CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

cincolina
29. srp 2009

Holky ahoj, prave jsme prisli z kina, byli jsme na Mendesove filmu Vsude dobre proc byt doma - moc se mi to libilo, u nekterych scen jsem brecela smichy a nekde proste brecela, uf. Rozhodne doporucuju - je to tematicke pro tehule 🙂 http://www.csfd.cz/film/242040-vsude-dobre-proc...
Sune: priznaky zatim nic, obcas poboliva podbrisek. Ja jsem byla na OBI na ET v utery, od te doby nee. Jsem od dva dny tehule dele 🙂. Chrobacek mne lame at testuju pred jejim ET - tj. v utery, ale asi budu az v patek...

ywushka
29. srp 2009

Ktery kocarek-ten casualplay nebo ten joolz?? Oba pres 20000Kc (joolz se da sehnat jako dvoukombinace s destnickem a fusakem v olomouci-tam mivaji na to akci za 22500Kc) a ten casualplay taky tak nejak,ale ten sa da sehnat uz jako trojkombinace za ty penize

ywushka
30. srp 2009

Krasne dobre ranko!!

Venku je fakticky hnusna mlha,ja uz jsem vyspana,vzbudil me otravnyvny bzucejici komor v pokoji🙂. Preju vam hezky den

miradka
30. srp 2009

Ywush, ani som nevedela, že je treba tak skoro dopredu vymalovať. My čakáme ešte na jedného pána čo nám vybrúsi staré parkety a nalakuje a potom budeme mocť malovať. Deti budú mať dvoj pokojík, ale budeme musieť aspoň pár týždňov byť spolu v pokoji. Do našej ložnice by sa nemestila ani jedna postielka, tak uvažujeme čo s tým. Druhý pokoj je väčší, tam by sme sa bez problémov vmestili.
Sune, aj keď si sledovaním nepomožeš, budeš sa sledovať. Je to normálne, zvlášť keď sa budeš cítim divne, alebo trochu inak ako normálne 😉
Chanel, bruško mám už fest veľké, hlavne večer, to myslím že prasknem a nemožem sa tak ľahko postaviť z gauču 😀 Ráno je to lepšie. Urobím zase pár fotiek a hodím ich sem 🙂 A ako to zvládaš ty? Si kľudnejšia ako prvý krát? Moc ti prajem, aby sa to už aj tebe podarilo 😉

miradka
30. srp 2009

Ywush, aj tu je hrozná hmla, ale zdá sa, že to prejde...mňa o pol 7 zobudil plný nos, kurňa a ja dúfala, že to už konečne skončí..blbá alergia 😠

lucka.adis
30. srp 2009

Dobré ráno, kočky... venku je teda ale zima, ale vypadá to zase na sluníčko 😖 tak snad nebude zase nějaký ten pařák nebo mě už klepne.

Mir, budeš fotit bříško? Jaj, já jsem zvědavá 😵 tak šup, šup... já ho taky dneska vyfotím, ale až mi manža vstane, bo bych ho poprosila 😉

Ywushko: taky býváš pořád ještě tak unavená? Já jsem včera zase manžovi odpadla 😅 nějak zapomínám i na manžel.povinnosti 😔 😔 zajímalo by mě, jak to máte vy nebo jste měli, protože já už nevím co dělat, abych nebyla tak utahaná 😀

ywushka
30. srp 2009

lucka: ted uz je to v pohode,odpoledne usnu jen malo kdy....zrovna vcera se mi to podarilo kdyz bylo to hnusne pocasi,ted mivam docela dost energie po dlouhe dobe,ale dlouhe stani v kuchyni u linky me nici...!!!To by si pak nejradeji urezala nohy jak me z toho boli!!! Manzelske povinnosti to ani nevim co je....manzel uz si zvykl a chape to,takze to po me nevyzaduje,jen kdyz s tim prijdu ja 😀 tak to potom na to pristoupi i on 😀 ,nejak me presla celkove chut....

sajmona
30. srp 2009

Ahoj holky,dnes 2 ko na obi tak hlasim: pravy 17,16 a drob a levy 32, 3x14. To 32 je pry urco cysta a muze prasknov tak kdybych pry mela bolesti tak at dojfu. Mam tam jet jeste na 11h a domluvime se jestli jeste stim dal a nebo jestli uz opu. Tak jsem rada ze dorostli ty 3x14 minule nebyly,aspon to vypada vic nadejne. Zrovna dneska chystam oslavu svych 34 a vubec se mi ty navstevy obi nehodi ale snad ty vysledky budou pro me darkem. Koukam o vikendu tu jsou samy tehulky,zadny stimulky🙂 tak preji vsem krasnou nedeli🙂

ywushka
30. srp 2009

saj: tak to neni tak spatna uroda,z toho by neco mohlo byt!!! Budeme drzet palecky a jo mimichodem- VSECHNO NEJLEPCEJSI k narozeninam!!! 😉

sajmona
30. srp 2009

Kujuuuuu😀

sajmona
30. srp 2009

😀

ywushka
30. srp 2009

neni zac🙂

lucka.adis
30. srp 2009

Tak snad se mi Ywushko na to ozvou i ostatní, abych věděla co mám dělat, protože ten můj ze mě docela šílí 😀

Saj, ty máš narozeniny? Jejda, tak to všechno nejlepší 😵 😵

ywushka
30. srp 2009

lucka: rekni mu at si s tim poradi sam,ruky jeste ma🙂 😀

miradka
30. srp 2009

Ywush, ty si drsňáčka 😀 😀 Moj pekne vydrží 😝

ywushka
30. srp 2009

😀 😀 😀 proc drsnacka??🙂 Vzdycky kdyz jsme s manzelem chodili na IVF a pak sel on na odber tak se me vzdycky sestricka rekla,jestli jdu s manzelem,jsem ji rekla a k cemu jako,ja si taky se spoustou veci musim poradit sama tak at on si poradi s tiomto 😀

lucka.adis
30. srp 2009

Ywush 😕 😨 😨 to teda nevím co by mi na to řekl, asi by jsme spali brzo odděleně 😔

sajmona
30. srp 2009

Luci dekuju🙂 nar mam ve stredu ale slavim uz dnes. jinak jsem byla na 11 znovu na obi,cekala jsem v cekarne asi hodinu,uff.. Poprve jsem mela tu cest s ventrubou,choval se tak dulezite a vsechny sestry se chichotaly v jeho pritomnosti🙂 no opu ve stredu,na moje nar🙂 pry uroda nic moc ale snad neco vydoluji. Super zprava,tak nevim jestli se mam smat nebo brecet. Musim doufat. Ale stejne je divny ze fostimonem pred iui jsem mela vajuch jak nas... A ted prd:( chjoo

lucka.adis
30. srp 2009

Saj, musíš tomu věřit.. uvidíš, že to bude dobrý 😉 akorát teda nechápu ty jejich reakce, být dr.tak bych ti řekla něco pozitivnějšího, abych tě uklidnila a né ještě víc rozhodila 😖 každopádně držím palečky!!!!

ywushka
30. srp 2009

saj: treba se jeste neco urodi!!! Budeme ti drzet vsechny palecky🙂

lucka: taky cekam kdy to meho manzela prestane bavit ta abstinence🙂

ywushka
30. srp 2009

Jejda to je dneska siiiilena nuda! Vcera bylo hnusne ze se nedalo nikam jit a tak jsem cele odpoledn prospala a dneska se nam nikam nechce-nebo spis nevime kam jit,segra jela s maminou do brna-tam uz to zname-jsme tam byli behem 14ti dnu snad 3x🙂 a stejne tam je porad jedno a to same🙂,takze se radeji asi dneska unudime doma🙂

miradka
30. srp 2009

Saj, všetko najlepšie k narodkám, nech ti prinesú len to najlepšie a najkrajšie - miminko 😉 Na počte ani tak nezáleží ako na kvalite, tak nech sú kvalitné😉
Nechápem ako oni možu vedieť koľko vajuch je pri iui keď ich nevyberajú 😕

lucka.adis
30. srp 2009

My jsme byli všichni na procházce a po cestě jsem si natrhala švestky, tak vymýšlím co s nimi...asi nějakou buchtu a nejlépe s drobenkou 😉 venku je příjemně, ani teplo a ani zima, což je super. Takhle by to mohlo vydržet až do vánoc 😀

chanel
30. srp 2009

Saj: všechno nejlepší k narozeninkám, hodně štestí, zdraví a všeho co si budeš přát!! Nelam si hlavu , já myslím, že bude z čeho vybírat a že všechno dobře dopadne!!!!

sajmona
30. srp 2009

Dekuju holky moc🙂 miradka delali me pred iui punkci,a nechali tam 4 kvuli mnoh. Tehot. A stejne nic:(

lucka.adis
30. srp 2009

Saj, určitě to dobře dopadne 😉 budeme tady na tebe všechny moc myslet.

Jsem zvědavá, jak to pokračuje u chrobáčka 😕 🙂 což se asi dozvíme až zítra.

Tak jo, kočky... pro dnešek se loučím. Pěkný zbytek víkendu.

miradka
30. srp 2009

Pridala som svoje večerné brušisko, možete sa mrknúť 😀 ak sa mi podarí ráno odfotiť, tak pridám aj ranné bruško 🙂

cincolina
30. srp 2009

Pěkný večer,
Saj, myslím, že to vypadá pěkně, budu na tebe myslet - no a k těm narozkám, je to jasný 🙂
Já mám pro nás čekající dneska bezvadný znamení - manžel byl s kamarádama lézt na skály a když vylezl nahoru, tak tam seděl ... čáp!
Mně už je totálně dobře, nic mně nebolí, snad ani nepobolívá, tak jenom doufám, že to není špatné znamení.
Mir, bříško je nááááádhernééé.

ywushka
31. srp 2009

Miradka: brisko mas krasne!!!

saj: nebooooj,urcite neco vylovi,dr.jsou sikulky!!!

Chro: drzime palecky!!!Jsme moc zvedavi!!

Preju vam krasny slunickovy den,ja uz jsem dneska vyspana🙂

miradka
31. srp 2009

Dobré ránko! Díky Cin, Ywushka 😀

Holky tehulky, aké vitamínky užívate? Ja mám GS mamavit a evidentne mi nestačí horčík. Mám strašné kŕče v nohách, už sa ráno v posteli nemožem ani ponaťahovať, hneď mi to strelí do lýtok a do prstov 😠 Tak som si včera kúpila ešte šumivý horčík....