• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Obilný Trh Brno II.

9. prosince 2016 
yv no právě dvakrát se mi děti nechytly takže to je alarmující musím s tím něco dělat !!!!!
11. zář 2009 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, myslim, ze jsme na tom celkem podobne. ja jdu do toho... laparka, cviceni, vitaminy, Femigard a hlavne SEX :grinning:
11. zář 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
yv jo já dnes objednala vitamíny pro manžela a chtěla jsem pro sebe alespon ten femigard a tom kde jsem objednávala tam neměli ... tak mají to normálně v lékárně?
11. zář 2009 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jsem doma.Chanel,moc tě zdravím,i vás ostatní
11. zář 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim, ze ne. My to objednavame na internetu. Jaky vitaminy pro manzela objednavas? Jinak ten femigard u nas bral i manzel. Nejdriv se spiral, ze mu pry potom narostou prsa, ale pak se uklidnil a bral ho taky. Musi se dodrzet trimesicni doba - kazdy den, trikrat pred jidlem.
11. zář 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eregma MAX power
Kyselina listová Super tbl.60
NATURVITA A.S.
MedPharma Vitamín E 200mg forte tob.107
MEDPHARMA S.R.O.
Nature's Bounty Manchurian ginseng tob.50x250mg
NATURE´S BOUNTY
Selzink Plus tbl.30
PRO.MED.CS PRAHA A.S., PRAHA
Vrbovka malokvětá 40 ml - Herba Vitalis
HERBA VITALIS
11. zář 2009 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v tomhle pojedeme :slight_smile:)) musí to pomoct :slight_smile:))

pet tak jak???
11. zář 2009 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wow, to je pekny seznam, a zaznamenali jste nejake pozitivni zmeny ve spermiogramu pri tomto mnozstvi vitaminu?
11. zář 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak já ještě mrknu na net co ještě dáváš chlapovi?
11. zář 2009 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
yv a zlepšil se vám spermiogram jak píšou???
11. zář 2009 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme stejnou otázku :slight_smile:

toto nebral předtím ... ale multi macu a pak macu to bere od února a až ted se zlepšíla morfologie 1-3% na 15%, ale to nevím jestli to není tím, že mají nový mikroskop :slight_smile:))))
11. zář 2009 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Femigard pro muže má zřetelný účinek v sexualitě po týdnu, spermiogram se podstatně zlepší za 3-5 týdnů.
11. zář 2009 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bral ten zinek a femigard, to je asi vsechno. On by toho ani vic nezvladl :slight_smile: taky to bere tim stylem, ze kdyz jednou zapomene, tak si podruhe vezme dvojite mnozstvi atd. no zkratka chlap. Jakokoliv prasky moc nemusi.
11. zář 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi tak OPU budou v nedělu,sliznicu mám 9.a vajíček k dnešku nějakých 16 .Večer bude pregnyl.Minule jsem jich měla víc,ale jsem ráda,že jich je miň.V jednom vaječníku mám trochu tekutiny.A ty to nevzdávej,počkej na krev.
11. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, za chvili padla, tak rychle domu. mejte se fajn. a Chrobi - jeste nehazej flintu do zita i pres to krvaceni to jeste muze byt OK. Krev to rozhodne :slight_smile:
11. zář 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten femigard je na měsíc nebo jak dlouho to vydrží ?

pet tak to je masakr to bude vajíček :slight_smile:)))..... krev bude negáč není na co čekat :slight_smile:
11. zář 2009 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi já to měla tehdá u 1.ivf,testy z moči negativní,ms slabá a krev byla pozitivní.Ty testy jsou šmejdy,já jim nevěřím.Sice jsem si už nějakej koupila,ale to protože jsem baba zvědavá
11. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, s tím cvičením Mojži, můj předešlý gynekolog, se kterým jsem probírala moji dělohu - mám jí prý o něco menší či co, tak při dotazu jestli by nepomohlo cvičení mojži, málem spadl ze židle, řekl mi že k otěhotnění je potřeba hlavně sex, kterej paní Mojžíšová neměla, a i přes všechny tyhle cviky, které vymyslela, nakonec otěhotněla, ale uměle :angry:
11. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
I přes to jsem ale ochotná vyzkoušet vše, takže uvidím co se dozvíme na středeční konzultaci, a popřípadě se na to cvíčo taky zeptám...myslím že Čadová už pozná kdo chodí na koníka, páč se tady vždycky načne nějaký téma, a pak 100% všechny chodíme se stejnými dotazy :grinning:
11. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, a copak ty vůbec děláš? termíny...děláš v marketingu či co??? :sweat_smile:
11. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak, manža bral chvíli Tribulus, nevím jestli to píšu správně. Byl po tom nadrženej jak polární motýl....asi mu ho zase koupím :wink:
11. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejd avy jste baby ubrebentene:slight_smile:!! Ja jsem uplne zapomela,manzel me ted veze na slucak se spoluzakama ze zdravky:slight_smile: Mame to v pul seste v kyjove:slight_smile: Tak se na ne uz tesim,jsem je nevidla ani nepamatuju,to je jen takovy maly slucacek...jen par lidi:slight_smile: Preju vam hezky vecer pa a zitra si vas doctu
11. zář 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto: tak to je dobrá uroda, ted se šetři a hodně pij..chtěla bych se zeptat, Ty jsi tedy taky měla u prvního ivf, pozitivní krvičku jako já, testy jsem taky měla neg.a ms silnou...ale pak už jsem měla jít na ultrazvuk, že se podíváme na mimi a bylo padla,krev šla dolů a proběhl spontální potrat bez revize,t.j., 14 dní silného krvácení a bolestí :confounded:
11. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tehdá začala hodně silně krvácet,tak jsme jeli do nemocnice a tam mě třetí den,co jsem tam ležela čistili.Tak jsem je taky neviděla.A u druhýho mě nečistili,to jsem měla ty hodnoty nízký.Chanelko přece tu nebudeme probírat minulost,teď je důležitá přítomnost.Musíš myslet pozitivně a uvidíš,že to dobře dopadne!!! :slight_smile: Máš pejska,ten by tě rozveselil.Měj se hezky,pusť si třeba pohádku(žádnej horor).No jsem zvědavá na tu úrodu v nedělu,mě by stačily dvě a pořádný.Je to můj poslední pokus,tak to by bylo,aby nebylo.pak už si počkám kdyžtak na adopčátko,to máme taky za pár. :wink: To víš,řešení se vždycky najde.Měj se pěkně
11. zář 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný večer :slight_smile: tak mě skončil náročný pracovní týden.. ještě jsme dneska stihli návštěvu manžových rodičů, já se projela našim novým autíčkem... a teď tak lehnout do postýlky...
11. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer děvčátka:

ta já dnes byla na velkém UTZ, objednána na 10:30 , skluz dve hodky, takže jsem vyšla v 13 hodin...

A víme co čekáme: Takže s manžou budeme navštěvovat další desetiletku hokej a fotbal :wink:

Chrobísku , ty muj milánku, to je mně fakt líto, sakra je to nespravedlivé. Laparkou se na tebe kuknou, třeba tobude endoška, odstraní ji a budeš ok. Jenom na ni jdi, at jsi v pořádku :wink:
11. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,uz vztavam,manzel me privezl nekdy kolem desate vecer domu,byla bych tam i dyl,ale porad vsichni kourili,tak jsem to tam nechtela odsedet v takovem prostredi,ale byla jsem uplne rada,ze alespon nektere vidim po takove dlouhe dobe! Nevim co mam dneska uvarit,mamina sla s babickou pesky na pout (25km do zarosic). A my pro ne odpoledne jedeme zpatky-si koupim nejaky velky mekky sladky pernik-na ten se uplne tesim!

Preju vam krasny den!!
12. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto: ale právě, jsem se dneska probudila s klasickými bolestmi na ms a ,že je poznám....tak do pěti dnů to dostanu,musím se taky zeptat na lázně, už moc řešení totiž není :sweat_smile:
12. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chanel: ja to samy,bolesti se stupnuji,zacala me do toho uz i migrena. Tak jsem rekla manzovi aby se pripravil na horsi variantu. No on to zatim nejak nebere. Minule jsi se citila jak?
12. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yvett, chrobáčku, práve som sa rozprávala s jednou kamoškou, ktorej teraz nevyšlo IVF a je rozhodnutá, že skúsi mojžišovku. Je z Brna, tak jej dám odkaz na vás. Myslím, že sa rada pripojí :slight_smile:
12. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek