CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

irminka
18. zář 2009

cin: takže nevíš, jestli máš jednoho nebo dva bobísky?

chanel
18. zář 2009

Petko: moc držím pěstičky, aby se mimča chytly a nejlépe obě dvě!! Teda s tím jídlem mě tady taky děláte chutě, mnam bramborový salátek a řízeček!! Hned bych si ho dala, dneska jsem vařila papriky. No a já trošku krvácím...takže špatný,ale přesto jsem si dala Ultrogestan.

cincolina
18. zář 2009

irmi: nevím, ale 20 den po ET jsem měla hCG 3000 a to je na dva asi málo. Ale aspoň jeden 😎 úplně stačí
chanelko: na krev jdeš v pondělí? bude to dobré...

chanel
18. zář 2009

Cinco: jedno je skvělé!!!! Za nějaký ten rok mu určitě přibude sourozeneček 😉 , ano na krev jdu v pondělí ráno

irminka
18. zář 2009

holky,držím vám všem moc palůšky, pořád na vás myslím... 😉

zabicka007
18. zář 2009

Cin, a kolikátý jsi teda týden?

cincolina
18. zář 2009

Zabi, tady na konikovi by mi to ukazovalo 6tt, tj. jsem 5+5 tusim dnes.

emers
18. zář 2009

monul: no já si tam asi zavolám, možná... Jestli si nemám ty dávky taky zvýšit... ?! Přijde mi, že skoro všem dávají hned 2. No možná jsem na tom jakože dobře, tak proto. Já fakt nevím. Sama si to asi zvyšovat nebudu. I když asi prd by se stalo. Beru clostil 3.-7.den, prý to taky brávají různě. By mě zajímalo podle čeho to ti Mudři dávají nebo jestli to střílí od pohledu 😕 Snad ne.
holky,
užijte si víkend, má být hezky 🙂 a držte se vy, vaše mimča, embryjka, folíky... no co kdo zrovna má 😀 já doufám, že si přes víkend vyprosím mrchu, hrozně mě bolí záda, jakoby ledviny, půjdu to dnes večer s holkama zapít 😀

ywushka
18. zář 2009

jejda holky co me se dneska prihodilo,vykladam si smanzelem na dvore rano tak kolem devate a neco mi rikal a ja jsem se zacala strasne smat,nas blby pes-podotykam ze je to dobrmanka-si myslela ze je to nejaka hra,tak mi vyzkocila vsi silou na bricho,samozdrejme jsem dostala strach z toho jestli malemu neco nepodelala,tak jsem hned volala na gyndu a tam me rekli,ze muzu klidne prijet,tak me hned vzali,nastesti je vsechno v poradku,mudr. me uklidnoval ze to aby se tomu neco stalo bych potrebovala aby me jeste u toho zhodila treba z druheho patra!!! No tak dobre,ale pro klid duse jsem tam proste jet musela!!! Pak jsem jeli pro zakusky a dort,ten jeste nemeli tak jsem jelizase pryc si jeste povyrizovat jine veci,pak jsem se zase vraceli,no jo najezdeni jsme autem jak dva blbci!! Musim si vas podocitat poradne

irminka
18. zář 2009

ywus: hlavně, že se ti nic nestalo......psíci jsou hold psíci 😉

Já jsem normálně ted sežrala 3 fidorky po sobě, tak to mně bude asi moooc špatně 😝 ..jsem normální prase 😀

ywushka
18. zář 2009

irm: neboooj nebude ti spatne🙂 detem to asi chutna-vzdyt jste celkem tri-kazdy si dal jednu 😀

cincolina
18. zář 2009

No teda Irmi.... 😉 Je fakt, že jsem dvě hodiny po obědě a už mám zase děsnej hlad.. no aspoň jeden příznak. Si vzpomínám, jak tady Ywuška zezačátku pořád psala co zrovna snědla a přišlo mi to jako hrozný hromady... a už to mám skoro taky tak. Ywuš, hlavně, že je vše OK.

ywushka
18. zář 2009

cin🙂 no jo🙂,ale ted uz jim tak nejak normalne,ale vaha me porad leti nahoru,ale to bude tema kokynkama co mam rada🙂!!! Ted kdyz jsme si vyzvedavali ty zakusky,tak jsem neodolala a musela jsem si koupit zrovna i jeden do ruky na cestu🙂

monulkab
18. zář 2009

ywush...já bych na tvým místě jela na tu gyndu radši taky, nejhorší je že ten pes za to vlastně nemůže...až budu těhotná tak snad ani nebudu chodit k našim, mají labradora, je jak z divokejch vajec, takovej blboun tvrdohlavej, jdem na procházku a on mi z ničeho nic skočí na záda a kousne mě do ramene....no psisko blbý je to....ale je krásnej...

miradka
18. zář 2009

Cin, ja som to mala presne ako ty, musela som jesť každé dve hodiny, inak by mi bolo pekne špatne 😠 No a aj ja som mala furt chuť na vývar. Ja ho robím vždy buď z kostí keď mám kotletku alebo samozrejme z kuriatka a čo ma naučila mamina, tak pri dochucovaní dávam asi 1 kuličku nového pepře, na špičku noža mletého zázvoru a trošku nastrúham muškátový oriešok no a potom klasika, pepř, sůl, petrželka, no a keď treba tak vegetu...je to úžasná mňamka 🙂 Tie týždne na koníkovi by ti ukazoval teda správne. Keď si 5+0 už je to akoby 6tt.

Holky, hádajte čo robím. Pečiem pre zmenu kynutý švestkový koláč 😀 Dúfam, že tentokrát už bude jedlý 😅

Ywush, teda nedivým sa ti, ja by som tiež hneď utekala za doktorom...ale ti odľahlo, však 🙂 Ako často chodíš na kontroly? Ja odkedy som bola s tým, že mi tvrdne brucho, tak ma chce vidieť čo 2 týždne. Predtým som tam nebola 5 týždňov.

Peti, držím ti palce, nech sa chytnú potvúrky malinké 😉 Už tu musí pribudnúť ďalšia tehulka, to nie je možné že by sa to neprelomilo.

Chanel, ako sa cítiš? Špiníš ešte?

miradka
18. zář 2009

Irmi, rýchle cukry...to mám rada aj ja 😀

ywushka
18. zář 2009

miradka: ja mam kontroly po 4 tydnech,ze zacatku kdyz to jedno miminko umrelo,tak jsem chodila i po tydnu-10dnech´,ale ted uz normalne po tech 4 tydnech,i kdyz ted uz by to mely byt podle pravidel jen 3 tydny!! Tak ja neviiim!!!

lucka.adis
18. zář 2009

holky, se musím smát, jak tady probíráte naše jídla v těhu... když se mrknu na můj levý bok, tak se fakt neudržím a vyprsknu smíchy. Mám tam misku a v ní podotýkám " byli " 4kousky banánové bábovky 😀 😀 já furt něco požírám, ať už je to sladký nebo slaný..je mi to fuk, ale potom mě taky docela pálí žáha 😠 ale stejně si nedám pokoj..

ywush, se ti nedivým, taky bych hned volala a jela tam.

Jinak já jdu v Pondělí na UTZ do Bohunic na osmou, bude se mi dělat komplet UTZ atd.mám to zařízené od té genetičky, která byla ze včerejška tak paf...jak jsem psala, takže uvidím mimčo a ve Středu znovu 😀

miradka
18. zář 2009

Tak ak nemáš nejaké problémy, asi Ťa neotravuje zbytočne... 🙂

ywushka
18. zář 2009

lucka: ja jsem ted poprosila tatku aby me utrh hrozny ve vinohrade,tak to ted tady zobu🙂 co bych ja tak mohla jineho delat🙂!!! Manzel jel se psem ven-jel na kole aby ji vic vybehal,minule jsem s nim byla ja,ale pesky a celou dobu me louskal orechy a jeste ted ma hnede ruky🙂!!!

Ja jsem ted volala tchyni ze teda zitra ve ctyri at jsou tady a uz me hlasila,ze chce udelat chlebicky,jsme ji to zatrhla,jejda tam bude tooooolik jidla,ze to muzeme jeste obedvat v nedeli🙂

lucka.adis
18. zář 2009

Malá je zase akční, buď chce ještě kousek nebo dva kousky buchty a nebo cvičí aerobic 😀 😀

monulkab
18. zář 2009

Miradka, ty jsi slovenka, bydlíš v Karviné, a chodíš do CARU do Brna????teď koukám po profilech a říkám si, že jsi to sem do Brna měla tak trochu "z ruky"... 😅

sajmona
18. zář 2009

ahoj holky tak jsem doma,vyřídila jsem si všechno,byla jsem ukončit u dr neschopenku:((((( hnusnej pocit,když jsem přišla a ona tak coooo??? a já nic,jdu to ukončit 😒 pak jsem se stavila do práce a mám uplně nervy při představě že se tam mám po lázních vrátit.Mezitím odešli moje kamošky,jedna na neschopenku,že je těhu a druhá se odsrtěhovala.Co já tam budu dělat...
Vy tady vaříte..mňáááááááám,já doma nic nemám,děláte mi chutěěěě 😀

ywushka
18. zář 2009

lucka: taky vzdycky rikam ,ze by me zajimalo co ten maly drobek tam tak muze delat,kdyz se mi vlni cele bricho🙂 asi skace sipky do vody nebo co 😀

lucka.adis
18. zář 2009

ywush 😀 😀 😀

Kočky, jdu se natáhnout...se ukážu až večer a snad vás dočtu 😉

monulkab
18. zář 2009

já vařím, ale jen myšlenkově, nejbližší obchod co tu mám je předražená benzínka, takže mám sice chuťě na všechno možný, ale u těch chutí jen zůstanu... 🙄

sajmona
18. zář 2009

monnul...já to samý,dala jsem si chleba se škvarkovou pomazánkou 🙂 toť můj dnešní zdravý a výživný oběd 😝

monulkab
18. zář 2009

chá, já se snažím držet dietu, páč jsem přes léto nabrala neuvěřitelný 4 kila!!!!!!!!!!!!!!!! to dělá ten manželský život, je mi to jasný, takže jsem dnes měla sice samé zdravé věci, ale chuťě to teda rozhodně neukojilo...začíná mě bolet hlava tak doufám že to není nějaká chřipajzna, to si před IUI nemůžu dovolit!!!!!!!! 😅 😅 😅 navíc jdu zítra do práce, takže se z toho ani pořádně nevyspím! 😖

monulkab
18. zář 2009

saj....ty máš krásnýho buldočka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to je ten co ti počůral noťas????? jak jsem koukala na fotky tvé dcery s kamarádkou, tak jsem se zarazila, ta její kamarádka vypadá stejně jako moje spolužačka z jazykovky, pak jsem se ale podívala kolik je tvé dceři a zjistlia jsem že je nereálné aby to byla ona, leda že by tvoje dcera měla o deset let starší kámošky....ale ta podoba teda.... 😅

monulkab
18. zář 2009

emers....no já nevím proč mám brát 2x deně....podle HP mám akorát mírně zvýšený prolaktin, ale ne nějak extrémě, manžel má málo pohyblivých spermoňů....toť vše pro případné srovnání....