CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
28. srp 2009

super Ywush 🙂

chrobacek
28. srp 2009

3DC........FSH 7,1 ....LH...4,05.....E2...0,147 ..... testos.....0,82
12DC......FSH 8,54...LH...18,39....E2...0,442.....Prol.....415........Prog.....3,33

veria ... toto jsem našla jako hodnoty při HP který mi dělali ted si myslím, že jsem to měla ještě vyšší

chrobacek
28. srp 2009

takže moc děkuju, že jsi mi vysvětlila proč neprodukuju víc vajíček !!!!

chrobacek
28. srp 2009

a ještě dotaz v přirozeném cyklu to taky vadí, že je fsh vyšší ?

veria
28. srp 2009

To máš dobrý, 3 DC hodnota 7. Vajíčka budou ještě kvalitní. Akorát jich nikdy nevyprodukuješ třeba 15 😉 Jak říkám, špatný je to nad 10, to už jsou ty vajíčka nekvalitní a je jich hrozně málo.

veria
28. srp 2009

No tak bere se to samozřejmě v přirozeném cyklu, ty hodnoty. Bez stimulace! Jak tě stimulují FSH, tak jsou ty hodnoty samozřejmě zkreslené!

ywushka
28. srp 2009

Holky mrknite se tady na toto!! Je to nejaky prodejce co to prodava na vahu a je tam volba holcicho nebo kluciho obleceni a nebo neutralovky a je to oblecenicko do 18.mesice!!!
http://www.aukro.cz/item719217197_znackovy_mix_...

http://www.aukro.cz/item721539438_akce_1_kg_za_...

az budu mit cas zkusim jim napsat jaka je moznost volby zakoupeni tohoto baliku!! Vypada to zajimave a hlavne za zajimavou cenu,tak az prijedu z brna zkusim jim napsat!!!

ywushka
28. srp 2009

No a nevim kdo si potrpite na takove oblecenicko,ale treba by se vam to libilo-jde to koupit treba i jako 2 sady!!! http://www.aukro.cz/item718397101_krasna_soupra...

chrobacek
28. srp 2009

http://www.levret.cz/texty/casopisy/mb/2003_1/k... zajímavé 🙂)

jo to jsem ti psala hodnoty bez stimulace

veria
28. srp 2009

Tak to máš o.k. Kolik že jsi teď měla vajíček?

chrobacek
28. srp 2009

4 a předtím taky 4 ale myslím, že ta hodnota 2DC ted byla vyšší než těch 7

chrobacek
28. srp 2009

no jo co bych asi taky chtěla v 31 letech že?

veria
28. srp 2009

Já měla vždy 6 kousků, a to FSH mám asi teda o něco nižší, myslím že jsem měla 5.7. Tak to by tak odpovídalo. Mně je 35, tak to jsem vážně dobrá 😀 Ale mám zas dost vysoký testosteron a prolaktin. Trochu nad normu. Ale říkali, že to neva, že je zvýšené jen minimálně. Jaký to má přesně vliv na vajíčka nevím, ale asi taky nic moc.
Už víš, kolik se jich oplodnilo? Nám vždycky z těch 6 pět. Na ICSI, což jsem dávala pro jistotu, když jich je málo, jinak spermio máme dobrý. Ale přemýšlím, že si na další pokus to ICSI nebudu dávat.... Třeba si samy vajíčka vyberou nějaké lepší..... No nevím. Taky je risk, že se přes dobrý spermio neoplodní samo nic, nebo jen 2.....

chrobacek
28. srp 2009

no my nemáme na výběr musíme mít icsi takže alespon o tomto přemýšlet nemusím co se oplodnilo budeme vědět v neděli .... minule to byly jen 3 a ještě jedno se hned přestalo vyvíjet, takže bojovaly dvě ale taky blbě tak doufám, že nám najsou nějaké supr dobré spermie a bude se to vyvíjet na jedničku s hvězdičkou 🙂)

lucka.adis
28. srp 2009

Ywushko: tento balíček je super, akorát nevím co bych potom dělala s tou růžovou kdyby to byl přece jenom kluk a na opak 😀 jinak je to fakt super nabídka 😉

http://www.aukro.cz/item721539438_akce_1_kg_za_...

chanel
28. srp 2009

Chrobi: tak to jsem si pěkně početla v odkazu....rozbušilo se mi srdce nad tím, že 20% těhotenství po ivf končí, spontálním potratem. To je asi to,čím jsem si prošla naštěstí bez revize. Já mám strach 😖

ywushka
28. srp 2009

lucka.adis : tady toto je obleceni na vahu-teda alespon tak nejak je to tam psane a muzes si vybrat jake obleceni chces jestli pro kluka holku nebo neutral

lucka.adis
28. srp 2009

ywushko: kdyby to bylo na ty kila, tak by to bylo super to neutral 😉

miradka
28. srp 2009

Holky, tak som bola v DM a kúpila tie menšie kalhotky. Už som ich aj skúsila a aj keď sa mi zdali obrovské, sú mi akurát. Díky za tip 🙂 Fakt sú pohodlné a nikde netlačia. Dokonca som dostala takú knižočku na slevy a keby som ju mala skor, tak mám kalhotky o 25 Kč lacnejšie. Kúpila som si aj čaj, práve sa vyluhuje, asi tam budem nakupovať tie tehu a miminkovské vecičky 🙂

lucka.adis
28. srp 2009

Miradko, já se taky lekla, že mi budou velké a ono nic... jsou mi akorát a o pohodlnosti ani nemluvím 😵 😵 koupila jsem si dvoje-jsem tele, ale dokoupím si aspoň ještě troje. Mám sice ještě nějaké větší co jsem před tím nenosila a jsou mi teĎ akorát, ale jak bříško ještě poroste, tak přece nebudu jenom o jednom kusu kalhotkách 😀 😀

ywushka
28. srp 2009

Lucka: na te zavinovacce mas ted 75Kc! Jen mi rekni do jake castky mam s tema vecma jit,kdyby me nekdo zacal prehazovat?? Preju vam hezky vecer a dobrou nocku uz se jdu vyvalit🙂

lucka.adis
28. srp 2009

ywushko: max tak do 25O,-kč 😉 díky

lucka.adis
28. srp 2009

...akorát uvidíš i sama, jestli by jsi tolik peněz za tu věc-popřípadě věcičky dala sama 😉 pomůže mi i tvůj návrh, díky moc a dobrou!!

ywushka
29. srp 2009

Krasne dobre proprsene ranicko preju🙂 Mamka kdyz byla v anglii me nechala objednat takovy nadherny kabat z netu,vcera mi ho segra privezla domu-je to velikost 40 a je to spise takova 38. Takze jsem si ho dala na aukro na prodani,uplne me to sve,je moc pekny...☹. Tak snad si ho tam nekdo koupi....jeste si ho dam na konika,treba by se nekomu libil...☹

Preju prijemny den

lucka.adis
29. srp 2009

Dobré ráno, kočky nevíte co je se Sim? Dlouho tu nebyla 😕 😨

lucka.adis
29. srp 2009

Ywushko, tak jsem udělala super obchod za 480,-kč ( dvě zavinovačky, troje dupačky a pět bodýček... v neutrální barvě jak pro kluka tak i pro holku 😉 ).

miradka
29. srp 2009

Dobré ránko holky, Ywush, hodíš sem odkaz na ten kabát? Som zvedavá ako vyzerá. Ja mám normálne 36-38 ale teraz by mi bol malý...tak aspoň sa mrknem 🙂
Luci, Sim je asi stále na Slovensku, teda aspoň dúfam...snáď nie je v nemocnici 😖

lucka.adis
29. srp 2009

Mir, doufám, že je na tom Slovensku a né v nemocnici... měla jen ty střevní potíže, viď?

Holky, tak se mějte pěkně, my vyrázíme do Brna na nákup-odpoledne jdeme na návštěvu, tak ať tam nedojdeme jen tak 😅

ywushka
29. srp 2009

miradka: http://www.aukro.cz/item727410200_novy_tehotens...

Lucka: tak to je super cena!!!!