CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

irminka
17. srp 2009

zabi: tak to nejsi sama, vůbec to nechápu, chtělo by to někoho ze zdravotnictví 😉

miradka
17. srp 2009

Nevydržala som a volala som mojej obvodnej, tak hovorila, že to EKG je v poriadku, tak som rada 🙂 Ale je fakt blbé, že tí doktori nič moc nepovedia, ale keby som tam mala čakať ďalšiu hodinu, tak by som asi skolabovala 🙄

miradka
17. srp 2009

Žabička, tak ty si borec 😀 aha, tak to je potom jasné 🙂
Presne som myslela na laktacyd. To som prekvapená, že si neumývajú po wcku ruky. Ja som na toto úplne háklivá, aj mojho chlapíka som pár krát načapala, že sa neumyl, ale keď som mu to odborne vysvetlila, poslúchol. Ale že ženy s tým majú problémy, tak to je fakt divné 😨

hanulamarkova
autor
17. srp 2009

Tak to jsem z toho jelen holky, toto fakt nepochopím. Pro mě je to automatické, tak stejně pro mojeho a dceru. Tu jsem to skoro nemusela učit, nejak sama pochopila, že my to neděláme jen tak...jistě stane se, že zapomene jednou za čas ale hnedka jak si vzpomene tak si letí umyt ruce. Na toto jsem háklivá...

lucka.adis
17. srp 2009

Holky, já když jsem tam ležela, tak jsem taky s holkama čučela jko puk, že to nedělají automaticky. Divili jsme se, že si ty ruky neumyjí a o koupání ani nemluvím. Kolikrát jsem musela pro sestřičku, aby šla umýt wc, rptotože to bylo děsný... buď to bylo počůrané a nebo zakrvácené 😝 oni prostě neuměli dojít pro sestru, že se jim to stalo 🙄 takže jsem prostě chodila já, protože to se fakt nedalo.

Je to smutný, že to některé ženské nezvládají 😖

hanulamarkova
autor
17. srp 2009

Lusi já myslím, že ty, které si neprošli mykózou tak asi jim to nevadí...jenže já mám kvasinky i z bazénu, tak si dávám na hygienu hodně pozor...prostě podle mě spodek musí být v pořádku, jinak to nejde 😵

lucka.adis
17. srp 2009

Hani, já na tom Obilňáku zánět dostala-vlastně jenom ty blbý kvasinky a to jsem si mohla umývat ruce i spodek jak jsem chtěla ☹ a mám s tím problém do dneška. Dr. mi napsala prášky, které si dolů zavádím, ale když jsem mrkla na lístek co k tomu přikládají, tak je tam napsané, že v těhotenství by se to nemělo používat, pokud to není nějaký hrozný.... takže uvidíme, každopádně do bazénu na koupáku nejdu, protože mi nikdo nezaručí, že se tam děcka nebo dospělí nevyčůrali, takže chodím max do našeho bazénu, kam manža dává dětskou jakoby desinfekci (něco na styl chlóru, ale ten tam nedává skrz našeho prcka)..

lucka.adis
17. srp 2009

Je to blbý, že je tak člověk pomlouvá, ale ty sestřičky tam za to nemůžou-na tom odděl.7 jsou tam samé dospělé ženské takže by se nad sebou měli pořádně zamyslet. 😠

hanulamarkova
autor
17. srp 2009

Tak to máš recht... no s tím nic neuděláme jen si můžem stěžovat...

lucka.adis
17. srp 2009

Nemáte nějaké odzkoušené mýdlo-intimní, které nedráždí atd.? Teď v době těhu jsem používala Lactacyd nebo jak se to píše a stejně mi to nějak nepomáhalo 😔 🙄

lucka.adis
17. srp 2009

jo, máte nějak dohodnutý ten Středeční sraz? Kam se potom půjde nebo co je vlastně v plánu??

veria
17. srp 2009

Neřekla bych, že mykoza se chytne na wc nebo z neumytých rukou. Kdo k tomu má sklony, tak to má často, jako třeba já. V tom mém krátkém těhu mně to taky chytlo, úplně hrozně - nekoupala jsem se nikde, sprchovala samozřejmě každý den, myla si ruce.....Dali mi taky nějaké tabletky na zavádění, v těhu je prý na to náchylnost ještě větší. Já už to nemívám až tak často, jak dříve, pomáhá mi Tea Tree Oil a Fungicidin mast. Po nějakém intim mýdle jsem to dokonce kdysi dostala, asi se narušila sliznice a bylo to, takže na ty mýdla bacha. Je to teda nepříjemné jak sviňa.

hanulamarkova
autor
17. srp 2009

Já teda používám mýdlo od Avonu a jsem s ním naprosto spokojená...opravdu i já jsem náchylnější ale když jsem ho používala tak to za chvilku odeznělo. Teť ho používám pravidelně a jsem bez mykozy a v pohodě. Jo a na ruce používám Protex mýdlo je antibakteriální a můj se v něm dokonce koupe. Jo a samo sebou, když nejde umýt tak i ubrousky vlhčené.

veria
17. srp 2009

Ty kvasinky jsou záležitost narušené imunity. Máme je v sobě všichni, někdo víc, a když je tělo něčím oslabené, tak se rozmnoží, a je to. To mýdlo co mi to udělalo bylo myslím Chilli Intima. Tak to si radši nekupujte.

lucka.adis
17. srp 2009

Tak a teď aby se v tom člověk vyznal 😀 😀 si radši nechám poradit v lékárně a nebo u svého dr. 😉

lucka.adis
17. srp 2009

Verio, ty jsi byla těhulka nebo už máš jedno miminko (dítě?) promiň, že se tě tak ptám, ale nemůžu tě nějak dočíst...

irminka
17. srp 2009

musím souhlasit s veriou, mykozka to je sviňka, znám ji a moc dobře, chytává mně to tak 3x do roka a to knučím jak malé děcko. Člověk si může umývat ručky jak chce a stejně to může chytit. Sladké jídlo, po sexu- i když máme stálého patnera, z bazenu , oslabená umunita atd. Ted dodržuji , že po sexu si dám na spodek měsíčový olej, nepapkám moc sladkého a nekoupu se doma v bazeně, raději zajedu za město k jezerům, kde je sírnatá léčivá voda a musím zaklepat na dřevo, ted mám klid. U mě to asi bývalo tím přeslazením. Když jsem si zavedla nějakou tabletu na mykozu, tak jsem ji musela i v noci vyndat, myslela jsem si, že umřu , jak to pálilo. Fakt doporučuji měsíčkový olej od dědka kořenáře, je to skoro na všechno i na ty naše strije, také jsem tím manželovi vyléčila zánět dutin, kdy se masíruje obličej a na vložku se naleje olejíček, dá se to na krk, přiloží šátek a po jednom dnu manžel smrkal oranžový sopílek- to byl olejíček, který je oranžový a dostal se do těla...tož tak 😉
kdyby jste chtěli kuknout http://nakupujeme.cz/dedekkorenar/index.php?swi...

je tam i kontryhel a prostě báječné věci a s dědkem je vcelku i sranda, také on-line poradna, kde se můžete na vselico poptati

lucka.adis
17. srp 2009

irminko, jenomže mě to ani nebolí a ani nepálí, prostě mám jenom výtok, který je v těhu prý docela častý, ale i tak tam ty kvasinky mám. Po sexu atd.to mi taky říkávala moje dr. i můj manža dostával na přeléčení prášky, ale to je už docela dlouho, teĎ s tím mám problém od té doby, co jsem vylezla z Caru kde jsem ležela s tím OHSS 🙄 😠

lucka.adis
17. srp 2009

Holky, jdu odpočívat.. manža si chce sednout ven, aby se prcek mohl rochňat, takže se pro dnešek loučím.

Mějte se všechny moc pěkně!!!!

veria
17. srp 2009

Lucko, já jsem byla krátce těhu, ale nedopadlo to. Děti nemám žádný.
Holky, kupte si ten Fungicidin, stojí pár korun a když vás to chytne, tak se tím párkrát namažte (uvnitř! 😉, strašně to pomůže a můžou to i těhotný, ale ty ať se samo nejdříve poradí se svým dr. A samozřejmě, ať se tím namaže i partner, několik dní, i když nemá příznaky, jinak si to taky můžete předávat dokola mezi sebou. My jsme se tím docela vyléčili, už to nemám každý měsíc jako dřív, ale jen tak dvakrát do roka 😉

miradka
17. srp 2009

Holky, ja som čítala, že moc by sme sa nemali myť mydlom tam dole. No ja používam momentálne Niveu a predtým furt laktacyd a s oboma som spokojná. Ale keď sa objaví mykóza tak pomože len dr a lieky. Aspoň teda tak som to vždy riešila.

veria
17. srp 2009

Jj, na rozjetou už žádný mýdlo nepomůže. A správně by se dole mělo mýt jen čistou vodou. Tak ahojte, mějte se.

snahapada
17. srp 2009

nejede mi pc

muschka
17. srp 2009

Veri, úplně s Tebou souhlasím, Chilly Intima je svinstvo 😠 . Já měla mykozy pořád přestože jsem střídala Chilly Intimu a Lactacyd.
Až se mě jednou moje zlatá paní gynekoložka zeptala, co používám a já jí hrdě řekla, že Lactacyd, spráskla ruce. Jakékoliv tekuté mýdlo na intimní místa prý vůbec není ideální.
Tak jsem začala používat dle její rady tvrdé dětské mýdlo s heřmánkem a bylo po mykoze. Ty tekutý i přes uváděné pH 5,5 zvyšují pH pokožky, a proto jde imunita kůže a sliznice do háje.
Teď nemám vůbec ale vůbec žádné problémy a globule na zavádění jsem neviděla asi rok 🙂 . Předtím i 4x za rok...

muschka
17. srp 2009

A samozřejmě rozjetou mykozu je potřeba už léčit léky, na to nepomůže žádná očista ani úprava pH. Kdyžtak ten Fungicidin jak píšeš.

muschka
17. srp 2009

Holky, ale proč sem jdu za vámi, byla jsem u té léčitelky a bylo to super 🙂 . Byla to taková kombinace léčitelství, diagnostiky a psychologie nebo filozofie.

Normálně mě chytla za ruku a zjistila, že mě právě bolí hlava, a to jsem jí neřekla ani slovo. Pak mi řekla, že mám blok v bederce a to na pravé straně. Já s tím mám opravdu takové problémy, že kvůli tomu chodím na rehabku už půl roku a musím doma cvičit, často mě to bolí i v noci. Pak mi řekla, že málo piju.

A vykládaly jsme o psychických blocích, úplně do mě viděla a já měla pocit, že přesně takhle přemýšlím 🙂 . Poslala mě ještě za léčitelkou jinou, která se specializuje na problémy s otěhotněním a dokonce může říct, které období je pro koho dobré na otěhu.

Vysvětlovala mi, když to řeknu ve zkratce, že všechno má svůj čas, že děti si vybírají svoje rodiče podle úkolu, který se tu mají naučit, že si nás vyberou až jsme připravení. A že to co chceme přijde až někam dorosteme, že je to ten čas kdy zvládneme probrat nějakou látku v životě, nějaké učivo, které zvládneme probrat, a posuneme se tak ke svému cíli ani nevíme jak.

Bylo to fakt pěkné, úplně mě přešla chuť dělat si těhotenské testy a chodit na další KET 🙂 !

miradka
17. srp 2009

Ahoj Muschko, aj keď nemám problémy s mykózou, to mydlo si teda poriadim. 🙂
To je fajn, že ťa tak pozitívne naladila, snáď to pomože a budeš myslieť len na pekné veci 😉

muschka
17. srp 2009

Ahoj Miradko, to určitě, trošku jsem změnila pohled na věc, doufám, že to aspoň chvíli vydrží... 😉

zabicka007
17. srp 2009

Luci, ten sraz je ve čtvrtek a ne ve středu, a to ve dvě hodiny (nebo i později,to už se budem domlouvat telefonemú ve Vaňkovce. No a co se bude dít? Rioko navrhovala, že přímo ve Vaňkovce je nějaká restaurace, kde se nekouří a prý se tam dobře sedí, takže buď tam, anebo kamkoliv na zahrádku - má být hezky a zahrádek je v centru habaděj...

zabicka007
17. srp 2009

Muschko, tak to je moc fajn, že tě návštěva léčitelky takhle ,,nakopla,, tak to má být! Docela jsi mě navnadila, že bych to zkusila taky, co myslíš? A co se týká toho mýdla, máš na mysli třeba johnson´s s heřmánkem?