CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

petula82
10. zář 2009

Ahoj Chanel,tak jak je? Přeju ti ať vše dobře dopadne.Holky,já měla pokaždý Opu14.dc a teď to bude asi 15.dc.Myslíte,že se stává to,že nějaký stihne do té doby prasknout?Není to tak,když praskne jedno,prasknou všechny?To je otázek,to víte,jenom přemýšlím,aby nám nechtěly utéct.

chrobacek
10. zář 2009

Petul myslím, že to mají pod kontrolou já mám teda 13DC a to většina .... kdy jsi byla na UTZ a jaké jsou folíky atd....vůbec nevím v jaké jsi fázi

snahapada
10. zář 2009

luci to bude v poradku to same mnela moje teta a potom prisly na to zeto byl falesny poplach tak drzim palce at to dopadne dobre tfuj tfuj

ywushka
10. zář 2009

petu: ja jsem taky mivala opu tak kolem toho 13-15 dne cyklu a kdyz praskne jedno tak neni podminka ze prasnou vsechny!! Proto se hlidaji ty hormony,aby se predcasnemu praskani predeslo!!! Takze se neboooj

miradka
10. zář 2009

Snaho, ja viem tak, že je len na predpis 😕 no dnes to už nechám tak, zajdem zajtra na kontrolu, chcem aby sa mi mrkol, teda prehmatal čípok, lebo minule sa nepozrel, asi preto lebo tam bol so mnou aj moj mužík...

chrobacek
10. zář 2009

čau holky jdu

petula82
10. zář 2009

Holky já si to myslela.To víte,jsem jenom zvědavá ženská

snahapada
10. zář 2009

miradka ale ja si ho kupovala normalne unas v brne bez predpisu je to v sackach a dava se do vody ja kdyz byla v pondeli u dr. tak mi to rekl at si ho koupim a a ja vzdycky kdyz jdu k dr. tak mne prohlizi hlavne cipek a vzdy to mam dobry tak si tam prosim te radsi zajdi ale vim urco zeto bude dobry mne zatim jenom trapi ty pohyby nic jineho ale vsichni rikaji ze mam cas a ze mam bricho cim dal vetsi

chanel
10. zář 2009

Petulo, tento problém jsem ted taky měla, dělali mi OPU dřív 13DC a asi i něco prasklo, ale všechno neodejde, to se neboj! Bylo mi divný, že mi po OPU okamžitě dali kapačku s antibiotiky, protože jsem v sobě měla folikuly s krví! No fuj!

lucka.adis
10. zář 2009

Holky, díky moc za podporu, ale uvidím zítra, jak na tom vlastně budem..teda to asi budu 100% vědět až po nějakém vyšetření, ale i tak se aspoň dozvím co je tam špatně.
Pořád na to musí člověk myslet, nějak to nemůžu vymazat z hlavy, ale snažím se být aspoň trochu v klidu, aby jsem neublížila nějak mimiňouskovi 😔
Jinak jestli tam budou zase takové milé sestřičky, tak se tam s nimi opravdu pohádám i za cenu, že bych si potom šla stěžovat k vrchnímu, protože toto se přece nedělá. Chtěla bych je vidět na místě každé maminky, které to vyjde špatně.

miradka
10. zář 2009

Snaho si moc hodná, ja tam zajtra zajdem a ten mognosol si kúpim. Inak ja neviem ako je to s pohybmi, zatiaľ buď kľudná, keď tak zajdi k dr a ten by ti mohol priložiť ten prístroj aby si počula srdiečko 🙂

lucka.adis
10. zář 2009

Snaho, když půjdeš na kontrolu k dr.tak ho požádej, jestli by ti udělal třeba UTZ a nebo jak píše Miradka.. každému ty pohyby začínají jinak. Já je ještě nemám vyloženě na boule, ale vím, že tam něco mám...takové jakoby bublinky 🙂 🙂 a doufám, že to je mimčo.
Oni se ti rozkopou a potom budeš ráda, když budeš mít aspoň chvilku klid a budeš moct relaxovat, aniž by tě mimča nějak rušili 😀

zabicka007
10. zář 2009

Ahoj zlatíčka,vůbec jsem neměla čas zapojovat se do diskuze,ten můj workoholik má totiž dovolenou takže si připadám jak dostihovej kůň...zrovna dneska například dovezl půlku prasete, a já ty kusy masa musela omývat, pevně věřím, že to žádná z vás nikdy nemusela zažít, protože je to dost otřesný zážitek...mám po něm dojem, že je ze mě vegetariánka 😀
Když je chvilka tak Vás aspoň poctivě dočítám,takže:
Chrobi,pevně držím pěsti, ať to vyjde!!!!
Saj,já myslím podle zatímních příznaků že je to na dobré cestě!
Na všechno reagovat nezvládám, ale všechny Vás moc moc zdravím a po neděli se polepším, slibuju! To už bude můj drahoušek navštěvovat zaměstnání! Jupííííí 😀 😎

miradka
10. zář 2009

Snaho, práve som našla na nete, že ten liek je asi volne predajný a stojí okolo 144 Kč ale keď ho predpíše dr, tak je tam doplatok 19,60 Kč čo je teda dosť rozdiel. Keď tak si ho aj ty nechaj predpísať, treba šetriť, bo som práve počúvala správy a ten štátny schodok chcú riešiť šetrením na porodnom, materskej atd... 😠

miradka
10. zář 2009

Žabi ahoooooooj, tak ten zážitok ti nezávidím. Uži si chlapíka a potom čau a budeš sa venovať nám 😀

zabicka007
10. zář 2009

Jo a hlavně moc mě to mrzí Sune, musíš být hodně sílná abys tenhle další neúspěch zvládla, ale hlavně trvej na tom, ať s tím doktoři něco dělají, takový návrhy jako IUI ať si strčí někam!!! 😒

miradka
11. zář 2009

Dobré ránko holky, ako ste sa vyspali? Prajem vám pekný deň. O 7 volám sestričke či možem prísť pre ten horčík..

ywushka
11. zář 2009

zabi: jejda ja bych sveho chlaba zabila!!! Ja mam naopak manzela,ktery se zrovna dvakrat sam od sebe do neceho nehrne😀,ale uz se to celkem naucil co bydli tady🙂,kdyz bydlel doma se svoji maminkou,tak neumel nic....A nekdy se u te prace vzteka,ale nastesti ho to pak prejde a vzdycky to dokonci....🙂,i kdyz mu musim nekdy poradne vynadat🙂

Miradka: no ja ti ani nevim jak jsem se vyspala,ted se mi zaviraji jeste oci,ale asi kdybych si lehla do postele,tak bych uz nezaspala🙂!! Ja mam dneska v deset zubare,se nemuzu opravdu dockat🙂

Preju vam krasny den!!

cincolina
11. zář 2009

Holky, dobré ránko!
Chrobi, tak jak?

chrobacek
11. zář 2009

dobré ráno, dnes místo testu byl sex 😎 cin já to zabalila ty // už tam nebudou takže čekám mršku 😔

ywushka
11. zář 2009

chro: ty jsi trubicka!!! Mela jsi to jeste vydrzet,proc to vzdavas??

chrobacek
11. zář 2009

protože tam nějsou vím to ....

chrobacek
11. zář 2009

yw jelikož jsem nic v obchodě nekoupila budu obejdnávat přes galanerku.... ty stuhy používáš teda taftové a na 12 tku kouli 4 cm?

ywushka
11. zář 2009

jedja.... nebud takova.... negativni test jeste nic neznamena!!! pro normalni MS byc ti rekla,ze se to asi nepovedlo,ale zatim prece ani nespinis nic,treba je to je pomalejsi drobek,ktery te napina!!!

chrobacek
11. zář 2009

hele já su asi blbá nebo tam stuhy nemají .....

chrobacek
11. zář 2009

yw... jasně, že tam může být ale je to tak 5% navíc cítím mrchu a dojde zítra.....ale na krev půjdu... 😉

sajmona
11. zář 2009

dobré ránko holky🙂

hanulamarkova
autor
11. zář 2009

ahoj holky moc dlouho jsem u vás nebyla...chrobi vydrž...ať to bude tak nebo tak drž se moc ti držím palečky... luci já byla s malou na plodovce protože jsem o to před tím přišla a byla totlálně v pohodě...pak mi zjistili hraniční hodnoty listeriosy...i to se spravilo, tak hlavu vzhůru a drž se bude to ok i když triple testy tak vyšli...je jeětě nějaká jiná možnost než amniocentéza?
ywuško ty jseš tak šikovná ty koule jsou nádherné moc 😀
Cin a ty jdeš na UTZ kdy? Nebo už jsi byla? a co hcG zvedá se?
jinak já zatím nic mrcha nechce dorazit tak dnes testnu aby jsem věděla na čem jsem ale nevidím to ... spíš to budou rozhozený hormony uvidíme...dnes jedeme za švagrem na SK tak tu zase nebudu tak se mějte hezky o víkendu

sajmona
11. zář 2009

Hanul: to by bylo super,kdyby jsi byla těhu,po nevydařeným ivfku 😵 přeju ti to
chrobi: ty jsi to teda vzdala kočko ☹ ,je to těžký pořád věřit,když na testech nic,já to chápu,ale na druhou stranu co si celou dobu nalhávat a netestovat,to zklamání pak musí být o to větší,já taky uvažuju,že asi testnu v nedělu to bude 7 dpoet. bolesti břicha pominuly a dostavily se uplně jiný....klasika bolest v kříži ....mrcha ☹ 😖

chrobacek
11. zář 2009

saj tááák ted si to přesně vystihla já kdybych netestovala a měla tam jít v pondělí a na konzultaci si říkat uvidíme z krve a pak mi řeknou, že je negativní tak se složím... to bych fakt nerozdejchala takhle s tím počítám....saj na mrchu je brzo to nebudou mrcha bolesti.. ono to fakt po to ivf bolí tak nějak stejně mě jak na mrchu... ale jestli vydržíš tak zkus testovat co nejpozději ...