CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
11. zář 2009

já jsem šla do té laparky hned jak mi to navrhli,alespon to má člověk hned za sebou a ví na čem je..

chanel
11. zář 2009

Mir: mě právě přišlo, že Ti vůbec nic není! 🙂 Tak jsem si říkala, že bych taky mohla být takový štastlivec, z blití mám fobii, tak si užiju 😠

cincolina
11. zář 2009

Chro, ach jo. Moc mně to mrzí.

chrobacek
11. zář 2009

jojo chanelko tak to je další věc co si říkám jestli tam mám endo tak alespon můžu začít s léčbou .... takže jo volba je jít na laparku hned OK beru 🙂))

yv no jo my máme taky spermiogram k ničemu

chrobacek
11. zář 2009

cin.... ☹

tak jo v pondělí tam volám kdo děla konzultace jestli tam nebude čadová tak na to prdím a nejdu tam ... a objednám se k ní

chanel
11. zář 2009

chro: běž co nejdřív, fakt je to jen jeden den, co budeš celý den spinkat a odpočívat a pak jdeš domů, nic bolestivého a k nepřežití to není,já jsem na tom byla špatně a zvládla jsem to na jedničku!! Budu Ti držet pěstičky,aby to měla rychlý průběh a všechno dobře dopadlo!!!

chrobacek
11. zář 2009

no jo ... pak se fakt musí být 14 dní doma?? já v práci to totiž taky nemám lehké mám termíny takže to budu muset poladit podle tohoto

chanel
11. zář 2009

Co se tak objednat k Ventrubovi?? Ten mi dělal laparku a i Sune a je na to machr!!!!!

chrobacek
11. zář 2009

no to nevíš kdo ti ji bude dělat ne? mě jde o tu konzultačku protože minule z crhy jsem byla vedle jak ta jedle

chanel
11. zář 2009

budeš doma tak dlouho jak to Tvůj stav bude vyžadovat, po laparce asi určitě týden!To musíš ležet,aby se to vyhojilo!! Zdraví je přednější než práce!!

yvett09
11. zář 2009

Chro - a co cviceni Mojzisovou metodou? Ja jsem si uz sehnala doporuceni od sve gynekolozky a zacnu s tim taky. Cvici se i na Obilnaku, uz jsem si tam volala a meli by zacinat s kurzem behem rijna nebo listopadu. Asi podle poctu zajemkyn.

chrobacek
11. zář 2009

hmm ale za mě to nemá kdo udělat

chrobacek
11. zář 2009

aha a na to musíš mít doporučení? proč to nenapíše obilnák?

chrobacek
11. zář 2009

jako určitě bych chodila....

sajmona
11. zář 2009

já taky🙂))

chrobacek
11. zář 2009

saj ty nikam ty jsi už ted těhu !!!!

sajmona
11. zář 2009

no...nevim nevim 😒

yvett09
11. zář 2009

ja jsem si to nasla na webstrankach kde se to v Brne cvici a mimo jine se mi nasly dve pani na Obilnaku. Hned jsem tam volala a rekly mi, ze potrebuji doporuceni od sveho gynekologa. Ja nevim proc, mozna by se to jinak muselo platit. Fakt netusim. Zasla jsem si na gyndu, rekla, ze mam za sebou 2 neuspechy a doktorka mi to hned napsala. Pokud tam pristi tyden pujdu domluvit tu laparku, tak bych tam zrovna hodila to doporuceni.

yvett09
11. zář 2009

mozna, by to mohli napsat i na OBI, zeptej se na to.

chrobacek
11. zář 2009

jojo ted jsem se dívala, že to našlo dvě na obil....tak jo já se zeptám čadové jestli mi to nemůže napsat a jinak půjdu na gyndu ... i když teda se mi nechce....jééé budeme chodit spolu??

chrobacek
11. zář 2009

Vlastní vyšetření a cvičení...

Vlastní vyšetření se provádí ve dvou dnech za sebou, 1. týden po menstruaci.

1. den
První den se provádí vyšetření a mobilizace kostrče (velmi šetrným způsobem) a odstraňují se bloky na páteři a SI skloubení (spojení mezi kostí kyčelní a kostí křížovou). Současně se naučíte prvních 6 cviků. Dozvíte se jak co nejlépe a pohodlně sedět, ležet a nosit lehké i těžké předměty, aby se bloky na páteři, žebrech a pánvi znovu neopakovaly.

2. den
Druhý den se znovu vyšetřuje, aby se zhodnotila předcházející terapie a současně se vyšetří zbylé bloky žeber, páteře a SI. Mobilizací se odstraní všechny další blokády žeber, páteře a pánve. Znovu se zkontroluje Vaše cvičení a dostanete instruktáž, jak zachovávat pitný režim a pohybové stereotypy běžného dne.

Každá další kontrolní návštěva se provádí 1.týden po menstruaci 1x za měsíc.

Při návštěvě po prvním měsíci se zkontroluje Vaše cvičení, které je nutné cvičit pravidelně každý den, aby bylo dosaženo optimálního držení těla. Současně budete znovu vyšetřeni a budou provedeny zase všechny mobilizace páteře, žeber a SI, bude-li to třeba. K daným 6 cvikům se naučíte ještě další nové 3 cviky. A vše bude opět znovu zkontrolováno za měsíc. V případě jakýchkoliv dotazů a jiných nových problémů je dobré se dostavit ke kontrole dříve, vše se řídí podle Vašich individuálních potřeb.

Cvičení by mělo trvat alespoň 6 měsíců, aby se svaly vypracovaly a umožnily , aby pánev byla držena v ideální poloze.

yvett09
11. zář 2009

Chro - jsem pro. Budu rada, kdyz budu mit nekoho s kym bych tam chodila. Musime zkratka zkusit vsechny moznosti a udelat taky neco dobreho pro sve telo. 🙂

yvett09
11. zář 2009

kdo se jeste pripoji holky? 🙂

chrobacek
11. zář 2009

saj já ti dám ... nevim nevim ... ale já vím

chrobacek
11. zář 2009

yv já ted pred ivf byla na dornově metodě práve na srovnání páteře a ta ženská mi to ivf vymlouvala... no vedela proč

yvett09
11. zář 2009

co to je dornova metoda? je to neco podobneho?

sajmona
11. zář 2009

chrobiii....kééééž bys měla pravdu holka.Testnu v nedělu...sem dělala tvrďacku a asi to dýl nedám 😀

chrobacek
11. zář 2009

no tlačí ti na ty vyosené části páteře a vrací ti to zpět
a srovnává nohy můžeš mít jednu delší tím sedíš nohu přes nohu a tim padem jednu stranu zatěžuješ víc a tu páteř máš vyosenou
já mám bederní a krční a tím pádem u té bederky zablokované místo a hodně

saj jo klidně testni je to lepší jak si to furt říkat ... teda pro mě

chrobacek
11. zář 2009

tak se srovnává kostrč tu mám taky vyosenou

yvett09
11. zář 2009

nekdy ta pricina problemu s otehotnenim muze prave spocivat v takove "blbosti" jako je spatne drzeni tela.