CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

pilotkaanetka
2. srp 2009

miradka jsem z toho taky nějak na měkko pořád bulím a tak se mi asi splašili hormony 😀

ywushka
2. srp 2009

pilotka: budeme na tebe myslet a drzet ti palecky aby to slo raz dva🙂

jinak zdravim vsechny v nedelni dopoledne,ja uz mam navarene-bramborovy salat a rizky-to ma u nas vzdycky uspech,protoze manzel navrhuje nejaky vylet a nebo koupacku v bazenu🙂,tak jeste uvidime🙂!!! Vcera jsme melinavstevu,grilovali jsme🙂!! Preju vam hezky prijemny cely den

irminka
2. srp 2009

ahojte holky:
pilotko: budu na vás myslet, aby byl porod co nejrychlejší a nejkrásnější.....držím palce 😉

včera jsem tu ai nebyla, protože jsme byli od rána s malým na fot. zápase a hned ze zápasu jsme jeli na mistroství ČR v dračích lodích. Jeli tam profici a potom i firemní družstva, manža jel za Lázně a byli 3. z 16, takže radost velká.....Přijeli jsme v 22.hod uplně hotoví, takže sprcha a alou do peřin......Celý den na sluníčku, takže opět vypadám jak volek, nos mám jako angorák 🙂. Ted jsem usmažila palačinky at máme na odpoledne k vodě a dělám rýžečku s maskem na kari.....

Přeji všem hezký den .....

elennka
2. srp 2009

Přeju pěkný den, anetko ať všechno dobře dopadne 😉
My jsme byli v pátek u známých kousek od Ždáru, podívat se na autíčo pro případnou koupi, tak jsme tam zůstali přes noc, zagrilovali jsme. Včera jsem se věnovala uklízení a domácím pracem a dneska to asi bude podobné, čeká mě tu žehlení prádla a musím udělat něco do práce. Protože budu celý týden dělat za kolegyni práci v terénu..

muschka
2. srp 2009

Ahoj Holky 🙂 , zase zdravím a nestačím dočítat. Škoda že nemám možnost mít net na chatě, my se právě vrátili a toho času je nějak málo. Ale furt jsem s vámi a sledujuuuu 😉 !

Já měla jít ve čtvrtek na KET, ale Crha mi v sobotu na UTZ řekl, že není ještě jasné zda bude sliznice dostatečně dorostlá, tak mi píchli Agofolin a zítra mám jít na krev a znovu na UTZ a pak se rozhodne.

No jsem trochu zklamaná, už jsem se těšila, ale lámat to nebudu, kdyžtak půjdeme v září, no... 😒

muschka
2. srp 2009

Holky, na ten sraz ráda přijdu, mám to kousek, že jo 🙂 . Můžu teda spíš 20. srpna, jelikož 25.8. je úterý a to máme cvičák.

Žabičko, pošlu Ti mobil do IP, napiš pro jistotu svůj, ano? Moc dík, papa, m
Jinak zase jsem na Tebe na chatě vzpomínala, jednou dojedu... 😉

hanulamarkova
autor
2. srp 2009

Ahoj holky krásná neděle, sluníčko svítilo a děti se koupali v bazénu no pohoda, klídek a leháro... 🙂 jen se nevím dočakt příští soboty držte palečky 😉

simulin
2. srp 2009

Dobrý večer kočendy,

už se mi po vás stýskalo, ale v pátek jsme jeli do toho Brna a pak hned z tama do Znojma na víkend ke známým. Tak že ve stručnosti v Brně jsme čekala asi 2,5 h na dr. Vránu, jellikož byl na sále a dělal císaře. Konečně jsem se dostala na řadu, tam jsme stručně probrali, jestli nemám nějaké problémy a kdybych cokoli potřebovala, tak se mám ozvat, ani žádná kontrola neproběhla, ☹ , řekl mi že jsem jela docela zbytečně, když už chodím ke svému dr. a taky když jsem objednaná ve středu na genetiku, tak že to není potřeba a omluvil se mi za to. Myslím že to chtěl urychlit, protože měl velké zpooždění a lidí plnou čekárnu, ale nějak mi to nevadilo a ani jsem se na něj nezlobila.

Krušné chvilky mi nastaly včera, kdy jsme dojeli z koupaliště, šla jsem si lehnout a jak jsem vstala , začala jsem krvácet, byla jsem v šoku a letěla pro manžu, že musíme do nemocnice. Tak že jsem se rychle převlekla a už jsme frčeli. ☹ Moc jsem se modlila, aby bylo všechno v pořádku... Vyšetřoval mě starší pan doktor, nejdřív čípek, ten byl v pořádku a pak mrňousky přes bříška ani nevíte jak se mi ulevilo, když mi je obě ukázal i se srdíčkama, obě se hýbaly a pěkně poskakovaly 😵 😵 a nechtěly panu doktoru pózovat. 😉 Nakonec mi pan doktor vysvětlil, že mi zřejmě praskla nějaká cévka nebo žílka ( teď už nevím ) nařídil mi ten den klid a mám se šetřit. A předepsal mi nějaké léky na zastavení krvácení. Dnes už jsem jen trošku zašpinila, myslím že to byl ještě pozůstatek ze včerejška, protože to byla stará černá krev. 😝
Tak že to byl můj víkend a doufám že už mě mrňousci nebudou tak strašit.

Jinak nevím, vůbec co nového, ještě jsem vás nezačala dočítat, dnes už to asi ani nestihnu, tak snad zítra.
Jo, fotečku vám dám do albíčka. 😵 😉

ywushka
3. srp 2009

¨simulin: jaj tak to sis uzila,ale nastesti kdyz to nic nebylo! Je to mozne ze praskla nejaka cevecka,to v tom pripade nic neni!

My jsme byli vcera na vylete taky v brne v ikei a u mcdonalda 😀 A pak jsme se koupali v bazenu🙂

mush: kdyz budou souhlasit ostatni s tim 20.8,tak ja taky🙂

KRASNY SLUNICKOVY DEN VAM PREJU

muschka
3. srp 2009

Ja vam taky 🙂 . Těším se 😉 .

A valím za chvíli na Obilňák, jsem zvědavá, co mě čeká...

Simulin, teda to by mě taky vylekalo, člověk už by pomýšlel na nejhorší 😕 . A přitom je to jen prasklá cévka. Jsou to pořád nervy. Šetři se a už to bude dobrý 🙂 !

ywushka
3. srp 2009

PILOTKA: myslime na tebe🙂

monulkab
3. srp 2009

Ahoj holky, v pátek máme jít s manžou na Obilňák na Spermiogram, nevíte jak to tam probíhá? Paní MUDr. říkala, že tam můžu jít s manželem ale já nevím.... 😠

canette
3. srp 2009

Ahoj holky, zdravím po delší době, poctivě jsem dočetla a koukám, jaký jsou tu novinky !!! Tak se budu těšit na nějaká ta miminka už vylíhnutá a na pár pozitivních testů.

Žábi: Ty to máš jasný, ta naše žábuška na chalupě pořád bydlí, ale tu druhou jsem za poslední dva víkendy neviděla. Že by jeden vytrvalej mimísek u Tebe v bříšku? 🙂

A všechny snažilky: Na procházce jsme našli úsek, kde byla spousta louží, a v nich spousta mrňavejch žabiček (kuňka žlutobřichá, jsou strašně hezký). A byly ve stádiu, které jsem ještě nikdy neviděla - měly ještě ocásek, ale už to byly hotové maličké žabky. Podle mě je to jednoznačný - bude tu velká úspěšnost přeměny pulců - spermíků - na hotové tvorečky. 🙂

A jinak jsem byla na konzultaci, takže jsem domluvená, že v říjnu přijdu 2DC. Myslíte, že už ten cyklus se mnou budou něco dělat, když mám horm. profil hotovej z minulého měsíce?

Monulka: Ahoj, probíhá to celé v takové dost příšerné místnosti, ale je to chvilka. A ten můj byl rád, že jsem šla s ním, tak bych asi v tomto případě vyhověla jeho přání, pokud Tě u toho chce. 🙂

gabina79
3. srp 2009

Dobré ránko 🙂
Teda Sim, takové šoky, aby se člověk opravdu pořád bál...tak hlavně, že je to v pořádku...chce to asi trochu víc se šetřit 😉
Anet, držím pěstičky, ať ti porod brzy rozběhnou a máš ho brzy šťastně za sebou 🙂
Jinak, já jsem se objednala na to Veveří...tak tam jedu 19.8....nejvíc mě na tom bere to, že to uvidí prcoška i manža 🙂 ...ke svému dr ho nechci brát 😒
Mir, k té bazalce..ono je to decela intenzivní vůně a teď mi to docela vadí..i když musím říct, že už mi nebývá blbě tak často...a prsa mě už taky moc nebolí...tak snad to není špatné znamení 😕 ...jak jste na tom vy?...i když někde jsem četla, že tak v tom 11tt se můžou tyto příznaky mírnit, tak nevím...

gabina79
3. srp 2009

Muschko, hodně zdaru na Obi, ať ti ten Ketík povolí 😉

ywushka
3. srp 2009

monulkab: Ja jsem manzovi vzdycky vyzvedla jen nadobku v tom okynku kam se to odevzdavaji ty spermousky a do hodiny jsme to pak odvezli (musi to tam byt do hodiny!!!) a nebo je tam takova kabinka kam se to da jit "udelat" a nekdy tam chodivaji i manzelky s nima,ale ja jsem vzdycky rekla,ze to neni moje zalezitost at se o to postara sama! Myslim ze se to dela jen do deviti do rana!!!

gabi: jo na screening muze jit i manzel s tebou🙂 Muj ted se mnou taky pujde ten priti tyden🙂

lucka.adis
3. srp 2009

Dobré dopoledne, holky.. koukám, že se tady debatí uý od šesti hodin 😅

Sim, uff..normálně já být na tvém místě, tak se normálně neudržím a asi hysterčím 😔 měla by jsi víc být v klidu a né lítat po všech čertech, vidíš sama, že to na tebe bylo moc a za ty nervy ti to fakt nestojí 😉

monulkab
3. srp 2009

Takže je to normální že tam půjdu s ním ju? Já tam půjdu s manžou ráda, aby tam nešel sám, akorát jsem se chtěla optat, jestli ho mám na něco konkrétního psychicky připravit 😎 Snad to po těch pěti dnech abstinence co máme naordinovaných, půjde "samo". A jak je to s výsledky, za jak dlouho budou hotové? Nevíte jestli tam dělají i morfologii? Ta prý trvá 14 dní! (teda aspoň v Heliosu to tak je, kamarádka si asi 2 hoďky po tom co tam spermoňě od manžela dovezla, zavolala a řekli jí že množství a pohyblivost jsou ok, ale za 14 dní po testech z morfologie zjistili že mají jen 3% dobrých, někde tu morfologii prý vůbec nedělají, tak by mě to zajímalo, jak je na tom obilňák.)

ywushka
3. srp 2009

monulkab: ja ti ani nevim,ale myslim ze tam delaji i morfologii,nam to taky delavali!!!

monulkab
3. srp 2009

My nejsme přímo z Brna, asi bychom to do té hodiny stihly, ale paní doktorka doporučila udělat ten první odběr tam, kvůli tomu převážení v těchhle teplech nám to nedoporučila...no nějak to zvládnem, ale je to stejně divný...

elennka
3. srp 2009

Dobré raníčko 😉 😉

lucka.adis
3. srp 2009

monulko, my jsme byli v Heliosu a tam nám ty výsledky řekli do cca 5dnů, tak teď nechápu těch 14 😕

monulkab
3. srp 2009

a kvůli výsledkům sis mohla zavolat, nebo jste čekali až na konzultaci? Já mám jít s další ms na krev, ale to bude až za měsíc, tak by to bylo takový blbý, čekat měsíc na výsledky spmgr.

monulkab
3. srp 2009

lucka.adis nevim, kamarádka tam byla před měsícem, a vím že to tak bylo, byli rádi že je uklidnili že tam mají dostatečné množství pohyblivých, a pak po těch 2 týdnech je uzemnili s výsledky z morfologie.

lucka.adis
3. srp 2009

co je na tom divného, když se chlap s prominutím udělá do kelímku... když člověk chce vědět na čem je, tak je to super, že ten chlap na to přistoupí. Znám chlapy, kteří dali vinu žesnkým a nějak nepřemýšlely nad tím, že ten problém mohl být klidně v nich 😉 takže se té odběrové místnosti atd. neboj. Nááhoodou, budeš tam chlapovi velkou oporou. Já tam se svým M nabyla, nějak nám to neřekli, že tam můžu jít s ním a docela mě to mrzelo, ale vyklubalo se to u nás jinak a tak nad tím už člověk nějak nepřemýšlí.
Držím palce, aby jste to zvládli 😉

lucka.adis
3. srp 2009

V Helisou ti vždycky řeknou, že máš blbou morfologii, ať si zajde schválně jinam a uvidí, že to bude všechno O.K
Tak jak nám to řekli na OBI, my z Helisou přestoupili, protože se tam přes půl roku nic nedělo, akorát dali M vitamíny na tu morfologii a čekalo se 70dní, na další spermiogram, jestli se mu to zpraví nebo ne.

simulin
3. srp 2009

Dobré ránko,

no jsem ráda, že to tak dopadlo, ale vždycky to tak být nemusí a asi máte pravdu, měla bych se fakt víc šetřit. 😅
Dnes mám doporučené od toho p. doktora ze Znojma jít na kontrolu, ale jsem v práci a nemá mě kdo vystřídat a taky má můj gyn. dovolenou. 😖 No nemám teď žádné potíže, jen ještě špiním, tak už to nechám ve středu na ten screening a ke svému doktůrkovi až příští týden v pondělí.

monulkab
3. srp 2009

No, já něco podobného o Heliosu taky slyšela,ale myslím že se tomu nedá věřit.. kámoška už podepsala program IVF, hned vyfasovala prášky a injekce, měla i problém s ovulací a nepřátelským prostředím, manžel nedostal nic, prý je to genetické...myslím že by si to Helios nelajzl, tvrdit někomu že má špatnou morfologii, kdyby to nebyla pravda....na to by se velice rychle přišlo a byla by z toho pěkná ostuda pro Helios.
A divný, no, myslela jsem tím že honit si ho na povel v nemocnici není zrovna běžná věc, proto říkám že to bude divný, ale souhlasím s tebou, že je to jediná možnost jak zjistit na čem jsme, takže jsem ráda že to můžeme podstoupit a smáznout jeden z mnoha otazníků.

gabina79
3. srp 2009

Sim, ty už jdeš tuto středu na ten screening? Tak to držím pěstičky, ať jsou mimísci OK 🙂
Monul, já myslím, že morfologii dělají automaticky u každého spermiogramu 😉 ...my jsme si na výsledky počkali, až jsme tam pak šli, takže nevím, za jak dlouho jsou, ale vždyť se můžeš zeptat, jak tam budete 😉

irminka
3. srp 2009

ahojte, vy zase kecáte jak divé... 🙂

simulin: jejda, fakt na sebe dávej pozor, nestálo by to za to......a nechtělo by to nemocenskou,drahá?