• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

6. srpna 2016 
10. zář 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda holky, dneska jsem měla jít na Obi a vesele mě návštěvu zrušili, protože tam není Vrána.. tak jsem taková rozhozená. Mám toho teď strašně moc a všechno mě se.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
V pondělí mám přjít na 11h, asi si projdu jen výsledky a kašlu na všechno, protože teď nejsem ve stavu, kdy bych chtěla něco podnikat :frowning2:
10. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci: neboj, ber to v klidu zvlášt od sestřičky co je nepříjemná, test se udělá znovu a bude to v pořádku!!
10. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
el jak to? co tě trápí?
10. zář 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Chro: úplně Tě chápu, když jsem si tehdy dělala ty testy a viděla to bílo a představu, že si tím projdu znovu..ale zase i tak v krvi se objevit hcg může!!
10. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak si to tady čtu, tak je tady nějak smutno....chybí mi tady Sune!! Drž se, všechno bude zase dobré!! Elennko, Ty stimuluješ? Petulo: držím moc pěstičky na vynikající vajíčka a hlavně Tvůj třetí a USPESNY pokus věřím v to!!
10. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Elennko: ale Vrána tam už od června není..prý je na rizikové odd., tak jak jsi mohla být k němu objednaná? přece to tam věděli,tak se objednej k Crhovi je velmi dobrý a je tam skoro pořád!
10. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky: mně ti mimísci snad odebírají mozkové bunky, já na ten velký UTZ mám jít až zítra. manža si ohledně nás i přehodil službu, aby mohl jet se mnou a já to popletu, takže naše domácnost bude dnes asi velmi tichá... :angry: Takže den blbec...

Chrobi: ještě nehaž flintu do žita, krev vše potvrdí a když můžet láteřit do kalendáře na jméno Irminka...já to snesu

Miradko: mně tvrdne břicho už tak 3 týdny a je to takový pocit napnutí, nebolí to, ale je lepší brát magnésko. Mně ho napsal gyndař, ale může i obvodák.....Nevím, jestli ti v nemocnici nějak pomůžou, ale určo ti napíšou ten Magnosol....
10. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Irmi ty jsi trdlo ... :slight_smile:
10. zář 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi, vyznáš se v těch grafech BT na FF?
10. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi, opravdu ještě nehaž flintu do žita. Dokud není MS, tak tam ještě šance je.

Jinak já se tady ukážu asi až zítra, jsem dneska fakt mimo a pořád jenom bulím... jedniné štěstí je to, že mimi se projevuje kopáním, takže vím, že je živé :dizzy_face:
Mějte se pěkně.
10. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
monul ve ff se vyznám

lucinko opravdu se neboj bude to dobré
10. zář 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
luci: přesně tak, to bude dobré neboj, může to být falešně pozitivní a potom na velkém UTZbude vše OK
10. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Miradko,

horcik si kup v lekarne, Magnesium lacticum je volne prodejne. Jsou to tabletky, brala jsem je nejdriv na krece v nohach, pak na tvrdnuti briska a kdyz jsem pak ve 29tt lezela na Obilnaku s hrozicim predcasnym porodem, tak mi ho davali take. 4x2 tbl denne. A brala jsem ho pak i doma az do 36tt.

Piti mineralky Magnesie nebo sumivy magnesko je uplne na pytel, je tam toho malo :frowning2:
10. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Majdulo: jejda, ten váš malý prcošek je nádherný a také ty fotky....to je prostě nádhera.Asi vás focení dost baví, že? Jde to poznat. A vidím, že máš v albíčku látkové plenečky, používáš je? A ten šátek, to je super.
Moc se mně to líbí, ale nevím, jak bych dvojčátka poskládala do toho šátku. To asi nejde,že?
10. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci: nebud smutn určitě to bude dobrý :wink: :dizzy_face: miminko je v pořádku
Tak dnes je fakt den blbec.Mě ještě nedošla nemocenská ani za červenec a tak jsem si dneska řekla že to vyřeším a zavolám.Úšetní v práci mi řekla že to museli mít na socialce cca 10.8.a mají na vyplacení 30dní.Tak jsem volala na sociálku ....no a oni tam moje papíry prý ani nemají...dobrý že??? takže se to bude dělat znovu,a můžu být klidně bez peněz,však na co prachy žeeeee???????ty nepotřebujeme.
10. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no hlavně, že to předělali a vypláci to sociálka když to vyplácel zaměstnavatel tak nebyl problém
10. zář 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky nebuďte smutné zase bude líp, myslím na vás :wink:
Majdulko teda Radimek ja fakt hezounkej a fotky taky máte krásné a nejvíc se mi líbí ty popisky jak je s tou holčičkou, super :dizzy_face:
10. zář 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrána funguje i na obi, byla jsem u něho v červenci, ale dělá jen odpolední poradny, jezdí z Bohunic.. A jsem teď ve stavu, kdy se nechci do ničeho pouštět. Bohužel mám problémy se zády a v říjnu musím na imunologii kvůli opakovaným herpetickým infekcím.. a bohužel ani po psychické stránce to není dobré, mám stresy v práci.. a doma je to jak na houpačce.. takže asi tak... V pondělí si jdu pro výsledky, jen zkonzultovat.. ale vidím to, že do konce roku nechci o "plánovaném snažení" slyšet.. nebudu se cpát ani hormony, buď tělíčko naskočí nebo ne.. a snad do konce roku stihnu i lázně, popř.se dát trochu do kupy..
10. zář 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi:no to je pravda,a nejlepší je že kdyby jme jim dlužily my prachy tak to z nás vytáhnou i s penálama.Ted mi volala ůčetní,že jim tam volala znovu a prý tam fakt o mě ani ň není tak jim to bude faxovat znovu a tak snad se to vyřeší.Já nemám ani floka,manža v praze a já tady žeru čočku na kyselo:slight_smile:)))
10. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Vás nestíhám moc číst, tak těhulkám přeju rychlé naskakování týdnů, snažilkám ty // na testíku... a snad vás dočtu večer u růžovky.. :wink:
10. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
El jasně dělej jak je to nejlepší .... my taky plánovaně snažit nebude tak půl roku .... prostě si budeme muset dát oraz a čekat na zázrak....
10. zář 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
elenn: to mě mrzí že máš špatný období,budu na tebe myslet at se to zlepší a chod sem za nama častěji :wink:
10. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Rioko Majdul obě máte krásné dětičky :slight_smile:))
10. zář 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Je toho teď hodně i v práci... a není na nic nálada... :frowning2: a dneska byla staniční z odd. velice nepříjemná..
10. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi, díky, mám z toho grafu radost, i když samozřejmě, sex v den ovulace nebyl, takže naděje nic moc...
10. zář 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
mona před jo?
10. zář 2009 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
byl, ale nevím který dny, mám to napsaný doma, musím na to kouknout do ručně kresleného grafu...máš vyzkoušeno, jestli jsou ty výpočty věrohodné? myslím podle UTZ a tak?
10. zář 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
mon to nemám protože mě nikdo cyklus nikdy nesledoval
10. zář 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
což je možná taky chyba
10. zář 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek