CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
24. srp 2009

Veria: neboj!! Nic to není, já jsem dokonce byla těhotná i přes silnou ms... a holky co jsou těhulky, tak občas špiní pořád, to může být jen prasklá cévka.

veria
24. srp 2009

I když tam jsou mini kousíčky sliznice?

miradka
24. srp 2009

Ahoj Chanel, držím palce na dobrú papu vaječníkom 😀 to budú krochkať 😀 😀 a potom tá úrodička... 😵
Mám sa fajn, až na hlavu...bolí a občas sa točí. 1.9 idem na kontrolu k dr - po 5 týždňoch, tak som celá bez seba, neviem sa dočkať a halvne sa teším na ten spešl utz kde budú zisťovať tie podrobnosti. Všetky holky tu o tom tak básnia, tak som zvedavá.. 🙂

miradka
24. srp 2009

Veri, tak to som nemala...ja som špinila po OPU, ale určite nehádž flintu do žita, buď trpezlivá a radšej mysli pozitívne...vraj mimča vnímajú naše pocity, tak dobrá nálada im prospeje tak ako aj tebe 😉

miradka
24. srp 2009

Veri, inak ja občas zašpiním, asi je to normálne... 😉

veria
24. srp 2009

Mirad, a nevíš, kde mám tu dobrou náladu brát? Po jednom neúspěšným IVF a po jednom potratu?? To mi jako poraď 😀

miradka
24. srp 2009

Veri, to si ma dostala, viem, že ti musí byť z toho hrozne...chabý pokus - možno by sa hodil nejaký pekný film, komédia...niečo aby si prišla na iné myšlienky... 🙂

miradka
24. srp 2009

Veri, možem sa opýtať koľko máš rokov?

veria
24. srp 2009

Mirad, 35 rokov. Pět let snažení a všechno na nic.

miradka
24. srp 2009

Neuvažovala si o zmene centra? Síce je to ešte predčasné, ešte vždy možeš byť tehotná 😉 Možno aj to by prospelo tvojej psychike...viem, že jedna holka zmenila centrum, niekedy to pomože.

miradka
24. srp 2009

Zistili príčinu prečo nemožeš otehotnieť? Už si to nepamätám...pravdepodobne sme sa o tom už bavili pri prvom IVF

veria
24. srp 2009

Mirad, mám endošku, myslím, žes ji taky měla. No víš, já v tento KET nevkládám vůbec žádný naděje, to embryo bylo docela špatný. Akorát mně štve, že zase něco nestandardního, špinění 21 DC, to jsem ještě nezažila. No nic, já vím, že to musím vydržet a buď to tam bude, nebo ne. Jen už mám toho celýho oplodňovacího procesu až po krk. Myslím, že se mi nikdo nemůže divit.
Změna centra - nevím, podle mně je to všude stejné. A já už jsem ve druhém, první pokus neúspěšný jsem měla v Heliosu. Tam to bylo jen o penězích, tam nikdy víc.

chrobacek
24. srp 2009

chanelko ahoj a proč nejdeš zítra?? mohly jsme se potkat 🙂

chrobacek
24. srp 2009

Verie můžu se zeptat jaký máš pocit při srovnání Obil a Heliosu? jaký máš rozdíl ve stimulaci atd.

veria
24. srp 2009

Chrob, stimulaci mám podobnou, akorát v H. mi např. drsně nutili PGD při prvním pokusu bez jakéhokoliv důvodu....bratru za 30 tis, že. A taky tam mají hooodně divné vyhodnocování spermiogramů.

chrobacek
24. srp 2009

😉 dík

veria
24. srp 2009

Chrob, kdybys chtěla vědět nějaký podrobnosti, tak se ptej do IP.
Zatím se mějte, já jdu držet plod do kanceláře. Papa.

chrobacek
24. srp 2009

no mě spíš zajímalo jestli jsi měla stimulku stejnou .... o tom spermiogramu vím, že tam mají nějak jinak

veria
24. srp 2009

Jo, stimulku velmi podobnou, dlouhý protokol, akorát na místo Decapeptylu jsem na Obi měla Synarel. Jinak stimulace Puregonem. A v H. nedávají Prednison.

miradka
24. srp 2009

Veri, tak predpokladám, že si mala na obi aj umelý prechod. Hm...ja myslím, že práve ten mi moc pomohol...mrzí ma, že máš furt čosi neštandardného, ale snáď to v tomto prípade nebude zlé. Ako dlho špiníš? Možno je to fakt len nejaké cievka, alebo maličký hematom.

chrobacek
24. srp 2009

No jinak holky já jsme při této stimulaci došla k názoru, že na tu laparku nakonec budu muset pokud se nepovede, protože mi zjevně dost blbě funguje levý vaječník, takže tak asi něco bude ☹

rioko
24. srp 2009

verio já jsem dokonce silně krvácela a vyšlo to, držím moc pěstičky aby to tentokrát vyšlo a dobře dopadlo 😉
Vojta se konečně naučil otáčet na bříško, dělá to teď pořád jakmile ho položím, ale je chudák zmatený protože to dělá i v noci a pak pase a u toho brečí protože chce spát 😀

veria
24. srp 2009

Mirad, neměla jsem umělý přechod, jen na půl roku HAK nepřetržitě. Páč tu edomrchu mi zjistili v H., ne na Obi, a v H. řekli, že umělý přechod stejně nepomáhá a že je to na nic a kdesi cosi. Chtěli mi rovnou dělat IVF, vymohla jsem si aspoň tu HAK.
Špiním druhý den. Ale fakt malinko malinkato. Tož uvidíme.

cincolina
24. srp 2009

Verio, budu držet palce.

Zítra jdu na 11 na ET, drží se 4: 6ti a 8mi buněční... Tak ještě do zítřka snad...
Nechaly byste si dát AH? Je to teď v akci "zadarmo"... Embryoložka říkala, že je to na nás... no my tomu tak rozumíme :(

chrobacek
24. srp 2009

cin necháváme si to tu vesměs všechny i když jsme to platily.... ale rozhodnutí je skutečně na tobě mrkni na net co se tom píše ...

máš šikulky zítra na ET už budou morulky máš se na co těšit 🙂) holka jak ti závidím 🙂))

miradka
24. srp 2009

Veri, v tom heliosu sú fakt blbý...na obi ti nenavrhovali prechod? Ja ho určite vždy doporučím tým čo majú endomrchu, naviac som sa psychicky skľudnila. Mala som väčšiu nádej, že to vyjde a vyšlo to. Každopádne uvidíme ako to teraz dopadne a keby nie, tak by som fakt šla do prechodu 😉

Chrobáčku, ja myslím že moc nebudeš mať na výber, ale nemysli na to už teraz. V zálohe máš vždy ešte nejaké možnosti...to je dobré 😉

Cin, jednoznačne by som šla do AH. Zvlášť keď je tá akcia. My sme si pri druhom pokuse priplatili. Určite budeš mať do zajtra morulky 😉

veria
24. srp 2009

Cincolina - když je to teď zadarmo, tak si to dej. Já si to taky teď dala. Ale když to bylo za peníze, tak jsem do toho nešla, a stejně se to chytlo. Ono to prý takový vliv nemá, v zahraničí se od toho již ustupuje.

Rio ahoj, zdravím tě moc, jsem ráda, že je Vojta takovej šikula. Kdy jsi měla to krvácení?

chrobacek
24. srp 2009

Miradko já to myslím tak, že se to zatím opakuje stejně s tím, že reaguju trochu líp díky vyšším dávkám, a taky pochopitelně věřím, že to ted budou vajíčka supr kvalitka a zůstanou všechny at do et a budou to morulky jak vyšité 🙂

veria
24. srp 2009

Chrob, ty teď stimuluješ? Tak to držím palčáky. Přesně, moruly musí být. Já si příště nedám mrazit nic, co nebude 4. den morula.

chrobacek
24. srp 2009

veria jojo zítra jdu na 2 . UTZ 😉 no tak s tvým přistupem bych byla minule bez ET 😉