• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

6. srpna 2016 
to doufám, že ví, co dělá....i když někdy o tom silně pochybuji..no nechme to být...prostě musí být všechno OK a přes to nejede vlak :grinning:
30. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
gabi, je to fajn, je tam krásně, klídek a jsme u lesíka, takže, když je velké vedro, můžeme se hezky schovat do stínu. Vyspí se tam 5dospělých lidí, manža tam udělal i elektriku, máme tam vařič, tož prostě pohoda :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
gabi: máš pravdu, vše je ok a hotovo
30. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
zní to dobře, taky už bych potřebovala na vzduch a na sluníčko, jsem bledá jak stěna....tak snad se nic nestane, když se podívám ven :wink:
bramborovou omáčkku jsem ještě nejedla :confused: ...já si uvařím těstoviny a nějakou plpu na to..něco rychlého :wink:
30. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
co ty vyvalené oči? :wink: Bramborovka je moc dobrá nebo tomu druzí říkají vajíčková,já nevím....Ty jsi také plpa :grinning:
30. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Sim, kouknu do kalendáře a dám potom vědět :wink: co ti chlapy, budou tam teda s vámi nebo jenom my baby :grinning:

Gabčo, tak snad to bude dobrý, musíš věřit :wink: Jinak já jdu na to Veveří právě toho 11.8. v 8:30 tak by jsme se tam mohli popřípadě potkat, kdyby ti to vyšlo na stejný den :slight_smile: ale ke komu půjdu toť otázka, ta paní z recepce nebyla moc příjemná :pensive: každopádně se moc těším, den před tím mám poradnu pro těhulky, takže prcka uvidím i tam :dizzy_face: :dizzy_face: moje dr.mi dělá UTZ pokaždé, ale jak jsem už psala, je to už přes bříško :wink:
30. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
lucko: mně je to uplně jedno, jestli tam půjdou chlapi, já jedu sama, protože mého manžu by asi moc nebavili poslouchat naše kecy :wink: . Ale každý chlapje jiný, tak v tom nevidím problém, kdyby přijel taky...
30. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, souhlasím s Irminkou, klidně chlapi vemte, já svého ale taky brát nebudu - přesně vím, jak by poulel očima nad tou naší ,,slepičárničkou,, :grinning:
Irmi tak se domluvte na tom společném závozu a dle vašeho datumu se mi ostatní zkusíme přizpůsobit, co ty na to?
30. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak už som doma. Gabi, fotku tam dám, už ju mám vo foťáku, tak to len pretiahnem :wink: Škoda, že ten tvoj dr je taký neochotný. Ja si na mojho nemožem sťažovať. Moc ma zaujala stránka, kde sú hodnotení doktori. Našla som tam aj svojho a mal skoro 100%. Ja som s tým mojím fakt moc spokojná, je to zlatíčko...aj keď strašne vyťažený. Dnes v ordinácii ordinuje iný dr a bola úplne prázdna čakáreň. No a keď som išla v utorok na kontrolu, museli sme stáť v čakárni. Všetci chcú jeho a ordinuje len 2 dni v týždni...

Irmi, čo je to bramborová omáčka? Tuto to nikto nepozná, ale na slovensku robíme zemiakový prívarok, to je taká hustejšia omáčka a milujem ju :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Irmi, no fakt závidím, táááková pohodička :sunglasses:
30. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, jj, musím tomu věřit :wink: ...já bych chlapa nebrala, jen v krajní nouzi...a to bych se ho snažila někam uklidit :grinning:
S tím Veveřím ještě uvidím, co řekne manža, popř. kdy budou mít termín, ale tipla bych, že bych tam jela později...uvidíme :wink: ....a s tím utz myslím, že kecal, že mu uhradí jen jeden měsíčně...kdybych nebyla v nemocnici, tak bych k němu šla a dělal by další utz už před 14 dny...před tím to aspoň říkal...navíc pokud dojde ženská s nějakým problémem, tak přece musí utz udělat nezávisle na tom, jestli ho ten měsíc už dělal nebo ne...no ale to je jedno, já se s ním dohadovat nebudu, pak by to bylo ještě horší...
tak udělala jsem si tu plpu :wink: , tak se jdu najest a pak si dám šlofíka, dneska jsem toho v noci moc nenaspala...tak papa zítra :wink:
30. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Gábi,měla si na tom ult.trvat! Za celé těhu hradí pojišťovna tři ult.,ale když chci od něj udělat ult.navíc zaplatím mu 300kč a mám klid že je malý v pořádku.
30. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Mír, můžeš sem hodit ten odkaz na ty doktory? Vím, že už jsi ho sem dávala, ale nějak ho nemůžu nalézt :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Monti, teď už je to jedno....pro příště vím, 300 se dají...ale je to nefér...takhle si aspoň říkám, že je dobré, že se ve mně nešťoural, že spodek zůstal vklidu :grinning: ...podívej se na ty stránky známý lékař a přečti si, co tam je o něm napsané :wink:
30. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
30. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
hanul zítra jdu do poradny :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Gábi,já už to projížděla a četla dávno. Jenže v Kyjově si vybrat je těžké. Ten kdo by se mi zamlouval,tak jak na potvoru nebere nové pacošky.
30. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Monti, moje řeč... :unamused:
30. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem na ty lékaře kukala, ale toho svého tam nějak nemůžu najít. Asi tam není. :frowning2:
Taky jedu zítra do Brna na Obi do té rizikové poradny k dr. Vránovi, tak jsem zvědavá, co tam se mnou budou provádět.... :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Sakra, se dívám do zrcátka a jsem samej beďar, to je děs. :angry:
30. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
zabi: nemysli na takove silene veci!! Neboooj hlavne bud v klidu,nestresuj se a odpocivej!!:slight_smile:

Pilotka: ja tady netrpelive cekam na ten tvuj porod kazdy den :grinning:

miradka: se kukni na net urco ti neco musi vyjet co se tyce tady techto skol!!!

irminka: ja mam uz domluveneho manzela,me slibil ze me klidne priveze i odveze :grinning:

JINAK MAM NOVINKU VOLALA JSEM SI NA VYSLEDKY TRIPLE TESTU A JSME ZDRAVI!!!! VYSLY NEGATIVNE!!
Byla jsem na te pedikure,nechala jsem si na nohach udelat manikurku francouzkou,tak to ted abych chodila jen v zabkach aby kazdy videl jak mam hezky nozicky :grinning:
30. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsem se najedla a teď do těch hajan...tak se tu mějte, zítra se zase ozvu :wink:
Sim, hodně štěstí na zítra...to bude možná nějaké vyšetření, ne? No uvidíš ...určo to bude dobré, třeba mimísky i uvidíš :wink:
Tak papa :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ywuš tak to je super!!!! A všechny je budeme mít mimiška zdraví, i snažilky, určitě jo!!!!! :grinning:
30. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ywushko, tak to moc gratuluju, určitě je to fajn pocit. Snad nás to taky čeká. :wink:
30. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi, díky no moc ráda bych je zase viděla, ale když ne tak 5.8. jdu na ten screening, tak snad tam mi je ukážou. :wink: Pěkně odpočívej a zchrupni si i za mě, já jdu něco dělat, ať tu nevynesu spaní. :unamused:
30. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ywush: já se na pedikůru taky chystám, ale nevím kam..možná asi zajedu k ťamanům, jsou v tomhle vyhlášení i na francouzskou manikůru, takže bych to spojila :wink: jinak gratuluju k výsledkůmm super!!!!

Holky, já bych manžu vzala jenom pod podmínkou, že tam budou i ti vaši chlapy :wink: jiank by ho to samotného s námi nebavilo a za druhé by se tam cítil dost blbě :grinning:

Mě se dneska nechce nějak chrupčet, ale možná odpadnu :grinning: zítra jedem na nákupy, něco koupit na sebe, už mě to začíná tlačit. Pojedem do Brna do jednoho spešl obchůdku kde prodávají i ty bomba těhu trička s nápisy např. " nesahat kopu " atd. :wink: takže se těším, až si zítra vyberu.
30. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky, nenechávejte datum na mě :angry: Mně je to fakt uplně jedno, já jsem doma furt a furt.

Bramborovka: dám vařit normálně pokrájené brambory, sůl, pepř, nové koření, bobkový list.....zvlášť vajíčka na tvrdo....zvlášt zásmažku
Až jsou brambory hotové, přileju mléko či smetanu, potom přihodím zásmažku a provařím...oloupu vajíčka, nastrouhám je nebo pokrájím a šupnu to do omáčky....ochutnám a když tak přidám trošku octu a podávám....čerstvý chleba je k tomu výborný...no a ještě vyndám ten bobkáč a nové koření at se nezasusíme :wink:
30. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
pardon-nezadusíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ywuš: tak to je super, už můžete být v klidu, gratuluji.. :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc dekujeme za gratulace:slight_smile:

irm: no snad uz jo:slight_smile:,jeste druhy screening mame pred sebou
30. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek