CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
9. zář 2009

yw napiš jí

jo jinak já byla včera ve dvou galanterkach a prd jsem koupila tak si ty stuhy a koule budu muset objednat asi na netu ....

miradko ... jaké možnosti? ... jedině další vyšetření laparka.... a další ivf za půl roku ...

miradka
9. zář 2009

Chrobi prečo až za pol roka?? 😨 No určite by som doporučila laparku, aspoň by si vedela kde je príčina, resp. by si mohla vylúčiť nejakú príčinu...no a po nej nemusíš čakať tak dlho...no nie som doktor - len sa domnievam 🙂

Teraz mi písala kamoška, práve dostala ms, takže to asi nevyšlo 😢

miradka
9. zář 2009

Chrobáčku, kým nemáš ms, tak nie je dovod takto premýšľať, znovu si prečítaj tú tabuľku čo si nám sem hodila 😉

chanel
9. zář 2009

Jsem tady!!! já jsem včera měla uklízecí den!! Dneska jdu na ET, včera jedno 6buněčné, druhé 8buněčné..dneska nevím, v deset jdu na ET.............všechny jste mě potěšily, že na mě myslíte, děkuji Vám moc...já pak napíšu,jak to probíhalo a všem přeji krásný den 😀

chrobacek
9. zář 2009

miradko můj dřív nepůjde už při tomto ivf jsme mu musela slíbit, že do dalšího hned tak nepůjdeme ... nechce jen chodit po ivf furt dokola bez výsledků....
miradko neboj já furt doufám, že tam budou ..... ale uznej že šance klesá.... ještě pořád věřím Irmince, že to zařídí zítra 🙂)) a pamatuju si, že Rioko taky měla až 9. dne // tak snad .... 🙂

chrobacek
9. zář 2009

chanel no nazdááár to je dost ... tak dneska jsou morule néé to je jasný .... 🙂)) tak si to užij a mysli na ně at se krásně přilepí a odpočin si ty 2 hodiny 🙂))

lucka.adis
9. zář 2009

Dobré ráno holky, mě se tak nechtělo dneska z postele..manža se mi smál, že jsem jak vyvoraná myš 😀

Koukám, že chrobi zase šílí.. chjo, kočko ještě nemáš nic ztracené, je teprve Středa a dej těm miminkům ještě šanci, vždyť byli tak pěkné, takže proč by se ti v tom bříšku neuchytili 😉 přestaň myslet negativně a nalaď se na pozitivní vlnu.

Mir, jsi šikulka, že jsi vyhrála aukci 🙂

Chanelko, ty jsi nám teda dala, kočko!!! Dneska držím palce na ET 😉

irminka
9. zář 2009

chrobi: klidně si na hubana počkám a velmi ráda 🙂

ted jsem se tak tozčílila s mladým, že jsem dostala málem infarkt, chudátka děcka.....Normálně jsem ho i pleštila a teda po velmi dlouhé době, jenom spléhá na maminku a tatínka,že všechno zařídí, nachystají atd. už mám toho plné zuby....když si představím sebe v 6.třídě, tak naši ani nevěděli, že chodím do školy...Ale můžeme si za to sami, všechno těm našim smradům podstrčujeme a potom se nám takto odvděčí...No nic, musela jsem se vykecat, jinak mám normálně slzy v očích, jak jsem vzteklá 😠

chrobacek
9. zář 2009

lucko ... když já se bojím strašně.... že to dopadne stejně ... a jako sune tam měla taky šikulky.... ještě lepší blasty .....víš? na zítra jsem nachystala mamatest.... 😉

irminka
9. zář 2009

chrobi: já sice měla už slabou čárečku 8.den po ET, ale 12.den po ET HCG jen 165, takže také nic moc a mám dva bobísky, tak vydrž holka jedna... 😉

chrobacek
9. zář 2009

irmi jo ty mi dáváš velkou naději ... protože jsi měla fakt nízké hcg na to že jsou tam dvě .... ale jsi taky spíš vyjímka.... tak snad budu taky... ale uznej, že je docela na levačku 8.den nega test....ale vydržím zítra tam už být prostě musí !!!!!! to už není možný kor když mě v pátek píchali, že se uhnizdují 🙂)) (teda vypadlo to tak 🙂

lucka.adis
9. zář 2009

chrobi, je mi jasný, že se bojíš..taky bych se bála, ale určitě bych netestovala každý den, aby mě to ještě víc rozhodilo. Poslechni nás všechny, píšeme ti tady všechny skoro to stejné a mrkni na Irminku, co ti píše a jak teď dopadla.. má dvě miminka v bříšku 🙂
Fakt ještě počkej a neházej flintu do žita!!!!!

irminka
9. zář 2009

uhnízdili se loupežníci jedni.....ty taková loupžnice velitelka , tak ti bobani dávají zabrat,no...Přesně jako mně...A počkej za 12 let, jak se budeš nervovat skoro s pubertákama 😉

irminka
9. zář 2009

jdu si dát rohlík a čokošku na nervy a silný pigi čaj... 😠

chrobacek
9. zář 2009

jo já vím, že jsou to lumpové protože místo zahryzavaní a vyrábění hcg se tam spolu honí a perou a dělají blbiny a s manželem jsme říkali že příště si musíme dát jedno protože dvě se nam neuchytí ... 😀 😀 😀 protože nejdou v klidu spolu 🙂

lucka.adis
9. zář 2009

chrobi 😀 😀
uvidíš, že tam ty // budou, dej jim ještě čas 😉

irminka
9. zář 2009

no a 3 by dělali ještě vetší bordel... 😅

lucka.adis
9. zář 2009

Irmi, ti závidím toho puberťáka... mě a manžela to teprve čeká u Adama, se na to fakt těším, hlavně když ho teĎ vidím, když dojde do školky a všechny holky z něho padají na zadek 😀 😀

miradka
9. zář 2009

Chrobi a vezmi si, že Irminka čaká dvojčatá, takže ty možeš mať ešte nižšie hcg ak je tam len jeden bobek 😉

Holky, som dojatá...našla som video čo som tak dlho hľadala...o Nicholasovi Wintonovi. Sú to len 2 minutky, ale tie podstatné. To je ten pán čo posielal vlakom židovské deti a zichránil 669 detí. Ak vás to zaujíma tak tu je. Dlho to tajil, ani jeho žena nevedela čo urobil, až po 50 rokoch našla knihu a poslala ju historičke... 😅

https://www.youtube.com/watch?v=ja1yWyuKx6c
chrobacek
9. zář 2009

irmi to jo 🙂)) manžel právě říkal, že tam dají vždycky myši co jsou po mě a já je nejsem schopná uhlídat, že furt lezou ven, nedělají co mají .... no dělali jsme si z toho prču, ale ted mi do smíchu moc není ještě, že se manžel už dneska v noci vrací....to je taky důvod proč jsem testovala nebyl doma 🙂)))

ywushka
9. zář 2009

irm: jejda i to se nekdy stava🙂!!! Jde do puberty-asi nejhorsi detske obdobi!!!

chanel: jejda ty jsi nas tak vystrasila,uz jsem ti skoro psala smsku!!! Tak budeme drzet palecky na et!!Az pak budes mit cas,dej vedet,jak jsi dopadla!!🙂

miradka: to je dost vysoke postovne,odkud to posila?? Ale nekdo to tak ma-ja kdyz neco prodavam,tak mam postovne max. 50kc,ve vyjmecnych pripadech pokud je ta vec moc tezka tak o neco vic,ale 82kc jde podle me prehnane!!A co jsi koupila??

chrobacek
9. zář 2009

miradko to je drsnééé... mám husí kůži

irminka
9. zář 2009

Lucko: není co závidět,myslím, že když byl malinký, tak jsem se tak nenervovala jako ted. A těma babama to máme stejné. Už 3 roky chodí na sportovku do jiného města, ale bývalé spolužačky za ním chodí pořád, třeba včera přišly tři 🙂 . Taky má tu tvářičku takovou jemnounkou, ale dnes bych ho snad i přizabila, ještě, že je rychlejší.....A řekla jsem mu, že už na všechno kašlu, at si dělá co chce, tak jsem zvědavá, co bude...Nic, protože já už odpoledne nebudu vědět, že jsem se tak rozčílila 😉 . Ale alespon jsem mu vyházela skoro celý pokojíček , tak bude mít co dělat až přijede večer z fotbalu 😠

ywushka
9. zář 2009

irm: jo dobry trest-uklid🙂 to te bude dneska uplne zboznovat 😀

irminka
9. zář 2009

Miradko: o tom pánovi byl nedávno celý dokument, moc se mně to líbilo...klobouk dolů...

irminka
9. zář 2009

Ywus: snad i nenávidět, ale napíšu to jak to je.....jinak by se mně za chvíli vysral na hlavu..pardon za hrubost, ale realita je taková......Hnusná doba a blbí rodiče, myslím teda hlavně mě 😉

miradka
9. zář 2009

Ywush, kúpila som lacláče menžestrové http://www.aukro.cz/item730893716_tehotenske_la...
mám rada menžester...je teplejší než rifle. Píše, že je to obchodný balík...

lucka.adis
9. zář 2009

Irmi, ten tě dneska bude mít opravdu moc rád 😀 😀 našemu raubířovi jsem to už taky párkrát udělala, protože mu pořád říkám, aby si ty věci poskládal, ale on ne..hodí to do skříně a já to potom nacházím všude 😠

miradka
9. zář 2009

Irmi, ja som to prepásla...tak aspoň taký kúsoček..kedysi som to videla celé a tak som si na to spomenula keď sa o tom teraz tak hovorilo

lucka.adis
9. zář 2009

Mir, pěkné krtečkové kalhoty 🙂