CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
2. zář 2009

to nevím, nemám s Heliosem zkušenost, byla jsem tam 3x když jsem k nim přestoupila, pěhem 3 měsíců, měla jsem totiž nějaké ty problémy takže to vyšlo tak debilně že jsem se tam oběvila 3x posobě, no a když jsem tam byla na té třetí návštěvě, bylo mi dáno najevo že jsem tam "nějak často", připadala jsem si jako pi*a největší, takže jsem se tam už potom neobjevila.

gabina79
2. zář 2009

Ywuš díky za odpověď, já myslela, že to probíhá jak ten první, že pak dají dohromady výsledky utz a krve 🙂

gabina79
2. zář 2009

Chanek, jak zvládáš stimulku????? Držím ti pěsti, aby ti to konečně vyšlo 🙂

ywushka
2. zář 2009

krev je na gynde v tom 16tt na ty triple testy

ywushka
2. zář 2009

gabi: tady je uz jen UZV ale jeste tisickrat krasnejsi nez ten v tom 12tt,divaji se na vsechno vcetne proudeni prve aortou a plicnici,mocovy mechyr a mocove cesty no proste vsechno!!

sune
2. zář 2009

hezké odpoledne holčiny,
ahoj Gabčo, mamino. tak jak se mšá? doufám, že je vše v pořádku a jste s prckem oba dva v pořádku 😉
chrobi, já nic.čekám, co bude. ted jsem se najedla, vyprala a zavedu utroš🙂. měla bys asi víc ležet a ne trajdat do práce. oni ví, co máš za sebou? abys nemusela něco tahat nebo tak. to já bych právě neriskovala u nás v práci, nikdo to neví.
Mirad, blahopřeji ke krásným výsledkům a užívej si dál těhotenství plnými doušky 😉
Žabi, tobě taky gratulace. tak letos už budeš studentka mamina,co😉 jéé, já bych chtěla taky 🙂
Monul. tak to je dobré, oni mají pomoci , mají za to peníze a ještě se divají, že tam jsi často?? dobře jsi udělala, vyprdla bych se taky na ně. my byli 1x v unice, ta má prý dobrý výsledky,ale přístup nic moc.
Viera, máš pravdu, jdeš tam jen na krev, chtějí 30 k., pak ti řkenou, co už stejně víš a když tam pak voláš na výledky, dr, už tam není,tak tam musíš jít stejně osobně. Já si nechala vytisknout od pojištovny, kolik co stojí a byla jsem překvapaná teda...

gabina79
2. zář 2009

já jdu do poradny teď v pátek, takže čekám, že se domluvím na ty triple testy - to tam budu muset jít někdy ráno 😝 .....na ten screening je asi lepší jet zase do nějakého centra, že? Myslím, že Monti psala, že jí ten utz dělal ten náš Dr, ale asi bude i pro manžu lepší, když se zase objednáme na Veveří 🙂

ywushka
2. zář 2009

gabi: jo objednej se na to veveri!! Ja jsem taky byla v tom 12tt i ve 20tt na tom samem miste!! A mam objednany i na 30tt-to jsem sice ani nevdela ze se dela,ale asi dela!!

gabina79
2. zář 2009

Ahoj Sune, kdy tě čeká krev???? Měla si myslím taky morulky, že? Taky ti moooc držím pěsti 🙂 ....Já se mám celkem dobře, konečně nejsem nachlazená (musím to zaklepat na dřevo 😀 ), akorát pořád přemýšlím, jestli mi bříško roste nebo ne (už mě asi naočkoval manža, podle kterého už bych teď měla vypadat jako žok sádla 😀)...pozítří jdu na kontrolu, tak uvidíme....no vlastně neuvidím, utz určo dělat nebude, tak že mi zase jen řekne, jestli děloha roste 😒 ...tak aspoň něco

gabina79
2. zář 2009

Ywuš, ty máš tak krásně velké bříško 🙂 ..jde vidět, že se Teovi daří dobře 😉

ywushka
2. zář 2009

gabi: ja bych takoveho doktora udavila,ale dela ti alespon takove ty srdecni ozvy tim pristrojkem-nevim jak se to presneji jmenuje,ale to me dela pokazde,jezdi takovou sondickou po brichu a hleda toho prouska kde je a pak posloucha chvilku jak mi tuka srdicko

gabina79
2. zář 2009

Jé holky, co se týče té ms a těhotenství...mám jednu story 😀 ...minulý týden jsem se dozvěděla, že další kolegyně v práci je těhotná. Říkala, že teď ještě nechtěli, tak že to ten týden, co to ví, rozdýchává...ptala jsem se jí v kolikátém je týdnu a podržte se...ve 12tt...normálně menstruovala a k Dr šla jen proto, že ji začali bolet vaječníky...a pak na ni cosi mávalo z utz...to snad ani není možné, že 😕

ywushka
2. zář 2009

gabi: tak to je super nee??🙂,ale ze to alespon zjistila,ze treba tna to nedosla az zacala mit porodni bolesti,to by pak urcite vic cucela 😀 😀 😀

gabina79
2. zář 2009

Ywuš, já tam byla naposledy ve 12 tt, to žádné ozvi nedělal...na to jsem se chtěla zeptat, od kdy se dělají (myslím, že to je takový pás, co se připevní na břicho a přístroj snímá a zapisuje srdíčko)..Luci, tobě už Dr dělala ozvi????

sune
2. zář 2009

Gábi,díky.na krev mám jít 8.9.,ale spíš půjdu až 9.9., až bude manža doma a budem na to dva 🙂 Já měla et až 5. den-ten nejposlednější co jde- a byly to blastule 2x. jsem ráda za ně, konečně se vyvinuly. Gábi tak hodně papkej, at to doženeš. Já mám ještě břicho nafouklé a větší od vaječníků, tak se manžel smál, jestli už mi neroste. Jo roste,ale z jídla 😀 tak držím moc pěsti na kontrolu,at dobře dopadne. tfuj, tfuj. tfuj. a drž se
Saj, nezoufej, máš 2 krásná vajíčka, tak to budou embrya. lepší mín, ty jsou kvalitní určitě. 😉

ywushka
2. zář 2009

gabina79 : neee to neni ono,on ma jen takovy malinky jakoby pristrojek do ruky a jen s tim jezdi po brise....

ywushka
2. zář 2009

gabi: srdecni ozvy s tema pasema se delaji az jde mrnous nahmatat..

gabina79
2. zář 2009

Ywuš, já si spíš myslím, že by ms asi postupně ustala, ne? Nebo myslíš, že by menstruovala celé těhotenství?...no každopádně jsem si hned vzpomněla na vás všechny, jak je to nespravedlivé, že někdo ani nechce a má a někdo se může na hlavu postavit a nic...ale všem vám to tady určo vyjde 🙂

ywushka
2. zář 2009

tady v Mutenicich je mlady klucina-jeste o rok mladsi nez ja!! Uz ma holcicku 1 rok a asi 9 mesicu a v kvetnu se jim narodily holcicky dvojcatka a to si urcite nemyslim,ze by ty deti nejak chteli!!! Ta holka myslim nema dokoncenou ani stredni,ale nevadi,vsechny tri holky maji zdrave a v poradku!!!A to se vzdycky nejak vychova

gabina79
2. zář 2009

Aha, a kdy jde mimi nahmatat?...no s tím mím Dr předpokládám, že žádný přístrůjek nebude....
Sune, tak dokonce dvě blastocysty...no to je žůžo...já měla taky dvě blastocysty a jedna se chytla.....díky, doufám, že kontrola bude OK 🙂 ...no už jím víc, nevolnosti už pomalu nejsou, jen občas večer a už se mi ani nezvedá žaludek z některého jídla jako před tím...ale pořád se mi nevrátila moje stará chuť k jídlu

miradka
2. zář 2009

Ahoj holky, dnes som bola celý deň nervózna. Nešiel nám internet 😠 Konečne fachčí...

Chanel, Luci díky 🙂) Idem si teraz prečítať čo ste napísali 🙂

ywushka
2. zář 2009

gabi: copak ja vim,v tom se nevyznam,myslim si ze az nekdy kolem toho 30tt,ne??

miradka
2. zář 2009

Holky, s tými poplatkami naštvali aj mňa, pretože vlastne nebolo o čom hovoriť. Akurát sa ma opýtali ako sa mám, aká bola cesta a furt sa usmievali že je to ok...to som vysolila na poplatkoch min. 120-150 Kč.

sune
2. zář 2009

Gábi, jo,jo, ńa začátku to vypadalo špatně. že snad ani nic nebude a pak se rozjeli cipísci 😉 Tobě se chytla,ale pak jsi musela na revizi,ne? Já jsem už ted skeptická, bojím se, že zas nic. a kdyžtak se nechám moc příjemně a krásně překvapit. Tak jez to, na co máš chut, to tělo potřebuje a dej si větší dávky. 🙂
chrobi asi leží s utrošem v práci na stole 😉 😝

gabina79
2. zář 2009

Sune, jj, pak byla revize.....no všechno špatné je k něčemu dobré...musí se to tak brát 😉 .....když já mám největší chuť na pařížský salát - to bych opravdu neměla, ale jednou za týden si ho dám a zhřeším 😀 ....neboj, určo bude příjemné překvapení 😉
Ywuš, teď si vzpomínám, že se mnou ležela v nemocnici paní a byla asi ve 29tt a dělali jí ozvy a říkala, že ne poprvé...takže se asi začínají dělat už dřív 🙂 ..já se mooooc těším, až prcoška zase uslyším a uvidím 🙂
Holky těhulky, jak velkou postýlku budete kupovat? My už tak pomalu začínáme plánovat (snad to nezakřikneme, ještě nekupujeme), domlouváme se s malířem, aby nám došel oškrábat, zapravit a vymalovat ložnici (budoucí dětský pokoj)...a brouzdáme po netu a díváme se různě na věci...myslíte, že stačí ta menší postýlka 120x60? My máme malý byteček, takže bychom raději tuto, ale zase mám strach, aby nám z ní prcošek předčasně nevyrostl 😀

miradka
2. zář 2009

Ywush, mne teraz v 16tt brali krv na TT testy a na screening to pojdem asi až v 20 tt - ak som to dobre pochopila. Aj ty to tak máš?
Dívala som sa na dotku a je tam skratka BPD 3,48cm G.A. 16w5d + 8d (tomu 8d nerozumiem). Skúsim nájsť čo znamená tá skratka BPD. TO bolo na normálnom utz. Najprv mi robil vaginálny, ale moc sme z toho nevideli, lebo decká sú už veľké, tak prešiel na brušný..

gabina79
2. zář 2009

Žabi já ti tak závidím ty vycházky...já je mám pořád stejně - dve hoďky dopoledne a dvě odpoledne...navíc mi teď sousedka, co dělá tady u nás na sociálce vzkazovala, ať si dávám pozor, že teď z Hodonína ze sociálky docela hodně chodí kontrolovat...tak to budu muset ještě nějakou dobu vydržet a jak půjdu příště k Dr (obvoďačce), tak se s ní musím nějak domluvit..

miradka
2. zář 2009

Sune, díky 🙂 Práve dnes mi nie je moc dobre, teda - zbierala som bazalku, zase na polievku, a bol to des, brucho ma hrozne tlačilo a bolelo, musela som si dať 3 pauzy. A to švagor mi hovoril, že keď mám toľko času, tak by som mohla vytrhať plevel v dlažbe - no to určite...s týmto bruchom 😠 Zlatíčka sú presne za sebou - akože v strede z vrchu a druhý je za ním skovaný, takže keď sa predloním alebo čupnem, tak ich tlačím a oni tlačia mňa.. 😖

gabina79
2. zář 2009

Mir, to se divím, že začal s vaginálním....mně v tom 12tt dělal zrovna přes bříško

gabina79
2. zář 2009

Mir, hoď nám sem fotečky...sím sím, ať se pokocháme 🙂