CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
31. srp 2009

ywushko, tak ve Středu se rozhodne a potom to hned uhradím, až mi pošleš ty nebo ona č.ú 😉

Dobrou nocku všem!!!!!

miradka
31. srp 2009

Veri, vypadlo mi, že si obi je tvoj druhý car.., ale oni sú tam fakt šikovní...určite to vyjde, musí 😉

Ywush, to musí byť skvelý pocit a aj pre manžela 🙂

miradka
31. srp 2009

Dobrú noc holky, už jedným okom spím 😔

petula82
31. srp 2009

Ahoj holky,já si dovolím Vám sem trochu v padnout.Chanel nedalo mě to a musím napsat.Tak ta s tím melírem v culíku jsem byla já.Šla jsem hned před tebou.Paní upírka 😅 mě brala krev a pak jsem byla hned na tom ultraz.Ty jsi ta tmavovláska hubeňoučká,že.Já tam byla s manželem.Já jsem dneska teprve 2.DC a je to mé 3.ivf.Mějte se všechny moc pěkně a přeji dobrou noc

sune
31. srp 2009

Sim, já jsem byla na et ve čvrtek až po poledni.
Viera, to je mi moc líto. Zkus ještě krev, třeba je ještě naděje. Drž se děvče!
chrobi, z toho, co jsi posílala jsem pochopila, že blastule není zas až taková výhra a ty hodnoty, co jsi psala v pátek mám úplně mimo,takže když máš ty supr hodnoty a sliznici, máš větší šanci než já!! tak nefázej flintu do žita a dej prckům šanci. já přesně chápu, jak ti je. měli jsme posledně to stejné a ted jsem z toho byla taky zoufalá než štastná, když ten začátek byl na prd. a na embryo. se ptejte. já chtěla vždy vědět, jaké to je. nejlepší komunikace je z tou mladou emb. , aspon se mi to ted zdálo. taky víš, že na první pokus, nechtěli ani slyšet, že by to tam nechali o den déle. to hold člověk musí jít do dalšího pokusu. ted to ale nabídli sami. ale nezoufej a nenervuj se, to ničemu nepomůže. uvidíš, že budeš mít krásné embr.

sune
31. srp 2009

jé, Sim, omlouvám se, já ti už asi na tu otázku odpovídala, ale smazat to už nejde 😉
dobrou noc všem

ywushka
1. zář 2009

Dobre ranko🙂

Lucka: za minutu devet mi konci pro tebe jeste ten setik http://www.aukro.cz/item723693725_krasny_neutra... uz je na nem 94Kc,tak si jeste rozmyslim kolik budu prihazovat,ne moc...!!Ja chci vsechno vyhrat za malo 😀

Preju vam krasny den

Petula82: jo chanel je ta hubenoucka cernovlaska🙂

simulin
1. zář 2009

Dobré ránko,
samozřejmě nejdu do práce a jsem ranní ptáče, od 6-ti nemůžu spát. ☹ Ale snad se to za těch 5 měsíců co zbývá do porodu a já budu doma naučím 😀

Ywushko, moc pěkné věcičky, tak ať vyhrajete. Já se tam jdu zkusit přihlásit a pak se mě nezbavítek protože se budu pořád vyptávat co a jak. 😝

ywushka
1. zář 2009

simulin: klidne se prihlas,ja ti urcite poradim,ale ted kdyz budes registrovana a nebudes mit jeste tu jejich "licenci",tak nemuzes nakupovat u vsem.jen u lidi,kteri to povoluji,ale to ti tak do 3.tydnu prijde obalka domu i s tim heslem!!! Ja jsem zpocatku taky nikdy nevedela co a jak,ale ted uz jsem velka zkusena nakupci 😀

simulin
1. zář 2009

Ywushko, tak to už budu muset vydržet 😉 Půjdu aspoň do obchodu a koupím si ten dudlík, na dovči už jsem na ně koukala, ale nakonec ještě nekoupila. A tu sadičku těch flaštiček AVENT už máš koupenou? Taky bych ji chtěla. 😉

simulin
1. zář 2009

Ywus, jinak mos pěkné bříško, za chvilku nás to s Mir čeká taky, to budeme kuličky 😀

ywushka
1. zář 2009

simulin: jo nasla jsem je na naetu za 699Kc!!!+postovne,tak to vyslo na 819Kc,tak kdyz budes chtit vedet z ktere stranky,klidne ti sem dam odkaz!!To byla nejlepvnejsi prodejna!!!

simulin
1. zář 2009

Ywus, to budeš hodná. Jinak jsem se zaregistrovala na aukru a je tam napsané, že instrukce pro dokončení registrace mám na mailu, ale pořád mi tam nic nepřišlo ( adresu e-mailovou mám správnou ), no ještě počkám a uvidím. 😒 😕

ywushka
1. zář 2009

sim: jo chvilku pockej,vis ze nektere registrace trvaji dyl

simulin
1. zář 2009

Nj Ywus, když já jsem netrpělivá. A co ten odkaz, šoupneš mi ho sem? 😅

ywushka
1. zář 2009

Uz jsem ti ho vlozila do IP

simulin
1. zář 2009

Děkuji. 😉

ywushka
1. zář 2009

nemas zac🙂 zrovna kukam na aukru na ty aukce tech lidi co tam prodavaji to oblecenicko po kilech,zajimalo by me to,tak jsem jim zkusila napsat,tak jsme zvedava kdy me odepisi...

simulin
1. zář 2009

Tak pak písni co a jak, ať jsem taky v obraze. A ještě jsem se chtěla zeptat, jak je to s poštovným, je asi vždycky lepší vybrat více oblečení od jednoho prodejce ne? A to musím ve stejný den všechno nakoupit, abych měla účtované jedno poštovné? 😕 😅

ywushka
1. zář 2009

simulin: no ja nekdy nakoupim jen jednu vec,s tim postovnym je to pak horsi...🙂,ale jeste me to nezrujnovalo,znam i prodejkyni,kdyz si od ni nakoupis 2 a vic veci,tak postovne nechce....!!A kdyz vyhrajes jednu aukci a druhou treba az za 2-3 dny a napises tomu prodejci,za by jsi chtela balicek poslat az spolecne,tak to vetsinou pochopi-ja jsem to tak vcera aukrovala LUCCE a jedna aukce ji tam konci az ve stredu a ten prodejce je chapavy,tak pocka!!! Hlavne si vzdycky hlidej aukce pred koncem do uplneho zkonceni,to je nejlepsi,malo kdy se mi podari aukci vyhrat kdyz si ji nepohlidam

simulin
1. zář 2009

Aha, tak díky za užitečné rady. 😉

ywushka
1. zář 2009

ale vis na co jsem prisla teprve nedavno,ze pokud to pujdu uhradit do banky (primo odkud ma prodejce ucet),tak i za to zaplatim nehorazne poplatky,od te doby to posilam jen pres postu (ta ma poplatek za poslani jen 22Kc) a nebo z uctu z netu pokud mam nejake penize na uctu zrovna. Treba takova KB si uctuje poplatek 50KC a Ceska spor. 45Kc,jsme myslela ze s tam vyvratim nedavno

muschka
1. zář 2009

Ahoj Holky, jen zdravím a nestíhám vás dočíst, byli jsme na chatě, včera dlouho v práci. V 10hod mám být na Obilňáku, jdu si tam na tři dny lehnout na tu diagnostickou operaci. Tak mi držte pěsti ať to mám za sebou.

Teď už jen poslední pribiňák a pak už jen voda, chjo jak vydřžím nežrat 🙂?!!

simulin
1. zář 2009

Ty jo tak to je fak mazec, nj jsou to vydřiduši. Já jsem si teď vyřídila internetové bankovnictví a za transakci je tam poplatek 3,- kč, tak to by snad mělo být v poho. 🙂

muschka
1. zář 2009

Veri, to je mi líto, sama jsem to zažila před 14-ti dny a to jsem měla blastocystu 😒 . Holt to nijak neovlivníme...

ywushka
1. zář 2009

mush: budeme na tebe myslet!! At to dobre dopadne a hlavne at moc netrpis

simulin
1. zář 2009

Ahojky muschko, neboj určitě to zvládneš, budeme tady na tebe myslet a těšit se, až se za náma zase vrátíš. 😉

ywushka
1. zář 2009

sim: taky mam internetove bankovnictvi,ale jen u KB a tam mam vzdycky penize jen chvilku,dokud je zase nevyberu a u sporky tam mam zrizeny certifikat,ale ne platby,takze z tama to posilat bohuzel nejde!! Ja jsem zrovna ed na aukru zkousela vyhrat jednu aukci riflicky+mikinka+tricko vsechno next,jedna zenska se tam se mnou porad prehazovala,az jsem byli na skoro 300Kc a za pouzite uz se mi to zda moc,tak jsem ji to nechala,at si to koupi ona 😀 ,dobre ji tak,ted da za pouzitou soupravicku 300Kc🙂+postovne a ja mam nove soupravicky i za 250Kc 😀 ha ha ha

cincolina
1. zář 2009

Muschko, budem na tebe myslet, hlavne ze to pomuze k mimcu!

muschka
1. zář 2009

Dííík Holky moje 🙂 . Za nějakých 30hodin to určitě bude za mnou a dozvím se, co tam tomu třeba brání.
Mějte se fajn, na Žabičku mám číslo, tak jí napíšu sms ať vás pozdravuje.

Za mimišky 🙂 hurá 🙂 !!!