CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
8. zář 2009

jo a ještě něco v pátek tj. 7den po oplodnění večer mě šileně asi 3 minuty bodalo v břichu že jsem říkala, že mě ty děcka píchají jehlou nebo co..... a to vychází na zahnizdování dle výše uvedeného 🙂))) tak si říkám, že už by mohly vytvořit do pátku to hcg ne,??? 😀 😀

chrobacek
8. zář 2009

😖 hmmm to je příroda.......

sajmona
8. zář 2009

to víš že jo🙂 budou tam už možná i ve čtvrtek.No mě bolí pernamentně v podbříšku,jak kdybych měla nafouknutý vaječníky,takovej tlak ddivnej,ale to může být i z toho utroše...

chrobacek
8. zář 2009

😉 😉 😉 snad jo 😉

sajmona
8. zář 2009

no právě může to být příroda,to by byla ta lpší varianta,horší by byla,že to může být chyba třeba v nás....:(

chrobacek
8. zář 2009

saj mě bolelo břicho taky

sajmona
8. zář 2009

dyt říkám právě mám z tho divnej pocit vím co utroš dokáže,pěkně ti navodí pocit těhotenství...🙂) ale nám to vyjde pořád věřím 🙂

chrobacek
8. zář 2009

jj mě bolí prsa což normálně nemám.......břicho přestalo bolet v neděli.......

sajmona
8. zář 2009

nom ě tentokrát mín než předtím,když jsem předtím brala 2x utroš tak jsem se nemohla ani osprchovat..možná je už tělo na nej imunní..

chrobacek
8. zář 2009

spíš to možná ještě přijde......

ywushka
8. zář 2009

Chro: co se tyce stuh,tak ty si kupuju vzdycky dve barvy k sobe ladici-na mensi koule🙂 ti staci asi ta 2-2,5cm a na tu velkou kdyz by jsi chtela je lepsi ta sirka 4cm,jinak si kupuju cele baleni to znamena 10m od kazde barvy a vyjde me to tak na 3-4 ozdoby tech 10m!!!
Ja ted tvorim takovou girlandu-dneska jsem si na to koupila ten venecek,ale ty srdicka co na to patri me teprve prijdou postou,takze dneska si pripravim jen ten venecek

sajmona
8. zář 2009

I to je mozny. Nic ja letim,jdu se podivat po nejakym notebooku,kdyz pojedu na tak dlnuho pryc tak at muzu byt s vama ve spojeni,protoze to bych neprezila🙂 a co ta chanel? Vubec se dneska uz neozvala,doufam ze je vse ok a nebo uz ma po transferu a odpociva.

chrobacek
8. zář 2009

jůů yw to je fakt supr těším se na fotky jsi šikulka 🙂)) tak já jdu do města mrknout jestli něco nemají .... páááááá

petula82
8. zář 2009

Holky,nevíte někdo,co je se Chanelkou?Dneska se vůbec neozvala.

lucka.adis
8. zář 2009

Ahoj holky, jenom nakukuju...musím udělat Áďovi večeři atd.

Jsem zvědavá na Chanelku a nějak se tady celej den neukázala..nevíte co s ní je? Koukám, že se po ní ptá hodně lidiček. Snad je všechno v pořádku 😕

miradka
9. zář 2009

Dobré ránko holky, Ywush, čo mám robiť keď som vyhrala aukciu? Skončila včera pred pol nocou a nikto už neprihodil. Mám čakať až sa mi ozve predávajúci?

Dnes na 10 musím do práce, čosi s inventarizáciou, musím napísať zápis. Nemám rada túto prácičku 😒 No a predám všetky papiere...dúfam, že už potom tam budem chodiť len na pokec..

chrobacek
9. zář 2009

ahoj holky...

chanel... to nám nemůžeš dělat.... jsme pak na nervy

miradka
9. zář 2009

snáď nemá hyperstimulák.. 😕

irminka
9. zář 2009

dobré ránko,
tak máme zase krásný sluníčkový den, co? Doufám, že bude hezký pro všechny....

Chrobi: vydržela jsi?

Já jdu dnes vařit povidla 🙂 ...V životě jsem to nedělala, tak jsem zvědavá jak to zvládnu.....Žeprý o nic nejde, hlavně se u toho kecá, tak nevím. Kolegyně z práce si vzaly dovču a budeme všechny u kotle vařit povidla. Chci udělat babičkám radost, protože mně chuděrce na nemocenské nosí povidlové buchtičky, tak já jim to alespon oplatím čerstvými povidly.....Tož já dnes tak....
Manža má opět službu, takže dnes na fotbálek - Naše reprezentace a san Marino - nejdu, poslala jsem synátora s dědečkama, budu mít klídek...vlastně ne, ty povidla jsou na celý den... 😉

chrobacek
9. zář 2009

irmi co chceš slyšet? 🙂)

však zítra jsi říkala, že budu mít // ne?

irminka
9. zář 2009

no to jsem říkala, ale......znám tě 😉

chrobacek
9. zář 2009

cin měla už dneska čárku a co mám já? nic.... takže co z toho usoudíme? .... že na nějaký ivf seru... pardon ... stejně je nám to k ničemu .....

chrobacek
9. zář 2009

ale zázraky se ději..... a na irminku tam budou // 🙂))

miradka
9. zář 2009

chrobáčku, musia tam byť // už len preto, že si to všetci tak prajeme...a v krvičke aspoň 400 🙂

chrobacek
9. zář 2009

miradko jojo přejete jste moc hodné, ale nejsou tam ... budu tu v pondělí hlásit to co sune bohužel nějak nám oběma není přáno ..... minule jsme to měly stejně a ted budeme mít taky.....

irminka
9. zář 2009

sakra Chrobi: neser blaženo, počkej do zítra .....budou tam //, uvidíš 😉

chrobacek
9. zář 2009

☹ ☹ ☹ ☹ irmi ... jestli tam budou tak ti dojedu dát k tomu vašemu rybníku hubana 🙂

ywushka
9. zář 2009

miradka: pokud jsi vyhrala aukci,tak by ti mel prijit vyherni mejl. Tam byva casto uvedene cislo uctu,kam mas castku uhradit!! Jinak pokud tam neni,tak normalne kdyz ten mejl otevres a adas odpovedet,tak ti to automaticky nahodi mejl na toho prodavajiciho a napis mu,ze prosis o zaslani jeho cisla uctu kam as uhradit tu vyhranou vec!!! Tak se poradne kukni,pak tu vec uhrad na to cislo i s posotovnym,zalezi na tom jak vysoke ho ma-vetsinou pri plabe predem maji vsichni od 45-60Kc!!! A pak az to uhradis,dej mu vedet,aby mohl od tebe cekat platbu,jemu az ta platba prijde,tak on ti tu vyhranou vec posle🙂

Chro: nebooooj a vydrz!🙂

Ta chanelka me taky ale pekne stve,asi ji dneska napisu smsku,mam na nic cislo....pokud se nedostavi!
Ja jsem si dneska nejak pospinkala,tak se musim jit uz konecne dat dohromady,hezky den vam preju

miradka
9. zář 2009

Chrobi, aj keby...máš ďalšie možnosti...síce je to o nervy, ale nie je všetkým dňom koniec. Okrem toho tam budú // 🙂

miradka
9. zář 2009

Ywush, ten mail príde vždy? Pretože ešt emi neprišiel a číslo účtu je napísané priamo v inzeráte...aj poštovné - dosť vysoké 82 Kč 😒