CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
23. srp 2009

Ahoj holky, už sme sa vrátili z dovči, až sa mužíček pokuká po nete, tak si prečítam ako ste sa mali na stretávke a snáď narazím u niekoho aj na fotku 🙂

muschka
23. srp 2009

Sajmonko, a můžu se zeptat co Ti řekli po té laparce? Nevím, co mám čekat... 😉 dík

Miradko, jaká byla dovča?

ywushka
23. srp 2009

my se kukame cele odpoledne na netu na detsky nabytek a postalky,uplne me to stve,kdyby jsme nedodelavali barak tak mame koupeny uplne uzasny nabytek pro miminko,je nadherny!! My jsme cely den doma a ja uz jsem tak otravena ze uz nevim co bych delala!!

miradka
23. srp 2009

Cin, Sune gratulujem k OPU a určite to dobre dopadne. Koľko bunečné sú dnes?

Holky, super fotky, akurát vás z nich všetky nepoznám. Akurát Sim a Lucku podľa fotiek v albíku😉

Na dovči bolo super, ale poviem vám, že je fakt dobre, že som na nemocenskej. V piatok sme boli v jaskyni na Macoche, to bolo úžasné, krásny zážitok, aj na loďkách sme sa plavili a v sobotu sme boli v Boskovicích. Najprv na zámku a potom vo westernovom mestečku. Manžel si tam kúpil klobúk...paráda, vždy som taký chcela 🙂 No ale poviem vám, že mala som na mále. Prehliadka na zámku trvala hodinu a to sme pomaličky chodili z jedného pokoja do druhého, všade zabednené okná a malé miestnosti. Bolo tam nedýchateľne. Normálne by som bola v pohode, ale keďže mám v brušku 2 mimča....no na konci prehliadky, už chýbali asi len 3 miestnosti som odpadla. Teda nie úplne, ale keby ma manžel neodtiahol, zložila by som sa tam. Normálne som mala pred očami tmu, ešte som mu hovorila, že nič nevidím, zvalila som sa mu do náručia a vyviedli nás von. Na schodoch som to vďaka Bohu rozdýchala a príšerne sa spotila, bola som komplet mokrá. Hneď som si spomenula na moje "slávne" návaly v čase prechodu. Kým ostatní vyšli, už som sa spamätala, postupne sa mi vrátil zrak a jakž takž sme sa doplazili do reštiky. Najedla som sa a potom sme ešte zvládli to westernové mestečko.
Čo sa týka bolestí hlavy, už si pomaly zvykám, že je to súčasť tehotenstva. Myslela som, že zmena prostredia, vzduchu to vyrieši, ale dokonca ako sa včera ochladilo, vobec to nezabralo. Mám pri sebe paralen, ale zatiaľ poctivo odolávam pokušeniu. Nechcem sa dopovať chémiou...
No a po večeroch sme obaja čítali, stavili sme sa pred dovčou v knihovne a ja som si požičala asi 10 časopisov Betynky. Ak nepoznáte ešte tento časopis, tak vrele doporučujem. Veľa som sa toho naučila o tehotenstve a o miminkách, je to úžasné a romantické čítanie. Od nového roku si ho určite objednám 🙂
No a ešte jeden problém mám, odvtedy čo mi prišlo tak zle, mám pocit, akoby sa mi točila hlava, neviem či nemám niečo s tlakom, ale utorok idem k obvodnej, tak jej to poviem...

ywushka
23. srp 2009

miradka: tak to jste meli prijemou dovcu az na tu zavrat teda!! Musis opartne kdyz mas ty dve miminka!!!

Ja uz jsem se osprchovala,jsem v pyzamu a jdu kukat na telku....🙂 Preju dobrou nocku

sajmona
23. srp 2009

Musko,mela jsem nejake srusty,ktere odstranili,ale hlavne zjistili ze mam nepruchozi vejcovody,tim padem bylz zbytecny ty 2 iui. Byl to pro me sok,dost jsem brecela.ale davam sanci ivf,je to jedina nadeje. Pri te laparce se dovnitr podivaji a snazi se dat doporadku co je potreba. Zvysi se tim pry sance,ale doporucuji ivf do 3 mes. Me dokonce cadova rekla ze muzu uz 1 cyklus. To bylo necely 3 tydny po lapar,ale jeste jsem se na to necitila. Drzim pesti mushko. Dobrou noc vsem

bamsmudla
23. srp 2009

Ahojte holky, můžu se vás zeptat na kolik vás zhruba vyšlo IVF s ICSI?

sajmona
24. srp 2009

Dobre ranko vsem. Dneska jsem tu prvni koukam. Rada bych jeste spala,ale s tim mym teletem 8 mes se neda.je fakt na zabiti. Skace po me a jsem cela ozuzlana,hezky probuzeni🙂

ywushka
24. srp 2009

bamsmudla: cca se ty ceny pohynuji kolem 20ti-26tisic!!! Ja jsem platila jednou 22200 a jednou 21800Kc! Zalezi na spouste dalsich vecech-treba jestli budes mit AH a nebo neco dalsiho spesl!! Snad jsem ti poradila!!!

ywushka
24. srp 2009

Jinak vam preju krasne dobre ranko!!! Ja uz jsem vzhuru🙂 Potrebuju jet do hodonina tak si jdu upravit vlasky at jsem hezka🙂 Krasny den

saj: jake tele?? Ty mas nejakeho velkeho psa???

sajmona
24. srp 2009

No velkeho,to zas ne. Franc buldocek,ale ma 8 mes a uz ma pres 10kilo,to staci kdyz s rozbehem me skoci na hlavu🙂

chrobacek
24. srp 2009

Dobré ráno,

Majdulo gratuluju k synovi 🙂))

Cin ... čekáme na další právy jak se daří miminkům 🙂)

Saj.. taky jsem ráda, že jsme se potkaly a doufám, že ne naposledy a gratuluju ke klasické stimulce 😉 😀 injekce zmákneš 🙂, ale já si je teda zase nechávám píchat od chlapa 🙂))))

cincolina
24. srp 2009

Chrobi ahoj, jak dopadl UTZ?
A holky, kdy se dělá ET - ráno nebo po obědě? Jsem nějaká zmatená 😎

chrobacek
24. srp 2009

cin.... na ET jsem šla v sobotu čili ráno ale v pracovní den se myslím chodí později, ale přesně v kolik si nepamatuju

jinak já na UTZ opět nic moc jako minule prostě levej vaječník je na levačku ..... a na pravém 5 kousků... tak budu mít zase asi jen pět vajíček i když mi nechali dávky, takže snad se ještě něco dopěstuje....

a jak ty? kolik teda bylo folíků nakonec ? a četla jsem že 6 vajíček z toho a že se všechny drží tak to je supr výkon to bych si přála taky 🙂)

cincolina
24. srp 2009

Chrobi, třeba ještě folíky dorostou (já jsem jich na druhém UTZ měla víc než na prvním...). Kolik bylo folíků nevím, ale vajíček 6 a včera se držely všechny, dnes volám po 12 hodině. Je to hrůza, že jim člověk nemůže nijak pomoct 😅 . Ale věřím jim 😉

chrobacek
24. srp 2009

no cin už jsi na tom dobře já při prvním volaní měla jen dvě, takže to že ti zůstaly zatím všechny je dobré ....

chrobacek
24. srp 2009

sune a jak ty??????????????????

elennka
24. srp 2009

Dobré raníčko.. tak jsem dneska jako lazar, luplo mě v zádech/ asi budu muset na obstřik/... a nějak to musím vydržet do konce týdne v práci... takže úplně úžasné...
Přeju Vám všem krásný den 🙂 dočtu vás potom večer

miradka
24. srp 2009

Dobré ránko holky, chrobáčku držím palce nech tak máš poriadnu úrodičku...musíš mať viac vajuch ako prvý krát, máš predsa väčšie dávky, nie? Alebo by mohli byť kvalitnejšie... 🙂
Cin, tak som zvedavá ako sa im dnes darí...budem čakať na 12 hodinu 🙂
Ywush, to vieš, že už si takto nevyhodím z kopýtka...odvtedy mám väčší strach a štve ma, že sa mi točí hlava...

chrobacek
24. srp 2009

22.8.pravý vaječník 15,13,13,10,10 (při prvním IVF...12,10,9,9) po pěti dnech stimulace na levém zatím nic......zůstávají mi dávky 262,5j ....

miradko děkuju ale prdky prdky.... navíc se bojím, že ta 15ka praskne....

chrobacek
24. srp 2009

koukám, že sune ma taky při prvním utz 16 a 15 největší ......tak uvidíme

cincolina
24. srp 2009

Chrobi a další UTZ máš kdy? - já je měla při prvním menší...

hanulamarkova
autor
24. srp 2009

Ahoj holky, jsem tu dlouho nebyla, malá mi přišla z prázdnin, tak jsme se užívali. Jinak gratuluji Majdule Radimek je krásný.
Chrobi neboj, nepraskne a bude v pohodě oni si tě pohlídají 😀
mir no to byl zážitek, co jsi zažila v zámku...to si nevím představit...musíš se šetřit. cin taky přeji hoooodně dobrou úrodu.
Tak se zatím mějte pa

chrobacek
24. srp 2009

cin zítra ... a pak předpokládám, že opu v pátek tak jak jsi to měla ty 🙂 začala jsem stimulovat jako ty v pondělí ale o týden později ....no já jsem se koukala zpět všichni je měli menší.... tak právě proto se bojím aby mi to neruplo .... a neměla jsem nakonec zase jen 4

hani ahoj 🙂) no pohlídají víš jak si pohlídali Lucku 🙂) tak, že má mimíska v bříšku z toho neuhlídaného 🙂))))

gabina79
24. srp 2009

Ahojte holky, jdu jen na skok...kukala jsem na fotky ze srazíku..a poznala bych jen Lucku 😀 ....jinak všechny vypadáte jinak, než na těch malých fotečkách v profilu 😀 ...tak uvidíme ten další srazík, to už se snad taky zůčastním 😉
Velká gratulace Majdě ke zdravému chlapečkovi 🙂
Cin, supr počet vajíček, tak ať se drží...to už by mohl být ET zítra 😉
A jak dopadla Sune? Taky držím pěsti 😉
Chrobi, tak folíci rostou dobře, ne? Tak aby to tak šlo i dál a byli kvalitní 🙂 ...si dobrá, že ses donutila si píchnout 😀
Žabi, super, že je mimísek OK..ten hematom může být příčinou toho špinění a buď takto vyjde a nebo se vstřebá 😉 ...tak se opatruj 🙂
Jinak my dnes odpoledne odjíždíme na tu chatu, takže tu nebudu...já už jsem vcelku zdavá, ale teď to vypadá, že něco leze na manžu, tak snad ho to brzy přejde a ještě to od něj nechytnu 😒
Luci a na kolikátý týden si tě na tom Veveří objednali? Já se tam potom asi taky zase objednám..

chrobacek
24. srp 2009

gábi ahoj 🙂 jojo rostou rozhodně líp jak minule 🙂 je vidět, že vyšší dávky jsou OK

tak si užíjte chatu a odpočívej 🙂

ywushka
24. srp 2009

cin: budeme na tebe myslet zitra pri ET,aby se mrnousum libilo!!🙂

gabi: ja jsem teda byla na screeningu v breclave,ale objednali me hned v tom 12tt. Ted mam uz objednany ten treti screening v tom 30tt na 3.11,to uz je za chvilicku 😀 Ja jsem si ale myslela ze jsou jen 2 screeningy a oni jsou 3! Mejte se krasne na chate!!!

Chrob: neboj nic praskat nebude 😀

gabina79
24. srp 2009

Chrobi, určo to bude dobrý a klapne to, budu ti držet pěsti 😉 ...jj, na chatě budu odpočívat, manža mě stejně nenechá skoro nic dělat, i když mu říkám, že už bych se mohla začít trochu víc hýbat 😀
Ywuš, tak to jsem taky nevěděla, že se dělá ještě screening ve 30tt 😕 ...mě právě hned neobjednali na ten druhý screening, bylo celé takové rychlé 😀 ...tak počkám do příštího pátku, to jdu do poradny a pak bych si tam zavolala a objednala se 😉 ...někde jsem četla, že se dělá mezi 18 a 22tt 😕..na chatě bude hej, hlavně manža se těší, že vypadne z práce..a já aspoň budu na čerstvém vzduchu, vylepená pod pergolou 😀

chanel
24. srp 2009

Ahoj děvčátka!! Gratuluji Cin, Sune k OPu! Chrobi Ty už to taky máš za pár. Majdule ke zdravému chlapečkovi!! A já jsem dostala dnes ms, tak ve středu mám nástup, jdu pro papu vaječníkům!! Gábi, to je úžasné, že jsi v pohodě a štastná!!! Ywushko, jak TI je nevolnosti zmizely??? Mir a Sim, co u Vás v pořádku? Saj, Ty už taky stimuluješ, že?? Takže jsem poslední. Hani, co máš v plánu Ty?

veria
24. srp 2009

čau holky, neměly jste někdo, co jste otěhotněly, špinění pár dní po ET? Já jsem 4. den po ET, 21 DC a mám malý špinění. To jsem teda nikdy neměla. Ani při úspěšným, ani při neúspěšným pokusu. Tak buď se embrouš zahníz'duje, nebo nás opouští. Se svým "optimismem" sázím na tu druhou variantu.....