CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

cincolina
14. zář 2009

Saj, ráno se budu těšit na fotku 🙂

sajmona
14. zář 2009

cin:tak pokud bude něco vidět tak určo hodím sem,ale pokud to bude jak dnes tak to nepůjde vyfotit 😉 ale kéž by...ted už zas nešpiním

zabicka007
14. zář 2009

Cin,ohledně toho HCG,mělo by se za dva až tři dny zdvojnásobit, to jen abys věděla, jaké hodnoty očekávat... 😅
A co se týká prokázání srdeční činnosti, píšou, že od 6. týdne už může být srdíčko aktivní, ale mě se třeba srdeční činnost prokázala až v osmém týdnu
Gabi, drahé polovičky jsem se ptala,jestli chce jít taky, tak na mě koukal jak na marťana, že co by tam jako měl dělat...no to jsem neměla sílu komentovat, prostě chlapi... 😒 Však já mu to při nejbližší příložitosti oplatím 😠

zabicka007
14. zář 2009

Saj, já když jsem testovala 9. den po ETu tak tam slaboulinká čárka byla a den na to, čili 10. den, byla čárka slabší než den předešlý, takže bacha na to! A to jsem v obou případech použila mamatest. A co se týká toho utroše,na tvém místě bych ho nevysazovala,vždyť si vem,co všechno jsi musela doteď podstoupit (injekce atd.) tak ty tři dny už to zkus vydržet a dobrat to, protože dokud nemáš jistotu z krve tak nemůžeš prostě vědět a je to to nejmenší, co můžeš pro potencionální těhotenství udělat! Já myslím, že ti doktoři vědí, proč berou krev až 12. den...

lucka.adis
14. zář 2009

ahojky kočky... vy jste toho teda nakecali, ale dočítat vás fakt nebudu 😀

simulin
14. zář 2009

Ahoj Luci, tak jak se cítíš, jak to probíhalo?

irminka
14. zář 2009

luci- povídej..........

lucka.adis
14. zář 2009

Ahoj Sim, kočko...co to tady čtu, tobě vyšli také špatně trippl testy? Mě tam vyšlo o 2x zvětšené hcg a upozorňovalo to tak na případný Downov syndrom (nevím, jak se to píše), tak jsem byla dneska na plodovce.
Probíhalo to dobře, byl tam moc milej dr. (o sestřičce to říct fakt nemůžu 😠 )..udělal UTZ a mrknul na mimiňousa, přeměřil ho a do toho i mluvil, jak to bude probíhat.
Pak vzal tu jehlu, utz našel místečko, kde mimiňous zrovna nebyl (měl ho tam celou dobu na břiše, aby ho měl pod kontrolou) a píchnul. Nic jiného nevím, protože jsem se na to radši nekoukala, akorát jsem manžovi drtila ruku 😀 😀 potom jsem jenom viděla nááádherně čirou plodovou vodu ve zkumavce a byl konec.-

Teď akorát polehávám a zítra nebo ve Středu se dozvíme výsledky-snad dobré 😔 😉 jinak nám i řekl pohlaví, ale radši počkám na tu plodovku... ta je na 100%.

lucka.adis
14. zář 2009

Jinak ten utz dopadl dobře, prcek odpovídá přesně týdnům, srdíčko krásně bušilo... akorát za hlavičkou naměřil 5mm což na 1.screeningu ve 13tt měl jenom 1,1mm a bylo to v pořádku. Každopádně hranice je někde kolem 6mm. Takže uvidíme.

irminka
14. zář 2009

plodovka dopadne dobře, neboj..všechny na tebe myslíme a držíme palůšky....... 😉

lucka.adis
14. zář 2009

irminko, moc děkujííííí 🙂

lucka.adis
14. zář 2009

koukám, že jsiještě nezměnila v pase to, že čekáš dva klučíky 😀

lucka.adis
14. zář 2009

pardon za ty chyby..přeskakují mi písmenka, bo co 😠 😠

irminka
14. zář 2009

jejda, já jsem na to uplně zapomněla, mozkové bunky mám momentálně nulové.....už to opravuji, díky 😝

lucka.adis
14. zář 2009

není zač 😀

simulin
14. zář 2009

No Luci, taky mi to zrovna nevyšlo nejlíp. Moc tomu nerozumím těm hodnotám. Je tam něco o zvýšeném riziku M.Down S. a pak riziko NTD 1 Z 1100 A Pak hodnoty v MOM, ale jelikož jsem nikde nenašla rozmezí, tak nic velice nevím. Gyn. říkal, že nám to trochu uskočilo a že se mám objednat na dodatečné vyšetření utz, kde jsem byla ve 12 tt. Bohužel jsem se tam dnes vůbec nedovolala, tak jsem z toho na prášky, ta nejistota je hrozná, ještě ke všemu, když se nic neděje. ☹
Luci, určitě to bude v pořádku, moc ti držím pěstičky, i když sama jsem zralá na psychiatrii.

irminka
14. zář 2009

sim: holka jedna milovaná, to bude dobré, půjdeš na UTZ a tam uvidí, že je všechno ok, držím palečky, bude to dobré a hotovka.. 🙂

simulin
14. zář 2009

Irmi, díky, ty jsi tady taková naše utěšovatelka. 😵

irminka
14. zář 2009

ale nejsem, ale jsem optimistka a věřím , že vše zlé je k něčemu dobré.A vy dobře víte, že ty posrané triply bývají zkreslené a už je to tady........Je jasné, že bych byla také na nervy, ale všechno dobře dopadne, myslíme na vás děvčata 😉

miradka
14. zář 2009

Holky, nemám čas prečítať čo píšete, ráno do doženiem...ja len že som sľúbila nové fotky bruška... 🙂

lucka.adis
14. zář 2009

Sim, takže jdeš jenom na UTZ tak to je super, já na něm byla až dneska pár minutek před tou plodovkou, byla jsem moc ráda, že jsem tam toho našeho svišťa viděla-moc mě to uklidnilo a uvidíš, že tě to taky uklidní... i když je fakt, že pokud to nemáš černý na bílé tak jsi fakt v koncích 😒 ale neboj, i já musím doufat, že to bude v pořádku.

Irmi, moc díky a nejenom tobě, ale i vám ostatním!!!

ywushka
14. zář 2009

lucka: budeme drzet palecky na vysledky!!! neboj urcite budou dobre!!!

sim: tak se taky niceho nebooooj,tyto vysledky jsou urcite falesne pozitivni!!!

Ja jsem si taky dneska dopoledne nafotila-teda spis manzel fotil!!🙂 a uz jsem dokoncila tu girlandu teovi do pokoje-me se teda libi,i kdyz nevim jestli to na tom cervenem pozadi dobre uvidite🙂

Preju vam krasny vecer a dobrou noc!!!

simulin
14. zář 2009

Luci, no právě bobky jsem neviděla už víc jak měsíc a teď toto. ☹ Ale už jsem vypozorovala sem tam nějaký pohyb, tak aspoň tak je cítím. Luci a kde jsi byla na plodovce a na utz a objednali tě hned, když jsi řekla že ti vyšly špatně triply? 😕 Já mám strach, že když se tam budu objednávat, tak to bude za dlouho a zase budu čekat. Je to fak na palici, to čekání. Ještě, že budeš mít výsledky tak brzy, i když ty peníze jsou fakt nehorázné. 😠

irminka
14. zář 2009

miradko: ty jsi také šťuplinka, bříško máš milenkané 🙂

Ywus: ty ale šikula, nestudovala jsi náhodou rodinnou školu? 😉

Jinak se mějte hezky, já jsem dnes večer bez mužíka, šel hrát hokej a já brouzdám na netu, dívám se na kočárky, jsem úplně hotová, nevím, jaký si vybrat...bolí mně gebulka a t vrdne břucho, tož tak 😨

papapaa, mějte se ....

simulin
14. zář 2009

Ywushko, děkuju. Už je mi trochu líp, musím prostě věřit, že to bude dobré.
Jde to pěkně vidět a je to moc krásné, jsi moc šikovná.

ywushka
14. zář 2009

irm: neee nestudovala,mam zdravku🙂

cincolina
14. zář 2009

Zabi, díky, budu násobit 🙂

irminka
14. zář 2009

ywus: já vím, jsem si dělala srandičku 😉

lucka.adis
14. zář 2009

Sim, ohledně tripplů jsem volala minulej týden ve Čtvrtek, v Pátek jsme už byli na genetice a tam mě hned po kunzultaci a rozhodnutí jít na tu plodovku objednali na dnešek, takže to šlo hrozně rychle, což je super. Jinak nevím do kolikátého týdne se chodí na plodovku.. A všechno jsem to absolvovala v Brně-v nemocici v Bohunicích 😉

lucka.adis
14. zář 2009

ywush: moc pěkné 🙂