CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
6. zář 2009

preju vsem prijemnou nedeli🙂

mus: uzij si to na chate a odpocivej!!!

zabicka007
6. zář 2009

Dobré ránko kočky, Chanel, tři to taky dokážou, věř jim! Jak už bylo řečeno mnohokrát, důležitá je kvalita, ne kvantita.🙂

lucka.adis
6. zář 2009

Ahoj holky

Ywush: moc pěkně vymalovaný pokojíček 😉 máš šikovného manžela..

Chanelko: přesně tak jak ti to píše žabička a i ostatní holky, neboj oni to zvládnou na jedničku 😵 😵

Pěkný slunečný den!!!!

ywushka
6. zář 2009

lucka: dekuji,to jsem ho vsechno ucila ja🙂!!! On nevedel vubec nic,vsechno se naucil az tady🙂,ale myslim ze mu to slo🙂 Dekuji🙂

saj: jsme zvedavi jak vypadji embrousci!!🙂

My jedeme na obed ke tchyni,tak dobrou chut vsem na obed🙂

lucka.adis
6. zář 2009

tím pádem jsi i ty ywushko moc šikovná 😀 😀

Na Saj jsem se chtěla zeptat, tak snad se brzo ozve sama, jak to vypadá s miminky 😉

sune
6. zář 2009

ahoj holky,
Muschko, to je dobře, že už to máš za sebou a že jsi měla jen srůsty. Ted už budeš co nevidět těhulka 🙂
Chanel, bud ráda, že máš 3! Jsou o to víc kvalitní,takže morule máš jisté!! A já taky měla to 2. opu dost bolestivé, břicho bolelo 5 dnů a na wc jsem nemohla 😒 Ale je to poslední a už to máš za sebou.
Saj, embrya se krásně vyvíjí. A neboj, budou na tebe čekat morule 🙂
Hani, co mrcha, dorazila už?
Jinak holky, já si dělala dnes test a byl negativní ☹ Tak už jen čekám, kdy se to spustí a to jsem si říkala, že mám těhu příznaky 😔

sajmona
6. zář 2009

Tak mam u sebe v brisku jednu morulku a jedno 10b jsem rada i za tohle,jsou to moji dva bojovnicci:(

sajmona
6. zář 2009

Chanelko super 3 vajicka🙂ted at zaboduji bojovnicci🙂 sune to me je lito,ale jeste pockej a zkus zitra jeste jeden.

zabicka007
6. zář 2009

Saj, tak super ne? Já myslím, že obě to dobojovali do krásného výsledku, a teď už to určo nevzdají! 🙂 Kolik Vás bylo na transferu? A kdo ho dělal?
Sune, a kolikátý jsi den po ET? A co to bylo za test?

ywushka
6. zář 2009

saj: parada!!! Ted odpocivej,nic nedelej!!🙂 i z jedneho embrijka otehotnis,jedna holcina co byla semnou na 1.IVF mela jen 4 vajicka,z toho ji zustaly 3 embrijka a jedno si nechala vlozit,nechtela vic,ty dve ma v mrazacku a uz z toho ma krasneho zdraveho chlapecka🙂 A byla taky po laparce!!A mela toho na te laparce toho moc-nasli ji ruzne cysty,srusty,endosku a pod...!🙂 Takze budeme drzet palecky a hlavne pozizivni mysleni!!!

sajmona
6. zář 2009

Zabi byla jsem sama,tak jak na opu a byl tam crha,byl moc zlatej🙂

zabicka007
6. zář 2009

Saj, tak sis aspoň schrupla ne? Crha je opatrnej, taky jsem ho měla při prvním transferu a nemůžu si stěžovat 😝 Tak ale určo odpočívej a hlavně pořád je povzbuzuj svýma myšlenkama ať se jim u tebe líbí! Jo a jak jsi psala, že chceš jet s dcerou do lázní, tak to bych ti jenom doporučovala, alespoň budeš v pohodě, na chlapa se vyprdni, to mě taky ten můj chce furt diktovat, kde a co a jak, to je všude stejný, navíc on je znamení beran a fakt se vším všudy, takže někdy je to hrůza 😠

sajmona
6. zář 2009

Ywi jo jsem spokojena,ted lezim u mamky po dobrem obede u telky🙂 ale od zitrka uz zacnu fungovat normalne. Sestricka rikala ze se muze fungovat normalne,jen zbytecne nic netahat a ne horkou vodu a solarko.

cincolina
6. zář 2009

Saj, vypada to dobre! A sestricka ma myslim pravdu, ja zatim chodim normalne do prace a vypada to pozitivne 😉
Sune, dnes jsem na tebe myslela. Ale porad jeste muze byt brzy, dneska jsi 10 den, ze?

zabicka007
6. zář 2009

Sune, zatím ale nemáš pocity na MS, nechci tě utěšovat planými řečmi, už jsi to tady asi četla mnohokrát, ale právě proto se to může stát i tobě - na testu zatím nic není, ale nemusí to být proto, že nejsi v tom....strašně moc ti to přeju, zasloužíš si to, zvlášť když při stimulce a vůbec tak trpíš.

miradka
6. zář 2009

Sune, ešte je skoro na závery. Tie príznaky si mala ako ja, tak vydrž ešte do krvičky. Kedy ideš na test a kedy by si teoreticky mala dostať ms?

Saj, gratulujem ku skvelému ET.Tak teraz pekne odpočívaj a nechaj sa obsluhovať 😉

Mňa dnes každú chvíľku pichá v delohe, je to dosť nepríjemné a na nákup som radšej poslala len mužíka. Dúfam, že to nič nie je a že sa len deto rozťahujú... 😖

chanel
6. zář 2009

Sune, co to tady čtu!!! Co jsem Ti psala o testech!!!Víš, že i mně vyšly negativní a nebylo to tak!! A desátý den nic neznamená, ms nemáš tak klid!!!! 😠 Saj: odpočívej a užívej si klid!! s Crhou máš pravdu, než jsem usla držel mě za ruku a jak jsem měla toho motáka, tak mě uklidnoval, že už to bud už budu spinkat 😀 Cin: zítra krvička, tak at se to jen a jen potvrdí! Žabko a jak se vlastně cítíš Ty, jak prožíváš těhu?? Mir: To aby se člověk pořád něčeho bál 😒 ,ale nebo všechno dobře dopadne, už jsi daleko! No a naše Ywushka začne jako první porodní vlny...ještě Muschka: jsem ráda, že Ti je lépe, Ivf Tě čeká kdy?

chanel
6. zář 2009

Ježíš, píšu to jak dement..snad pochopíte co jsem psala 😉

chanel
6. zář 2009

a ještě jsem zapomněla na Lucinku,moc zdravím mamko a děkuji

ywushka
6. zář 2009

chanel: Jeste prede mnou bude rodit dvojcatka IVA34-myslim ze tak nejak ma tu prezdivku🙂!! Jsem zvedava jake budou zitra ty vase miminka!! Drzime palecky a myslime na tebe!!

Ja uz se jdu vyvalit do postele bude tam tam superstar🙂,tak at se muzu zasmat! Pa🙂

lucka.adis
6. zář 2009

Ahoj kočky,

jdu vás jenom pozdravit a kouknout co je tu nového.

Saj, moc gratuluju k ET, teď pěkně odpočívej a nech se obskakovat a ty lázně budou fakt super, odpočineš si tam a přijdeš tam na jiné myšlenky. Hlavně buď na sebe opatrná a " tfuj, tfuj " aby se mimísci pěkně zakousli a už nepustili 😉

Chanelko, držím palečky!!!!

Sune, neboj kočko..uvidíš že tam to HCG bude, jak tak čtu, tak MS ještě nemáš a ani příznaky, tak hlavu vzhůru 🙂

Ywushko, taky koukám na Superstar a fakt se těším, až se budu moct smát, i když poklona před těmi, co to fakt neumí a přeci jen tam jdou a zazpívají 😀 😉

Pěkný večer!!!!!!!!!!!!!!!!

petula82
6. zář 2009

Saj,gratuluji ke krásným bojovníčkům! Chanel ,gratuluji,uvidíš jací to budou bojovníčci.Já mám dneska taky po kontrole.Všechny Vás moc zdravím 😉

ywushka
7. zář 2009

krasne dobre ranko,ja jsem dneska uz vyspinkana🙂,tak vam jdu poprat prijemny den🙂,budu jeste chvilku na netu,v 11:00 mam pedikuru🙂,alespon neco prijemneho!🙂 Mejte se krsne🙂

chrobacek
7. zář 2009

ahoj holky tak koukám co se to tu událo ....

sune moc jsem na tebe myslela.... mrzí mě to ... ale opravdu tam ještě může být ..... ale vím jak se cítíš já budu taky házet flintu do žita když tam ty // nebudou .....

chanel ... tak ted budeme čekat na to jak to dopadnééé´, ale tutově dvě morulky do bříška budou

saj ... co víc si přát máš krásná embryjka šikovná tak ted jen si je pěkně hýčkej

cin.. držím palec na supr číslo na krvi 🙂

chrobacek
7. zář 2009

sune ty jsi 15DPO ? kdy jdeš na krev?

chrobacek
7. zář 2009

sune jestli dobře počítám tak krev zítra....

simulin
7. zář 2009

Dobré ránko holky, 😉
tak jsem vás po víkendu dočetla, ještě že ty víkendy jsou takové klidnější a vy tak netreperendíte.
V první řadě gratuluju Saj ke krásné morulce a i k tomu 10ti b. embryjku, určitě to budou bojovníčci a vydrží až do konce. 😉
Chanelko, tobě taky držím palečky, ať jsou ze tří vajíček při nejmenším 3 morulky. 🙂 A neboj, že je jich málo, jak tady vidíš, většinou, když je jich málo, tak je to zase kvallitka a to určitě budou 😉

Cin-tak dneska ta krvička, tak přeju vysoké hcg... 😎
Sun a kolikátý den teda jsi? Asi se ptám už po třetí, ale teď je vás tu tolik čekatelek, že v tom mám zmatek. A neházej flintu do žita, ms přece nemáš a to je to nejdůležitěší.

Chrobi a co ty, jak se cítíš, kdy teda začneš testovat nebo už nějaký testík proběhl, kočko? 😅

chrobacek
7. zář 2009

sim.. myslím, že ta mrcha až tak důležitá není nekomu to drží utroš

cítím se dobře konečně nebolí břicho 🙂

chrobacek
7. zář 2009

dnes jsem koukala na testování do galerie grafů jsem 10DPO někdo tam // má ... ale 12DPO to tam má už skoro každej ....

simulin
7. zář 2009

chrobi, no to máš asi vlastně pravdu, mně ji taky utroš většinou udržel ale zase jsem při něm občas špinila, ale to u těhu může být taky. Tak že jsi 10 DPO chrobi? A testovla jsi nebo ne?