• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

2. února 2017 
Ywus, no s tím účtem jsem na tom podobně, penízky příjdou a za chvilku jsou fuč, teď počkám na výplatu a určitě něco nakoupím. Jinak je tam hodně prodejců, co tě nechají nakupovat 3 týdny a pak ti to pošlou naráz za jedno poštovné, tak to je fajn. :slight_smile:
1. zář 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim: jo je to tam tak,ja jsem si ted koupila takovy bryndacek nedavno,ale jeste od te pani chci neco jineho,tak me tu platbu zdrzela!!!
1. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy ste maniačky. Ja zatiaľ okukujem a možno tak za 2 mesiace začnem kupovať. Neviem prečo sa držím zkrátka...asi sa cítim málo tehotná :grinning: ale až ma poriadne kopnú detičky, tak si to asi konečne uvedomím :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
miradka: tak to jsem strasne zvedava:slight_smile:
1. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywush, aj ja :grinning:
1. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýýýý ahoj :slight_smile:))) tipujte tipujte !!!!!
1. zář 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chro: tipujte?? na co?? jsou 16ti??
1. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jóóóó :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tipuju ....neeee radši n e ale určo je to super:slight_smile: říkej
1. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywushko jsi dobrá 11,30 si jdu pro ně :slight_smile:)
1. zář 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je bombáááááá...gratuluju a držím pěsti,přece jen se ta přísnost už na začátku vyplatila:slight_smile:
1. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
chro: GRATULUJU!! SUPER!!! TAK UZ UTIKEJ:slight_smile: BUDEME TI DRZET PALECKY AZ DO KONCE!!!!
1. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja susim dynove jadra musim je jit hlidat
1. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
saj jojojojojo jsou to morulky včera byla rodinná porada, že jestli nemají 2 víc jak 12b dnes ráno tak je necháme na misce a já volám a paní mi hlásí, že jsou morule :slight_smile:))))))
1. zář 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt si mákli ze 6 buněk na morule :slight_smile:))
1. zář 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, tak to moooooooc gratuluju, jsem tak ráda, že se pěkně vyvíjejí, moc ti to přeju. Tak šup pro ně a honem s nima do pokojíčku. :wink:
1. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky

Chrobi, tak super zprávičky :slight_smile: GRATULUJU k morulkám, jsme ti to hned tady všechny říkali :grinning:
1. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt supeeeeer....já cítím v kostech že tentokrát na 100% ti to vyjde,už tohle jakej je pokrok :wink:

Muschko držím pěsti,vše přebolí,neboj,já na tom byla v červenci a taky jsem to vyddržela ato su cíťa:

:wink:
1. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ted letím do města, mám hoodně vyřizování. Tak se tu zatím mějte ozvu se navečer. :slight_smile:
Chrobi, drž se!!!! :dizzy_face:
1. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jo holky mám strašnou radost fakt jsem jim nevěřila, že toto dokážou takže jsou moc šikovné a už u nás určitě zůstanou pokojiček mají nachystanej, peřinku naducanou :slight_smile:))) za dvě hodiny je budu mít u sebe :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jo ale já jsem posera a bála jsem se jim věřit aby mě nezklamaly jak minule :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale ted jim věřím moc :slight_smile:)))

jdu vás dočíst
1. zář 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi paráda ...
1. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a Tobě Chrobíííííííííííííííí !!!!!! Hurááááááááááááááááááááá !!!!!! Držím palce, aby k Tobě hezky přelezly a pak se tam zavrtaly a nepustily se třičtvrtě roku !!! :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, já jim věřila :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: vidím že je tu veselo!!!! :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prohlédla jsem si všechna bříška - no moc pěkný, holky, všechna čest !!! :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a nám ostatním přeju, abychom sem taky brzo mohly vkládat tak hezké fotky. :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu dneska mi prisli takove minikalhoty pro TEA:slight_smile: jeee ty jsem vyhrala na aukru za 70kc i s bodyckem:slight_smile: jsou uplne milenkate!!!

canete: neboooj taky budete,taky jsem v to ani nedoufala a vyslo to....

chro: uz bys mela za chvilku utikat pro ne,at to stihnes:slight_smile: a jak jsou ty tvoje deticky sikovne,aby nahodou nechteli utikat z te misky:slight_smile:
1. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Muschko, moc držíme palce, at to vše dobře dopadne a jsi v pořádku. Pak už budeš hned těhulka,uvidíš :wink:
Cin, tak máš nějaké příznaky? nejlepe těhu samozřejmě :slight_smile: :grinning:
chrobi, super,mám obrovskou radost! tak přeji,at to tentokrát už vyjde. určitě budeš co nevidět testovat :wink:
1. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobáčku, tak vidíš, to dohováranie im pomohlo :slight_smile: Mám veľkú radosť a ešte akú budeme mať my všetci keď nám zahlásič HCG aspoň 300 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Krásne dvojčatá :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek