CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

zabicka007
23. čer 2009

Snaho tady asi nepomůže ani meduňka ani žádný prášky, musíš si to sama srovnat v hlavě, a schvaluju ti, že seš ochotná se ho vzdát, žádnej chlap ti nevynahradí lásku miminek! I když půjdete od sebe tak se to může časem urovnat a může to být zase dobrý, ale přijít o mimiška je nevratný proces, takže já bych se nerozmýšlela ani minutu...

zabicka007
23. čer 2009

Snaho neplač, máš mimiška a máš i nás, i když jenom virtuálně - všechno bude dobrý, vzpomeň jsi, jak jsi byla nešťastná, když ti 1. IVF nevyšlo a vidíš - všechno se časem urovná, dej tomu čas a ono to půjde!

pilotkaanetka
23. čer 2009

snaha to je divný teda musel s tím počítat že můžou být 2 a ty se snaž být v pohodě aby jste nepřišli o miminka stres je staršná potvora 🙂

chrobacek
23. čer 2009

snaho holka rada bych tě nějak potěšíla, ale taky nemám moc dobrou náladu ☹

simulin
23. čer 2009

snaho, tak to mě moc mrzí, ale Žabka má pravdu, měla by jsi si se svým přítelem sednout a trošku probrat, co oba cítíte a jak si to představujete a jestli skutečně děti chce nebo ne, v tom případě nechápu proč šel do IVF. ☹ Ale já myslím, že to tak určitě nemylsel, jen to prostě potřebuje čas, aby to ztrávil. A ty to musíš přejít a radovat se z mimísku, přece jsi se na ně tak těšila. 😉 Možná je to i tím, že je ti zle, jsi nevyspaná, prostě jedno s druhým. Neboj dobře to dopadne, hlavně to chce komunikovat a ne se uzavřít do sebe. ☹

gabina79
23. čer 2009

Ach jo, Snaho, já myslela, že to ten tvůj už vstřebal...nezlob se, ale je to vůl...nezbyde ti nic jiného než si s ním normálně promluvit a když nic, tak se soustředit na miminka - ty jsou přece důležitejší..uvidíš, že to dobře odpadne 😉

gabina79
23. čer 2009

Snaho, moc mě to mrzí, ty bys měla být hlavně vklidu a ne se takto stresovat.. 😒

miradka
23. čer 2009

žabi, ja som vydatá už skoro 5 rokov, žení sa švagor 😉 No už som sa vrátila z práce, jaj som taká rada, že tam nemusím byť...ale aspoň som si dala obídek.

Snaho, nechápem toho tvojho priateľa, ale prajem ti, aby si si to s ním vyjasnila. Fakt potrebuje viac času než iný chlap. Keď to spolu prekonáte, ešte viac sa zblížite a budete šťastní. Opýtaj sa ho, prečo nechce, ja by som povedala, že skor má strach aké to bude...

zabicka007
23. čer 2009

Mir, tak to jóó´, tak v tom případě závidím švagrovi, nebo spíš jeho nastávající 😀
Chrobi, ty taky nesmutni, ještě stále není nic ztraceno, může se stát cokoliv, podívej se třeba na Lucku - a přitom to vypadalo tak beznadějně když nebyl ani transfer! Navíc ty máš za sebou 1. IVF jestli se nepletu ne? Taky mě to při prvním vzalo, ale bude to zase dobrý, navíc jsi neměla žádné komplikace a to je přece taky dobře ne? 🙂

miradka
23. čer 2009

dívali ste sa na tú stránku? Sim videla si to vidie ovulation? Až mi srdce poskočilo, jejda som nejaká dojatá 😅

miradka
23. čer 2009

Žai, ako dlho ste s priateľom? Nechceli ste svadbu pred mimčom? Viem...v tejto dobe sa málokto žení a vydáva...

gabina79
23. čer 2009

Tak to já jsem manžovi dala na výběr, on chtěl dítě, tak jsem mu řekla, že jo, ale nejdřív bude svatba, tak byla 😀 ..teď nám akorát akorát chybí to dítě ☹

gabina79
23. čer 2009

ale ono už to bylo po sedmi letech chození, tak to už byla nutnost 😉

miradka
23. čer 2009

Gabi, teraz čítam, že: "Právě v momentu uchycení se oplodněného vajíčka v děloze může dojít ke slabému krvácení a tím k poskvrnení spodního prádla. Obvykle k němu dochází 14 dnů od oplodnění, tedy přesně v období očekávané menstruace."

miradka
23. čer 2009

Tak to jo, 7 rokov je pekne dlhá doba. My sme spolu chodili 2,5 roka a to sme prevažne strávili pri počítači a mailoch...videli sme sa strašne málo...teraz si to spolu vychutnávame 😉

gabina79
23. čer 2009

No to už by bylo stejně nějak pozdě...hcg se začne vylučovat hned po uhnízdění ne? A já měla pozitivní test v pátek, takže to bylo zakousnuté..a špinit jsem začala v neděli 😒

gabina79
23. čer 2009

Tak to jo, my jsme spolu před tím už 5 let žili, z toho tři roky u našich a dva v našem..takže staří manželé se vším všudy už před svatbou😠 😉

hanulamarkova
autor
23. čer 2009

Ahoj holky tak jsem se trochu trhla v práci moooc práce moooc 😠
Snahi no vidíš to nesmutni máš maminku a ta ti pomůže s dvojčátkama...neboj určitě si i přítel vše urovná v hlavě vždyť nemůže být tak moc na hlavu spadnutý!!! Ono se mu to rozleží a jinak kamoška říkala (ma taky dvojčata) že je to skoro jako jedno 😉 a jinak stejně bude skoro pořád v práci ne? Neboj nebude to tak strašné...hodně odpočívej a popovídej si s ním... 😉 držím palečky

chrobacek
23. čer 2009

gábi jo prvně by mělo být špinění a pak hcg ne naopak prvně se zakousne a pak začne produkovat hcg

zabicka007
23. čer 2009

Mir, tak to je hezké, aspoň jste si vzácnější...my jsme se poznali 7.7.2007, takže teď to bude dva roky. Já to měla namyšlený jako Gábina, čili jsem mu řekla, že pokud bude dítě, tak se vezmeme. Jenže on je rozvedený (děti nemá) a prostě má moc špatnou zkušenost s bývalkou, no co vám budu povídat, byla to coura jenže to on se dozvěděl standartně až jako poslední takže se mu prostě do ženění nechce... 😒 Vím, že kdybych chtěla, tak ho přinutím, ale takhle to nechci - třeba na to časem přijde sám 🙂

miradka
23. čer 2009

aha...no aj tak to bude dobré...zajtra si urobíš test? Bereš ten utroš?

hanulamarkova
autor
23. čer 2009

my sme s manžou byli spolu 3 roky před svadbou a to rok byl na vojně no a teť jsme spolu 9 rok téééda to je mazec 12 let

snahapada
23. čer 2009

holky jste zlaticka diky

miradka
23. čer 2009

Jasne žabi, určite k tomu dojde sám...o to to bude krajšie. 😉 Máte šťastný krásny dátum spoznania

chrobacek
23. čer 2009

snaho ty jsi naše těhulka já jsem za tebe tak štastná tak nechci aby jsi měla chmury !!!

miradka
23. čer 2009

12, to je krása 😨 😵

gabina79
23. čer 2009

Já ho zase tak moc nutit nemusela 😉
Miradko, jj, zítra udělám test a nn, nenasadila jsem utroš..uvidím, jak bude vypadat ta krev 😉

chrobacek
23. čer 2009

Gábi moc na tebe budu myslet a doufat, že prcošek tam je 😉

miradka
23. čer 2009

Aj ja budem na teba myslieť, ráno budem hneď číhať kedy napíšeš 😉

simulin
23. čer 2009

Mir, koukala jsem i na video, je to moc hezké a zajímavé, opravdu moc podařené stránečky. 😉
My jsme s manželem letos 7 let, ale svoji 3 roky. 🙂 Taky jsem chtěla první svatbu a pak mimi, no a svatba byla a mimi pořád nikde. ☹ Možná je někdy lepší to neplánovat. 😉