CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

simulin
30. črc 2009

12.8....elennka
15.8....
20.8. Simulin
25.8....gabina79 ,sajmona(zdovči přij. tak 16.8 tak pak je to jedno)
28.8....
Jiný termín...
Je mi to jedno....Zabicka007, hanula,Ywushka (sama ridit nebudu,musim se nechat zavest)

Holky toho 12.8. jsem v práci, ale kdyby to jinak nešlo, zkusila bych si to přehodit, no a toho 15.8. bych teoreticky mohla, jen je to sobota a to budou asi nic moc spoje. ☹

irminka
30. črc 2009

já se podřídím všem, jsem doma, tak si čas udělám....

irminka
30. črc 2009

a holky z hodonínska....kdyby jste chtěli, tak můžu jet autem a stavila bych se pro vás a jely by jsme společně, ale musely by jste mě navigovat 😉

lucka.adis
30. črc 2009

Ahoj holky 🙂

simulin
30. črc 2009

Irminko, tak to bych se když tak taky přidala. 😉 Pokud se ovšem domluvíme na tom termínu. ☹

gabina79
30. črc 2009

Ahojte holky, tak už jsem doma i od Dr 😠
Irminko, jako že bys to vzal ado Brna přes Mutěnice a Kyjov? 😀 ..To je zajížďka, ne?...ale bylo by to super 😉
Žabi...příčiny missed jsou různé, ani se na ně nepřijde, většinou je problém v genetice a příroda se tak brání, aby se nevyvíjelo postižené dítě...prostě se spojí vajíčko se špatnou spermií nebo je už vajucho nějaké špatné anebo se spojí špatně...tak mi to aspoň vždycky řekl Dr....nemysli na to...určo to bude dobré 🙂
Leo, gratuluji k dvojčátkům...taky se pamatuji, jak si zjistila, že se povedlo...ani mi nepřijde, že je to už taková doba 🙂 ..tak hlavně ať miminka pořádně rostou a nechají tě taky chvilku odpočinout 🙂

gabina79
30. črc 2009

Mir, ty jsi ještě nedala do albíčka novou fotečku...a já bych tak chtěla vidět ty tvoje prďolíny 🙂

irminka
30. črc 2009

simulin: ty prosím tě bydlíš přesně kde? Že by jsi přijela do Ostrohu a potom by jsme to vzali přes Kyjov do Brna nebo tak nějak..... 😉

gabina79
30. črc 2009

ježíš, to by byla sranda, plné auto těhulí 😀

irminka
30. črc 2009

děvčata? napiště mně, kde bydlíte a já si udělám plán jízdy 😉

simulin
30. črc 2009

Irminko, tak já bych přijela do Uh., pokud by to stačilo. Nebo to by byla pro tebe zajížďka, musím se podívat, kde ten Kyjov vůbec je, já a mapa.....ha, ha, ha....jsem ostuda. ☹ 😅

Gabi, no a co u doktora? Všechno v pořádku?

simulin
30. črc 2009

Aha, tak už jsem na to mrkla, tak to jedeš na druhou stranu než na Uh. No snad bych se nějak dopravila, když tak bych řekla manžovi, aby mě zavezl. 🙂

simulin
30. črc 2009

Nebo však vlastně já bych k tobě dojela autem, jsem ale jelito... 😉 Nějak mi vypadlo, že řídím, akorát ho teď máme porouchané, tak čekám až nám ho opraví.

irminka
30. črc 2009

tak alespon poznáš krásné malebné městečko Uherský Ostroh 😉

lucka.adis
30. črc 2009

Gabčo, co u dr. je všechno o.k? Máš fotečku?

Koukám, že tu řešíte ten náš slez těhulek a budoucích těhulek 😉 no, já nemůžu 10.8 a 11.8.
Jo a co ti chlapy, budou tam nějací? Kdyby jo, tak vezmu i svého muže 😀

gabina79
30. črc 2009

No jinak, u Dr jsem nic nezjistila, prcoška jsem neviděla ☹ .....jediné, co udělal, že mě prohmatal a řekl, že děloha se zvětšuje...utz nedělal, prý je to teď zbytečné, pokud už bylo prokázané vitální těhotenství..prý mu stejně pojišťovna neproplatí víc utz za měsíc než jeden a já tam byla minule na začátku měsíce...prý to ani není pro plod dobré, časté utz...pokud nemám žádné problémy, tak není co řešit....v úterý jdu na krev do průkazky a za čtrnáct dní ve čtvrtek na utz...takže zase nevím, na čem jsem...můžu jen doufat, že je prcošek OK a roste, jak má
a nedoporučil sex...no ale stejně by mě ani nenapadlo něco takového teď provozovat...i když chuť by byla 😎
Irmi, já jsme z Kyjova, ale nevím, jestli se domluvíme na termínu..uvidíme, možná bych toho 20/8 už mohla, před tím jdu na utz, tak se uvidí, podle toho, jak to bude aktuálně vypadat 😉

gabina79
30. črc 2009

já se moc těšila na fotečku, že se konečně budu moc pochlubit...a nic ☹

gabina79
30. črc 2009

jo a ještě říkal, že může udělat podrobnější utz ve 13tt...něco místo kombinovaného screeningu, ale jestli chci kombinovaný screening, tak se mám objednat na Veveří, že Dr Vlašín (nebo jak se jmenuje) je kapacita....ale to bych si tam musela zavolat už teď....tak počkám na manžu, až dojde z práce a domluvíme se...

irminka
30. črc 2009

gabi: jsem ted asi uplně mimo, ale ty máš nějaké problémy, že se bojíš cestovat?

simulin
30. črc 2009

Gabi, to je fakt gynekolog jedna radost, no já bych už byla dávno pryč a toto by mě v tom opět utvrdilo. Ten přístup, to je fakt děs!!! 😠 🙄 Tak že jsi se dozvěděla docela velký ho....!

Luci, a co ten termín 20.8. ten ti vyhovuje?

Irminko, v Ostrohu jsem byla, jezdila jsem tam na štěrk. 😉 Najezdili jsme se tam jako děcka na kolách z Hradiště. 😵 Ale je fakt, že už dlouho ne.

irminka
30. črc 2009

já tam právě po obídku jedu, ale nevím , jestli na kole..asi počkám na manžu a pojedeme autem..za chvilku přijede a frrrr se okupkat...Máme bazen na zahradě a už 2 roky jsme ho nenapustili, protože máme ten karavan na štěrku a jsme raději tam. manža říkal, že tam potom budeme dávat ty dvojky místo ohrádky - teda do toho nenapuštěného bazenu 😉 , má 5,5x7,5 metru, takže budou mít hezký výběh 😀

simulin
30. črc 2009

Irminko, vy tam jako prodáváte na tom štěrku? 🙂

irminka
30. črc 2009

neeee 🙂 , normálně od Ostrohu máme přímo u vody karavánek a vedle nás jsou asi ještě 4 maringotky na soukr. pozemnku, takže tam jsme i celý víkend, když je hezké počasí.....krásná voda, dobrá parta, co víc si můžeme přát... 🙂

gabina79
30. črc 2009

Irmi, no mám nařízený striktně klidový režim s rizikem potratu...na minulých utz se Dr něco nelíbilo, takže se uvidí za těch 14 dní na utz (jestli ho teda udělá), jak to vypadá...
Sim, no já vím, kdybych mohla, tak jdu jinam, ale teď prostě nemůžu, ani nemám kam...aspoň vím, že děloha roste, tak snad s ní roste i prcošek...má pravdu v tom, že se diskutuje o vlivu utz na plod, má pravdu v tom, že teď může být vše OK a zítra už ne....asi bych se měla hodit víc do klidu a nepřemýšlet nad tím špatným 😉

irminka
30. črc 2009

gabi: a nechceš si zavolat na Obilnák? Třeba by tě vzali a odkonrolovali 😉

gabina79
30. črc 2009

aspoň jsem ráda, že nechtěl dělat prevenci, že to nechal na příště 😀

gabina79
30. črc 2009

Irmi, na Obilňák jsem volala hned, ale tam mi řekli, že mě tam nechtějí, pokud to nebylo po ivf ☹

irminka
30. črc 2009

sakra, tak to je fakt blbé...Ale doktor snad ví, co dělá,ne?

gabina79
30. črc 2009

Irmi, ty jo, to musí být supr, tak si vegetit u vody 😀

irminka
30. črc 2009

a co máte dnes na obídek? Já jsem dnes narychlo uklohnila bramborovou omáčku s vajíčkama a chlebem. jídlo pro chudé, ale je to výborné...mnam