocenské to je děs!! ☹ 😠 Jinak přeju na zítra vysoké hcg, určitě dnes nebudeš moct spát, že... 😅

Jinak já mám poj. ministerstva vnitra, taky má nějaké balíčky, ale ještě jsem to pořádně nezkoumala, tak na to budu muset taky mrknout. Člověk ani neví, co všechno může využit a pak jim to tam všechno zůstává, což je škoda.

Luci ahoj, jak je? A co špinění, už je to v pořádku?

Holky a vy jste měly nějaké bolesti po OPU? Já teda vůbec. 😕

lucka.adis
21. črc 2009

sim, když už budeš mrkat tak to potom písni sem, jsem u stejné pojišťovny 😉
špinění, jo..zatím v pohodě, akorát dneska jsem lítala po městečku, takže se mi to trošinku zase spustilo, ale už je to zase o.k asi to chce fakt odpočívat a nepřepínat se 😖 v Pondělí jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá 😉 a co ty, všechno dobrý... i to špinění?

'Já jsem žádné bolesti neměla, jenom potom ten syndrom 😀

muschka
21. črc 2009

Nene, o nějaké extra bolesti nemůžu mluvit, jako když má přijít menzes.

sajmona
21. črc 2009

No ja meĺa taky bolesti,jako pred menzes,ale nechala jsem si dat neco od bolesti. Ale spis ten muj tlak,omdlivala jsem jim tam tenkrat,Kummel me drzel za ruku a utesoval🙂. Holky ten transfer je bezbolestny? Jako iui?

chrobacek
21. črc 2009

saj transefer jsem vůbec necítila......

saj půjdeš ještě na konzultaci před ivf nebo jste už domluvení že přijdeš rovnou 2DC ?

chrobacek
21. črc 2009

Hanul budu na tebe ve čtvrtek moc myslet .... 🙂 kolikátý budeš den?

sajmona
21. črc 2009

Jsme uz domluveni,ze az to dostanu mam hned zavolat a 2dc prijit. Cadova si to uz poznacila.byt tebou tak zavolam

chrobacek
21. črc 2009

jojo supr já se jen ptám jestli už se taky domluvíme natvrdo, protože jdu na konzultačku ve čtvrtek.. měli jsme jít zítra, ale chlap je v trapu.....

chrobacek
21. črc 2009

víš co minule to bylo těsně před ta konzultačka a dala nám i papír s rozpisem .... ale ted nevím kdy přesně půjdeme

sajmona
21. črc 2009

Ja myslim ze to nebude problem. Jsem zvedava jak se rozhodnete🙂 jestli do toho pujdem zaroven🙂

chrobacek
21. črc 2009

saj já jsme včera vrtala do chlapa a v podstatě ho postavila před hotovou věc 🙂)) že jdeme, ale záleží na mrše kdy doleze protože nemůžu riskovat, že pak bude punkce v době kdy je on mimo ČR ☹

a já nevím kdy byla přesně ovu ... graf si není úplně jistý

chrobacek
21. črc 2009

jo a pozor uvedla jsem jako příklad Žabičku 🙂))) a on a za jak dlouho šla na druhé ?? a já no tak jak máme jít my v tom srpnu a ještě mají akci .... atd... hustila jsem 🙂)))))