CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
19. čer 2009

ywush a s // 😉 😵

chrobacek
19. čer 2009

Gabčo tak já nevím .... proč nenasadit utroš..... být tebou tak si zajdu znovu na krev, ale tím pádem až v pondělí i na testu uvidíš zda to sílí a hodnota není nízká tak jak píše chanel jde o to kdy jsi otěhotněla !!!!

gabina79
19. čer 2009

mluvila jsem se svým gynekologem...říkal, že hraniční hodnota je 50...že to může znamenat počínající těhotenství, ale taky ne...ve čtvrtek mám dojít na krev...ale je prý možné, že ms ještě přijde ☹

hanulamarkova
autor
19. čer 2009

gabi jasně žádné strachy prosím tě...uvidíš že to začne stoupat hlavně kliiiiid 😠 , možná si opravdu týden nebo jen pár dní těhule ale těhule jsi!!! Vím, že strachu z potratu se nezbavíš (to prostě nejde vím to...) ale nech ho schovaný hluboko ve vnitřřku a mysli na toho prcečka jak se snaží a ty mu musíš pomoct svým optimizmem .

simulin
19. čer 2009

Sune, no zatím mi to nějak nedělá problémy to vstávání ani zle mi není, prostě žádné příznaky, jen to bříško trošku pobolívá. Doufám, že to ani nepříjde, dojíždím do práce 40 km autem, tak nevím jak bych to pak zvládala, kdyby mi bylo zle. ☹ No, ale ptal jsem se maminy, tak ta říkala, že zle jí bývalo. 😠
Gabi, teď to chce jen pozitivně myslet. Ten utroš bych možná taky nasadila, tím se přece nic nezkazí, ne? 😉 A na krvičku, bych taky zašla dřív, třeba to pondělí, to už by mohla být vyšší. 😉

gabina79
19. čer 2009

Chrobáčku, jestli má vydržet, tak vydrží, Čadová má pravdu v tom, že Utroš by mohl podpořit něco, co nemá cenu...a pak by to bylo ještě horší...

chanel
19. čer 2009

Gábo: možné je všechno,ale proč přemýšlet nad tím nejhorším!!! Bud štastná, ms nemáš a to je to nejdůležitější!! Já být na Tvém místě,tak každé ráno testuji a uklidníš se tím, že tam budou dvě čárky.Dívala jsem se do alba a na to, že Ti řekli nižší hodnotu je čárka pěkně vidět!! U mě test byl negativní a to jsem měla po ms,hodnotu 85. Netrap se!! Máš Prednison, to je na zahnízdění, že by sis dala pár tabletek a ten Utrogestan,jestli máš tím by jsi taky neměla co pokazit!

chrobacek
19. čer 2009

Jo tak dej na radu čadové to je jasný takže tu budeme na nervy dvě ☹

jo chanel správně na testu to bude jasně vidět......

gabina79
19. čer 2009

Právě nevím, jetli třeba hcg nebylo už víc a teď neklesá....že by se v moči zachovala vyšší hodnota, než je aktuálně v krvi....protože je divné, že ten test při tak nízké hodnotě vyšel pozitivní...

chrobacek
19. čer 2009

test je citlivost 25 jestli jsi měla mamatest tak to tam musí být vidět podle mě

chrobacek
19. čer 2009

ale to co říkáš je pochopitelně taky možnost ale dokud si neuděláš další test tak na toto nemysli !!!

gabina79
19. čer 2009

ach jo, proč to holky máme tak těžké????..teď budu zase s děsem chodit na záchod ☹
jdu si udělat něco na jídlo...

chrobacek
19. čer 2009

Gabčo drž se holka já ti moc přeju aby jsi byla těhulka a v pondělí jsem četla jak máš hcg 500 nebo kolik může být.......

chanel
19. čer 2009

Gábi, možné je všechno, udělej si zítra ráno test a uvidíš, jaká bude druhá čárka.Myslím na Tebe!! Vím, co ted prožíváš!
Chrobi: Ty toho taky nech,jo? Počkej si na krev, Ty pro změnu netestuj!!! Kolik holek mělo test neg. a krev pozitivní! Kdy máš jít na krev? A ms nemáš, takže dokud ji nemáš můžeš být těhotná(a to i kdyby jsi ji náhodou měla tak taky! 😎 )

gabina79
19. čer 2009

no jo, ale 50 v krvi, kolik může být v moči???...jj, udělám další test, ale nevím kdy...

hanulamarkova
autor
19. čer 2009

Hele gabi nejpozději zítra se dovíš jak na tom si uděláš si testík a uvidíš jaká bude čárečka a NESTRESUJ SE dopadne to ok neboj 🙂

chrobacek
19. čer 2009

Chanel to by jsi mě musela svazát ruce a hodit do pytle ... měla jsem zákaz i od chlapa a stejně jsem testovala.....na krev až 25.6.

simulin
19. čer 2009

Gabi, já vím že to není jednoduché, ale zkus na to dneska už nemyslet. To jeslti hodnota klesá nebo ne, jsou jen doměnky a stejně to nezjistíš a akorát se nervuješ ☹ Zítra si uděláš testík znova a další den zase, teda když budeš chtít a uvidíš, jestli čárka sílí nebo ne. 😉 A určitě bude, jen tomu musíš věřit. 😉 Moc ti držím pěstičky, opravdu moc a ne jen já, my všechny tady. 🙂

chanel
19. čer 2009

Gábi, vím od Čadové, že 50 je na hranici,nižší,že nepovažuje za těhotenství,ale Ty vážně můžeš být těhotná jen týden, to by to hcg ani nemělo být vyšší!! Já si pamatuji,že jsem vlítla do lékarny a koupila test za dvacku a to v krabičce byly dva a pak ten výsledek neodpovídal pravdě, už na víc diskuzích jsem četla,že Mamatest je nejlepší a všem ukázal pravdu! To se ted netýká Tebe Chrobi, Ty máš na testování ještě čas!!

chanel
19. čer 2009

Já to blbě napsala, že těhotenství se považuje právě od hodnoty 50 OMLOUVAM SE

chanel
19. čer 2009

Chrobi, to máš ještě čas!! Já jsem to dostala v uterý a pak jsem šla v pátek na krev! Takže pozitivum je,že jsi to nedostala!! Bolí Tě břicho na ms? Jak se celkově cítíš?

chrobacek
19. čer 2009

chanel já vím .... správně bych měla testovat fakt až příští středu

miradka
19. čer 2009

Gabi, mám radsoť, že ti krv vyšla pozitívne, ale naozaj nestresuj, to nerobí dobre na tehotenstvo. Neboj, zajtra budú // znovu a silnejšie. Hlavne testuj hneď ráno prvý moč 😉

chrobacek
19. čer 2009

chanel.... občas záda trošku jaka na MS ale opravdu jen občas, spíš jsem ted nafouklá a plná a bolí mě docela dost prsa z boku a toto všechno jsem načetla, že jsou příznaky utrogestanu ..... takže se citím úplně normálně až na toto......dostat to mám až ve středu a myslím, že ani dřív to nedojde .... já mám normálně lf 14,15 dní

gabina79
19. čer 2009

Holky vy jste zlaté.....ale určo sami víte, že nejde na to nemyslet...ale pokusím se být v klidu
Chanel díky, já vím, že taky záleží, kdy došlo k oplodnění atd... holt s tím nic nenadělám, uvidíme příští týden 😉

chrobacek
19. čer 2009

gabčo nejde ale myslím, že je potřeba věřit !!

chrobacek
19. čer 2009

ale jsou to ty dva hlasy, že? teda já je v hlavě mám .... 😉

gabina79
19. čer 2009

jj, taky je tam mám..
zatím se mějte a držte mi pěsti, jdu si lehnout a pokusím se chvíli si zdřímnout 😉

chrobacek
19. čer 2009

Gábi moc na tebe budu myslet a budu doufat, že v pondělí přineseme dobré zprávy 😉 obě 🙂

miradka
19. čer 2009

čaute holky, ste ešte tu? cez víkend tu asi zase nebudete, však?