• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

23. dubna 2017 
Tak už jsem konečně volala, HCG je přes dvatisíce takže supééééééééééééééééér :grinning: :grinning: :grinning: Já mám takovou radost, říkal mi to Kummel, bych ho snad aji zulíbala mít ho v tu chvíli u sebe :grinning:
27. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další kontrola bude v pondělí, to bude i první ultrazvuk, takže toho bobka konečně i uvidím, no já to snad nevydržím :slight_smile: Celej dlouhej týýýýýden, chjo už aby to bylo :slight_smile:
27. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žabi, teda to je obrovské číslo, tak sa rovno priprav na dve mimča :grinning: :grinning: waw, ďalšia dvojmamka, super :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir, myslíš? No já už jsem se nějak tak připravila na jedno, ale když budou dvě tak mi to ale vůůůůůůůbec nevadí, hlavně ať jsou zdraví a moje :slight_smile: No ale si mi nasadila brouka do hlavy... :wink:
27. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žabi, tak jak? Říďa už je fuč? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujůůů Žabko, to je náádhera. :wink: Drobek se pěkně zakousnul, nebo že by oba... :grinning: :grinning: No bylo by to pěkné, to by náš ale bylo... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vsem mooooooooooooc gratuluji žabko tak to budou dvojcatka jak vysita aspon je nas tady vic s tema dvojcatkama ja kdyz jsem se byla ojednavat na tu genetiku tak mi sesra rikala ze za posledni tyden tam bylo maminek s dvojkama 60 tak pry se rostrhl pytel s dvojcatkama ale to vubec nevadi jinak diky a jeste jednou vsem velka gratulace
27. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a mne na ten srazik nepozvete nebo co rada bych vas poznala
27. črc 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snaho, pozvané sme všetky, ale ešte nikto nenavrhol termín :wink:
27. črc 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zabi: no o jsi šikula, dvojky o jistí :wink:

já už se vidím na srazíku, přijedu vlakem, autem bych se asi ztratila. Tak dejte termín .........
27. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To musí vymyslet Brnandy a aké kde? Nejleépe někde v centru at to najdeme všechny
27. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanu: tak ted lez a lez a lez a odpocivej nic nedelej a nechej se hyckat!!!

snaha: Gratuluju!!!

Kalhotky jsem vyfotila mam je v albicku, jsou moc prijemne,je to bavlna,uz se tesim az je budu nosit :grinning: , jinak jsem je koupila v DM drogerii!!!
27. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem fakt volek, já jsem si myslela, že kalhoty normál na chození a to se mně nezdálo, že jsou tak laciné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem pro tak at to navrhne nekdo co nejdriv ja bych sla moc rada
zabi: kraaaasa a super!!! Gratuluju!!!:slight_smile: takze nic nedelat a nezvedat a setrit se aby se miminkovi libilo
Ywush, tie nadbruškové, to sú tehulkovské. Ja som tiež myslela na normálne kalhoty :grinning:
27. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywuskhko, tak jsi nás dostala já taky četla kalhoty :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeejda se omlouvam!!! Jinak tehulkovske KALHOTY paradni meli v teranove za 200kc!! Ale byly takove platene!!!
27. črc 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jsem tam napsala KALHOTKY!!
27. črc 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywus, se nemáš za co, my už asi blbě vidíme :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
miradka: jo to jsou oboji tehu kalhotky,ale jedny jsou na brisko a jedny pod brisko!!!
27. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, koho tady máme z Brna? Už se těším, jak se uvidíme, honéééém :wink:
27. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím sraz až někdy po 10.8 kdy se vracíme s dovolené a někde kde se nekouří - k vůli Vojtíškovi. Snad ještě po dovolené nezkončíme v nemocnici, i když je to možné, ta bulka pod paží z očkování nezměkla a spíš to bude na vyříznutí, ale to se dozvím zítra
27. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee vite co,kdo je tu z vas tehulek takovy jak my z manzelem ze mame radi ruzne znacky obleceni-jsme nasli na aukru miminkovske obleceni od nejakych prodejcu,co to privazi z USA a jsou uplne paradnicke-jsou to znacky jako GUESS a nebo Calvin Clein nebo taky adidas a PUMA a podobne!!Maji uplne naaaadherne kousky!!Jsme zasli nad tim a uz se nemuzeme dockat az neco budeme moc objednat Pak tam prodavaji takove ty "hiphoperske" znacky-uplne supracke!!!
27. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
rio: budeme na vas myslet!!!
27. črc 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já mám švagra užskoro 12 let v USA a můžu se s ním domluvit,kdyby jsme chtěli věci na miminka tak by to objednal a k nám zaslal. Na Aukru mají krásné věci, ale mají to hodně předražené, zkusím se podívat přímo na US stránky zjistím to, jestli se to vyplatí , aby to švagr objednal a zaslal do CZ
27. črc 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak kdo je tam ma predrazene!!! Ale jsou uzaaaaaasne
27. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to ano, věci jsou o krásné a když o nekupuješ každý druhý den, ak se to dá :wink: Ale některé z nás budou mít dvojčata a o by jsme se teda hezky prohly....už mám z toho hrůzu, jak to budeme finančně zvládat...děckám chceme dát první poslední, takže se máme na co těšit :slight_smile: A já mám ještě je´dnoho pubertáka a en už také nejde jen tak v něčem... :sunglasses:
27. črc 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ješě jsou hezké věci na http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?cid=26242&vid=1&pid=595894&scid=595894002
je tam uplně všechno jak na nás, tak i na mimíse
27. črc 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek