CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
19. čer 2009

Gabi, vplyv liekom je vylúčený, neboj, ten čas ubehne rýchlo 😉

simulin
19. čer 2009

Miradko, jak se jinak cítíš? Všechno v pořádku?
chrobi a ty jak? Uvidíš, že je tam budeš mít taky co nevidět.
Holky jak tady vzpomínala Miradko, že my jsme vlastně ani jedna na papírek nečůrala ☹ , no taky mi to nějak chybí, snad si ten test taky koupím a pujdu ho počůrat, ať mám památku. 😀 😉

chrobacek
19. čer 2009

jojo Sim to byla 🙂))))) ta to uhodla 🙂))

jinak já mám jen klasické příznaky utroše, prsa bolí a břicho je jak kdybych byla nonstop přežraná 🙂))

těhule vy budete mít hlavně památku z UTZ !!!!

miradka
19. čer 2009

Ahoj Sim, mám sa celkom dobre, práve kašlem na vychádzky a ádim do Polska 😀 Idem na topánky a na jahody. Jediné čo mi vadí je, že furt chodím na wc, ale aspoň viem že som tehu, inak žiadne príznaky a samozrejme prsíčka bolia ako hrom...

gabina79
19. čer 2009

Ahoj Sim...já tomu taky nemůžu uvěřit 😉 ..a víte, co mi řekla předevčírem moje zlatá kolegyňka z práce? prostě jenom tak na mě vypálila, že se jí zdálo o těhulích, tak že nám to teď vyjde....a brala to jako holý fakt...tak jestli to teda vyjde, tak jí musím říct, že je jasnovidec 😀

simulin
19. čer 2009

Miradko, tak si to tam užij a dobře nakup. Já jsem se tam taky docela najezdívala, mám babičku ve Frýdku-Místku a když jsem tam ještě jezdívala na prázdniny, tak jsme si dělali výlety a nakupovali, je zlatá i děda. 😵
Gabi, no vidíš, třeba má nějaké schopnosti...... 😕 Já si připadám jak upírek, už se těším v jedenáct na krvičku 😎

chrobacek
19. čer 2009

1,5 h 😉

gabina79
19. čer 2009

nepotřebuji ani hodinky, co???? 😀

chrobacek
19. čer 2009

tak holka co byla na ET stejně jako já má //

gabina79
19. čer 2009

každý to má jinak..a když měla větší embryjka, tak se asi dřív zakously a tím pádem má větší hcg 😉...ještě vydrž 🙂

bsik
19. čer 2009

Holky nedá mi nereagovat. Teda Gabi to je BOMBA! Paráda. Blahopřát ti budu až v 11 😀
A Chrobi, neplaš. Já po 1. IVFku zkoušela tt a byl ještě 9. den neg. a 12. už poz a to jsem tam měla 3 miminka. Každýmu to do té krve prostě leze jinak.

chrobacek
19. čer 2009

jo gábi já vím, ale je to pro mě prostě těžké ... ráda bych viděla alespon jednou // ... vím, že tím nic vyhráno není, ale alespon ten pocit, že se jim u mě zalíbilo..... takhle je to děs běs ale vydržím 😉

už jen 45min

gabina79
19. čer 2009

já vím, že je to těžké, ale taky se dočkáš 😉
no jo, už jen 40 min...šílím...

chrobacek
19. čer 2009

bsik pláším 😉 😵 😵 😵 jsem plašan 🙂

díky moc za zpravu bsik to mi dodává strašně moc naděje ..... stejně to nechápu jak to že u každého je to tak jiné, prostě je nějaký postup, že se mimi zavrtá a začně vylučovat hcg tak jak to že u někoho je vidět 6 den a u někoho 12 den?

to je fakt síla, že jsi 9 den neměla nic když tam byly 3 míma

snahapada
19. čer 2009

no gabi supeeeeeeeeeeeeeeeeeer ja mam takovou velikou radost to si ani nedovedes predstavit faaaaaaaaajn holka jen tak dal ja to rikala ze budes

sune
19. čer 2009

no teda, Gábi, to je fakt bomba! Já si říkala včera,že když se necítíš a nemáš ms, že bys mohla být těhu. Tak držím moc vše možné i nemožné, ať je to i v krvi a roste to!! to je beeeeeezva. Známá taky byla nachlazená, nebylo jí dobře, pak ji vzali do nemocnice a zjistili,že je těhu. tak se drž!!
Sim, já se divím, že sji schopná ještq jako těhule každé ráno vstávat do práce. A Chrobi taky! Já jsem stahaná jak pes. Nevím,jak si sednout, záda bolí. Já si snad donesu na pondělí lehátko 🙂
Holky, kolikátý den je odběr, 10.-.12d.? A pak se domlouvá s embryol. ?

chrobacek
19. čer 2009

sune já jsem byla na utz 5 dne a 10 dne a ten mi řekli, že 13 dne OPU embriolog se tebou řeší až po OPU kolik je vajíček a jak se oplodní

gabina79
19. čer 2009

Sune, díky 😉 ....snad to bude dobré..
já měla OPU 13DC...jj, pak se hned domluvíš s embryologem, jak se budou oplodňovat a kdy si máš volat 😉 ...co bříško? Zvládáš v pohodě?

hanulamarkova
autor
19. čer 2009

Gabííííííííí to je špica jsem si vás chtěla dočííííst ale jak jsem kukla tak hnedka taková bomba!!!!! 😀

gabina79
19. čer 2009

tak mi volala doktorka...a nevím nevím...je to divná hodnota...buď to není dobré nebo je tam špatně desetinná čárka....hcg 54.6.....na obi to nikdy nedávali na desetinná místa, ne? že by to mělo být 546?...ježíši maria, to není možné..volám na Obi

chrobacek
19. čer 2009

jejda tak to těžko říct měla ti asi říct v jakých je to jednotkách !! volej 😉

bsik
19. čer 2009

Chrobi. Já taky vždycky hrozně plaším. Já to navíc pokaždé, když se nezadařilo, přesně 10. den od ET nebo 14. od IUI dostala. Tak to byl jasńej signál. Pokaždé jsem počůrala mraky tt a niic. A tentokrát jsem si nekoupila ani jeden test (byl to teda boj, protože chodím kolem lékárnay každej den) a koupila ho až te 10 den, když jsem to nedostala, po cestě z práce a // byly takovej duch, že nešly ani vyfotit.

hanulamarkova
autor
19. čer 2009

no teda hlavně že tam něco je ale určitě volej OBI a hnedka píš se co jsi se dozvěděla
😉

snahapada
19. čer 2009

gabi ja testovala 6ty den a byly tam tak to holky zkuste ktera chcete testovat vsem drzim palce jo 6ty den po KETU

hanulamarkova
autor
19. čer 2009

Teda holky chvilku tu nejsem a hnedka další těhulka jsem z toho uplně paf ... gabi mooooc ti to přeji a žádné strachy ani nervy to miminkovi škodí tak jen pozitivní mysl a klid v duši dopadne to tak jak má!!! 🙂

chrobacek
19. čer 2009

bsik víš co já jsem nadšenec protože je to první ivf při dalším třeba nebudu testovat vůbec ..... takže jsem ráda, že víš o čem mluvím 🙂)))) no jo tak já asi to testování ještě přehodnotím 🙂)))

snaho já jsem 6 den a mám tam prd takže ☹(((

gabina79
19. čer 2009

takže jsem mluvila s Čadovou....říkala, že podle té hodnoty je to úplně na začátku, nemůže říct, jestli je to v pořádku nebo ne (dokáží posoudit hodnoty, když ví, kdy přesně došlo k oplodnění a ET, takto ne), doporučuje další odběr tak za týden u mého gynekologa....byla ráda, ale vidět mě nechtějí, mají pacientek až až....utroš nemám nasazovat, dokud se to nepotvrdí za týden...takže si dovedete představit, že jsem v pr...to přece není možné, aby bylo v krvi tak málo a ukázalo se to na tt (když v moči musí být hcg ještě menší)...já mám strach

chanel
19. čer 2009

Gabo, gratuluji!! Jestli si otěhotněla před týdnem hcg,tomu odpovídá! Hrozně moooc Ti to přeji a držím pěstičky, mám z Tebe radost!! Těš se z toho a dívej se na to jako optimista!!!!!! 😉 A hlavně se nenervuj, testuj každý den a uvidíš jak čárka bude silnější a silnější!!!!

simulin
19. čer 2009

gabi, nezovufej tady je zrovna, která píše, že měla taky ze začátku nízké hcg, kukni:

já měla v den očekávané menses HCG jen 50 takže v klidku a do 10 dnů kolem 1400 a ted:_) ted mám už rodit
Tady je celá diskuse : https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

a takových je tam víc, prostě je to v začátku a mimísek se teprve začíná probouzet 😉 Neboj bude to dobré a pokud není ms, je to přece důkaz, že jsi těhu. 😉

ywushka
19. čer 2009

chro: 6.den po et a odpoledne,to byl muj prvni test!!!!

gabi: kdyz je to na testu,tak nechapu proc by mela byt krev negativni! A uz sis tam volala???