• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

23. dubna 2017 
Mir, bazalková polévka? Jsi mi udělala chuť, nehodíš receptík? :slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zabička, hodím. Napíšem ti IP :wink: Bola výborná

Gabi, prečo nemožeš bazalku? :confused:
31. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmmm dobře pojmenovaných 8 dní... místo čekání na Godota...čekání na můj test :grinning: ...jsem se pobavila. Dneska jsem zase u utroše vytvrdla :sweat_smile: no teť jsem si píchla Fragmin a letím do obchodíku koupit nějaký balící papír. Sestřenkina dcerka má narozeniny tak musím zabalit dárek. Ještě že je fanda Littles Pet shop...dostane další...
31. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
s 20.8. jsem na tom stejně, můžu až po 16 h... :confounded: ale nějak to dopadne
31. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajoj kočky, tak jsme zpět z Brna..

Tam je zase vedrooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt mě to už nebaví :angry:

Co je tady nového?

Já si pokoupila těhu věcičky a koupila jsem si i to tričenko s ručičkama a nožičkama + s nápisem " tady bydlím já " :dizzy_face: a potom mám ještě dvě objednané + kalhoty, dojde mi to do 14dní :wink:
31. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
...teď se jdu natáhnout, jsem unavená a budeme asi spát :grinning: :grinning: mrknu později.
31. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile: tady to nejak vazne!!! Ja jsem dneska odpoledne udelala manzovi chlebicky-ty on zboznuje:slight_smile:!!! Pak jsem jeste nalozila kureci masicko na zitra:slight_smile: a prisla moje straaaaasne prechytrala sestrenka!! Jejda u kdyby jste znali tak se z ni asi zblaznite-nikdo nema lepsi dite nez ona!! Mala ma 10 mesicu a je nejlepsi a ona vsechno nejlip vi,jeste ze odesla za hodinku!!! Uz jsme s manzelem sami doma:slight_smile: tak se valime na gauci a ted jsme si prohledali nejake miminkovske veci na netu!!Krasny zbytek dne
31. črc 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky dneska jsem byla celé odpoledne venku. Nejdřív jsem si zajela do obchodíku pro balící papír na skútru...to bylo moc dobrý, pak jsem si sedla s vyšíváním na houpací lavičku a bylo to moc fajn.
Ywuško, takový lidi znám...a vem si že až se ti narodí mrňous tak ti bude pořád říkat: Když byla moje v tomto věku už uměla toto a toto... tak si obal nervy protože takoví lidi to dělají a nenechají toho.
31. črc 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywush: chlebíčky, mňáááááám :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak já hlásím že mi dneska v poradně udělali Hamiltnův hmat a když nic tak v pondělí mám nástup na vyvolání :slight_smile:
31. črc 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jo pilotko, má se to rozjet, ale nebývá to tak vždy tak pevné nervy a když tu v po nebudeš budeme vědět co a jak :grinning: Bříško už máš sestouplé? Malá je dole? Hodně choď...je to nejlepší pro urychlení. :slight_smile: Držím pestičky
31. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul díky za pěstičky budeme je potřebovat právě že bříško nemám sestouplé vubec :frowning2:
31. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pilotko a kam teda chodis, na Obi nebo jinam? A proc ti to vyvolavaji uz ted? :astonished:
Jinak me udelala dr. Hamiltona ve stredu (bez varovani :angry: ) a nic... :grinning:
31. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, dnes skoro vstávam, lebo ideme s tchýni do Polska na tehotenské gate. U nás je len jeden obchod a zistila som, že tam nič nemajú...bodaj by potom všetci nechodili do Polska :angry:
Anetka, to je divné, že ti chcú vyvolať porod, keď termín máš až 15.8 :confused: A čo je to za chmat? To má ako vyvolať porod??

Holky, tak ja som sa dozvedela, že budeme mať minimálne jednu holčičku, alebo dve a možno páreček...Jedna holka z inej diskusii to pozná podľa fotky tváre pred a v tehotenstve...vraj sa može mýliť, ale aspoň pre pobavenie je to zaujímavé :slight_smile:
1. srp 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
miradka: dobre ranko a uzij si nakupy!!:slight_smile:

Pilotka: jeeee ja uz se tesim na prvni fotecky te vasi princezny!!!

Ja jsem zase rano delala chlebicky-vcera jsem udelala jednu veku a manzel to vsechno snedl:slight_smile: (ale jeste ja,sestrenka i stryc jsme mu s tim trosku pomohli):slight_smile:!!! Dneska mame odpoledne tu grilovacku:slight_smile:,uz se tesim! Musim jit do obchodu! preju vam krasny den!!!
1. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, Majdi, pilotce to vyvolávají protože je malá hodně veliká...Je to takový hmat, kdy krouživými pohyby v pochvě oddělí obaly od dělohy...no mělo by to pomoct pro odejítí hlenové zátky a následní porod. Ale asi se tam malé líbí. Já jdu dneska odpoledne na oslavu tak jsem zvědavá jaké to tam bude. Bude tam celá rodinka a dnes se mi vrací moje zlatíčka tak už nebudu doma sama :grinning:
1. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, jsem tu jenom na skok..
Jedeme s M do Brna na prochajdu-jdeme okukovat vypuštěnou Brněnskou přehradu a zajdem si tam na něco dobrého..možná si zahrajem i mini golf :grinning: na kupko si to netroufnu, takže snad si to užijeme i takhle.

Mir, ať dobře koupíš těhu kalhoty :wink: mě dojdou za 13dní :grinning: se už na ně docela těším..až je budu nosit.

Tak se mějte moc pěkně, pá pááá
1. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, díky za vysvetlenie toho hmatu..tak Anetko, nech to pomože :wink:

Kalhoty sme nakoniec kúpili, ale stály 900Kč. Žeby bolo v Polsku lacno to sa teda nedá povedať. Aspoň tehu oblečnie je drahé až nehorázne. Ťažia z toho, že je tam len jeden obchod :angry: Až poležím s utrošom, hodím fotku...
1. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak at to Pilotko zafunguje! V srpnovkach delali Hamiltona vic holkam a skoro nikomu nezabral :sweat_smile:
Ja mam pro zmenu malyho zas nejak moc malinkyho, porad byl o tyden starsi a vetsi a ted mi ho najednou odhadli jen na 2800g, tak mam strach co s nim je... tak snad jeste poporoste!
1. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar mládeži, přišla jsem na Vás kuknout a dočíst abych toho v pondělí neměla na dočítání moc a koukám, že moje obavy byly zbytečné :grinning: Ten Hamiltonův hmat dělaly kamarádce když už přenášela asi deset dní, dělali jí ho dvakrát s odstupem dvou dní a nepomohlo jí to...
Já jsem dneska dopoledne byla vybírat brambory, pak jsem povysávala a povytírala celej barák, což je u nás práce na 4 hodiny protože jsou všude celodřevěné podlahy takže se to musí ještě přeleštit no hrůza...prostě klidový režim se vším všudy :sweat_smile: No snad to miminku nevadí, byla jsem opatrná a pořád jsem v mezičase odpočívala.
Užívejte všechny víkend a pa pa
1. srp 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak pořád nic 2v1
majdula vyvolávají mi to že je malá o dva týdny větší a mám cukrovku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak jsme v plném počtu doma :grinning: včera večer jsme ještě opíkali...tak byla legrace.
Pilotko tak se držte a ať je malá na to tata venku :slight_smile:
jinak mi včera bylo celý den tak nějak divně...a bolela mě prsa tak snad to není jen z utroše.
Jo a musím vám říct mamkin sen: Seděla na chalupě u krbu a v krbu v plamenech viděla dvě děti kluka a holčičku a mezi nima byla ryba a otvírala hubičku. Mami si myslela jak tam v tom žáru může vydržet...tak tam sáhla a bylo tam moooc příjemně...tak z toho měla dobrý pocit :slight_smile:
jen aby to vyšlo... :sweat_smile:
2. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, pěkný sen :wink:

Jinak dobré dopoledne, copak máte dnesak v plánu? My včera výletovali, takže dneska jedem ke tchánovcům na oběd atd.
2. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hanul, Ty mě asi neznáš, ale moc Ti fandím, já věřím na sny a spoustu dalšího a tento Tvůj sen určo nebyl samo sebou :wink: navíc, pokud by se děti narodily předčasně, tak budou ve znamení ryb :dizzy_face:
2. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé moooc děkuji :grinning: jj ryby jsou taky dobré...jen aby se to všechno povedlo a dopadlo dobře moc se těšíme. :sweat_smile:
2. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím palce a budu nakukovat, jinak bolest prsou myslím nebude po Utrogestanu, já ho dlabu už asi 3 týdny a prsa mě někdy bolí, někdy ne, nezávisle na Utroši :wink: joo a Pilotce a Majdulce přeji pokud možná hladký porod :dizzy_face:
2. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak dneska poslední dodělávky dobalení tašky a zítra ráno vyrážíme do porodky pro malou :slight_smile: manžel vám pak napíše co a jak :slight_smile:
2. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji taky koukám, že čekáte miminko...tak ať vám dopadne vše nad očekávání a jste spokojeni. :slight_smile:
Pilotko držím palečky moc teš se na holčičku s láskou a ona přijde... :slight_smile:
2. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, Anetko, aký je to pocit? Ja by som asi mala plné gate strachu a zároveň hroooooooozne šťastná :dizzy_face: Držím palce, nech všetko dobre dopadne :wink:
2. srp 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hezky den preji. Pilotka: moc stesti a sil preji,at vse dobre dopadne a jste obe zdrave.
2. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek