• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

23. dubna 2017 
Jo holky, snažím sa ukľudniť...jejda, musíme si dávať na seba pozor...

Ywush, zo zákona ti to musia vyriadiť a vrátiť prachy.

Saj, to je skvelá správa, len tak ďalej :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
saj ty bunky ti řekla sama nebo jsi se zeptala?
4. zář 2009 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, sranda musí být :slight_smile:
Saj, bezva, statečně bojují. v neděli máš morule jisté!
4. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted uz myslim ze snad jo verim jim:slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
saj,gratuluji,jen tak dál. :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata :slight_smile:
Tak předně gratuluji Cin k // - určo tam vydrží a hcg bude krásné :wink: ....Taky gratulace Saj k embrouškům - ty budou určo kvalitní a budou z nich krásné miminka :slight_smile: ....Sune, Chrobi - taky budou // :wink: :slight_smile:
Chanel, nebooooj, budu na tebe zítra myslet, aby OPu byla v pohodě a byly krásné vajucha :slight_smile:
Jinak já byla dnes v poradně - jak jsem přepokládala - pouze mě prohamatal, řekl, že je to v pořádku, děloha se zvětšuje.....a jinak nic :unamused: ..podle vážení jsem zatím přibrala 2,5 kg a v pondělí jdu na krev na ty triple testy (výsledky za týden)....joooo a ptala jsem se na sexík, ale netvářil se. Prý mi to zakázat nemůže, ale nedoporučuje, protože je riziko krvácení....tak nevím, já bych i sexovala, ale steně myslím, že bych z toho nic neměla, jen bych se zbytečně stresovala, aby byl prcošek OK :frowning2:
4. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir, ty košíky vypadají senzačně - to je z papíru (novinového) a pak natřené? Vypadá to jako z lýka :confused:
4. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabi, ten tvoj je fakt divný...škoda, nebola si na tom screeningu v 12tt?
4. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi ahoj... to ti toho ten tvůj dr. teda řekne ... máte držet celibát do porodu nebo cO?
4. zář 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
DíkyGabi, myslela som, že si ich narobím teraz hromadu, ale kvoli tomu lakovaniu a moreniu to budem musieť asi nechať. Jedine že by mi to natieral manžel a nemohla by som dýchať ani tie výpary...síce existujú aj lepšie laky, čo tak nesmrdia..tak by sme použili ten...
4. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir, no to už všechny víme, že je divný :grinning: ...jj, na screeningu ve 12tt jsem byla na Veveří :wink:
Chrobi, on je úplná studna informací :grinning: ....asi to tak vidí, a pak máš ještě šestinedělí....takže sexík tak někdy v dubnu příštího roku - uložím si to do upomínky :grinning: ......no myslím, že to stejně jednou prubnem, ale jak říkám, stejně to asi bude stát za prd :unamused:
4. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jůůů to bude u vás v dubnu veselo vždyt to zapomenete do té doby :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mir to jsou nádherné košíčky z čeho čerpáš nápady? pošli mi link prosím
:slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě jsem mu říkala, že bych chtěla jet na ten utz ve druhém trimestru zase na Veveří a přijde mi, že se mu to moc nelíbí....pořád říkal, že se uvidí, jak dopadnou ty triple testy a pak, pokud by tam bylo něco špatně, tak by mě poslal do Brna, ale jinak si asi myslí, že ten utz udělá on...no to v žádném případě, manžu k němu pustit nemůžu, ten by mu dal :grinning:
Luci, kdy ty jdeš na to Veveří?
4. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani linky od Miradky jsou pár stránek vzadu :wink: ...jak se máš kočko? Koukám, že máte doma prvňačku :wink:
4. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuli, odkazy od Mir jsou na straně 225 (to bylo dnes ráno :wink: )
4. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji holky už jdu studovat :grinning: gabi ano snažíme se zatím mám já úkoly jako obalit knihy a tak ale jde to hlavně aby jsme ji přinutili nezapomínat úkoly
4. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky, Hani hrozne ma to baví, sú to také užitočné vecičky, akurát chce to čas a trpezlivosť. Dala som tam hafo odkazov, asi tie najdoležitejšie, ktoré som navštevovala... :slight_smile:
4. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jste se bavily o tom plicním...tak mě sestra řekla, že tam už neposílají, že to není nutné. Takže jen zubař a obvoďák :wink:...Ptala jsem se jí i na ty ozvy a to mi řekla, že dělají až tak ve 36tt, což se mi teda moc nezdá :confused:
4. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak po dlouhé době peču buchtu..mňam...objevila jsem nějaké zavařené borůvky, co už tam mám dýl, tak je musím nějak zpracovat :slight_smile:
4. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, mňa poslali len na EKG, k obvoďáčke a k zubárke
4. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš...a mě nikdo na ekg neposlal :wink:
4. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to musí, v tehotenskej průkazke je na to kolonka
4. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
obvoďáčka by ti mala napísať doporučenie
4. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted jsem se nasrala

fakt do Heliosu nejduůůůůůůůůůůůů to je pakáž
4. zář 2009 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani jsem si nevšimla, že je tam na to kolonka....tak uvidím, až půjdu k obvoďačce...teď tam nepoletím, asi až si půjdu na konci měsíce pro lístek na peníze..to bude stačit, ne?
4. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, co se ti stalo :confused:
4. zář 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi na ty buňky jsem se ptala,ona totiž jen že se oplodnily obě dvě a vypadá to dobře,tak jak má a já na to a kolik kolik??????? :grinning:
4. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
miradka to jsou krásný ty košíky:slight_smile: a je to dostatečně pevný????
4. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek