CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
9. zář 2009

lcuka: me ho objednali zrovna v tom 12tt,takze jsem se uz pak nemusela objednavat!!!

miradka: nechapu,proc to posila jako obchodni balik,ja to vetsinou posilam jen doporucene,obchodni balik je vzdycky drazsi!!!

ywushka
9. zář 2009

ja se jdu nudit k vyrobe ozdob🙂 jinak divali jste se do albicka?? Vcera jsem zacala delat tu girlandu,tu muzu dokoncit,az me pridjou ty srdicka k tomu,ale to kolecku uz mam hotove-bude to do detskeho pokoje

simulin
9. zář 2009

Mir, to máš pravdu, měli by na to upozornit, když chtějí neco smazat. 😠

Chro no já už jsem se lekla, že porušíš tradici. 😀

ywushka
9. zář 2009

jejda ty fotky v tom albicku uz nejsou☹ asi me je admina pomazala☹

simulin
9. zář 2009

No, Ywushko, taky je tam nemáš. ☹ Admin, nám tu dělá pěknou čistku. 😠

miradka
9. zář 2009

No tak ja si zmažem sama tie košíky...ale ak mi zmaže pončo, tak im napíšem že je to tehu oblečenie na zimu

miradka
9. zář 2009

Letí holky, vrátim sa o 12. Pá zatiaľ

sajmona
9. zář 2009

Holky hodila jsem do alba moje psí mimina,tak kuknite než mi to smáznou 😉

lucka.adis
9. zář 2009

Saj, pěkné mimina...po kom jsou 😀 ???

Tak já jsem se dneska objednala na ten velký UTZ ve 20tt, jdu tam 1.10 🙂 možná by mě vzali dřív, ale chtěla jsem jednoho vyhlášeného doktora.

lucka.adis
9. zář 2009

Já mám v Albumech zatím všechno 😕 ale jinak bych jim napsala, aby vás příště kontaktovali, než vám to vymažou 😠

chrobacek
9. zář 2009

mě Londýn taky zatím nevymazali ale králika jo

sajmona
9. zář 2009

Luci no hádej🙂 ale manžel říká že ten bílej prý po mě 😀

lucka.adis
9. zář 2009

Saj 😀 😀

sajmona
9. zář 2009

Holky moje jdu si chvilku bucnout,nějak mě to zmáhá 🙂 chrobi ty jsi v práci a nebo máš volno??

simulin
9. zář 2009

Saj, to máš teda doma sestavu.... 😉 A dcera je moc hezká určitě po mamině. 😉

sajmona
9. zář 2009

sim: že? ale je s nima sranda🙂ted je mám na krku jen já,takže venčení nekolikrát denne...super já lenoch 🙂

simulin
9. zář 2009

Saj, aspoň pěkně vyvenčíš i dětičky v bříšku. 😉 No mně teď daly potvůrky zabrat, šla jsem umyt mamce nádobí a začalo mi být nějak zle, normálně jsem to neudržela a párkrát blinkla 😠 , ale snídani už jsem měla ztrávenou, tak že jen voda a slinky. 😅 No ale fuj, nemám to ráda, byla to moje první větší nevolnost s bobkama. 😝

simulin
9. zář 2009

No nic, taky vás teď opustím, jsem u maminy v Uh. a dnes už frčím domů. 'Tak že se ozvu až později. Zatím pa, pa.

snahapada
9. zář 2009

ahoj holky ja jsem nasrana porad nam tady delaji neco s kabelovkou takze jnternet chvilku jde a pak nejde tak nevim co se deje od zitrka nam ho pry vypnou na delsi dobu takze vas zase stratim nevim na co to platim nemuzu vas ani docitat 🙂 🙂 ywusko co se dela na tom velkym uz ja jdu 23.9 a reknou mne pohlavi uz konecne

snahapada
9. zář 2009

chrobacku tobe drzim palce jak hrom uvidis ze to vyjde

chrobacek
9. zář 2009

snaho.. ahoj ... děkuju moc ... uvidíme zítra to se rozhodne....

chrobacek
9. zář 2009

saj já jsem v práci furt 🙂)

snahapada
9. zář 2009

to vis ze tam budou ja jsem taky vysilovala a dockala jsem se a ty musis taky se dockat verim tomu

chrobacek
9. zář 2009

no jo ale ty jsi měla mražáčků 🙂))

cincolina
9. zář 2009

Ahoj holky,
dneska dopoledne jsem byla na semináři, tak se hlásím až teď 🙂
Chrobi, pořád říkám, že je ještě brzo, i zítra bude brzo, na OBI přece říkají, že nejdřív 10 den... Tak neboj, budou tam!
Chanelko, držím palce na morulky.
Já čekám opět na jednu hodinu, doufám, že moje moruše to hCG vypouští pořádně. Dnes by prý měla být dvojnásobná hodnota.

chrobacek
9. zář 2009

cin neštvi mě 🙂) a co ty tvoje čárky??? 😀 moruše se snaží určitě 🙂) bude tám minimálně 500 🙂))

cincolina
9. zář 2009

No jo já vím 😅 , ale to byla výjimka 😉 . A určitě mamatestuj, ten je nejlepší 🙂

cincolina
9. zář 2009

Chtěla jsem ti ty středeční čárky vyfotit a už tak jaksi vybledly, byl to fakt jenom duch 🙂

chrobacek
9. zář 2009

😀 😀 😀 já ti dám vyjímku 🙂))))) ale na mamatestu nebude nic ani zítra... kde by se to tam vzalo, když dnes je 10cit nega ....ale testnu jím mám ho nachystanej

chrobacek
9. zář 2009

ale v ten čtvrtek je hezky vidět