CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

elennka
31. srp 2009

Holky přeju pěkné raníčko...
Jinak Saj určitě něco vyloví.. 😉
Já jsem po víkendu normálně mrtvá.. jsme pracovali v lese.. na ty moje záda úplně úžasné 🤐

miradka
31. srp 2009

Elen, musíš sa šetriť, teraz keď chcete mimčo...mne kolegyne vždy brali veci z ruky, vraj aby mi neupadla deloha 😀

mayllou
31. srp 2009

dobréé ránko holky, moc vás všechny zdravím....

mir.....moooc krásné bříško....jen tak dál 😎 ...ale ty jsi takovej drobínek, vid??? já tomu teda nerozumím, ale na to, že máš dvojčátka máš takové krásné malušké bříško...

saj...držím pěstičky, at ti jich vyloví co nejvíc a všechno dobře dopadne, uvidíš....přece nezáleží na kvantitě ale na KVALITĚ!!!! a nehaž vlitnu do žita!!! když se budeš předem stresovat, tak to není to pravé ořechové....jinak přeji krásné narozeniny, mooc mooc štěstíčka ...ted ho budeš moooc potřebovat!! držím pěstičky!!!!

zdravím elennku 😎

elennka
31. srp 2009

Já jsem takový nezmar, že se šetřit neumím.. já byla i týden po laparce už v práci... 😎
no jdu produkovat práci, aby se neřeklo... 😀 😀

miradka
31. srp 2009

May, díky 🙂 ani ja sa v tom moc nevyznám, ale kamoška sa divila, že už to tak na mne vidieť 😀 Ako si na tom ty? Hodila by sa sem zase prehladná tabuľka, akosi strácam orientáciu, kto je v akej fázy snaženia 🤐

Elen, ty si teda maniačka 😀

elennka
31. srp 2009

No jo jsem 🙂 Dneska musím ještě během práce vytvořit článek do jednoho časopisu,abych se náhodou nenudila.. a kolegyni projít příspěvek do knihy.../ respektive do informační brožury.../ a udělat nějakou tu svou papírovou práci...

mayllou
31. srp 2009

mir...ono to je možná už na tobě tolik vidět, že jsi právě taková hubená....většinou na těch hubených to jde vidět víc než na "normálních" 😎 ale i tak si myslím, že na to, že čekáš dvojčátka, tak máš krásné malé bříško...
já začínám se stimulkou od zhruba poloviny září, záleží na tom jak dorazí mrcha...ale musím teda říct, že místo toho, abych se na to začala těšit, tak se toho čím dál tím víc bojím ...čím víc se to blíží, tím vic se bojím ☹ ☹ ☹ sama nevím z čeho, ale prostě to tak ted nějak cítím..

miradka
31. srp 2009

Jejda, ja som úplne zabudla, že musím pre lístok za sestričkou a potom do práce, sa mi strááááášne nechce. 😠

miradka
31. srp 2009

May, to bude asi aj tým... 🙂 Nemáš sa čoho báť, zvládneš to ako všetky ostatné dievčatá. Je to záťah na organizmus, ale myslela som si, že to bude horšie. Vlastne aj ja som sa bála toho pichania, ale po prvých dvoch injekciách ma to prešlo 😉

chrobacek
31. srp 2009

dobré ráno,

saj.... moc budu držet palce až ty 3 čtrnáctky do středy budou s krásnými vajíčky a OPU bude úspěšná a i kdyby náhodou ne tak 2 bojovníčky budeš mit 100% !!! takže hlavu vzhůru už to že máš opu na narozky musí něco znamenat 🙂)

sune, cin... holky moje já na vás tak myslím 🙂))

těhule vy s tím nakupováním 🙂) já chci takýýýýý 🙂))

a co my? hádejte 🙂

cincolina
31. srp 2009

Chrobi, nenapínej 🙂, ale vypadáš vesele ... takže zítra?

miradka
31. srp 2009

Chrobi, vypadá to na dobrú správu 😉

chrobacek
31. srp 2009

včera byly všechny 4 tak snad jim to vydrží a kéž by alespon dvě dnes měly 8 buněk 🙂)

chrobacek
31. srp 2009

no uvidíme jestli ET zítra jestli budou mít 8b tak jo jinak je nechám na misce ještě den kdyby se náhodou přestaly vyvíjet ale s tím radši vůbec nepočítám

miradka
31. srp 2009

Chrobi, keby dnes mali 8b, tak zajtra by mohli byť morulky 😉 Zatiaľ tichúčko gratulujem, super, že oplodnili všetky 😵

chrobacek
31. srp 2009

Miradko jó a šla bych si pro ně 🙂))))) moc na ně myslíme, aby nás nezklamaly 😉

chrobacek
31. srp 2009

cin takže tě asi nepřekecám co na zítřejší testík?? nebo jo?

cincolina
31. srp 2009

Chrobi, budeš to mít určo stejně jako já, tj. zítra morulky.
Nepřekecáš 😀 ... nebo že by? Dneska půjdu odpoledne kolem lékárny...

chrobacek
31. srp 2009

no tak jako už by to tam být mohlo 🙂)))

jojo budou morulky určitě já jim věřím 🙂

mayllou
31. srp 2009

ahojky chrobi....jéééééjda to je prima, že se tak daří.....si teda jako myslím, že to fakt ted na tuti vyjde....a hlavně jako na to vůůůůbec nemysli, že by to mělo být jinak, jasný!! 😎
je to krásá, že se oplodnili všechny...vidíš tak aji 4 vajucha stačí k tomu, aby se určitě zadařilo....mááááám radost, čoveče 😅 a zatím jen tak potichu gratuluju 😉

ywushka
31. srp 2009

miradka: GS mamavit mam taky a taky jsem mela v noci krec v noze....jejda tak to asi budu muset ted vymenit vitaminky!!! Nemate nekdo nejaky navrh?

ja jsem byla v obchode a v lekarne,koupila jsem si zase ten protistriovy kremicek-zatim docela ucinkuje,pokozka jeste nikde nepraska-tuky tuk teda....🙂

chrobacek
31. srp 2009

may děkujůůů ale rozhodující bude jak vypadají dneska, protože minule to už bylo špatné ten třetí den tak snad tentokrát bojují líp 😉

mayllou
31. srp 2009

chrobi...to víš, že bojují jak o život..když už si to vybojovali do tohoto stádia, tak už to nevzdají....to je jasná věc...každopádně se tím moc nestresuj, stejně tim nic neovlivniš...bohužel....a nech to na přírodě, ona už si sama poradí...ale věřím, že si to fakt dneska vybojují....

holky nevíte náhodou, které dny tam je čadová???

chrobacek
31. srp 2009

no jasně je to na nich jak se budou snažit 🙂))

čadová je tam furt já ji ted měla celou stimulku furt 2 DC, 10DC, na OPU....a vůbec bych se nedivila kdyby byla i zítra na ET 😀 😀 😀

mayllou
31. srp 2009

to víš,že tam ZÍTRA NA ET určitě bude 😀 ....tak to je prima, že ti vyšla pořád....vidíš, to jsem se aji chtěla zeptat, jak často se tam jezdí při stimulce, takže to chápu dobře, že jen 2DC a 10DC nebo je tu u každýho jiný??? jo a ten 2DC se chodí jen na krev nebo aji ultrazvuk??

miradka
31. srp 2009

Ywush, určite o tých kŕčoch poviem doktorovi, zajtra tam idem na kontrolu. Bola by som rada, keby mi predpísal ten fajný horčík pre tehulky 🙂

cincolina
31. srp 2009

mayllou: jede se určitě 2 DC, 10 DC a pak podle situace - krev a ultrazvuk jsou pokaždé

mayllou
31. srp 2009

ahojky cin 😎 ...dík za radu...právě jsem si nebyla jistá, jak to probíhá.....jak si na tom prosím tě byla ty se stimulkou, zvládala jsi všechno OK, měla jsi nějaké bolesti nebo tak něco....já nevím, nevím jak to zvládnu
jinak ti samozřejmě taky moc moc přeji, aby ti to vyšlo a měla jsi //

chrobacek
31. srp 2009

jojo přesně tak 2,10 DC a pokud je vše OK tak se domlouvá na punkci ... 2DC je UTZ bohužel taky nedá se svítit

chrobacek
31. srp 2009

may kdyby jsi to nezvládala napíšou ti neschopenku bez problémů