CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
1. zář 2009

holky děkuju moc 🙂)) jsem nadšená jak se drží děcka moje 🙂))

ywusko obilnák mám 10minut chůze z práce a mám tam být 11,30

ywushka
1. zář 2009

chro: no nevadi,ale nez stacis vsechno zaplatit a obehnout,tak to bude akorat🙂

chrobacek
1. zář 2009

no to je fakt ještě budu platit

ywushka
1. zář 2009

nooo vidis🙂 jeste ze me tu mas 😀

sune
1. zář 2009

chrobi, oni ti je bez placení nedají. stejně tam budeš asi čekat. bylo tam málo dr., tak chudák Čadová přebíhala. Do kdy budeš doma?

cincolina
1. zář 2009

Sune: taky jsem se tě chtěla zeptat... obávám se, že nic 😒 . Občas podbřišek, ale to se snad ani nepočítá. A jak jsem včera šla kolem několika lékáren, tak jsem měla takový cukání... ale vydržela jsem 😀

chrobacek
1. zář 2009

no to já z té radost úplně zapomněla, že budu něco taky platit

🙂)

chrobacek
1. zář 2009

sune nebudu doma domlouvala jsem se s čadovou a ona říkala at jdu do práce, že nebudu doma vymýšlet blbiny

chrobacek
1. zář 2009

no asi čekat budu protože se mnou nepočítali na 100%

sune
1. zář 2009

Cin, tak to máme stejné. A na záchod taky víc nechodím 😒 Počkáš si teda na krev? Kdy máš přijít?

sune
1. zář 2009

co jsi říkala čadové, že ti řekla,at doma nevymýšlíš blbiny? 😀 dnes ale jdeš pak domů ne?

cincolina
1. zář 2009

Sune, na krev mám jít v pondělí 7. Asi to zkusím v pátek, ale nevím jestli se odhodlám, bojím se, že bude neg. a na druhou stranu už bych to tak moc chtěla vědět... no, asi to máš stejně 😉

sune
1. zář 2009

chro, to poslední je pro tebe, nějak mi to tam vypadlo

sune
1. zář 2009

Cin, to asi na obi moc neodsouhlasí, aby přišla na krev dířv. já posledně chtěla jít jen o den dřív a řekli, že později ano,ale dřív ne. ono přece jen až prý od 10. dne roste hcg. Já se taky bojím,ale ještě je nějaká naděje, tak musíme obě doufat. 🙂 Ty nejsi na neschop.,že?

monulkab
1. zář 2009

Holky zítra jdu na UTZ /10DC/ a krev kvůli profilu, nevíte jak to tam s těma ultrazvukama dlouho trvá? kvůli práci, začínám v práci v 9 hodin, tak jestli to stihnu a nemám nikomu nic říkat, nebo to mám radši nahlásit... 😒

sajmona
1. zář 2009

Monu: záleží kolik tam ten den bude lidí.Lepší je jít ale tak před 8,protože se mě zdá jak tam jsou ted ty nový dr tak jim to víc trvá.ale tak zhruba by jsi to mohla stihnout

chrobacek
1. zář 2009

jo dřív jít nemůžeš testni doma 😉 a nebo můžeš na krev do labiny jako samoplátce....

sune... no ptala jsem se na režim po ET a ona mě nějak už zná, že ví, že jsem rapl tak říkala, že můžu klidně do práce a že na ty mimina nebudu tak myslet 🙂))) jak doma... prostě mě má přečtenou .... jo a ještě půjdu zpět do práce musím tady něco vyřídit .....tak letíííííím pro děcka

sajmona
1. zář 2009

tfuj tfuj chrobi 🙂

miradka
1. zář 2009

chrobi, to je super - letím pro děcka 😀 😉

miradka
1. zář 2009

Holky, vy ste sa dosť upli na to čo sme vám povedali - akože sme chodili častejšie na wc...ale myslím si, že každá to može inak cítiť a vnímať, nezůfajte keď sa necítite tak ako sme písali, to ešte nič neznamená. Okrem toho my som Sim máme dvojčatá, tak možno aj preto sme chodili na wc tak skoro. Vezmite si že plno žien netuší že sú tehotné a zistia to až keď im vynechá ms a idú s tým za dr alebo urobia test. Tak klídek 😎 😉

monulkab
1. zář 2009

a ještě jedna otázka, slyšeli jste někdy někho nadávat na embryologii na OBI? už nevím čemu mám věřit, nedávno jsem od jedné holky které nevyšlo IVF na OBI slyšela, že tam prý mají špatnou embryologii či co, a že tam kromě Čadové a Crhy už nikdo jiný nezůstal....že pokud si tam sami neřeknete o nějaké vyšetření - tuším genetiku, tak vám to tam nikdo sám od sebe nenabídne...já už fakt nevím... 😖

sune
1. zář 2009

chrobi, tak to tě odhadla úplně přesně 😀 ale moc nelítej, at mimča nevypudíš 😉
Miradka, díky. jsi hodná, mamčo 😉 Já se na nic upla, nikde nic nehledám , nečtu-teda max. recepty na to, co upéct atd.🙂 nechávám to, jak to je. Jsem už skeptická a moc tomu něvěřím. takže mě to může jen strašně příjemně překvapit. jen se teda bojím, až mi začnou větší křeče a spustí se krev ☹ . vzpomínám si, jak jsi psala, že s hrůzou chodíš na záchod a ted? už budeš mamča 🙂
Monu, já tam vždy měla pech a bylo tam dost lidí. Do práce jsem se dokopala až tak po 9.30, ale jak píše Saj, můžeš to klidně i stihnout 🙂 Tak hodně úspěchů

monulkab
1. zář 2009

díky, pojedu tam už na 7:30 kvůli parkování, v tomhle směru nejsem moc dobrá řidička!!! 😀

lucka.adis
1. zář 2009

chrobi: " letím pro děcka " 😀 😀 😀 ty jsi fakt pošuk 😀 a moc nelítej, ať miminka nevypudíš 😉

cincolina
1. zář 2009

Sune: já myslela - v pátek zkusím testovat, na krev půjdu v to pondělí. Jo, jsem v práci, tak to aspoň trochu utíká.

ywushka
1. zář 2009

chro: ted musis s miminkama jen odpocivat a ne behat!! Takze vsechno v naprostem klidu-ten hlavne!!!

monu: kdyby jsem nemela nikomu na OBI verit tak asi nikdy neotehotnim....proste musis verit a ono to jednou vyjde!!!

miradka
1. zář 2009

Sune, to si ma potešila a prekvapila, že si to pamätáš, ano mala som aj hororový sen deň pred testom z krvi...to bola hrozná noc, nechaj čas, netráp sa dopredu 😉

Monu, tak to som prekvapená čo to tu píšeš. Zlášť preto, lebo v poslednej dobe sme tu pribudli samé tehulky. 😕

miradka
1. zář 2009

Keď sa dívam sem: http://www.ivfbrno.cz/info.asp?ivf=4 tak tam nevidím akurát našeho fešáka...mm ako sa volal?? 😕

miradka
1. zář 2009

Už to mám Kümmel 😉

lucka.adis
1. zář 2009

Miradko, ten tam ani myslím nebyl... taky jsem ho hledala 😀