• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

23. dubna 2017 
Holky, průser :frowning2: Vobec mi nedošlo, že ako tehotná by som nemala pracovať s chemikáliami. Myslíte že keď som teraz lakovala asi pol hodinu a potom som umývala štetec, takže som sa poriadne zababrala a použila na ruky riedidlo, že som mohla miminkám ublížiť? :frowning2: :frowning2: to som ale blbec :cry:
4. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir, já ho polykala normálně a to mi říkala i Čadová, když jsem ji volala, že jsem začla špinit...
Jsem nevěděla, že se to v těhu nesmí :confused:
4. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jednou se asi nic nestane.....
4. zář 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Keď mi moj dr povedal, že musím, tiež som na neho kukala smutnými očkami :grinning:
4. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda fakt netuším :confused: :confused: :confused: ale je fakt, že by si s tím neměla pracovat a už vůbec ne dýchat.
4. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, je to napísané v príbalovom letáku..ale ktosi povedal aby sme nečítali príbalové letáky.. :confused:
4. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No som blbec :frowning2:
4. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ale jak psala chrobi, jednou to snad nevadí :wink:
4. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jsem vůl....ale je teda fakt, že i Čadová mi řekla, že to můžu polykat, abych to dole nedráždila a potom mi to říkala i moje dr.
4. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic Mir, teť by jsi si měla umyt ruce normálně mýdlem a jít aspoň na hodku ven, aby se ti pročistili plíce..jo a dík za info o snaze...
jinak holky hodila jsem do albíčka Simonku jak prvňačku tak koukněte na ni... je rozkošná :grinning: ale to říkají všechny maminy o svých dětech :wink:
4. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se asi zblaznim,prisla mi objednavka z malvika.cz,kde jsme si objednali vanicku a 2 deky-celkova objednavka za 1850Kc,jedna deka byla znacky Brio-na obrazku pusobi jako velmi tepla deka,ale prisel takovy maly obdelnikovy hadr,tak tenky,ze se mozne hodi na vystlani kocarku,hned jsem jim tam volala a okamzite jsem zadala reklamaci,musim to vyridit a poslat co nejdrive zpet,protoze neco takoveho za 730Kc si doma opravdu nenecham!!! Jsme uplne vytocena!!a to jsem se z toho tak tesila,ze mame konecne nejakou peknou a teplou deku! Zustala jsem uplne v soku kdyz jsem to uvidela!!!
4. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani supr máte doma školačku ... a jak se jí tam líbí?
4. zář 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, ty to vedeš s pipinou :grinning: Já jsem zas zvyklá říkat pipka=malá muška a manžel z toho nemůže. poprvé si myslel, že mluvím taky o pipině :wink:
Chanel, neboooooj. Moc na Tebe myslím, dobře to dopadne, jinak ani nemůže. Crha je machr, i když jsem měla rozjetý hyper. a nebylo mi dobře, opu od něj vůbec nebolela. je citlivý a hodný a když si řekneš o něco, vyhoví. tak se neboj a drž se! Pak už jen budou krásná vajíčka a // :slight_smile:
Irmi, máš supr přístup k tomu. Mimčo je určitě spokojený a vysmátý :wink:
Cin, to bys byla hvězdou na youtube s těma scénama na záchodku :grinning:
Mir, snad to nevadí. Kdyžtak se radši optej,at se nenrvuješ.
4. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, volala som na gyndu, hovorila som s mojím zlatíčkom doktúrkom...hovoril, že v tomto týždni by to nemalo ohroziť deti, ale že už to viac nemám robiť...som ja ale krááááááááááááááááááva :frowning2:
4. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ke konci prázdnin uplně otočila, že do školy nejde a nechce...tak jsme podnikali výlety a různé jiné akce a plavání aby na to nemyslela, pak se začala bát, ale hnedka první den (to si myslím) si oblíbila paní učitelku a hlavně družinu že už to neřešíme, a těší se do školy...jen dneska je manža doma a ona že bude taky no ale to nešlo :grinning:
4. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywushko, to je mi líto... no, já tyto věci budu kupovat v normálních obchůdkách pro miminka, abych si na to mohla šáhnout atd.

Hani, super!!!!!!
4. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir,vidíš, uklidni se ted. A příště si radši zapni tv a nic nedělej :slight_smile:
Hani, jak jsi na to ty? čekáš na mrchu nebo už dorazila?
4. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
miradka: to si myslim ze by nemelo zase az tak vadit!!

Chanel: budeme na tebe zi´tra myslet a drzet ti vsechny palecky!!!
4. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čekám na mrchu měla dorazit včera ale nechce se jí potvoře... no tak čekám
4. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka: ja uz jsem vyskolena,tu jednu deku,tu si necham,ta stala nejakych 320Kc a je prijemna,na doma uplne vyhovuje,ale ta brio byla draha a stoji to za prd....no co nadelam,dam si ted praci s odeslanim balicku,ale hlavne aby me to zreklamovali bez reci
4. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir, ale no tak.. nenadávej si, nevěděla jsi to a teď už to prostě dělat nebudeš, tak klid, jo? :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ze stranek HUGGIES si muzete pozadat o zaslani vzorecku te jejich nove plenky kalhotkove-ta co je na ty prvni krucky,dneska mi prisla takova jedna milena s Puem
4. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sune taky dobrý :slight_smile:)

mir vidíš klid ....
4. zář 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu si lehnout... už jsem zase po obědě a začínám odpadat :grinning: :grinning: potom jedem pro Áďu do školky a musíme do cukrárny, ke všemu ještě musím něco večer upéct, protože zítra dojedou tchánovci :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hlasim obe dve vypadaji dobre a jsou 4bunecny:slight_smile: ja mam takovou radost
4. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywush, pošleš mi odkaz na ty stránky?
4. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajmonnnnnnnnn hurááááá krása .... holka uf... ty už musí vydržet.....
4. zář 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saj, super, to budou v neděli morule!
4. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sj moooc gratuluji to je bezva držím palečky
:wink:
4. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek