• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

23. dubna 2017 
ywushko, v kolikátém týdnu jsi volala na objenání skrz velký UTZ? Vím, že se tam chodí ve 20tt :wink:
9. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mir dobré kalhoty v těch ti bude supr přes zimu dobrá volba :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem snědla 2 rohlíky se šunkou, jogurt, tak už končím nebo budu jak valach :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...hold nervy....
9. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirad: manžestráčky dobré, teplounké, paráda. Já mám doma také jedny manžestráky a domluvila jsem se manžovou mamkou, že mně přední díl vystřihne a dá mně tam elastickou bavlnu a budu z nich mít těhu kalhoty, tak jak to vyrobíme, tak je hodím do albíčka
9. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi, já teprve přemýšlím co sníst, ale už mám v sobě jogurt :grinning: akorát bych si dala mléko, ale to můžu až tak kolem oběda, protože bych se mohla z toho teď akorát tak pozv... protože si beru ráno železo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi jsi nervozní??? ze zítřka?? já jsem zvědavá jestli je tam alespon jedna holka :slight_smile:))
9. zář 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko a je ti líp s tím železem? projevuje se to ?
9. zář 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, jelikož nejsou takové pařáky a neměřím si doma tlak, tak nevím, jestli se to na něčem projevilo, akorát mě na tom štve to, že jsem ze začátku pěkně objímala záchodovou mísu :angry: :angry: takže si člověk asi nevybere.
Uvidím na kontrole, ale tu mám až za 14dní a moc se na ni těším, protože uvidím prcka po měsíci.
9. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: no jo ... to je co těhule? na čekačce na ty utz :slight_smile:)) ze začátku to bylo často a ted se musí čekat :slight_smile:)
9. zář 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted mně volala kámoška a byla také tak vzteklá ohledně syna, že se musela vykecat..no nemáme to fakt těžké, my ženské? :slight_smile:
Jsem zvědavá co tam bude zítra vidět, ale po dnešku se budu snad modlit, aby byli hlavně moc a moc hodné miminka a posléze i pubertáci, ale po dnešku nevím, nevím.Mimísci už slyší, tak asi měli dnes šok z toho řevu :zipper_mouth:
9. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, teda to je skvelý nápad, to by ma vobec nenapadlo. Tie čo som vyaukrovala by mali byť svetlohnedé, tak dúfam, že sa budú hodiť k ponču :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, je to tak prostě všude a ze začátku si mě hlídali skrz ty zvětšené vaječníky po tom OHSS, hrozilo mě i přetočení, což by byl fakt průšvih :confounded: a neboj, tebe to taky všechno čeká...samozřejmě bez OHSS a problémů :slight_smile: myslela jsem jenom ten UTZ a pohled na miminka-miminko.
9. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, musíš nám potom napsat, co to teda vlastně čekáte :dizzy_face: :dizzy_face: určitě se na ten UTZ moc těšíš..

Mir, budeš prostě kočka :wink: :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
dneska je tam zase tak krásně. :wink: Jen ty zprávičky by mohly být veselejší...Sun, moc mě mrzí, že to zase nedopadlo dobře :frowning2: Pořádně se vyplakej, ať se ti uleví, člověk to občas potřebuje. Je mi z toho moc smutno, moc jsem ti to přála. Ale není všem dnům konec a jednou se to určitě podaří.

Chrobi, spléhám na tebe, v nejbližších dnech to budou určitě pozitivní zprávičiky. :wink:
Chanelko, super už budeš mít taky mimísky v bříšku, tak si to užij a domluv jim ať se u tebe pořádně zabydlí. :slight_smile:

Mir, s těma fotečkama v albíčku si myslím, že to smazal admin, já tam měla taky minule obrázek hafíka a za dva dny byl smazaný, nj prostě to asi nesouvisí i když to pončo je přece oblečení pro těhu, tak nechápu. :confused: A hadříky tam máme přece všechny. :sunglasses: Jinak manchestráky jsou moc pěkné, taky se teď dívám pro lacláčích.

Gabi a Luci jinak díky za info ohledně prodeje věciček od té paní v Brně, zatím tam ještě cestu nemám, segra jede dnes na dovču a já tam chci pak jít s ní. Přece jen se víc vyzná po Brně, když tam studuje... :wink:
Gabi a když něco koupíš, tak to hoď do albíčka, ráda nakouknu, pro inspiraci. :sunglasses:
9. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, počkaj čo nevidieť budeš mať ďalšie dva také poklady :grinning: :grinning: to som ťa potešila, však :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale aj mňa to čaká
:sweat_smile:
9. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahooooj :slight_smile: chanelko ufff já jsem si teda oddychla :wink: tak todneska budou obě morulky,vidíš jak jsou šikovný ty tvoje děti :wink:
Chrobi ahooj jak se cítíš??zítra tam budou,prostě musí!!!!
Já jsem včera byla uplně nešťastná,moje mamka mě půjčila svýho talismánka,co jí vždycky přinese štěstí...aby přinesl i mě a já ho blbka nechala na nočním stolku a jeden ze psů,nevím kterej ho okousal:(((( tak jsem volala mamce ještě večer,naštěstí to vzaladobře a prý třeba bude mít ještě větší sílu než měl :slight_smile: jinak jsem si udělala radost a koupila jsem si notebook,mám strašnou radost z něho,je to můj první vlastní počítač který je jen můůůůj :sweat_smile:
9. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
saj a sim ahoj :slight_smile:)
9. zář 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahoooooj holka koukám jak jsi dneska zase testovala,už aby ti přijel manža at tě nesvrbí ruce :wink:
9. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sim a Saj, ahooooooj..
9. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irminko, no s těma dětma, to asi není vůbec jednoduché, kor v pubertě. Mají svoji hlavu a přes to vlak nejede. Ale jakmile si mají něco udělat, uklidit nedej bože sami něco vyřídit, tak to už jsou jim rodiče dobří. :angry:

Saj, tak to je super, nebudeš na dvoči od nás odpojená. Já si koupila notas loni a taky jsem z něj byla moc nadšená. :dizzy_face: A jak se jinak cítíš?
9. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, nevíte co je se žabičkou... dlouho se tu neukázala a snaha taky ne :confounded:
9. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
saj jojo už dojede tak zejtra netestuju :slight_smile:)))))
9. zář 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi a Luci achoj.... :grinning:
9. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miradko: na miminka se moc těším , to máš pravdu. Ríšánek je také hodný, ale někdy má takové nápady, že by ho člověk trefil :slight_smile: Ale už se uklidnuji, jdu vařit ty povidla, tak se těším......
Navečer písnu...papapapa a držte se holčiny jedny :wink:
9. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si holky vesele těhulí a kašlou na nás
9. zář 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chro a já myslela, že zejtra jo, když je ten čtvrtek, ne?
9. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: sim jasně, že testnu :slight_smile:) ale natajnačku
9. zář 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Sim, aj ja myslím že budú fajn, akurát ma znervózňuje, že mi z aukra neprišiel žiadny mail, tak neviem či mám napísať tej pani...či možem už poslať peniaze. Chcela by som ich mať čím skor doma. :slight_smile:
Nepáči sa mi, že admin si može robiť s mojimi fotkami čo sa mu zachce. Mal by ma upozorniť ak to podľa neho nesúvisí s témou a nie drzo vymazať :angry:
9. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Irminka jde zítra na velký UTZ? To mi nějak uniko. Tak to jsem moc zvědavá na mimísky a taky co to bude. :sunglasses:
9. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně také vymazali křečky, ale napsali mně, že je budou mazat, papapappa
9. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek