CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
9. zář 2009

ywushko, v kolikátém týdnu jsi volala na objenání skrz velký UTZ? Vím, že se tam chodí ve 20tt 😉

chrobacek
9. zář 2009

mir dobré kalhoty v těch ti bude supr přes zimu dobrá volba 🙂

irminka
9. zář 2009

už jsem snědla 2 rohlíky se šunkou, jogurt, tak už končím nebo budu jak valach 😝 ...hold nervy....

irminka
9. zář 2009

Mirad: manžestráčky dobré, teplounké, paráda. Já mám doma také jedny manžestráky a domluvila jsem se manžovou mamkou, že mně přední díl vystřihne a dá mně tam elastickou bavlnu a budu z nich mít těhu kalhoty, tak jak to vyrobíme, tak je hodím do albíčka

lucka.adis
9. zář 2009

irmi, já teprve přemýšlím co sníst, ale už mám v sobě jogurt 😀 akorát bych si dala mléko, ale to můžu až tak kolem oběda, protože bych se mohla z toho teď akorát tak pozv... protože si beru ráno železo 😝

chrobacek
9. zář 2009

Irmi jsi nervozní??? ze zítřka?? já jsem zvědavá jestli je tam alespon jedna holka 🙂))

chrobacek
9. zář 2009

Lucko a je ti líp s tím železem? projevuje se to ?

lucka.adis
9. zář 2009

Chrobi, jelikož nejsou takové pařáky a neměřím si doma tlak, tak nevím, jestli se to na něčem projevilo, akorát mě na tom štve to, že jsem ze začátku pěkně objímala záchodovou mísu 😠 😠 takže si člověk asi nevybere.
Uvidím na kontrole, ale tu mám až za 14dní a moc se na ni těším, protože uvidím prcka po měsíci.

chrobacek
9. zář 2009

😒 no jo ... to je co těhule? na čekačce na ty utz 🙂)) ze začátku to bylo často a ted se musí čekat 🙂)

irminka
9. zář 2009

ted mně volala kámoška a byla také tak vzteklá ohledně syna, že se musela vykecat..no nemáme to fakt těžké, my ženské? 🙂
Jsem zvědavá co tam bude zítra vidět, ale po dnešku se budu snad modlit, aby byli hlavně moc a moc hodné miminka a posléze i pubertáci, ale po dnešku nevím, nevím.Mimísci už slyší, tak asi měli dnes šok z toho řevu 🤐

miradka
9. zář 2009

Irmi, teda to je skvelý nápad, to by ma vobec nenapadlo. Tie čo som vyaukrovala by mali byť svetlohnedé, tak dúfam, že sa budú hodiť k ponču 🙂

lucka.adis
9. zář 2009

chrobi, je to tak prostě všude a ze začátku si mě hlídali skrz ty zvětšené vaječníky po tom OHSS, hrozilo mě i přetočení, což by byl fakt průšvih 😖 a neboj, tebe to taky všechno čeká...samozřejmě bez OHSS a problémů 🙂 myslela jsem jenom ten UTZ a pohled na miminka-miminko.

lucka.adis
9. zář 2009

Irmi, musíš nám potom napsat, co to teda vlastně čekáte 😵 😵 určitě se na ten UTZ moc těšíš..

Mir, budeš prostě kočka 😉 🙂

simulin
9. zář 2009

Dobré ránko,
dneska je tam zase tak krásně. 😉 Jen ty zprávičky by mohly být veselejší...Sun, moc mě mrzí, že to zase nedopadlo dobře ☹ Pořádně se vyplakej, ať se ti uleví, člověk to občas potřebuje. Je mi z toho moc smutno, moc jsem ti to přála. Ale není všem dnům konec a jednou se to určitě podaří.

Chrobi, spléhám na tebe, v nejbližších dnech to budou určitě pozitivní zprávičiky. 😉
Chanelko, super už budeš mít taky mimísky v bříšku, tak si to užij a domluv jim ať se u tebe pořádně zabydlí. 🙂

Mir, s těma fotečkama v albíčku si myslím, že to smazal admin, já tam měla taky minule obrázek hafíka a za dva dny byl smazaný, nj prostě to asi nesouvisí i když to pončo je přece oblečení pro těhu, tak nechápu. 😕 A hadříky tam máme přece všechny. 😎 Jinak manchestráky jsou moc pěkné, taky se teď dívám pro lacláčích.

Gabi a Luci jinak díky za info ohledně prodeje věciček od té paní v Brně, zatím tam ještě cestu nemám, segra jede dnes na dovču a já tam chci pak jít s ní. Přece jen se víc vyzná po Brně, když tam studuje... 😉
Gabi a když něco koupíš, tak to hoď do albíčka, ráda nakouknu, pro inspiraci. 😎

miradka
9. zář 2009

Irmi, počkaj čo nevidieť budeš mať ďalšie dva také poklady 😀 😀 to som ťa potešila, však 😝 Ale aj mňa to čaká
😅

sajmona
9. zář 2009

Holky ahooooj 🙂 chanelko ufff já jsem si teda oddychla 😉 tak todneska budou obě morulky,vidíš jak jsou šikovný ty tvoje děti 😉
Chrobi ahooj jak se cítíš??zítra tam budou,prostě musí!!!!
Já jsem včera byla uplně nešťastná,moje mamka mě půjčila svýho talismánka,co jí vždycky přinese štěstí...aby přinesl i mě a já ho blbka nechala na nočním stolku a jeden ze psů,nevím kterej ho okousal:(((( tak jsem volala mamce ještě večer,naštěstí to vzaladobře a prý třeba bude mít ještě větší sílu než měl 🙂 jinak jsem si udělala radost a koupila jsem si notebook,mám strašnou radost z něho,je to můj první vlastní počítač který je jen můůůůj 😅

chrobacek
9. zář 2009

saj a sim ahoj 🙂)

sajmona
9. zář 2009

No ahoooooj holka koukám jak jsi dneska zase testovala,už aby ti přijel manža at tě nesvrbí ruce 😉

lucka.adis
9. zář 2009

Sim a Saj, ahooooooj..

simulin
9. zář 2009

Irminko, no s těma dětma, to asi není vůbec jednoduché, kor v pubertě. Mají svoji hlavu a přes to vlak nejede. Ale jakmile si mají něco udělat, uklidit nedej bože sami něco vyřídit, tak to už jsou jim rodiče dobří. 😠

Saj, tak to je super, nebudeš na dvoči od nás odpojená. Já si koupila notas loni a taky jsem z něj byla moc nadšená. 😵 A jak se jinak cítíš?

lucka.adis
9. zář 2009

kočky, nevíte co je se žabičkou... dlouho se tu neukázala a snaha taky ne 😖

chrobacek
9. zář 2009

saj jojo už dojede tak zejtra netestuju 🙂)))))

simulin
9. zář 2009

Chrobi a Luci achoj.... 😀

irminka
9. zář 2009

Miradko: na miminka se moc těším , to máš pravdu. Ríšánek je také hodný, ale někdy má takové nápady, že by ho člověk trefil 🙂 Ale už se uklidnuji, jdu vařit ty povidla, tak se těším......
Navečer písnu...papapapa a držte se holčiny jedny 😉

chrobacek
9. zář 2009

asi si holky vesele těhulí a kašlou na nás

simulin
9. zář 2009

chro a já myslela, že zejtra jo, když je ten čtvrtek, ne?

chrobacek
9. zář 2009

😀 😀 😀 sim jasně, že testnu 🙂) ale natajnačku

miradka
9. zář 2009

Díky Sim, aj ja myslím že budú fajn, akurát ma znervózňuje, že mi z aukra neprišiel žiadny mail, tak neviem či mám napísať tej pani...či možem už poslať peniaze. Chcela by som ich mať čím skor doma. 🙂
Nepáči sa mi, že admin si može robiť s mojimi fotkami čo sa mu zachce. Mal by ma upozorniť ak to podľa neho nesúvisí s témou a nie drzo vymazať 😠

simulin
9. zář 2009

A Irminka jde zítra na velký UTZ? To mi nějak uniko. Tak to jsem moc zvědavá na mimísky a taky co to bude. 😎

irminka
9. zář 2009

mně také vymazali křečky, ale napsali mně, že je budou mazat, papapappa